قیمت 68 مدل سرویس خواب نوجوان + آدرس خرید – تخت خواب نوجوان [جدید و مدرن]

در این بخش از مجموعه راهنمای خرید مجله اتاق به سراغ سرویس خواب و ارائه قیمت سرویس خواب نوجوان رفته ایم.

شاید برخی فکر کنند که چه اهمیتی دارد که اتاق خواب چه شکلی باشد , همین که گرم و نرم باشد کافیست ولی نباید از این موضوع غافل شد که اتاق خواب بیشتر از آنکه صرفا محلی برای خواب باشد محلی برای آرامش روحی افراد است ؛ حال فرض کنید این افراد هم روحی لطیف و حساس داشته باشند و هم زمان زیادی را در آن اتاق صرف کنند , در این صورت اهمیت اتاق خواب برای نوجوان ها مشخص می شود. خوشبختانه امروزه افراد این موضوع را به خوبی درک کرده اند و سعی میکنند اتاق خواب نوجوان را به شکلی طراحی و چیدمان کنند که هر چه بیشتر موجب آرامش افراد شود ؛ آرامش میتواند از نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب و همچنین رنگ دیوارهای آن حاصل گردد ولی بدون شک کانون تمرکز یک اتاق خواب سرویس خواب آن است و اصلی ترین بخش سرویس خواب را تخت خواب نوجوان تشکیل میدهد به همین دلیل برای انتخاب یک سرویس خواب در ابتدا باید به تخت خواب توجه کرد و بعد از آن به زیبایی و حالت بصری سرویس خواب و همین طور به هماهنگی با محیط پیرامون و … اما مهم تر از همه این موضوع ها این است که مخاطب ما باید بتواند با تخت و سرویس خواب خود ارتباط برقرار کند چرا که در طول یک شبانه روز بیشتر از نصف زمان خود را در کنار آن برای خواب ، بازی و تفریح ، مطالعه و غیره سپری خواهد کرد پس باید این سرویس خواب به کونه ای انتخاب شود که باب میل او باشد .

اما چیزی که امروزه کار را سخت کرده است وجود تنوع زیاد سرویس های خواب و تختخواب نوجوان در بازار است، بطوریکه برای پیدا کردن یک سرویس خواب راحت و شیک شاید بایستی روزها زمان صرف کرد و چندین گوشه شهر را گشت تا بتوان سرویس خواب  مورد نظر خود را پیدا کرد.

ما در بخش نبض بازار سایت اتاق به این موضوع فکر کردیم و تصمیم گرفتیم این کار را برای شما کمی راحت تر کنیم . در این پست تعدادی سرویس خواب نوجوان مدرن و جدید را  همراه با قیمت و تصاویر آن را گرد آوری کرده ایم تا شما کاربر گرامی از بین انبوهی از طرحها و سبکها بتوانید سرویس خواب مورد نظر خود را پیدا کنید. در این پست شما با کلیک بر روی هر کدام از سایتهای میتوانید وارد سایت فروشنده شده و سرویس خواب مورد نظر خود را تهیه کرده و یا بصورت حضوری در محل فروشگاهها حاضر شده و تخت خواب نوجوان مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در اینجا شایان ذکر است که سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت یا قیمت سرویس خواب ها ندارد و صرفا جهت سهولت کار شما بازدید کننده محترم این مرجع را بعنوان راهنمای خرید سرویس خواب نوجوان گرد آوری کرده است. در انتخاب این سرویس ها سعی کرده ایم از نظر تنوع در طرح و قیمت بهترین نمونه های موجود را ارائه نماییم. سرویس خواب های ارائه شده در زیر همگی از جنس چوبی یا MDF ام دی اف هستند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت فروشندگان محصول مرجعه نمایید .

نمونه سرویس خواب های صنایع چوب آپادانا

فروشنده: آپادانا (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب گرین (آپادانا)

این سرویس شامل : تخت نوجوان 120*200 گرین – دراور و قاب آینه گرین – میز تحریر گرین – پاتختی گرین – کتابخانه گرین – کمد دودرب گرین – صندلی گرین – صندلی لاکچری

قیمت ست کامل :4,809,000

green-870x477apadanawoodshop

تصویر و قیمت سرویس خواب چمپیون (آپادانا)

این سرویس شامل : تخت ماشین چمپیون – دراور پمپ فراری – دراور چمپیون – میز تحریر چمپیون – پاتختی چمپیون – کتابخانه چمپیون – کمد دو درب چمپیون

قیمت ست کامل : 5,645,000

chamm-870x477apadanawoodshop

تصویر و قیمت سرویس خواب کویین (آپادانا)

این سرویس شامل : تخت 120*200 کویین (لمسه دار) – کمد دودرب کویین – کمد سه درب کویین – میز تحریر کویین – دراور آینه دار کویین – کتابخانه کویین – شزلون C340 – پاتختی کویین – جا عروسکی کویین – کتیبه بالای تخت کویین – صندلی C-240 کویین – عسلی کلاسیک – روتختی نوجوان کویین 120*200 – پرده اتاق کویین – چوب لباسی صورتی

