ایده های دکور دیوار برای بخش های مختلف خانه

 • 22 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

دکور دیوار آشپزخانه کلاسیک می تواند درک یک آشپزخانه با طراحی زیبا و جادار و رنگ های روشن را ممکن می سازد. ایده های دیوار سبز مریم گلی، برای خانه هایی با ساکنان مسن و هر فضای زندگی که گزینه های غذایی سالم در اولویت قرار داشته باشد، مناسب است. انتخاب رنگ های دکور خنثی می تواند اتاق خواب را جادارتر نشان دهد. (بیشتر…)

تاثیر دکوراسیون دیوار برای زنده کردن یک اتاق، از نقاشی تا دیوارکوب

 • 21 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

ایده های شیک دکوراسیون دیوار، می توانند هر اتاق یک خانه را فوراً نوسازی کنند و به طرز شگرفی بر روحیه شما تأثیر بگذارند. برای این نوع دکوراسیون باید دقیقاً بدانید که چگونه می توان از آن در هر قسمت از خانه استفاده کرد تا یک عکس‌العمل مثبت ایجاد شود. دکور دیوار برجسته می تواند به تقسیم فضا و جداکردن آن کمک کند. (بیشتر…)

ایده های رنگ تاپه برای دکوراسیون بخش های مختلف خانه

 • 16 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

رنگ تاپه جزو دسته تم های خنثی است، ولی با این وجود مانند سفید، کلینیکی نمی باشد و به همین دلیل در دکوراسیون بخش های مختلف خانه کاربرد بیشتری دارد. حمام یکی از این بخش هاست که مانند یک پناهگاه درون خانه عمل می کند و نباید با نمونه های کلینیکی مانند سفید پوشیده شود.

بهترین انتخاب حمام برای دکوراسیون زیبا و مدرن، رنگ تاپه است؛ چرا که لکه های مختلف مانند آب را از چشم پنهان می کند و همین امر باعث می شود تا تبدیل به مکانی پر رفت و آمد درون خانه باشد. ایده های دکوراسیون رنگی تاپه جلوه ای دنج و گرم به حمام شما می بخشند و کاملاً ارزش فکر کردن را دارند.

علاوه بر این، حمام تاپه تقریباً با هر چیزی از جمله رنگ‌های دیگر و با روکش های مختلف هماهنگ می شود؛ چرا که یک رنگ پایه و اساسی است. همچنین باعث می شود تا حمام شما روشن تر و بزرگ تر به نظر برسد.

رنگ تاپه برای دیوارها و مبلمان

خوشبختانه، طیف گسترده ای از ایده های بی انتها و در عین حال جالبی از دیوار تاپه وجود دارد که می تواند با سهولت با انواع طرح های دکوراسیون ترکیب شود. هنگام انجام پروژه نوسازی خانه یا به روزرسانی آن، رنگ تاپه یک مسیر بی انتها برای کشف جذابیت است و در عین حال نسبت به رنگ قرمز احساسات کمتری را برمی انگیزد.

تاپه رنگی است که برای قطعات مبلمان و همچنین وسایل آشپزخانه مناسب می باشد. یک یخچال و اجاق گاز قهوه ای تیره، کاملاً مطابق با دکوراسیون تاپه در خانه شما به نظر می رسد. اگر می خواهید در خانه خود احساس دنجی، پر جنب و جوشی و زمینی ایجاد کنید، باید این تم را در نظر بگیرید.

همچنین، جنبه های قهوه ای را که در رنگ تاپه وجود دارد، به خاطر داشته باشید. قهوه ای درست مثل خاکستری قدرت و جدیت را برانگیخته کرده، احساس امنیت و راحتی را فراهم می کند و نشان دهنده اعتدال است. با این حال، از آنجایی که رنگ تاپه تقریباً تم مشخصی ندارد، گاهی اوقات به عنوان یک نمونه کسل کننده توصیف می شود، اما ما دوست داریم که هنگام دکوراسیون بخش های مختلف خانه، از آن به عنوان یک نقطه شروع اساسی استفاده کنیم.

