بهترین مدل های تکسچر دیوار داخلی در دکوراسیون مدرن و امروزی

 • 6 فروردین 1399
 • مهدی

رنگ آمیزی دیوار معمولا اولین فکری است که موقع تزیین دکوراسیون داخلی به ذهن ما خطور می کند. اما در این بین اغلب مدل های تکسچر دیوار داخلی مورد توجه قرار نمی گیرد. در صورتی که استفاده از چنین روش زیبایی در تزیین دکوراسیون منزل، می تواند ظاهری فوق العاده زیباتر و شیک تر از رنگ آمیزی های ساده ایجاد کند. (بیشتر…)

راهنمای چیدمان مبل شزلون در اتاق نشیمن

 • 5 فروردین 1399
 • روناک محمدی

مبل شزلون نوعی مبل کلاسیک فرانسوی است. دوران استفاده از این نوع مبلمان به 2 یا 3 قرن پیش بازمی‌گردد اما با این حال، نمی‌توان منکر ظاهر تجمل گرایانه و اصل راحت آن شد. بنابراین، هنوز هم می‌توان شاهد نمونه‌های معاصر مبل شزلون در دکوراسیون خانه‌های مدرن نیز بود.

استفاده از این مبل برای همه لذت بخش است زیرا دارای ظاهری کاملاً متفاوت از سایر مبلها، بسیار راحت تر و جذابتر از سایر مدلهاست و می توان به کمک آن بر دکوراسیون خانه تاثیر بسیار مثبتی گذاشت. معمولاً استفاده از مبل شزلون در مقابل پنجره ها و یا کنار شومینه است تا با نشستن و البته دراز کشیدن بر روی آن و لم دادن بتوان هم از نور طبیعی و هوای بیرون و همچنین در صورت وجود طبیعت از دیدن چنین منظره ای لذت برد و یا اینکه با لم دادن بر روی آن و مطالعه کردن کتاب و روزنامه در کنار شومینه، لحظاتی جذاب و گرم را برای خود رقم زد؛ به هر حال و در هر صورتی استفاده از این مبل های زیبا و باکلاس بسیار لذتبخش و خاطره ساز خواهد بود. (بیشتر…)

چیدمان منزل ال بهمراه پلان کف سازی و دکوراسیون داخلی کامل

 • 5 فروردین 1399
 • مهدی

 

طرح و نقشه خانه تاثیر بسیار زیادی بروی حالت دکوراسیون و چیدمان داخلی خواهد داشت. چیدمان منزل ال از جمله طرح هایی است که انجام درست و دقیق آن نتیجه ایی بسیار زیبا و عالی در پی خواهد داشت طوری که خانه های معمولی حسرت داشتن چنین ویژگی ایی را خواهند خورد. هر گوشه ای که در پلان خانه وجود داشته باشد، در انتخاب مکان نهایی برای قرار دادن تمام وسایل از مبلمان راحتی گرفته تا میز و صندلی ناهارخوری، تاثیر گذار خواهد بود. در این پست با دو خانه جالب روبرو خواهید شد که پلانی ال شکل داشته و بسیار زیبا چیده و تزیین شده اند. (بیشتر…)

طراحی داخلی نقاط کانونی خانه با شومینه فلزی

 • 4 فروردین 1399
 • حسین مهدوی

سبک صنعتی شومینه فلزی در طراحی های آن

شومینه فلزی، عموماً ویژگی های یکدست و دلپذیری به فضای یک اتاق می دهد. آن ها گرما را به فضا اضافه می کنند و نه فقط گرمای فیزیکی که گرمای اتمسفر را. البته، سبک این شومینه نیز اهمیت دارد و شما در واقع می توانید به راحتی از طریق انتخاب مواد خود، یک شومینه را به صورت دلخواه خریداری کنید. شومینه فلزی مطمئناً یک موج حس سبک و استایل صنعتی را به کل فضای اطراف آن اضافه می کند، اما لزوماً بیش از حد سرد یا سخت به نظر نمی رسد. برای به دست آوردن ایده ای جالب از تمام امکانات طراحی نقاط کانونی منزل، فضاهای داخلی زیر را بررسی کنید. (بیشتر…)

