30 مدل سقف دستشویی مدرن در انواع طرح ها با نورپردازی زیبا

 • 4 مرداد 1399
 • مهدی

طراحی و اجرای سقف دستشویی مدرن اخیرا دچار تحولی عظیم و شگرف شده است. استفاده از تکنولوژی های جدید و خلاقانه باعث  شده  طراحان هوشمند از این تکنیک ها به نحوی عالی در تمام اتاق های خانه استفاده کنند. از نظر یک طراح کاربلد، تمام فضاهای خانه باید از جزئیات خاص و منحصربفرد استفاده کند تا هویت و مفهوم مخصوص به خود را داشته باشند. (بیشتر…)

40 مدل کاسه روشویی روکار مناسب حمام و سرویس های تازه ساز

 • 2 مرداد 1399
 • مهدی

هستند افرادی که گمان می کنند روشویی حمام و سرویس بهداشتی وسیله خیلی مهم نیست. این افراد هنگام انتخاب نیز توجه چندانی حداقل به ظاهر روشویی نکرده و فقط کارایی و اندازه آنرا مد نظر قرار می دهند. اما حقیقت این است که روشویی جزء بسیار مهم از دیزاین حمام و سرویس بهداشتی شناخته می شود. در این مطلب با چند مدل زیبا و جدید کاسه روشویی روکار آشنا خواهید شد که مخصوص افراد باسلیقه و جزئی نگر طراحی شده است. همچنین افرادی که بدنبال ایجاد ظاهری متفاوت نسبت به سایر طرح ها هستند، قطعا از روشویی ها روکار خوش شان خواهد آمد. (بیشتر…)

30 مدل کاشی رنگ سبز مناسب حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه

 • 28 تیر 1399
 • مهدی

کاشی رنگ سبز وقتی در قسمتی از خانه استفاده می شود، بلافاصله جلب توجه می کند. اگر این کار به شیوه ای درست انجام شود، به چشم بیننده فوق العاده دلنشین و آرامش بخش خودنمایی می کند. سبز از جمله رنگ هایی است که سایه ها و تناژهای بسیار زیادی دارد، هر کدام از این رنگ ها مناسب سبک و استایل خاصی از چیدمان و طراحی است، از این رو بهتر است قبل از هرکاری سبک و استایل دکوراسیون خود را مشخص کرده و سپس کاشی و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. (بیشتر…)

30 مدل نقشه سرویس بهداشتی و حمام با طراحی اصولی و کارآمد

 • 22 تیر 1399
 • مهدی

در این مطلب با نمونه های جذابی از پلان و نقشه سرویس بهداشتی و حمام آشنا خواهید شد که همگی با رعایت اصول مهم در طراحی داخلی تهیه شده اند. اضافه کردن قسمتی جدید به خانه یا بازسازی آن، حتی اگر به میزان جزئی هم باشد، کاری بسیار هیجان انگیز است. در این بین خیلی اوفات پیش می آید که برای طراحی یا بازسازی، نیاز به ایده های جدید داشته باشید. در چنین شرایطی پلان یا نقشه های طراحی خانه می تواند کمک بسزایی در شکل دادن ایده نهایی شما ایفا کنید. برای آشنایی بیشتر لطفا تا پایان همراه ما باشید. (بیشتر…)

30 مدل آینه دستشویی در طرح های جدید و شیک مطابق مد روز

 • 11 خرداد 1399
 • مهدی

وقتی صحبت از تزیین و طراحی دکور دستشویی می شود، سخت می توان آنرا بدون یک آینه زیبا و چشم گیر تصور کرد. مدل آینه دستشویی تاثیر شگرفی بروی دکوراسیون گذاشته و علاوه بر بازتاب کردن چهره افراد، کاربردهای دیگری هم خواهد داشت. (بیشتر…)