خرید اینترنتی 41 مدل پمپ آب ساختمان بهترین کیفیت

دیوار هنری رنگ تاپه

یافتن الهام برای اتاقی با رنگ‌آمیزی تاپه چندان دشوار نیست. در حقیقت، از آنجا که مانند سفید و خاکستری رنگی رایج است، می توانید ایده های بسیاری را در سایت هایی مانند پینترست پیدا کنید.

هنگامی که نوبت به دکوراسیون دیوار با رنگ‌های خنثی و متنوع رنگ تاپه می رسد، زیبایی شناسی در خانه خود را، با بازی هایی که روی بافت انجام می دهید تا حرکات چشم را جلب کند، منعکس کنید. به نسخه های بزرگ و عناصر مجسمه ای با تصاویر غیر منتظره با رنگ مانند قرمز و نارنجی فکر کنید که دارای درخشندگی بالا باشند؛ زیرا چنین رنگ‌هایی با طرح رنگی مورد نظر ما به خوبی ترکیب می شوند. برای بافت، از کوسن های رنگی و یا قالیچه خزدار بهره ببرید.

رنگ تاپه در اتاق نهارخوری یا اتاق نشیمن

در اتاق ناهارخوری یا اتاق نشیمن خود، یک حس ظرافت و در عین حال تأکیدگذاری را با رنگ تاپه ایجاد کنید تا بتوانید نمونه ای زیبا بسازید که از سایر رنگ‌های خنثیِ استاندارد، پرانرژی تر باشد. روش های مختلفی برای اضافه کردن زیبایی به فضای اتاق نشیمن با این رنگ برجسته وجود دارد.

خرید 41 مدل ماوس بی سیم درجه یک در بازار + قیمت

اطمینان حاصل کنید که تاپه ای که استفاده می کنید به اندازه کافی روشن باشد تا بتواند اشعه های نوری را به خوبی دریافت کند. اما اگر از نور طبیعی محروم هستید، استفاد از چند آینه و سطح درخشان به شما کمک می کند تا دکوراسیون فضا بزرگ تر و روشن تر به نظر برسد. علاوه بر اینکه دیوارهای خود را با رنگ تاپه تابشی نقاشی می کنید، می توانید سایه هایی را به اندازه های بزرگ و کوچک به آن اضافه کنید. کوسن و عناصر تأکیدی مانند میز عثمانی و صندلی های جانبی را در نظر داشته باشید.

رنگ تاپه برای دیوارها

رنگ تاپه به دلیل داشتن تن خنثی و آرامش بخشی که می تواند به سبک دکوراسیون شما بیفزاید، گزینه بسیار مناسبی برای دیوارها است.

دیوارهای تاپه جایگزین فوق العاده ای برای دیوارهای تمام سفید هستند و با رنگ‌های تیز مانند صورتی یا قرمز به خوبی هماهنگ می شوند. نقاشی دیوارها با این تم به شما امکان می دهد تا آزادی و امکانات کار با یک صفحه خالی را کشف کنید.

تصاویر بیشتر:

خرید آنلاین 39 مدل بهترین ماوس پد با کیفیت + قیمت

 

ایده هایی جدید برای تغییر دکوراسیون خانه در سال 2020

 • 13 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

با پیشرفت طراحی داخلی و دکوراسیون، عموماً ایده های جدیدی برای تغییر دکوراسیون به وجود می آیند. این ایده های جدید گاهی تمام سنت های پیشین گذشته را زیر سوال می برند و آن ها را زیر و رو می کنند و گاهی تنها تغییر جزئی هستند. امروز قرار است تعدادی از این ایده های تغییر جدید را برای شما شرح دهیم که تا اکنون شناخته شده اند.