قیمت ست کامل : 10,694,000

queen.-870x477apadanawoodshop

تصویر و قیمت سرویس خواب هلو کیتی (آپادانا)

این سرویس شامل : تخت 90*200 پالی- فرش کیتی – کمد دودرب پالی – کمد ویترین دار پالی – میز تحریر پالی – دراور آینه دار پالی – پاتختی پالی – پرده اتاق کیتی – چوب لباسی صورتی – دیوار کوب کیتی گلد – لوستر کیتی گلد – ساعت لیزرکات کیتی گلد

قیمت ست کامل : 5,558,000

pali-870x477apadanawoodshop

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب نوجوان کینگ (آپادانا)

این سرویس تخت خواب نوجوان شامل : تخت 120*200 کینگ – تخت مهماندار کینگ – کتابخانه کینگ – کشو مهمان کینگ – کمد دودرب کینگ – کمد درب ریلی کینگ – میز تحریر کینگ -دراور آینه دار کینگ – پاتختی کینگ – صندلی گرین

قیمت ست کامل :8,649,000

king-870x477apadanawoodshop

نمونه سرویس خواب های خواب شاپ

فروشنده: خواب شاپ (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب کد PA03 (خواب شاپ)

وجوانان علاقه مند به کشتیرانی و ناخدا شدن !
سرویس خواب با طراحی به سبک کشتی با جنس چوب ام دی اف MDF , در قسمت جلو تخت خواب همانند کشتی ها موج شکن ساخته شده تا بیشتر جلوه یک کشتی را تداعی کند و هم چنین در قسمت تاج بالایی نیز دو طرف از محافظ بهره گرفته اند تا همانند کشتی ها محافظ داشته باشد .
سعی شده شده نوع چوب ام دی اف هم شکل چوب های استفاده شده در کشتی ها باشد , یک پاتختی دوکشو که کشو بالای را تیر رنگ ساخته ایم تا از یکنواختی خارج شود . در قسمت تاج پایینی تخت دو طبقه مجازا نیز طراحی شده شده تا لوازم ضروری و یا مجسمه های خود را در آنجا قرار دهید .
در کمد سرویس خواب نوجوان کد PA03 مانند کشتی ها دارای طرح و نگارها جالب است تا حس درهای قدیمی که دارای لولا بودن در را به شما القا کند .
این کمد از دو در بهره می برد و فضای کافی و مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد . میز آرایش دارای چهار در است و دو در به رنگ چوب و دو در دیگر سیاه طراحی شده است , البته رنگ تمامی لوازم بنا به در خواست مصرف کننده قابل تغییر است .
میز آرایش به همراه یک عدد صندلی همرنگ عرضه می گردد .
کتابخانه همراه سرویس خواب همانند بادبان کشتی است و به زیبای هر چه تمام تر طراحی شده تا حس در کشتی بودن را در اتاق خواب بیشتر به ارمغان بیاورد . این کتابخانه از هشت طبقه مجزا از یکدیگر بهره می برد و دارای دو کمد با اتصالات طرح قدیمی بر روی خودنیز می باشد .
میز کامپیوتر علاوه بر یک صفحه ساده که مانیتور را بر روی آن قرار دهید دارای یک طبقه سرتاسری و دو طبقه کوچکتر به همراه یک کشو در زیر محل قرار گیری کیس است .

تمامی اتصالات آرام بند بوده و برای کشو از ریل ساچمه ی سه زمانه استفاده شده است .

این سرویس شامل : میز کامپیوتر – کتابخانه – کمد – میز آرایش – پاتختی

قیمت ست کامل :3,439,000

captain-Copy4khabshop

تصویر و قیمت سرویس خواب کد PA04 (خواب شاپ)

بر روی تمامی اقلام این سرویس خواب سعی شده آرم اپل جایگذاری شده باشد و تداعی حس در آمیخته شدن در شرکت اپل را در خود داشته باشید .

تاج بالای تخت نوجوان از یک آرم بزرگ اپل استفاده شده و جنس استفاده شده برای آن ام دی اف MDF با کیفیت درجه بالا است , در زیر این تخت خواب یک کشو زیبا ریلی ساچمه ی سه زمانه که در نوع خود بهترین کیفیت را در بازار دارد استفاده شده است .

در کنار این تخت یک پاتختی کوچک دو کشو قرار داده شده است تا لوازم مورد نیاز در دسترس باشد , در طرف دیگر یک کمد بزرگ دو در با دو رنگ سفید و سیاه استفاده شده است البته رنگ سرویس خواب به سلیقه خریدار قابل تغییر است .