نوسازی سرویس بهداشتی با تغییر کاشی ها

 • 7 اردیبهشت 1399
 • حسین مهدوی

نوسازی سرویس بهداشتی برای تغییر فضا 

وقتی حوصله تان از طراحی فضایی که در حال حاضر در آن شستشوی خود را انجام می دهید، سر رفت و هر نقص و عیب و ایرادی بیش از پیش به چشمتان آمد، زمان نوسازی سرویس بهداشتی خانه شما فرا رسیده است. در هر اتاق خانه تغییرات زیادی برای انجام دادن وجود دارد. در داخل سرویس بهداشتی، بازسازی بخش حمام ممکن است ایده خوبی باشد. نوسازی سرویس بهداشتی چیزی است که می تواند کل فضا را تغییر دهد اما لزوماً هزینه بازسازی حمام شما را خیلی بالا نمی برد. این جا است که تفاوت بازسازی و نوسازی در جزییات مشخص می شود. البته همه این موارد نسبی است، اما همیشه کمی الهام بخشی لازم است. ما چند پروژه را انتخاب کرده ایم که فکر می کنیم در این مورد ممکن است به شما کمک زیادی  کنند. (بیشتر…)

قفسه و شلف حمام در طرح های و مدل های جدید و متفاوت

 • 4 اردیبهشت 1399
 • مهدی

1399/2/4

استفاده از قفسه و شلف حمام از دیرباز تا کنون رواج داشته و روز به روز به محبوبیت آنها در بین خانه دارها افزوده می شود. قرار دادن قفسه ها و شلف های باز و بدون درب یکی از بهترین گزینه ها برای حمام های بزرگ و کوچک است. بجای اینکه حوله ها و لوازم دیگر خود را در کابینت پنهان کنید می توانید با چیدن لوازم خود به شکل شیک و مرتب به زیبایی دکوراسیون حمام بیافزایید و استایل ویژه و منحصربفردی را در آن بوجود بیاورید. بهترین قسمت موضوع اینجاست که شما می توانید با استفاده از این روش ها مدل های بسیار متفاوتی را مطابق با مد روز در دکوراسیون حمام خود ایجاد کنید و پس از گذشتن مدت زمان طولانی فقط با ایجاد تغییراتی کوچکی در ترتیب چیدمان، دوباره روحی تازه به دکوراسیون خود ببخشید. (بیشتر…)

مدل کفپوش های سه بعدی در دکوراسیون منازل مسکونی

 • 23 فروردین 1399
 • مهدی

1399/1/23

از هر نوع کفپوشی که در خانه خود استفاده می کنید از چوب گرفته تا سرامیک و لمینت و غیره، مطمئنا با مدل کفپوش های سه بعدی قابل رقابت نخواهند بود. شرکت اصلی این نوع کفپوش های زیبا و اعجاب انگیز در دبی قرار دارد، شرکتی که طرح های آنها شهرت جهانی پیدا کرده است. این کفپوش ها از تصاویز زاویه دار در کنار لایه های نیمه شفاف متعدد برای ایجاد حس سه بعدی بودن تصاویر استفاده می کنند. نتیجه استفاده از چنین تکنولوژی ای، ایجاد شکل های حیوانات، گیاهان، ماهی ها، امواج دریا و بسیاری دیگر به صورت تماما سه بعدی شده است. برای مثال زمانی که داخل یک محیط با کفپوش سه بعدی با طرح امواج دریا می شوید، درست مانند این است که موج های دریا هنگام ورود شما به اتاق از کف زمین به بالا می آیند. (بیشتر…)

