بررسی 19 مورد نورپردازی پذیرایی ، اصلی و مکمل

 • 18 آذر 1398
 • حسین مهدوی

نورپردازی پذیرایی کاربردی

برای آشنایی با روش نورپردازی پذیرایی، بهتر است که با اهمیت این فضا نسبت به دیگر فضاها آشنا شوید. در حالی که اکثر اتاق‌های خانه ما، با کارکردهایی خاص در ذهن ساخته شده‌اند – آشپزی، غذاخوردن، حمام کردن، خوابیدن و… اتاق پذیرایی میزبان طیف گسترده‌ای از فعالیت‌هایی است که منحصر به فرد برای هر شخص است. بسته به روز مورد نظر، اتاق پذیرایی ممکن است جایی باشد که ما دوستان و خانواده خود را سرگرم می کنیم، از آن برای استراحت، خواندن یک کتاب خوب، تماشای نمایش‌ها و فیلم‌های مورد علاقه خود و یا حتی خوردن وعده‌های غذایی گاه به گاه، استفاده می کنیم. این فضای چند منظوره، برای زندگی روزمره، نیاز به نورپردازی پذیرایی دقیق دارد. از نورپردازی عکس‌های خانوادگی و کارهای هنری روی دیوارها گرفته تا تأمین نور کافی هنگام انجام کارهای خانه. در این مطلب به ما اجازه دهید تا چندین لایه نورپردازی را کشف کنیم که باعث می شود اتاق پذیرایی شما زنده شود. (بیشتر…)

ایده‌هایی برای دکوراسیون پذیرایی مینیمال 17 نمونه دیدنی

 • 18 آذر 1398
 • حسین مهدوی

دکوراسیون پذیرایی مینیمال، یک راه حل ساده برای تمیزی

دکوراسیون پذیرایی مینیمال  برای شما چه معنی می دهد؟ آیا این دکوراسیون برای شما یادآور دیوارهای سفید، کف چوبی و پنجره‌های فرانسوی باز است؟ آیا تصور شما از دکوراسیون پذیرایی مینیمال مبل‌های سیاه، معماری قوی و پر جلوه، رنگ‌های خاموش و الگوهای تکرار شونده است؟ هر چند این تصورات درست بوده و چندان بی راه نیستند، با این حال، دکوراسیون پذیرایی مینیمال به معنای انتخاب مبلمان و لوازم جانبی ساده، کسل کننده یا ارزان نیست. به معنای ساده‌تر، طبق یک اصطلاح “کمتر، بیشتر است” طراحی دکوراسیون مینیمال می تواند به تمرکز شما بر روی روحیه یا تم دلخواه اتاق و دکوراسیون پذیرایی شما کمک کند. اگر جزو افرادی هستید که به سختی می توانید وسایل خود را مرتب کنید و همواره با مرتب بودن اتاق پذیرایی خود مشکل دارید، دکوراسیون پذیرایی مینیمال یک راه حل ساده برای شما است. هر چقدر همه چیز را ساده‌تر نگه دارید، زیبایی آن دو چندان می شود. کنار گذاشتن اشیا با اصول و خارج کردن وسایل اضافی می تواند باعث یک شگفتی بزرگ در دکوراسیون پذیرایی مینیمال شما شود. دکوراسیون پذیرایی مینیمال را زیبا رنگ کنید؛ همراه با یک ردیف مبلمان صورتی رنگ، که روی یک کف سفید قرار گرفته است. آن را نمایشی کنید ، با یک خط بژ و سفید قابل توجه، اتاق پذیرایی خود را به دو نیم تبدیل کنید. (بیشتر…)