کتابخانه همراه این تخت خواب بسیار مناسب و بزرگ است و مقدار زیادی از کتاب های خود را می توانید در آن قرار دهید در وسط شش طبقه موجود در این کتابخانه یک آرم بزرگ اپل موجود است که در یک کمد می باشد و باز کردن آن می توانید یک محفظه جادار در اختیار داشته باشید .

این یکی از تکمیل ترین سرویس خواب های نوجوان است زیرا یک میز کامپیوتر تمام و کمال برای آن طراحی شده است که در کنار میز بودن چهار طبقه دارد و یک در کمد و دیگر نیازی به فضای دیگری نخواهید داشت .

میز آرایش با طراحی جالب که آینه آن جدا از میز است و به دیوار آویخته می شود و میز دارای سه کشو بزرگ است و فضا کافی دارد , برای این میز آرایش یک صندلی مکعب مستطیل نیز تولید شده است .

تمامی اتصالات سرویس خواب نوجوان کد PA04 آرام بند بوده و برای کشو از ریل ساچمه ی سه زمانه استفاده شده است .

این سرویس شامل : میز کامپیوتر – کتابخانه – کمد – میز آرایش – پاتختی

قیمت ست کامل : 2,550,000

apple5-khabshop

تصویر و قیمت خرید تخت خواب نوجوان کد PA06 (خواب شاپ)

در نوع خود یک مدل سنگین و شکیل بوده و از رنگ های شاد که اصولا در اتاق خواب های نوجوانان دیده اید خبری نیست , البته خریداران محترم می توانند رنگ دلخواه خواه خود را اعلام نمایند و تنوع وسیعی از رنگ ها در اختیارشان می باشد .
تخت این سرویس خواب از لحاظ طراحی بسیار ساده بوده و بروی تاج بالای لمسه کاری به سبک کلاسیک نیز انجام شده است . قید های اطراف تخت خواب یکسره و کامل از جنس ام دی اف MDF است و از نظر طول عمر از کیفیت خوبی برخوردار می باشد .
ارتفاع تفریبی تخت خواب از سطح زمین 26 سانتیمتر و برای رنگ آمیزی آن از دو رنگ در بخش مختلف استفاده کرده اند .
همانند دریگر مدل ها سرویس خواب نوجوان کد PA06 نیز همراه خود یک پاتختی جمع جور دارد که از دو کشو بهره مند است , هر یک از این دو کشو به یک رنگ و برای باز و بسته شدن آنها از ریل ساچمه ی سه زمانه بهره گرفته اند که در کنار آسودگی در باز و بسته شدن از طول عمر بالایی نیز برخوردار باشد .
از میان اقلام همراه این سرویس نوجوان می توان به به یک میز آرایش چهار کشو دو رنگ اشاره نمود , تمامی کشو ریلی و از نوع ساچمه ی سه زمانه است .بر روی این میز یک قاب آینه طراحی شده که می توان گفت تماما آینه است و بیشتر وسعت آن را آینه فرا گرفته است . همراه این مجموعه یک صندلی نیز عرضه می شود .
قسمت جالب این مدل کمد آن است که دارای دو در است و در میان این دو در یک نوع کتابخانه کوچک و یا ویترین نیز قرار داده اند و از شش طبقه سود می برد .
از آنجای که این سرویس خواب ویترین و یا کتابخانه برای آن بصورت جداگانه طراحی نشده است پیشنهاد ما این است از طبقات وسط این کمد به عنوان کتابخانه استفاده نمایید که قطعا بهترین کاربرد آن می باشد .
میز کامپیوتر  دارای دو کشو ریلی بوده و در زیر کشو ها یک طبقه موجود است برای قرار دادن کتاب و یا وسایل رایانه , و این میز کامپیوتر جدا از این بخش ها چهار طبقه دیگر در بالای خود دارد .
تمامی اتصالات تختخواب نوجوان کد PA06 آرام بند بوده و برای کشو از ریل ساچمه ی سه زمانه استفاده شده است .

این سرویس شامل : میز کامپیوتر – کمد – میز آرایش – پاتختی

قیمت ست کامل : 2,559,000

maxim3khabshop

تصویر و قیمت سرویس خواب نوجوان کد PA13 (خواب شاپ)

مدلی ساده و در عین حال شیک !
همه چیز در این سرویس تخت نوجوان بسیار ساده و ابعاد مکعب مستطیل و مکعب مربع دارد و شیک طراحی شده است . از تخت خواب آن شروع کنیم , تاج بالای سه رنگ دارد و قابل تغییر رنگ به سفارش خریدار است , تاج پایینی نیز تک رنگ بوده و آن نیز قابل تغییر رنگ است .
میز آرایش قد بلند طبقه ی برای آن در نظر نگرفته اند و در عوض این میز آرایش پنج کشو بزرگ دارد . آینه همراه آن بصورت صحیح بهتر است بر روی دیوار نصب شود اما بر روی خود میز هم می شود بصورت ایستاده قرار داد . جنس ساخت تمام این میز آرایش ام دی اف MDF می باشد .
یک پاتختی سه رنگ که دارای دو کشو می باشد همانند اکثر پاتختی ها در کنار این تخت خواب عرضه می گردد .
برای میز کامپیوتر این سرویس کد PA13 یک کوچک برای قرار دادن تعداد محدودی کتاب طراحی شده , در بخش بالای میز رایانه یک کمد پر فایده دو در تعبیه شده تا نیاز به فضا را رفع کند . البته این میز یک کشو ریلی ساچمه سه زمانه نیز دارد .
کمد دو در دارد و بزرگ بوده و تمامی لوازم اضافه اتاق خواب را به راحتی در خود جای می دهد در قسمت وسط درها طرحی ساده ایجاد نموده ایم تا از یکنواختی خارج بشود .