مدل کاشی حمام و سرویس بهداشتی در طرح های جذاب و جدید

 • 23 فروردین 1399
 • مهدی

1399/1/23

حمام های قدیمی به مقدار زیادی از طرح و الگوهای متعدد و پیچیده استفاده می کردند. مدل کاشی حمام در ایجاد چنین طرح های پیچیده و شلوغی، نقشی بسیار مهم داشتند، بخصوص در نمونه های شرقی و ایرانی که حمام ها با کاشی هایی منقوش به طرح های گل و غنچه تمام فضای حمام از سقف تا کف و دیوار ها را می پوشاندند. اما تقریبا از دهه 70 شمسی به بعد بود که کم کم چهره حمام ها دستخوش تغییراتی شد و طرح های ساده تر و البته آرام تر همه گیر شدند. رنگ هایی از قبیل بژ، سفید و خاکستری بیشتر و بیشتر در حمام ها مورد استفاده قرار گرفته اند تا مشخص شود که حمام هایی با تم خنثی چیزی از نمونه های قدیمی کم ندارند و از جهاتی نسبت به آنها برتری دارند. از آن زمان تا کنون دیگر طرح تمام حمام ها به همین سمت رفته و تقریبا تم خنثی پای ثابت حمام های امروزی شده است. (وان جکوزی مدرن و جدید مناسب دکوراسیون حمام های کوچک و بزرگ) (بیشتر…)

آشنایی با شیک ترین مدل های حمام شیشه ای در طراحی داخلی

 • 20 فروردین 1399
 • حسین مهدوی

مزایای استفاده از مدل های حمام شیشه ای

مدل های حمام شیشه ای ترکیبی مناسب میان سبک و راحتی می باشند. این مدل های حمام تبدیل به یک ویژگی ضروری برای کلیه خانه های مدرن و معاصر شده است و طیف گسترده ای از طراحی داخلی و دکوراسیون را به خانه ها می بخشد. این حمام ها به دلیل شفافیت شیشه ای آن، نوعی از توهم فضا و بزرگی را برای فضای سرویس بهداشتی شما ایجاد می کنند. در بسیاری از خانه ها، استفاده از ماده شیشه ای، برای جداکردن فضای دوش از سایر بخش های سرویس بهداشتی، به جای استفاده از پرده می باشد. شیشه جذابیت بیشتری را به وجود می آورد و برای افزایش نور داخل حمام نیز بسیار مناسب است؛ چرا که شیشه شفاف بهتر از هر چیزی نور موجود را بازتاب می دهد و فضای مطلوبی را درون آن همه بخار و آب به وجود می آورد. (بیشتر…)

مدل پرده حمام در جنس های فوق العاده باکیفیت و شیک در سال 2020

 • 17 فروردین 1399
 • مهدی

1399/1/17

مدل پرده حمام تاثیر بسزایی روی تک و منحصر بفرد شدن دکوراسیون این مکان می گذارد. از آنجایی که در بسیاری از طرح های امروزی حمام و سرویس بهداشتی با هم ترکیب شده است، استفاده از پرده می تواند جدا کننده خوب و بسیار مفیدی بین این دو محیط باشد. از طرفی نصب پرده در حمام مانع خوبی برای حفظ حریم شخصی و احساس راحتی بیشتری است که زیبایی دکوراسیون را نیز چند برابر می کند. مدل پرده هایی که در این مطلب برای شما عزیزان آماده کرده ام کیفیت بسیار بالایی دارند و مخصوص نصب در حمام و سرویس بهداشتی هستند. (بیشتر…)

کابینت حمام و دستشویی با طراحی بسیارشیک و مدرن

 • 15 فروردین 1399
 • مهدی

1399/1/15

حمام  که با وسواس و حساسیت زیاد همانند سایر اتاق های اصلی خانه  طراحی شده باشد، لذت بودن در آن را چند برابر می کند. کابینت حمام و دستشویی نقش بسزایی در ایجاد این حس دارند. بخشی از ویژگی های حمام دستشویی مدرن همین کارایی و کیفیت بالای لوازم بکار رفته در دکوراسیون داخلی آن است. مدل های مدرن و امروزی کابینت حمام و سرویس بهداشتی عمدتا چند کاربره هستند یعنی علاوه بر کابینت، سینک روشویی و آینه را نیز شامل می شوند به همین خاطر اگر بدنبال دکوراسیونی یکپارچه و هماهنگ در حمام و سرویس بهداشتی خود هستید حتما سعی کنید این نوع مدل ها را خریداری کنید. (بیشتر…)