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

 • 18 آذر 1398
 • مهدی

عکس داخل آپارتمان همیشه می تواند مرجعی مناسب برای ایده گیری باشد. در دنیای آنلاین امروزی دسترسی به انواع طرح های خلاقانه دکوراسیون داخلی پیش از پیش ساده شده و در نتیجه خانه دارها، خصوصا آنهایی که فضایی کوچک دارند راحت تر از همیشه است. البته این دسترسی آسان به انبوه طرح ها می تواند هر فردی را سردرگم کند بنابراین بهتر است علایق و سلایق خود را مشخص و طبقه بندی کنید. در این مطلب قصد دارم سه دستگاه آپارتمان فوق العاده شیک را معرفی کنم که همگی متراژی زیر 60 متر داشته اما بسیار لوکس و زیبا تزیین و طراحی شده اند. (بیشتر…)

نمونه‌هایی از دکوراسیون پذیرایی لاکچری

 • 17 آذر 1398
 • حسین مهدوی

ایده یک دکوراسیون پذیرایی لاکچری و لوکس می تواند در تخیل یک فرد تا یک فرد دیگر بسیار متفاوت باشد. سالن پذیرایی، در بیشتر خانه‌ها در مرکز خانه قرار می گیرند. بنابراین تمرکز برای طراحی و تلاش برای زیباسازی عمومی‌ترین بخش خانه کاری مناسب است. ممکن است شما دکوراسیون پذیرایی لاکچری را به صورت یک اتاق سنتی و کلاسیک ببینید که دیوار آن با تخته چوب پوشیده باشد، لوستری بزرگ و با شکوه در وسط پذیرایی که چراغ‌های بسیاری داشته باشد و فضا را بی نهایت روش کند، مبلمان‌های چوبی و کلاسیک و پرده‌های سنگین و به طور کل تزیینات سنگین و شلوغ. یا برعکس همه این موارد دکوراسیون پذیرایی لاکچری، سالن پذیرایی لوکس و لاکچری رویایی شما فضایی مدرن باشد که دور تا دور آن با شیشه‌های عظیم احاطه شده است، با مبل‌های خطی و ساده و صندلی‌های برجسته زیبا. دکوراسیون پذیرایی لاکچری ایده آل شما هر چه باشد، ما در اینجا برای شما نمونه‌هایی از طراحی و دکوراسیون پذیرایی لاکچری آورده ایم که شما می توانید آن‌ها را به کار برده و یا از آن ایده بگیرید. (بیشتر…)

11 نمونه طراحی و دکوراسیون پذیرایی بنفش، مدرن و کلاسیک

 • 17 آذر 1398
 • حسین مهدوی

خاص بودن دکوراسیون پذیرایی بنفش

دکوراسیون پذیرایی بنفش، شاید انتخاب هر کسی نباشد، اما اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که از انتخاب رنگ‌های ساده و یکنواخت کلاسیک خسته شده‌اید، و برای پذیرش طرح‌ها و رنگ‌های جدید ماننند بنفش، کاملاً آماده هستید، این مطلب برای شما مناسب است و بهتر است که با ما همراه شوید. در این مطلب ما برای دکوراسیون پذیرایی بنفش درمورد آن دسته از رنگ‌های بنفش پر جنب و جوش و براق که همه ما تا چند سال پیش دوست داشتیم، صحبت نمی کنیم ، بلکه قصد ما یک طراحی دکوراسیون پذیرایی بنفش به صورت رنگ نرم و لطیف‌تر و در عین حال راحت‌تر برای تطبیق با سلیقه هر کسی است. این نوع دکوراسیون پذیرایی بنفش محبوب‌تر بوده و قابلیت ست شدن با همه انواع دکوراسیون کلاسیک، معاصر، مینیمال و… را دارد. نکته مهم در دکوراسیون این است که در کنار این دکوراسیون بنفش، یک رنگ خنثی مناسب به کار ببرید، تا بنفش به خوبی جلوه خود را نشان دهد.