این سرویس شامل : میز کامپیوتر – کمد – میز آرایش – پاتختی

قیمت ست کامل : 2,180,000

Belona3.-khabshop

نمونه سرویس خواب های یاسمین

فروشنده: یاسمین (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح ناوی (یاسمین)

این سرویس شامل : جالباسی ۹۰  – ویترین ۶۰ – تخت ۱۲۰*۲۰۰ – پاتختی – میز تحریر کتابخانه دار – دراور –

قیمت ست کامل :5,525,000

navi-1-1200x800-jasminwood

تصویر و قیمت سرویس خواب لیلیان نوجوان (یاسمین)

این سرویس شامل : پاتختی – قاب آیینه – میز آرایش دربدار – تخت ۱۲۰*۲۰۰ – میز تحریر کتابخانه دار – دراورشش کشو – دراور پنج کشو – کتابخانه ۶۰ – جالباسی ۹۰

قیمت ست کامل :10,945,000

3-4-1-1200x800jasminwood

تصویر و قیمت سرویس خواب  کمپلکس (یاسمین)

این سرویس شامل : پاتختی – تخت  – میز تحریر کتابخانه دار – مجموعه میز تحریر کتابخانه دار و تخت و جالباسی

قیمت ست کامل :5,335,000

3-9-1200x800jasminwood

تصویر و قیمت تخت خواب نوجوان ژینو (یاسمین)

این سرویس شامل : کمد صد و بیست – کتابخانه – تخت ۲۰۰*۱۲۰ – دراور – قاب آینه – پاتختی – میز تحریر

قیمت ست کامل :5,640,000

jino01-jasminwood

نمونه سرویس خواب های کمجاچوب

فروشنده: کمجاچوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح رابین (کمجاچوب)

این سرویس شامل : پایه کیس رابین – فایل تحریر رابین – تخت 90 رابین (بدون میز تحریر) – حفاظ فلزی تاشو با کاور پارچه ای – دراور آینه پنج کشو رابین – میز تحریر ساده رابین  – کمد چهار درب رابین – کتابخانه راست رابین – کمد ریلی عرض 100 رابین

قیمت ست کامل :8,550,000

g30_1-kamjachoob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح یلدا (کمجاچوب)

این سرویس شامل : کشو زیر تخت دانش اموزی(2 عدد) – تخت میهمان – کمد سه درب یلدا با آینه – قاب ائینه یلدا –  دراور سه کشو یلدا – میز تحریر ویترین دار یلدا – تخت یک نفره 120*200 یلدا (بدون میهمان)

قیمت ست کامل :6,066,000

g90_3-kamjachoob

نمونه سرویس خواب های 40 نما

فروشنده: 40 نما (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح فراری (40 نما)

جنس تمام ام دی اف می باشد
نوار لبه : PVC دومیل
اتصالات سرویس : الیت
ریل سرویس : ساچمه ای سه زمانه
لولای محصولات : آرام بند

قیمت ست کامل :3,280,000

سرویس-خواب-نوجوان-فراری-40nama

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح پی جی (40 نما)

جنس تمام ام دی اف می باشد
نوار لبه : PVC دومیل
اتصالات سرویس : الیت
ریل سرویس : ساچمه ای سه زمانه
لولای محصولات : آرام بند

قیمت ست کامل :1,300,000

سرویس-خواب-نوجوان-پی-جی-40nama

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح نایس (40 نما)

جنس تمام ام دی اف می باشد
نوار لبه : PVC دومیل
اتصالات سرویس : الیت
ریل سرویس : ساچمه ای سه زمانه
لولای محصولات : آرام بند

قیمت خرید سرویس خواب نوجوان :2,400,000

سرویس-خواب-نوجوان-نایس-40nama

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح لاو (40 نما)

جنس تمام ام دی اف می باشد
نوار لبه : PVC دومیل
اتصالات سرویس : الیت
ریل سرویس : ساچمه ای سه زمانه
لولای محصولات : آرام بند

قیمت ست کامل : 1,330,000

سرویس-خواب-نوجوان-لاو-40nama

نمونه سرویس خواب های سون

فروشنده: سون 7 (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس و تخت خواب نوجوان کد 5319 (سون 7)