یک ایده تغییر دکوراسیون این است که قفسه های مربعی و مستطیل شکل سنتی را فراموش کرده و یونیتی را انتخاب کنید که به نوعی نامتقارن باشد. در تصویر زیر واحد های قفسه بندی از نظر ارتفاع، اندازه و طراحی زاویه منحصر به فرد و متفاوت هستند، اما همه آن ها در یک واحد دیواری منسجم جای می گیرند. با وجود تمام خطوط زاویه دار و ابعاد متفاوت، این واحد دیواری بسیار چشم نواز و هنری است و فضای بسیار زیادی نیز برای همه کتاب ها و لوازم جانبی شما دارد.

در گذشته عموماً همه میزهای قهوه، مربع یا مستطیل شکل بودند، اما خوشبختانه امروزه دیگر این چنین نیست. طراحان جدید، مجموعه ی عظیمی از سبک های نامتقارن یا چند ضلعی ایجاد کرده اند که به تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن شما جذابیت بیشتری هدیه می کنند. این میز قهوه بزرگ، دکوراسیون فضای زندگی شما را با شکل ارگانیک خود دگرگون می کند و تا حدودی یادآور یک پیانو است. نمونه تصویر زیر بزرگ است، اما می توانید یک میز قهوه منحصر به فرد در اندازه کوچک تر نیز برای خود تهیه کنید.

خرید آنلاین 39 مدل بهترین ماوس پد با کیفیت + قیمت

تغییر دکوراسیون سبُک با استفاده از نور

ما در مورد یک چراغ کف پوش پایه و کسل کننده صحبت نمی کنیم، بلکه در عوض به دنبال یک تغییر دکوراسیون جادویی تر و هنری تر هستیم. هر خانه، گوشه ای تاریک با یک صندلی دارد که می تواند از نور بهره بیشتری ببرد. شاید شما به مرور زمان و هنگام مطالعه این مسئله را در خانه خود کشف کرده باشید. در هر صورت، چراغ های کفپوش بزرگ، قوسی و مدرن مانند تصویر زیر همراه با سبک های ساده وجود دارد که می توانید برای داشتن نور بیشتر محیط، آن را در گوشه ای از دکوراسیون خانه قرار دهید.

پایان دادن دکوراسیون یک خانه با اتاق هایی پر از قطعات شلوغ و سنگین اصلاً کار دشواری نیست. شاید مبلمان شما با یک لامپ کفپوش که دارای پایه سنگین و یک میز جانبی سنگین و پرکار است، هماهنگ شده باشد. این قطعات به خودی خود، می توانند بسیار جذاب باشند، اما در کنار هم، تبدیل به قطعات بسیار قابل توجهی می شوند که ممکن است به یک فضا احساس ناخوشایند و حتی افسرده کننده ای اضافه کنند. اگر نمی توانید یک تغییر دکوراسیون کلی ایجاد کنید، سعی کنید یک یا دو عنصری را که ظاهر سبک تر دارند، جایگزین کنید. در اینجا، صندلی های بزرگ با یک لامپ کفپوش فلزی باریک و شیک و یک میز فلزی به خوبی جفت شده اند.

خرید 41 مدل ماوس بی سیم درجه یک در بازار + قیمت

تغییر دکوراسیون با استفاده از طرح های قدیمی

عموماً “تخت کانوپی” برای بسیاری از افراد یادآور تخت های قدیمی مادربزرگ ها به سبک قدیمی انگلیسی می باشد. اما تخت های کانوپی امروزی، تا حد زیادی سایبان پارچه ای را تغییر داده و درعوض بر عنصر قاب مینیمالیستی و در عین حال قابل توجه در تغییر دکوراسیون متمرکز شده اند. این تختخواب زرق و برق دار از چوب دست ساز زیبا ساخته شده و به نظر یک میراث خانوادگی می رسد.

یکی دیگر از ایده های جدید تغییر دکوراسیون، تغییر مبلمان های کاملاً پوشیده دهه 1990 و اوایل 2000 به سمت نمونه های جدیدتر است. انتخاب یکی از مبل ها به سبک تصویر زیر، ایده ای بسیار مناسب برای تغییر دکوراسیون خانه هایی است که نسبت به گذشته رسمیت کمتری دارند. صندلی های در مقیاس بزرگ و کوسن های بدون ساختار باعث می شوند که بر روی آن ها رها شده و استراحت کنید، چه این استراحت تماشای تلویزیون باشد و چه خواندن یک کتاب. علاوه بر این، وقتی تعداد مهمانان زیاد است، فضای کافی برای نشستن وجود دارد.