رنگ بنفش، از گذشته رنگ، رویال و سلطنتی بوده است که بیشتر در قصرها و لباس اشراف به کار برده می شده است. بنابراین شما نیز می توانید با دکوراسیون پذیرایی بنفش، پذیرایی خود را به یک فضای باشکوه تبدیل کنید. (بیشتر…)

همه چیز درباره میز نهارخوری استیل، کلاسیک و سلطنتی

 • 14 آذر 1398
 • حسین مهدوی

سر چشمه میز نهارخوری استیل

افراد زیادی طرفدار میز نهارخوری استیل هستند. میز نهارخوری در حقیقت بخشی از قسمت مبلمان خانه است که معمولاً متناسب با دکوراسیون خانه انتخاب می شود. (بسته به این که میز نهارخوری را درون آشپزخانه قرار دهید و یا اتاق پذیرایی، این تناسب با فضای داخلی نیز فرق خواهد کرد). تفاوت در نوع و سبک کلی دکوراسیون، تفاوت در میز نهارخوری را نیز سبب می شود. برای مثال در سبک‌های کلاسیک انواع طرح‌های سلطنتی، مدل‌های عظیم میز نهارخوری، میز نهارخوری استیل و … مورد استفاده قرار گرفته و برعکس در سبک‌های مدرن، از انواع میزهای سبک‌، ظریف، چوب‌های ساده‌تر و … استفاده می شود. (بیشتر…)

مزایا و معایب دیوارپوش در دکوراسیون داخلی، بررسی 9 مورد کاربردی

 • 13 آذر 1398
 • حسین مهدوی

مزایای استفاده از دیوارپوش در خانه شما

برای اینکه این مطلب را درباره دیوارپوش برای شما شرح دهیم، بهتر است قبل از آن نکته‌ای را به شما یادآوری کنیم. تحقیقات نشان داده است که نگرش فرد می تواند تا حد زیادی تحت تأثیر محیط افراد باشد. این امر به عنوان محیط تنظیم و نحوه تأثیرگذاری بر بهزیستی روانشناختی فرد شناخته می شود. تنظیمات یا محیط نامطلوب می تواند نتیجه روانشناختی منفی و واکنش بد جسمی را به دنبال داشته باشد. یک روشی که می تواند اطمینان حاصل کند که یک فرد از یک فضای مفید استفاده می کند، تزئینات و دکوراسیون موجود در اتاق است. (بیشتر…)

نمونه هایی از زیباترین مدل های قالی و فرش مدرن و کلاسیک

 • 13 آذر 1398
 • مهدی

 

در انتخاب مدل های قالی و فرش، مناسب بودن طرح و شکل با دکوراسیون خانه اهمیت بسیار زیادی دارد. دلایل بسیار زیادی برای پوشاندن قسمتی از کف خانه با فرش و قالی های زیبا وجود دارد. یکی ازاین دلایل احساس گرم و راحتی پا هنگام قرار گرفتن بروی فرش است. در خانه هایی با کفپوش سرامیکی یا چوبی، در فصل زمستان راه رفتن بروی کفپوش سرد، حس ناخوشایندی را در ما ایجاد می کند در نتیجه بهترین راهکار برای گرم کردن کفپوش خانه استفاده از فرش و قالی است. (بیشتر…)

10 کاربرد مبل اسپرت در دکوراسیون و طراحی داخلی

 • 12 آذر 1398
 • حسین مهدوی

طراحی مبل اسپرت برای منزل

مبل اسپرت، اصطلاحی است که بیشتر در کشور ما رایج شده است و تعریف کاملاً دقیق و مشخصی ندارد. معمولاً به انواع مبل راحتی و مدرن که برای بخش پذیرایی از مهمانان به صورت راحت استفاده می شود مبل اسپرت گفته می شود. اگر چه که در بعضی از گوشه نقاط جهان در زمینه دکوراسیون، اصطلاح “مدرن” کلمه‌ای کثیف به حساب می آید. این عقیده وجود دارد که دکوراسیون مدرن، سرد و فاقد شخصیت هستند. با این حال دکوراسیون مدرن و مبل اسپرت می تواند گرم و حتی دلپذیر باشد. آیا دوست دارید خانه خود را، یا حتی فقط یک اتاق آن را، با سرعت اسپرت و صمیمی کنید؟ اگر خانه شما مدرن باشد، لازم است که وسایل و مبلمان و تمام وسایل آن نیز، مدرن و خاص باشد. شما نمی توانید در یک خانه مدرن و جدید، یک دست مبل کلاسیک با رنگ‌های سنتی و کلاسیک به کار ببرید. (بیشتر…)