این سرویس شامل : تخت – کمد – ویترین – میز کامپیوتر – پاتختی – دراور – چهارپایه
جنس : چوب ام دی اف MDF

قیمت ست کامل : 3,165,000

سرویس-کودک-نوجوان5319--my7shop

تصویر و قیمت سرویس خواب کد 5320 (سون 7)

این سرویس شامل : تخت – کمد – ویترین – میز کامپیوتر – پاتختی – میز آرایش – چهارپایه

جنس : چوب ام دی اف MDF

قیمت سرویس خواب نوجوان ست کامل : 2,850,000

سرویس-کودک-نوجوان5320-my7shop

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب کد 5318 (سون 7)

این سرویس شامل : تخت – کمد – کتابخانه – میز کامپیوتر – پاتختی – دراور – چهارپایه
جنس : چوب ام دی اف MDF

قیمت ست کامل : 3,250,000

سرویس-کودک-نوجوان5318-my7shop

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب کد 5311 (سون 7)

این سرویس شامل : تخت – کمد – کتابخانه – میز کامپیوتر – پاتختی – دراور – چهارپایه
جنس : چوب ام دی اف MDF

قیمت ست کامل : 2,800,000

سرویس-کودک-نوجوان5311-my7shop

نمونه سرویس خواب های نی نی کالا

فروشنده: نی نی کالا (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح اکسیر (نی نی کالا)

تخت و کمد جوان دو طبقه

جنس : چوب ام دی اف MDF

قیمت ست کامل : 2,350,000

-بنفش-980x700-ninikala

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح پارادایس (نی نی کالا)

سرویس چوب اتاق خواب نوجوان و جوان مدل پارادایس شامل تخت کاناپه ای نوجوان، ویترین و میز تحریر می باشد.

جنس محصول تلفیقی از  ام دی اف MDF و لترون می باشد. نوار به  کار رفته در لبه ها PVC  می باشد.

کشو ها ریلی هستند. اتصالات انجام شده با الیت می باشد.

پشت کار به صورت وادار ساخته و محکم شده است.

رنگ سفید : در دکوراسیون رنگ سفید رنگی مثبت، نورانی و به عنوان بزرگ کننده و روشن کننده فضا شناخته شده است.

 

قیمت خرید تختخواب نوجوان ست کامل : 2,100,000

photo_2016-10-19_10-40-15-980x700-ninikala

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح فلورانس (نی نی کالا)

سرویس چوب اتاق خواب نوجوان مدل فلورانس florance در رنگ سفید شامل تخت نوجوان، پاتختی، دراورآینه ای، کتابخانه، میز کامپیوتر و آینه قدی می باشد.
آینه قدی : در قسمت پشتی خود طبقه بندی شده است.
جنس محصول ام دی اف MDF با روکش وکیوم می باشد. کشو ها ریلی هستند.

قیمت ست کامل : 3,590,000

felorance2-980x700-ninikala

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح پاپیون (نی نی کالا)

سرویس چوب اتاق خواب نوجوان مدل پاپیون papion در رنگ سفید شامل تخت نوجوان، کمد، ویترین، پاتختی، دراور و آینه می باشد.
جنس محصول ام دی اف MDF با روکش رنگ می باشد.
کشو ها ریلی هستند.

قیمت ست کامل : 5,900,000

photo_2016-08-15_15-56-24-980x700-ninikala

نمونه سرویس خواب های دی ایران

فروشنده: دی ایران (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح دومنظوره ملوان (دی ایران)

تخت و کمد
جنس : چوب ام دی اف MDF

قیمت ست کامل : 1,650,000

780_1775_1-dayiran

تصویر و قیمت سرویس خواب نوجوان کد k705 (دی ایران)

تخت یک نفره با عرض 80 سانتیمتر، پاتختی و ست میز آرایش

جنس MDF و بصورت یکپارچه روکش PVC شده با سطح  ضد آب

اتصالات الیت و ریلها سه تیکه ساچمه ای و دستگیره ها فلزی با آب کروم

قیمت ست کامل : 1,650,000

305_1230_8-dayiran

تصویر و قیمت سرویس خواب کد k208 (دی ایران)

سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره ( با عرض 90 سانتیمتر ) – کفی تخت – یک عدد پاتختی – ست میز آرایش – کمد دو درب با عرض 90 سانتیمتر

سرویس خواب K208  از جنس MDF و به پوشیده شده با روکش ضدخش pvc

قیمت ست کامل : 2,300,000

279_1378_33--dayiran

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح آکاردئونی (دی ایران)

جنس بدنه از ملامینه ضد خش و نمای آن از جنس MDF

قیمت درج شده بدون میز کامپیوتر، کتابخانه و ست آرایشی است

قیمت ست کامل : 1,590,000

257_1773_780_1772_1-dayiran

نمونه سرویس خواب های زوفاچوب

فروشنده: زوفاچوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح صبا (زوفاچوب)