یک نمونه تغییر دکوراسیون، خروج چراغ های آویز از آشپزخانه به سمت نقاط دیگر خانه و از جمله دکوراسیون اتاق نشیمن است. اگر در مورد آن ها به خوبی فکر کنید، متوجه می شوید که بالای فضای میز قهوه ایده‌آل هستند؛ زیرا نه تنها فضا را روشن می کنند بلکه کانون توجه را نیز روی میز قرار می دهند. اغلب، مرکز اتاق تاریک تر است؛ زیرا بیشتر افراد تمایل دارند که از لامپ های رومیزی و کف برای فضای زندگی، به جای تعداد زیادی چراغ های آویزان استفاده کنند.

تصاویر بیشتر:

خرید 39 مدل بهترین اسپیکر رومیزی و دسکتاپ ( بلندگو )

مدل های دیدنی لامپ های رشته ای با ابعاد متفاوت تر و کارایی بیشتر

 • 11 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

لامپ های رشته ای جزو آن دسته از وسایل دکوراسیون و تزیین خانه و محیط هستند که قیمت نسبتاً مناسبی دارند. شما می توانید به راحتی و با قیمتی کمتر از بسیاری وسایل دکوری دیگر و با استفاده از معجزه نور و رنگ رشته ای، تفاوت بسیار عمیقی در ظاهر فضای خود به دست آورید. به احتمال زیاد، بسیاری از شما، تاکنون یک بار این لامپ های رشته ای را دیده اید که بر روی دیوار آویزان شده اند و یا هنگام فروش آن ها توسط دستفروش‌های کنار خیابان به آن ها برخورد کرده اید. عموماً سایز این چراغ های رشته ای، کوچک بوده و با استفاده از لامپ های ال ای دی می باشد. اما این بار ما قصد داریم تا شما را با نمونه های دیگر آن آشنا کنیم که کمتر برای فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند، ولی در عین حال از همان جذابیت نمونه های کوچک تر برخوردار هستند. (بیشتر…)

انتخاب فرش سالن پذیرایی، کلیدی ترین عنصر خانه

 • 8 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

فرش یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل برای هر خانه ای می باشد. ایرانی ها علاقه ی زیادی به فرش دارند و همیشه در پی این هستند که زیباترین طرح آن را خریداری کنند. فرش سالن پذیرایی یکی از وسایلی است که در سبک و دکوراسیون منزل تاثیر زیادی دارد. تنوع در طرح و رنگ فرش ها بسیار زیاد است و خانواده ها می توانند به راحتی از بین آن ها خرید داشته باشند. (بیشتر…)

معرفی ویژگی های یک میز تلویزیون کوچک و جمع و جور

 • 6 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

یکی از ضروری ترین وسایل و تجهیزات هر خانه ای خرید میز تلویزیون می باشد. تنوع طرح و مدل این وسیله بسیار بالاست. همچنین میز های تلویزیون دارای سایز های مختلفی هستند که هر کدام به نوبه ی خود ویژگی های خاصی دارند. میز تلویزیون کوچک یکی از زیباترین و بهترین انوع این میز ها می باشد که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شوید. (بیشتر…)

بهترین نورپردازی راه پله، 20 نمونه طراحی دیدنی

 • 5 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

یکی از عملکرد های منحصر به فرد برای زیباسازی منزل و داشتن دکوراسیونی خاص، نورپردازی منزل می باشد. با استفاده از نورپردازی می توان مدرن بودن خانه و دکوراسیون را به خوبی نشان داد. یکی از بهترین قسمت های خانه برای انجام این کار، راه پله می باشد. نورپردازی راه پله می تواند نقطه عطفی در نورپردازی منزل به شمار آید.