16 نمونه طراحی دکوراسیون پذیرایی عروس، نشیمن و اتاق خواب

 • 10 آذر 1398
 • حسین مهدوی

اهمیت طراحی دکوراسیون پذیرایی عروس

وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون پذیرایی عروس می شود، ایده‌های فراوانی برای این طراحی دکوراسیون وجود دارد. به طور معمول طراحی دکوراسیون پذیرایی عروس در حالتی انجام می پذیرد که همه چیز قرار است از ابتدا شروع، خریداری و دکوراسیون شود. در نتیجه دستان شما برای طراحی دکوراسیون در ایده‌های متفاوت، بسیار باز است. اتاق پذیرایی در خانه‌های ایرانی معمولاً بخش اصلی خانه را به خود اختصاص می دهد. (بیشتر…)

انتخاب پنجره دوجداره، بررسی 9 مورد از مزایا و معایب

 • 9 آذر 1398
 • حسین مهدوی

انتخاب پنجره دوجداره

انتخاب پنجره دوجداره، می تواند انتخاب دشواری باشد. در حقیقت، انتخاب‌های حیرت انگیزی از انواع پنجره‌ها و درها در بازار و فروشگاه‌ها وجود دارد، با انتخاب عظیمی از میان انواع مواد، سبک‌ها و طرح‌ها. پس جای تعجب نیست که چنین انتخابی در خانه شما، می تواند گیج کننده باشد. پنجره دوجداره یک ضرورت زندگی مدرن است و در کنار سبک و زیبایی، باعث بهبود بهره وری انرژی و امنیت نیز می شود.

راهنمای ما به شما کمک می کند تا درباره پنجره دوجداره اطلاعات بیشتری کسب کنید و متوجه شوید که این پنجره چگونه می تواند ارزش پایداری را به خانه شما بیفزاید.

پنجره دوجداره چگونه کار می کند؟

پنجره دوجداره سبب کاهش صورتحساب انرژی، افزایش امنیت و عایق بندی خانه می شود و در نتیجه این مزایا، کاربرد آن را برای هر خانه‌ای ضروری می سازد. هنگامی که نوبت به انتخاب پنجره دوجداره جدید شما می رسد، هر مشتری سه مرحله اساسی برای در نظر گرفتن دارد. ابتدا قاب پنجره وجود دارد. معمولاً برای تولید فریم، از طیف وسیعی از مواد با کیفیت بالا، از جمله uPVC و چوب استفاده می کنند. قاب و فریم پنجره در انواع رنگ‌ ها و طرح‌های مختلف ارائه می شود. در مرحله بعد ، لعاب خود را انتخاب کنید – این لعاب می تواند به صورت مضاعف و دو برابر و یا سه برابر باشد.

39 مدل بهترین مودم همراه برای داشتن اینترنت پر سرعت + قیمت خرید

موارد مورد نیاز خرید پنجره دوجداره

در ابتدا، جدا از تلاش برای یافتن قیمت مناسب، باید تصمیم بگیرید که چه نوع پنجره دوجداره می خواهید و از چه نوع موادی می خواهید آن‌ها را تهیه کنید. همچنین ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید که نیاز دارید تا چند بخش از پنجره دوجداره باز شود، زیرا برخی از شرکت‌ها برای هر بخش بازشو، هزینه اضافه می کنند. در مورد واحدهای لعاب دار – عرض شکاف بین صفحات دو جداره شیشه می تواند بر بازده انرژی تأثیر بگذارد، به طور کلی هرچه این شکاف گسترده تر باشد، پنجره دوجداره نیز بهتر (تا حد معینی) عمل می کند. گزینه‌های زیر را هنگام خرید پنجره دوجداره مد نظر قرار دهید.