این سرویس شامل : تخت – کمد – کتابخانه
جنس : چوب ام دی اف MDF و لولاهای الیت و رنگ دلخواه

قیمت ست کامل :2,490,000

833519-800x480-zofachoob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح پوما 1 (زوفاچوب)

این سرویس شامل : تخت – کمد – کتابخانه – میز کامپیوتر – پاتختی – دراور – صندلی
جنس : چوب ام دی اف MDF و لولاهای الیت و رنگ دلخواه

قیمت ست کامل :3,410,000

833513-800x480-zofachoob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح ادیداس 3 (زوفاچوب)

این سرویس شامل : تخت – کمد – کتابخانه – میز کامپیوتر – پاتختی – دراور – صندلی – قاب و آینه
جنس : چوب ام دی اف MDF و لولاهای الیت و رنگ دلخواه

قیمت ست کامل :3,415,000

833516-800x480-zofachoob

تصویر و قیمت سرویس خواب نوجوان طرح سیسیلی (زوفاچوب)

این سرویس شامل : تخت – کمد – کتابخانه – میز کامپیوتر – پاتختی – دراور – صندلی
جنس : چوب ام دی اف MDF و لولاهای الیت و رنگ دلخواه

قیمت ست کامل :3,230,000

833512-800x480-zofachoob

نمونه سرویس خواب های ماکاچوب

فروشنده: ماکاچوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح کاسپین نوجوان (ماکاچوب)

در رنگ و طرح های پارچه دلخواه
جنس : ام دی اف الگانت تیره

قیمت ست کامل :2,233,000

Caspian-Single-Bed2-makachoob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح اسکار نوجوان (ماکاچوب)

جنس هایگلاس در رنگ و طرح های پارچه دلخواه

در ابعاد 90*200

قیمت ست کامل :2,387,000

Oscar-Single-Bed-2-makachoob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح فیونا نوجوان (ماکاچوب)

جنس هایگلاس

ابعاد 90*200 در رنگ و طرح های پارچه دلخواه

قیمت ست کامل :2,079,000

Fiona1-makachoob

نمونه سرویس خواب های بُلج

فروشنده: بُلج (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح ایوان (بُلج)

این سرویس شامل : تخت – کمد – پاتختی
جنس : چوب ام دی اف

ابعاد 200*90 و 120*200

قیمت ست کامل :1,410,000

yek-nafare-lion-1-700x525_0-bolej

تصویر و قیمت سرویس خواب کد BS 905 (بُلج)

طراحی تخت خواب یک نفره BS 905 به گونه ای بوده است که فضای مناسب برای قرار گیری تعدادی از دکوری ها و اندکی از لوازم پرکاربرد را پوشش می دهد که موجب شده طراحی BS 905 از یکنواختی و خامی خارج شود. بدیهی است که BS 905 طراحی ساده و مدرنی دارد که ماندگاری این سبک از طراحی همواره ثابت شده شده است و ضمن آنکه در کنار این نوع از طراحی، از کیفیت مطلوب ام دی اف با اتصالات مقاوم بهره می برد که برای افزایش کیفیت تخت خواب BS 905 در بیشتر قسمت های دیواره های کنار و جلوی تخت از ام دی اف با ضخامت 3.2 که دو برابر ضخامت معمول می باشد، بهره گرفته شده است.
ابعاد 200*90 , 120*200 , 80*180

در 10 رنگ متفاوت

قیمت تخت نوجوان  : 645,000

tasvir-mahsol-takht-KESHO-DAR-dar-model-bS-905-v1-nam12-nah8-700x525_0-bolej

تصویر و قیمت سرویس خواب کد BS 904 (بُلج)

BS 904 یک طرح مدرن و کاربردی بوده که در ابتدا توسط گروه طراحان بلج مطرح شده و با رعایت اصول فنی و امکان سنجی های تکمیلی وارد خط تولید اصلی گروه تولیدی بلج شده است و تا کنون توانسته با نمایش زیبایی و کیفیت در کنار امکانات قابل قبول، فروش خوبی را در مقابل دیگر رقبای خود داشته باشد. BS 904 یک تخت خواب یک نفره با طراحی مدرن است که اگر چه ابعاد تشک آن 200*90 است، اما فضایی که از اتاق خواب اشغال می کند عرض 96 و طول 205 است و ضمن آنکه خریداران BS 904 می توانند آن را با ابعاد عرض 126 و طول 205 نیز سفارش دهند که در این صورت نیاز است برای آن تشکی با ابعاد عرض 200*120 تهیه کرد. BS 904 در یک سمت خود از 4 عدد کشو کوچک و یک عدد کشو بزرگ با عمق استاندارد بهره می برد که می تواند ساختاری منظم را برای استفاده از لوازم و تجهیزات پرکاربرد فراهم کند.
ابعاد : 200*90 و 120*200 و 80*180