چگونه یک دکوراسیون با سبک استوایی داشته باشیم؟

 • 4 فروردین 1399
 • حسین مهدوی

سبک استوایی بدون زندگی در کنار ساحل

به دست آوردن سبک  استوایی در تزیین دکوراسیون خانه کاملاً ممکن است. این که ما واقعاً در یک بهشت ​​ساحلی زندگی کنیم یا فقط آرزوی انجام این کار را داشته باشیم، در هر حال، می توانیم وانمود کنیم که استوایی ها فقط یک قدم با روشی که ما طراحی داخلی خانه خود را انجام می دهیم، فاصله دارند. سبک زندگی استوایی کاملاً درباره زندگی راحت، راحتی، سهولت و مهمان نوازی است. زندگی آرام است، مردم بی سر و صدا و دوستانه هستند و به نظر نمی رسد که در چنین سبک زندگی، استرس وجود داشته باشد.

حداقل، در سبک استوایی این گونه به نظر می رسد و این حس به دلیل احساسات حاصل از زندگی در جزایر است؛ احساسی که، سبک گرمسیری و استوایی آن را برانگیخته می کند. این مسئله باعث می شود که شما بخواهید یک ننو را بر روی درختان درست کنید، در سایه یک نخل دراز بکشید و به یک موسیقی دلنشین با ریتمی همگام با موج های اقیانوس گوش دهید و از زندگی لذت ببرید. (بیشتر…)

تزیین خانه با گلدان و گیاهان شیک و سرسبز مناسب تمامی اتاق ها

 • 3 فروردین 1399
 • مهدی

به طور کلی رنگ سبز، بخصوص اگر توسط گیاهان و عناصر طبیعی به دکوراسیون خانه اضافه شود، کارکتری بسیار خاص به آن می دهد. تزیین خانه با گلدان و گیاهان زینتی یکی از راه های ایجاد کارکتر و شخصیتی متوازن و قابل احترام در فضای داخلی است. آپارتمانی که در این پست مشاهده می کنید در شهر میلان ایتالیا قرار گرفته و از جهاتی با استایل های امروزی تفاوت های بسیاری دارد. جالب است بدانید این خانه قبلا یک شرکت اداری خصوصی بوده که با هنرمندی طراحان و استفاده عناصر طبیعی، به فضایی آرامش دهنده برای زندگی تبدیل شده است. (بیشتر…)

نحوه استفاده رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی به روش مدرن و سنتی

 • 1 فروردین 1399
 • مهدی

شکی نیست که بکار بردن رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی شجاعت زیادی می خواهد. خصوصا در هال و پذیرایی خانه که جلوی دید همگان قرار دارد. رنگ قرمز جزء رنگ های غالب و قوی شناخته می شود و حتی مقدار بسیار کم آن هم خیلی سریع جلب توجه می کنند. البته این جلب توجه فقط مختص رنگ قرمز نیست، بلکه سایر رنگ های قرار گرفته کنار رنگ قرمز نیز، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. مثلا اگر در پذیرایی از مبل سلطنتی قرمز استفاده کنید، علاوه بر مبل ها، دیوار پس زمینه مبل ها هم خود را نشان می دهد. (بیشتر…)

مدل سبزه عید در طرح های بسیار شکیل زینت بخش سفره هفت سین

 • 29 اسفند 1398
 • مهدی

فکر می کنم شما هم با من هم عقیده باشید که شادابی سفره هفت سین تا حد زیادی مدیون سبزه است. انتخاب مدل سبزه عید برای تزیین سفره هفت سین برای بسیاری شاید جذاب ترین بخش چیدمان سفره باشد. چرا که با طرح های بسیار زیبایی در این زمینه روبرو هستیم که البته انتخاب از میان آنها را هم سخت تر می کند. در این مطلب به معرفی چندین مدل تازه و خلاقانه سبزه عید می پردازم که برای هر جور چیدمانی، از سفره های سنتی و قدیمی گرفته تا سفره های مدرن و امروزی مناسب هستند. لطفا تا پایان همراه ما باشید. (بیشتر…)