سبک‌ها: Casement / Sash / فرانسوی / شیب و چرخش

مواد: uPVC / چوب سخت / چوب نرم / آلومینیوم

درهای باز کننده بالا / درب کنار

شکاف هوا: 5 میلی متر تا 20 میلی متر

دوجداره یا سه جداره

شیشه مخصوص، شیشه سفت، شیشه الگودار یا شیشه سرب دار.

درهای جلو کامپوزیت / دوبل / منفرد / ساید بای ساید

بنابراین به طور کلی، باید قبل از اینکه به دنبال قیمت باشید، از کالای مورد نظر خود ایده بسیار خوبی در ذهن داشته باشید.

خرید 41 مدل بهترین ست رومیزی اداری جالب برای دفتر کار مدرن

دریافت قیمت پنجره دوجداره

جستجوی آنلاین پنجره دوجداره می تواند ایده‌ای منطقی در مورد هزینه به شما ببخشد؛ اما حتی با وجود راهنمایی‌های خریداران در وب سایت، باید این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه‌هایی که به صورت آنلاین می بینید، مختص کار شما نیست و قطعاً می تواند در مواردی تغییر کند.

در پایان، شما نیاز به یک حرفه‌ای دارید تا به خانه شما بیاید و کار مورد نیاز را اندازه گیری و ارزیابی کند، تنها در این صورت می توانید یک قول دقیق و به صورت کتبی برای پنجره دوجداره دریافت کنید.

برخی از حقوق اساسی مصرف کننده هنگام خرید پنجره دوجداره

خرید شما تحت پوشش قانون تأمین کالاها و خدمات 1982 است و به همین ترتیب باید “با مهارت منطقی عرضه شود، یعنی همانطور که توضیح داده می شود، از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و همچنین برای اهداف شما مناسب باشد”. اگر نصب پنجره دوجداره این معیارها را برآورده نکند، شما مجاز به تعمیر، تعویض یا حتی ادعای جبران خسارت هستید. اگر مشکلی پیش آمد، به محض مشاهده آن با شرکت تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که آن را اصلاح کنند. حتماً این کار را به صورت مکتوب نیز انجام داده و یک بازه زمانی مشخص کنید که می خواهید آن‌ها انجام دهند. در اکثر موارد شرکت نصب پنجره دوجداره شما، به سرعت مشکلات را برطرف می کند.

راندمان انرژی برای پنجره دوجداره

مدتی است که پنجره دوجداره برای مشخص کردن عملکرد، با توجه به از دست دادن گرما، نفوذ باد و غیره درجه بندی شده‌اند. این رتبه بندی به عنوان WER (رتبه بندی انرژی پنجره) شناخته شده است و از طریق BFRC یا شورای رتبه بندی Fenestration انگلیس معتبر شناخته می شود. سعی کنید پنجره دوجداره دارای بالاترین امتیاز را در بودجه خود خرید کنید.

قیمت 39 مدل اسباب بازی لگو هیجان انگیز در سال 2020 + خرید

 

تصاویر بیشتر:

 

رادیاتور دکوراتیو یا ساده؟ 13 مدل رادیاتور دکوراتیو، نشیمن و اتاق خواب

 • 9 آذر 1398
 • حسین مهدوی

رادیاتور دکوراتیو یا ساده؟

رادیاتور دکوراتیو معمولاً هنگام صحبت درباره دکوراسیون خانه چندان جایگاهی ندارد. وقتی از دکوارسیون و طراحی داخلی خانه صحبت می کنیم، احتمالاً خیلی کم درباره رنگ و سبک رادیاتور خانه خود صحبت خواهید کرد. اما در بیشتر مواقع فکر نکردن به سبک رادیاتور دکوراتیو می تواند آسیب زیادی به طراحی دکوراتیو مورد نظر شما بزند. یک رادیاتور نامناسب می تواند به راحتی جلوه‌ای زشت و ناهماهنگ به فضای کلی دکوراسیون شما اعطا کند. در نتیجه اهمیت توجه به رادیاتور دکوراتیو به طور قطع انکار ناپذیر است.