قیمت خرید تختخواب نوجوان : 790,000

tasvir-mahsol-takht-KESHO-DAR-dar-model-bS-903-v1-nam9-nah8-700x525_0 - bolej

تصویر و قیمت سرویس خواب کد BS 901 (بُلج)

در اتاق خواب های امروزی استفاده از سرویس خواب های یک نفره ای همچون BS 901 می تواند یک مزیت بزرگ شمرده شود که در حداقل فضا، بیشترین امکانات و قابلیت ها را ایجاد می کند. طراحی سرویس خواب یک نفره BS 901 به گونه ای است که علاوه بر تخت خواب، توانسته است با دارا بودن یک کمد که در خود طبقه جای داده است و 5 عدد کشو و همچنین استفاده هوشمندانه ی میز تحریر با ساختار منظم کشو و قرار گیره پله، موجب خلق یک سرویس خواب یک نفره مفید و کارآمد شده است.
ممکن است در ابتدا این سوال برای خریداران این محصول مطرح باشد که سرویس خواب یک نفره BS 901 با این ویژگی ها آیا تحمل وزن را دارد؟ و آیا کیفیت مناسبی را ایجاد می کند؟ که در پاسخ به این سوال می توان به جنس ام دی اف و انواع محار کننده های محکم و استفاده از یراق آلات و اتصالات ویژه BS 901 اشاره کرد. که به طور کلی در BS 901 به دلیل استفاده به جا و مناسب از امکاناتی همچون کمد، کشو و میز تحریر که با خوش فکری طراحی شده است می توان بیان کرد که نه تنها این امکانات باعث کاهش کیفیت نشده است، بلکه موجب بالا رفتن کیفیت نهایی BS 901 نیز شده است.

قیمت  : 1,060,000

Tasvir-asli-mahsol-takht-tak-bs-901-v1-nam2.2-nah9-700x525_0-bolej

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح آدیداس 1 (بُلج)

سرویس خواب شامل : تخت  – یک عدد پاتختی – میز تحریر

قیمت ست کامل تختخواب : 1,020,000

tasvir-mahsol-servis-khab-yak-nafare-modell-adidas-1-na1-v1-n1-700x525_0-bolej

تصویر و قیمت سرویس خواب کد BS 903 (بُلج)

تخت خواب یک نفره BS903 صرفا از یک تخت عرض 90 با طول 200 تشکیل شده است که فقط در یک سمت تخت 2 عدد درب ریلی و یک کشو عرض یک متر با عمق مناسب و همچنین 2 عدد طبقه طراحی و اجرا شده است.  BS903 از ساختاری محکم، طراحی ساده و مفید بهره می برد که این طراحی مفید و کمجا می تواند در کمترین فضا، امکانات مناسبی را برای قرار گیری لوازم روزمره خلق کند. اما باید توجه داشت که تخت خواب BS903 صرفا یک تخت خواب است و دارای متعلقات از قبیل دراور و پاتختی نیست؛ اما این امکان برای تمامی خریداران BS903 وجود دارد که در صورتی که می خواهند متعلقات را داشته باشند، با مراجعه به دسته بندی “دراور” انواع مدل های دروار و پاتختی مناسب به خودشان را سفارش دهند تا یک محصول تکمیل شده را دریافت نمایند.
تخت خواب BS903 پیشنهاد خوبی برای کسانی است که فضای کمی را برای استفاده از تخت خواب دارند و مورد کاربرد کسانی که می خواهند یک سمت تخت خواب خود را به دیوار تکیه دهند نیز می باشد.
جنس : چوب MDF
ابعاد : 120*200 و 140*200

قیمت : 690,000

tasvir-mahsol-takht-mihman-dar-model-bm-302-v2-nam8-nah8-700x525_0-bolej

نمونه سرویس خواب های سناچوب

فروشنده: سناچوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح دزد دریایی (سناچوب)

اگر طراحی داخلی منزل شما به خوبی نشان دهنده سلیقه تان دربه کارگیری وسایلی شیک ورنگ هایی چشم نواز است، بد نیست اتاق خواب کودکتان را به فضایی برای تجسم رویاهای ماجراجویانه اش تبدیل کنید. به کارگیری مدل دزد دریایی نه تنها سرویس خوابی متناسب با سن وی دراختیارتان قرار می دهد،بلکه فضایی ایده آل برای شیطنت هایش است. نگران استقامت این سرویس خواب برای حمله احتمالی دزدان دریایی غریبه نباشید. مواد به کارگرفته شده در این طرح به خوبی سلامت کودکان شما را تضمین می کند.
این سرویس شامل : تخت يك نفره دزد دریایی – بادبان تخت دزد دريايي – پاتختي دزد دريايي – دراور دزد دريايي – قاب آينه دزد دريايي – كمد دزد دريايي – كتابخانه دزد دريايي – ميز تحرير دزد دريايي