چطور یک دکوراسیون سبک ساحلی آرامش بخش داشته باشیم

 • 25 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

تنوع در دکوراسیون سبک ساحلی

دکوراسیون سبک ساحلی مانند سبک استوایی در میان مردم و طراحان داخلی، علاقه مندان خاص خودش را دارد. نکته ای در مورد ساحل وجود دارد که احساس بی انتهای آرامش و مراقبه ارگانیک را برانگیخته می کند. بنابراین جای تعجب نیست که مردم بخواهند این احساس در خانه های آن ها نیز گنجانده شود. سبک ساحلی، راحت، استقبال کننده، گرم و زمینی و صمیمی است. دکوراسیون سبک ساحلی کاملاً فردی و منحصر به فرد، تسکین دهنده و جذاب است. این سبک ساحلی است که باعث می شود تا فرد حتی در میان هرج و مرج زندگی روزمره، احساس کند که در تعطیلات است و بتواند به راحتی از زندگی در چنین فضایی لذت بیشتری ببرد. (بیشتر…)

آشنایی با چیدمان مخفیانه مبلمان در اطراف تلویزیون

 • 24 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

چیدمان مخفیانه مبلمان با تمرکز بر تلویزیون

مطلب امروز ما در رابطه با چیدمان مخفیانه مبلمان است. بیایید با این مسئله روبرو شویم چرا که واقعاً مسئله ای مخفی و به شکل راز نیست. همه ما در خانه آن را داریم. منظورمان تلویزیون است! برای اکثر ما، زندگیمان به دور صفحه های مستطیل مشکی نمی چرخد​​… اما چیدمان مخفیانه مبلمان ما در یک اتاق با یک تلویزیون می تواند چنان آشکار و متمرکز بر تلویزیون باشد، که هیچ کس دیگری آن را باور نکند. به این ترتیب یک چیدمان مخفیانه با هدف تمرکز بر روی تلویزیون به دست می آورید که شگفت انگیز خواهد بود. (بیشتر…)

ترندهای طراحی خانه که در سال 2020 در صدر لیست هستند

 • 24 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

ترندهای طراحی خانه در سال جدید

هر سال جدید، ترندهای طراحی خانه جدیدی را به ارمغان می آورد: برخی، شیوه دکوراسیون و طراحی خانه های ما را تغییر می دهند و برخی دیگر از شهرت دور می شوند و آن را به لیست دکوراسیون سال آینده تبدیل می کنند. بنابراین چگونه می توان ترندهای طراحی را دسته بندی کرد؛ که چه چیزی می تواند باقی بماند و کدام یک از ترندهای طراحی فقط یک خیال است؟ با هر ترند، در مورد چگونگی عملکرد آن با سبک های زندگی و حساسیت های امروز فکر کنید. با مشاهده از طریق لنزهای عملی و ارتباطات، آسان تر می توان ترندهای طراحی اصلی را از آنانی که اهمیت کمتری دارند، جدا کرد. بسیاری از طراحی خانه های جدید، ممکن است معمول شوند اما در اینجا تعدادی ترندهای طراحی خانه و دکوراسیون منزل وجود دارد که در سال 2020 حاکم هستند. (بیشتر…)