آشنایی با طراحی انواع شیرآلات وان و حمام

 • 5 فروردین 1399
 • حسین مهدوی

نیاز به شیرآلات وان مستقل

شیرآلات وان مبحثی است که در رابطه با وان مستقل، اهمیت بیشتری پیدا می کند. وان های مستقل دارای این مزیت هستند که ظریف تر به نظر می رسند و گزینه های مختلفی برای محل قرارگیری در اختیار شما می گذارند. اما این وان ها عموماً فضای بیشتری را نسبت به سایر انواع وان ها به خود اختصاص می دهند. علاوه بر این، ممکن است لازم باشد که آن ها را با شیرآلات وان مستقل جفت کنید و این فرصتی به شما می دهد تا برخی از طراحی های جالب در این زمینه را بررسی کنید. در ادامه شما می توانید طراحی های برتر و مورد نظر خود را پیدا کنید. (بیشتر…)

تزیین خانه با گلدان و گیاهان شیک و سرسبز مناسب تمامی اتاق ها

 • 3 فروردین 1399
 • مهدی

به طور کلی رنگ سبز، بخصوص اگر توسط گیاهان و عناصر طبیعی به دکوراسیون خانه اضافه شود، کارکتری بسیار خاص به آن می دهد. تزیین خانه با گلدان و گیاهان زینتی یکی از راه های ایجاد کارکتر و شخصیتی متوازن و قابل احترام در فضای داخلی است. آپارتمانی که در این پست مشاهده می کنید در شهر میلان ایتالیا قرار گرفته و از جهاتی با استایل های امروزی تفاوت های بسیاری دارد. جالب است بدانید این خانه قبلا یک شرکت اداری خصوصی بوده که با هنرمندی طراحان و استفاده عناصر طبیعی، به فضایی آرامش دهنده برای زندگی تبدیل شده است. (بیشتر…)

مدل های جدید شیر روشویی کلاسیک مناسب حمام و سرویس بهداشتی

 • 19 اسفند 1398
 • مهدی

وقتی صحبت از خرید شیر روشویی می شود، اکثرا شکل شیرهای اهرمی یک تکه به ذهنشان خطور می کند. اما برای برخی هنوز هم هیچ مدلی جای شیر روشویی کلاسیک را نمی گیرد. این مدل ها علاوه بر ظاهر بسیار زیبا، کارایی دقیق تری نسبت به روشویی های اهرمی مدرن دارند. برای مثال به دلیل جدا بودن شیرهای آب گرم و سرد، تعیین دمای آب، با شیرهای کلاسیک دقیق تر از شیرهای اهرمی صورت می گیرد. (بیشتر…)

36 مدل وان حمام بسیار شیک و لوکس در سال [2020]

 • 17 اسفند 1398
 • محمدرضا عباسی

یکی از مهم ترین بخش های حمام وان حمام میباشد.همه ی افراد بعد از سپری کردن یک روز پرکار و خسته کننده دنبال یک جایی هستند که در آن آرام باشند وان حمام به کمک آب میتواند یک مکان آرام بخش برای شما درست کند. برای یک کارمند هیچیزی مانند یک وان حمام نمیتواند آن را آرام کند.وان حمام علاوه بر اینکه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون حمام دارد از لحاظ روحی و نظافت بر روی همه ی افراد تاثیری مثبت دارد. همه ی افرادی که به طراحی یک حمام شیک و مدرن فکر میکنند وان حمام بهترین انتخاب است. همانطور که دکوراسیون داخلی خانه و یا دکوراسیون اتاق پذیرایی اهمیت زیادی برای شما دارد. باید دکوراسیون حمام نیز شیک و مدرن باشد و یک جایی آرامبخش و شیک باشد.در گذشته وان ها در یک طرح و نوع ویا بیشتر وان ها با استفاده دیوار ساخته میشدند اما امروزه وان ها در نوع و طرح های مختلف ساخته میشوند میتوانید باتوجه به نیاز های خود بهترین وان را برای دکوراسیون حمام خود انتخاب کنید.تا هم یک وان شیک و دکوراسیون حمام شما مدرن و زیبا باشد. (بیشتر…)