رنگ : سفید, مشکی, قرمز

جنس : ملامینه

قیمت ست کامل :5,409,000

dozd-daryai-set---sana-choob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح پرسون (سناچوب)

بکر، باوقار همچون قوهای برکه. چشم نوازی مدل پرسون و طراحی منحصر به فرد آن، سلایق نوجوانانی دارای کاراکتری ویژه و منظم که در همان راستا به تیپ خود و فضاهای شخصی چون اتاقشان نگاهی متمایز دارند را جلب میکند. برش های بسیار حرفه ای در این سرویس آرامش خاصی را در اتاق بوجود می آورد. از منظر دیگر، کسانی که همواره حساسیت بالایی برای خرید محصول نشان می دهند، توجه شایانی به کارهای ساده و تکرار نشدنی دارند، که مدل پرسون قابلیت ست کردن با دیگر تزئینات اتاق برای هر زمانی را میسر می کند. همچنین پرسون سفید جلوه بزرگتری به اتاق خواب شما می دهد.
این سرویس شامل : تخت يك نفره 120 پرسون – پاتختی پرسون – کنسول پرسون – قاب آینه پرسون – کمد پرسون – میز تحریر پرسون – کتابخانه پرسون – عسلی معمولی پرسون

رنگ : سفید, مشکی, قرمز

جنس : ملامینه

قیمت ست کامل :4,405,000

paeroon-set2 - Sana Choob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح سیتی City (سناچوب)

این سرویس شامل : تخت سیتی۱۲۰ – پاتختی سیتی – دراور و قاب آینه سیتی – کتابخانه سیتی – میز تحریر سیتی – کمد سیتی – فایل سیتی – عسلی سیتی

قیمت ست کامل تخت خواب :4,547,000

City-Photo-2---sana-choob

تصویر و قیمت سرویس خواب نوجوان طرح راسپینا (سناچوب)

این سرویس شامل :تخت 120 راسپینا – پاتختی راسپینا – کنسول راسپینا – قاب آینه راسپینا – کتابخانه راسپینا – میز تحریر راسپینا – عسلی معمولی راسپینا

رنگ : سفید, مشکی, قرمز

جنس : ملامینه

قیمت ست کامل :3,422,000

raspina-set---sana-choob

تصویر و قیمت سرویس خواب طرح سارنگ (سناچوب)

طرح های سارنگ پاسخ به نیازافرادی است که به دنبال مدل های نوین و سبک جدید برای اتاق خواب نوجوان خود هستند. در عین حال ارائه این طرح ها در دو رنگ سفید و مشکی به خوبی راهنمای شما برای ایجاد هارمونی میان تخت خواب جدید و سایر اجزا اتاق است. ملحفه ها ، لباسها و سایر وسایلی که درگذشته وقت ارزشمند شما را به جابجایی اختصاص می دادند، اکنون به راحتی جای خود را در طرح های نوجوان سارنگ یافته اند.

این سرویس شامل : تخت يك نفره 90 سارنگ – پاتختی سارنگ ( هرعدد ) – دراور سارنگ – قاب آینه سارنگ – کمد سارنگ – میز تحریر سارنگ – کتابخانه سارنگ – عسلی معمولی سارنگ

رنگ : سفید, مشکی

قیمت ست کامل : 3,677,000

sarang-black-set - sana choob

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب نوجوان طرح پرند (سناچوب)

خداحافظی با دنیای اغتشاشات بیرون، درست در زمان پا گذاشتن به فضای اتاق خوابی که مدل پرند در آن نقش آفرینی می کند. استفاده از انحناهای نرم و ظرافتی که در طراحی این مدل  به کار گرفته شده تداعی کننده حس آرامش وامنیت است و درعین حال لطافت خاصی را به نمایش می گذارد. رنگهای هارمونیک به کار رفته در این مدل انعطاف پذیری بالایی در هماهنگ نمودن آن با سایر اجزای بکار رفته در اتاق را ایجاد می کند. طرح های یک تکه و کنتراست تیره و روشن آن بعد جدیدی به اتاق افزوده و وسعت بصری زیادی را ایجاد می کند.  یقینا با استفاده از این سرویس خواب نظر افراد بیشتری را به اتاقتان جلب میکنید زیرا طراحی ساده آن بسیار شیک و به روز است و قطعا هارمونی بسیار نزدیکی با دیگر وسایل نوجوانان از جمله تجهیزات تکنولوژی آنها را داراست. نظر سنجی ها نشان می دهد مخاطبان نوجوان و جوان احساس راحتی خاصی با این مدل دارند.

این سرویس شامل : تخت يك نفره پرند – پاتختی پرند ( هرعدد ) – دراور پرند – قاب آینه پرند – کمد پرند – میز کامپیوتر پرند – کتابخانه پرند – عسلی معمولی پرند

رنگ : سفید, مشکی, قرمز

قیمت خرید سرویس خواب نوجوان : 3,534,000

parand-set---sana-Choob

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

آخرین مطالب بخش