بنابراین هنگام چیدمان یک فضای داخلی، باید بتوانید طراحی و سبک رادیاتور خود را نیز با آن هماهنگ کنید. اگر شما از رادیاتور خود به عنوان یک تکه سفید فلزی با ظاهر ناخوشایند یاد می کنید، پس بدون ترس و به راحتی، به کمک رنگ و یک پوشش مناسب و هوشمندانه می توانید آن را به رادیاتور دکوراتیو مناسب با طراحی داخلی خود تبدیل کنید. برای آگاهی شما از انتخاب رادیاتور دکوراتیو، ما برخی از نظرات یکی از طراحان داخلی بزرگ را بررسی کرده‌ایم تا شما به وسیله ما از ایده‌های آنان بهره بگیرید.

رادیاتور دکوراتیو، متناسب با سبک و جلوه منزل خود

این طراح داخلی شناخته شده، دانکن کلمن نام دارد. او اعتقاد دارد که هنگام انتخاب رادیاتور دکوراتیو، سبک و شیوه و شخصیت منحصر به فرد خانه خود را، که در حقیقت نمایی کلی از شخصیت خود شما می باشد، در نظر داشته باشید. در حقیقت شما باید این شخصیت و استایل را حتی در زمینه وسایل گرمایشی خود نیز اجرا کنید. برای مثال اگر ظاهر دکوراسیون خانه شما مینیمالیستی و مدرن است، باید مطمئن شوید که این ظاهر در رادیاتور دکوراتیو شما نیز حتماً منعکس شود. پیشنهاد کلمن به شما، استفاده از رادیاتور دکوراتیو به صورت ایستاده و چسبیده و به دیوار می باشد؛ چرا که این مدل از رادیاتور دکوراتیو، معمولاً بسیار شیک‌تر بوده و استفاده از آن، باعث صرفه جویی زیادی در فضای داخلی می شود. این سبک رادیاتور معمولاً در هر اتاقی از خانه به خوبی، جواب می دهد و می تواند با رنگ بندی اتاق شما نیز تطبیق شود.

39 مدل بهترین دستکش ایمنی و دستکش کار باکیفیت + لینک خرید

رادیاتور دکوراتیو چند منظوره

به طور معمول، در طراحی دکوراسیون و دکوراتیو داخلی، از وسایل مانند مبلمان، به چند منظور و هدف استفاده می شود. کلمن این ایده را ارائه می دهد که رادیاتور دکوراتیو شما نیز می تواند چند منظوره باشد. در حقیقت، رادیاتور شما، نباید فقط به عنوان وسیله گرمایشی استفاده شود، بلکه می تواند به صورت چند هدف، برای خشک کردن حوله‌های شما، قفسه، نیمکت و یا حتی یک آیینه باشد. محبوب‌ترین نوع این رادیاتور دکوراتیو، انواع ریل حوله‌ای آن است که علاوه بر کاربردی بودن، شیک و جذاب بوده و برای استفاده در سرویس‌های بهداشتی و حما‌م‌ها به کار می رود.