با استفاده از نورپردازی راه پله می توان مسیر آن را به خوبی به نمایش گذاشت و به طرز زیبایی راه پله را در خانه نشان دهد. علاوه بر زیبایی نورپردازی می تواند در شب بهترین راهنما برای افراد باشد تا مسیر خود را پیدا کنند. (بیشتر…)

شیک ترین مدل کاناپه تک مدرن یا کلاسیک؟ ترندهای 2020

 • 2 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

کاناپه به مبل هایی گفته می شود که برای نشستن بیش از یک نفر تعبیه شده اند. برخی از آن ها 2 نفره، 3 نفره و حتی دیده شده 4 نفره نیز طراحی می شود. کاناپه تک در برخی موارد دیده شده است که جدا از سرویس مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. مدل کاناپه تک می تواند سلطنتی، اسپرت و … باشد.

انتخاب مبلمان راحتی و سلطنتی تماما به نظر و سلیقه ی افراد بستگی دارد. تمام این مبلمان دارای طرح ها و رنگ های متنوعی هستند که می توان از بین آن ها بهترین انتخاب را داشت. در گذشته مردم زیاد از مبلمان استفاده نمی کردند اما در حال حاضر مبل یکی از ضروری ترین وسایل و تجهیزات هر خانه ای به حساب می آید.

مدل کاناپه تک بسته به دکوراسیون هر خانه ای انتخاب می شود. اما نقطه مشترک تمام آن ها ایجاد مکانی برای استراحت و آرامش می باشد. حتی از مدل کاناپه تک برای اتاق مطالعه خانه نیز استفاده می شود تا افراد بتوانند با نشستن روی کاناپه ای راحت به مطالعه خود بپردازند. از انواع مدل کاناپه تک علاوه بر منزل می توان برای سالن های آرایشی، دفاتر مهندسی، مطب های پزشکی، مشاور املاک، مارکت ها و … استفاده کرد. (بیشتر…)

آشنایی با طراحی تی وی روم، مینیمالیست و مدرن

 • 28 تیر 1399
 • حسین مهدوی

در خانه های مدرن و امروزی جایگاه تلویزیون را از اتاق نشیمن حذف کرده اند و قسمت دیگری از منزل را برای تی وی روم قرار می دهند. طراحی تی وی روم می تواند بسیار خاص و با استفاده از ایده های نو به اجرا درآید. ایجاد تی وی روم شاید برای افرادی که علاقه ی شدیدی به دیدن تلویزیون دارند ، خوشایند نباشد (بیشتر…)

ایده های لامپ صنعتی برای طراحی جدید در سال 2020

 • 10 تیر 1399
 • حسین مهدوی

امروزه طراحی دکوراسیون صنعتی و لامپ صنعتی به فراخور آن، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است. به همین دلیل نیز امروز ما تصمیم گرفته ایم تا تعدادی از نمونه های ساخته شده محبوب و کارآمد از این نوع چراغ را برای شما به نمایش بگذاریم. اولین ایده ای که قرار است در مورد آن صحبت کنیم، لامپ کفپوش سه پایه Kingswood  است. لامپ صنعتی کفپوش Kingswood دقیقاً شبیه به نام آن است و از یک دوربین سه پایه در استودیوی عکاسی برای ایجاد احساس واقعی صنعتی و مدرن، تقلید می کند. حتی حباب تشکیل شده آن نیز تقلیدی از ظاهر یک دوربین قدیمی است. این لامپ در فضاهای کوچک به خوبی جای گرفته و فضای زیادی را نمی گیرد. سه پایه ای که تریپاد را ایجاد می کند از فلزی ساخته شده که محکم است و منبع نوری طولانی مدتی را به شما می دهد. (بیشتر…)