10 قانون دکوراسیون که باید آن ها را بشکنید

 • 21 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

پیروی نکردن از قانون دکوراسیون جمعی

قوانین برای شکسته شدن ساخته شده اند! اگر همه ما از همان دستورالعمل های همه گیر و جمعی و قانون دکوراسیون منزل پیروی کنیم، دنیای طراحی داخلی و دکوراسیون بسیار کسل کننده و بدون خلاقیت خواهد بود. چه زمانی کسی با پیروی چشم و گوش بسته اعتباری به دست آورده است؟ سال جدید، سالی برای شما است که در برابر جمع ایستادگی کنید. بگذارید خانه شما همان خانه ای باشد که در هر زمان همه چشم های ملاقات کنندگان شما را به خود جلب می کند. اما چطور؟ احتیاط را به باد بسپارید و انواع قانون دکوراسیون که در ادامه مطرح می شود را به قطعات کوچک خرد کنید. یعنی آن ها را به اجزایی دیگر برای دکوراسیون تبدیل کنید. (بیشتر…)

نحوه انتخاب سیستم روشنایی مناسب برای خانه شما

 • 21 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

دقت در انتخاب سیستم روشنایی

انتخاب مناسب سیستم روشنایی برای خانه، یکی از آن جزئیاتی است که باید در هنگام تزئین یک فضای جدید و برنامه ریزی دکوراسیون و طراحی داخلی در نظر بگیرید. حتی اگر شما برنامه ریزی ساده ای برای ساخت و ساز و بازسازی خانه داشته باشید، تصمیم گیری در این زمینه آسان نیست. در این حالت شما باید سازمان یافته عمل کرده و همه چیز را یکی یکی و اتاق به اتاق انجام دهید. (بیشتر…)

چند نکته کاربردی برای سازماندهی خانه در سال 2020

 • 20 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

سازماندهی خانه و متعهد بودن به آن

سال جدید به زودی فرا می رسد و به طور معمول یکی از برنامه ریزی های افراد در سال جدید، سازماندهی خانه و مرتب نگه داشتن دائمی آن است! اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید و از هم اکنون برای این سازماندهی برنامه ریزی کرده اید، از همین حالا خود را موفق بپندارید. سازماندهی خانه کار سختی است و سازماندهی نگه داشتن آن حتی سخت تر. اما در این جا نکاتی وجود دارد که شما ممکن است در نظر نگرفته باشید و به کمک آن بتوانید سازماندهی خود را به طور مداوم و در طول سال جدید حفظ کنید. (بیشتر…)

انتخاب دکوراسیون خانه مطابق با رنگ فصل سرد

 • 20 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

 

با فرا رسیدن زمستان، انتخاب رنگ فصل سرد نیز جزو ترندهای اصلی جستجوی افراد در زمینه انتخاب رنگ دکوراسیون و طراحی داخلی می شود. درجه دمای سرد، گرد و غبارهای برفی، کت های بزرگ و شال های پیچیده شده اطراف سرمان آن چیزهایی است که از فصل سرد در خاطراتمان جاخوش کرده اند. با این حال، اکنون که در پایان این فصل نیز هستیم، خبری از شروع سال جدید نیز به ما می رسد. بنابراین، شاید شما بخواهید با رنگ های درخشان و تزئینات جدید و پر جنب و جوش، فضای خود را به روز و آن را تازه کنید. در ادامه نگاهی به لیست ما از رنگ فصل سرد زیبا و شگفت انگیز بیندازید تا بتوانید دکوراسیونی مطابق با رنگ فصل و آب و هوای سرد برای خانه خود تدارک ببینید و به خودتان چند ایده الهام بخش جدید و بهبود یافته فصل سرد و زمستانی به بدهید. (بیشتر…)

راهنمای اتاق به اتاق برای انجام دکوراسیون سبک اسکاندیناوی

 • 19 اسفند 1398
 • حسین مهدوی

محبوبیت دکوراسیون سبک اسکاندیناوی

دکوراسیون سبک اسکاندیناوی در دکوراسیون منزل، در حال حاضر و به دلایل زیاد علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است! جذابیت ذاتی و خاص سبک اسکاندیناوی، شامل دیوار سفید دوست داشتنی می شود که خطوط تمیز و ساده را در بر می گیرد و قابلیت اجرا در تمام بخش های یک خانه را دارد. این سبک دکوراسیون، پر از شخصیت و جذابیت می باشد. (بیشتر…)