خرید اینترنتی 41 مدل شیشه شیر نوزاد استاندارد و بهداشتی [ با قیمت ارزان ]

رادیاتور دکوراتیو به وسیله استتار آن

اگر نمی خواهید که برای خرید یک دستگاه جدید، هزینه کنید، می توانید به راحتی وسیله گرمایشی خود را با یک تغییر ظاهر، به رادیاتور دکوراتیو جدیدی تبدیل کنید. این ترفند بسیار مناسب برای زمانی است که می خواهید یک اتاق جدید را به صورت تازه دکوراتیو کنید و رادیاتور قبلی برای دکوراسیون جدید اتاق شما مناسب نمی باشد. کلمن توضیح می دهد که این روشی مقرون به صرفه است. این روش برای رادیاتور دکوراتیو، همزمان پیچیدگی و کاربرد را فراهم می آورد. برخی از افراد برای پوشاندن جلوه نامتناسب رادیاتور منزل خود، از کاورهای مخصوص رادیاتور استفاده می کنند، این کار نوعی وسیله امنیتی و محافظتی برای کودکان نیز می باشد.

اگر چه پوشاندن رادیاتور برای تغییر ظاهر و تبدیل آن به رادیاتور دکوراتیو، می تواند بخش زیادی از گرما را خفه و مبحوس کند، اما با کمک روش‌های جایگزین، می توان آن‌ها را نسبت به گذشته‌شان تغییر داد. این کار می تواند با رنگ کردن رادیاتور، به رنگ جدید و یا ترکیب کردن آن با رنگ دیوار انجام شود و یا اینکه آن را به صورت جدیدی نصب کنید. به این ترتیب به کمک ایده کلمن یک رادیاتور دکوراتیو کاملاً جدید خواهید داشت.

اگر هیچ کدام از روش‌های یاد شده برای شما مؤثر واقع نشد، به دکوراسیون اتاق کنونی خود نگاه بیندازید. برخی از وسایل و مبلمان را به نحوی دیگر چیدمان کنید تا تمرکز ظاهری خانه به سمت رادیاتور شما نباشد. برای این کار راه حل ساده این است که میز و صندلی خود را جابه جا کنید؛ با این حال توجه داشته باشید، زاویه‌ای را در نظر بگیرید که مسیر انتقال گرما درون اتاق را بلوک و بسته نکند.

39 مدل ماژیک وایت برد با کیفیت که باید داشته باشید + قیمت خرید

تصاویر بیشتر:

 

دکوراسیون هال ورودی بررسی 5 نکته کلیدی

 • 9 آذر 1398
 • مهدی

 

دکوراسیون هال ورودی یکی از مهم ترین مباحت در طراحی داخلی و یکی از مهم ترین مکان های خانه است زیرا نخستین قسمت از خانه است که در بدو ورود افراد به داخل، دیده می شود و ذهنیت آنان را در مورد دکوراسیون سایر قسمت ها و احساس حاکم بر فضای داخلی شکل می دهد. بنابراین داشتن دکوراسیون زیبا و مرتب در ورودی خانه برای ایجاد حس خوشایند و ذهنیت مثبت در ذهن افراد هنگام ورودشان به خانه، اهمیت بسیار بالایی دارد و به هیچ عنوان نباید ساده در نظر گرفته شود. ابتدا باید به مشخص کردن محدوده هال ورودی بپردازیم. فضای هال ورودی از ابتدای در شروع می شود بنابراین برای تزیین دکوارسیون هال ورودی باید از همین مکان شروع کنید. محوطه پیرامون در ورودی باید کاملا خلوت، تمیز و سازمان دهی شده باشد. باور غلطی در مورد این مکان وجود دارد که جای برخی از اشیا و لوازم مانند کیف، چتر، کلیدها و کفش ها حتما در ورودی خانه است اما باید بپذیرید که ورودی خانه یک مکان کوچک است و گنجایش محدودی دارد. بنابراین اگر قرار باشد حجم زیادی از اشیاء و لوازم در آن قرار بگیرد مسلما به سرعت شلوغ و متراکم می شود. حتی اگر واقعا هم همینگونه باشد بازهم قرار دادن اینگونه اشیایی که در بالا به تعدادی از آنها اشاره کردیم نتیجه ناخوشایند در دکوراسیون هال ورودی بوجود خواهد آورد. (بیشتر…)