سبک دکور صنعتی با لامپ کفپوش ترندهای 2020

 • 5 تیر 1399
 • حسین مهدوی

نورپردازی یکی از مهمترین جنبه های هر فضا، اعم از خانه، محل کار، فضای سرپوشیده یا خارج از خانه و در هر نوع سبک، از جمله دکور صنعتی است. در این زمینه ضروری است که نه تنها نوع و میزان مناسبی از روشنایی را برای فضای مورد نظر تهیه کنید، بلکه اطمینان حاصل کنید که جنبه های طراحی آن نور با سبک شما مطابقت داشته باشد. همچنین، از آنجا که پیشرفت های جدید در معماری و طراحی داخلی، خود را به سمت فضاهای رادیکال تر و تخیلی تر سوق می دهند، جنبه خلاقیت به سمت استفاده از عناصر صنعتی تغییر یافته و سبکی جدید را ایجاد می کند. استفاده از لامپ کفپوش در دکور صنعتی به شما امکان می دهد تا از ویژگی های روشنایی هدفمند بهره مند شوید و در عین حال زیبایی شناسی کلی یک فضا را با جنبه طراحی ماجراجویانه بهبود ببخشید. با هم نگاهی به برخی از بهترین نمونه های روشنایی کفپوش با سبک صنعتی بیندازیم که ما برای شروع کار پیدا کرده ایم. (بیشتر…)

آشنایی با طراحی داخلی کاستال اتاق به اتاق

 • 4 تیر 1399
 • حسین مهدوی

طراحی داخلی کاستال، یا همان ساحلی، تنوع پذیری بالایی دارد و به همین دلیل نیز برای طراحی داخلی  اتاق های مختلف خانه بسیار مناسب است. مانند هر اتاق دیگری، حمام با الهام از طراحی داخلی کاستال نیز یک فضای بسیار آرامش بخش برای شما می سازد. با در نظر گرفتن یک طراحی کاستال و ساحلی برای حمام خود، به یک ظاهر آرام نهفته در پایه و اساس دکوراسیون اتاق و لوازم جانبی تزئینی خانه خود برسید. یک حمام و سرویس بهداشتی تمام سفید، همیشه اوج آرامش را نشان خواهد داد. با کاشی های دیواری سفید، کاشی های کف سفید و یک سینک حمام سفید، احساس می کنید که بیشتر از اینکه در یک خانه باشید، در یک هتل شیک هستید. (بیشتر…)

ایده هایی برای تازگی دکوراسیون منزل در سال 2020

 • 3 تیر 1399
 • حسین مهدوی

اضافه کردن گیاهان زنده، تازگی دکوراسیون منزل را برای شما به ارمغان می آورد. نورپردازی تأکیدی، روشی شگفت انگیز برای افزودن درام به دکوراسیون یک اتاق است و بسیاری از ما آن را فراموش می کنیم. یکی از چشمگیرترین ایده های دکوراسیون منزل، اضافه کردن قفسه بندی است که شبیه به قفسه کتاب سنتی نباشد. (بیشتر…)

طراحی بخش های خانه با سبک شبی شیک

 • 1 تیر 1399
 • حسین مهدوی

کانوپی های فلزی و قاب های تخت خواب، از عناصر متداول در دکوراسیون اتاق خواب شبی شیک هستند. کابینت های سفید و چوبی در یک آشپزخانه سبک شبی شیک فوق العاده، به نظر می رسند. برای ایجاد نورپردازی، لامپ هایی از مقیاس ها و مواد مختلف را اضافه کرده و با یک لوستر کم نور، این زیبایی را بیشتر کنید. (بیشتر…)

آنچه باید در مورد سبک فرنچ کانتری بدانید!

 • 29 خرداد 1399
 • حسین مهدوی

سبک فرنچ کانتری، سبک دکوراسیون و طراحی داخلی است که از روستاهای فرانسوی الهام گرفته است. در این طراحی وجود نور طبیعی خورشید، سبب برجسته شدن وسایل و اکسسوری های موجود می شود. در این سبک اغلبِ وسایل، فرسوده و رنگ و رو رفته به نظر می رسند. با این وجود، مواد طبیعی جزو عناصر جدانشدنی آن هستند. (بیشتر…)