راهنمای انتخاب رنگ قهوه ای در منزل

 • 9 آذر 1398
 • مهدی

اگر رنگی برای طراحی داخلی خانه می خواهید که خود و خانواده تان را به آرامش و آسایش دعوت کند انتخاب رنگ قهوه ای در منزل بهترین گزینه برای شما خواهد بود. قهوه ای رنگی قوی، خوش چهره و تنومند است که نمایی از طبیعت و مواد طبیعی مانند چوب را به نمایش درمی آورد. از رنگ قهوه ای می توانید برای تاکید بیشتر بروی رنگ های برجسته تر مانند لیمویی، سبز و یا نارنجی نیز استفاده کنید. رنگ قهوه ای برای کم کردن تن های رنگ های قوی تر در دکوراسیون اتاق هم تاثیر گذاری بسیار بالایی دارد. رنگ قهوه ای به دکوراسیون خانه شما غنا می بخشد و احساسی گرم و دلپذیر را در فضای اتاق بوجود می آورد. این رنگ از لحاظ تندی از رنگ مشکی در سطح پایین تری قرار می گیرد در نتیجه برای ایجاد دلپذیری بیشتر در دکوراسیون خانه بهتر است از تناژهای مناسب رنگ قهوه ای استفاده کنید، برای مثال در یک دکوراسیون شیک می توانید از رنگ سفید کرمی برای دیوارها و رنگ قهوه ای برنزی برای یگر مناطق خانه مثلا در پرده ها، مبلمان و کفپوش ها استفاده کنید. با این کار دکوراسیونی مدرن و مجلل را در ترکیب با فضایی هنری و روشن در دکوراسیون خانه بوجود آورده اید. (بیشتر…)

انواع کاربرد باکس تزیینی دیواری،اتاق نشیمن و اتاق خواب

 • 5 آذر 1398
 • حسین مهدوی

انواع باکس تزیینی دیواری

باکس تزیینی دیواری یکی از عناصر جدید دکوراسیون و طراحی داخلی است که در سال‌های اخیر رواج پیدا کرده است. باکس تزیینی دیواری علاوه بر جنبه زیبایی شناسی، جنبه کاربردی نیز دارد و همین دلیل نیز سبب شده است که محبوبیت زیادی برای استفاده در دکوراسیون داخلی نقاط مختلف مثل اتاق‌های خواب، بخش‌های اداری، اتاق پذیرایی یا نشیمن و … پیدا کند. قفسه‌های باز که از سال‌های پیش مورد استفاده قرار می گرفت نیز، تقریباً در هر نوع محیط و سبکی بسیار پرطرفدار و کاربردی هستند. اما اخیراً این قفسه‎ها در حال جایگزینی با باکس تزیینی دیواری هستند که نمایانگر تنوع در طراحی با جذابیت کمی مدرن‌تر و شیک‌تر می باشد. باکس تزیینی دیواری، دقیقاً مانند قفسه‌های باز، بسیار متنوع است و بنابراین می توان از آن‌ها برای بهبود دکوراسیون منزل استفاده کرد. (بیشتر…)

مدل میز سنگی شیک مناسب برای بالا بردن کلاس دکوراسیون پذیرایی

 • 5 آذر 1398
 • مهدی

 

از آنجایی که میز اتاق نشیمن و پذیرایی خصوصا در آپارتمان های کوچک به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند خرید مدلی که هم کارآمد باشد و هم زیبا موضوعی مهم و ضروری است. میز سنگی یکی از چنین مدل هایی است که هر دو کار را به نحو احسنت برای خریدار انجام می دهد. برخی مدل های میز پذیرایی مثل آنهایی که با مرمر ساخته شده اند، به قدری زیبا و شکیل اند که می توان آنها را بعنوان نقطه کانونی، برای جلب توجه، در دکوراسیون پذیرایی قرار داد. (بیشتر…)