مدل های ارگونومیک صندلی و میز تحریر اداری و خانگی

 • 12 اسفند 1398
 • مهدی

 

صندلی و میز تحریر امروزه به جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون هر اتاق خوابی تبدیل شده است. صندلی و میز به یک اندازه اهمیت دارند و نباید در خرید یکی از آنها کوتاهی کرد. هستند افرادی که تمام توجه و هزینه را صرف خرید یک میز شیک و گران قیمت می کنند اما به صندلی که می رسد، به مدلی ساده و ارزان بسنده می کنند. صندلی ارگونومیک ضروری ترین بخش ست آپ کاری در اتاق خواب است و باید همه جوانب آنرا به دقت بررسی کنید. در این پست با مدل هایی کامل از میز و صندلی ارگونومیک و شیک آشنا خواهید شد که برای فضای اتاق خواب طراحی شده اند. (بیشتر…)

آشنایی با اصول دکوراسیون اداری کلاسیک و لاکچری

 • 19 بهمن 1398
 • حسین مهدوی

دکوراسیون اداری با توجه به سه عنصر اصلی رنگ، مبلمان، و سبک دکوراسیون، طراحی می شود. این نوع از دکوراسیون می تواند با استفاده از  سبک های مدرن، کلاسیک و یا اسپرت اجرایی شود. استفاده از سبک های مختلف در دکوراسیون اداره ها، بستگی به میزان بودجه، کاربری اداره موقعیت اجتماعی و … دارد. در سبک دکوراسیون اداری کلاسیک، استفاده از رنگ های گرم، ایجاد  تقارن میان وسایل و همچنین توجه به مبلمان و جزئیات بسیار حائز اهمیت است. این مقاله به منظور اشنایی با اصول کلی استفاده از دکوراسیون اداری کلاسیک، تهیه شده است. (بیشتر…)

راهنمای خرید مدل های شیک میز و صندلی اداری موجود در بازار

 • 10 بهمن 1398
 • مهدی

زمانی که می خواهید وسیله ایی را خریداری باید از کیفیت محصولی که انتخاب کرده اید اطمینان کافی داشته باشید. در قسمت محصولات میز و صندلی اداری این موضع اهمیت بسیاری پیدا می کند مخصوصا در زمان انتخاب زیرا طور مستقیم بروی روند کاری و موفقیت اداره و یا شرکت تاثیر گذار خواهد بود. میز و صندلی که برای ادراجات انتخاب می شوند باید شناخته شده بوده و کیفیت آنها توسط دیگران تایید شده باشد. (بیشتر…)

آشنایی با مدل های دکوراسیون اتاق کار خانگی در سال 2020

 • 23 دی 1398
 • حسین مهدوی

از انجایی که امروزه مشاغل خانگی به طور جدی خود را در بازار به نمایش گذاشته اند. بیشتر افرادی که در خانه مشغول به کار هستند. فضایی را در خانه به عنوان اتاق کار خانگی طراحی کرده اند. برای طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی در محل زندگی در سال 2020 ایده هایی ارائه شده است. که می تواند علاوه بر افزایش جذابیت به اتاق کار، فضای کمتری را به وسایل کار اختصاص دهد. این مقاله به منظور بررسی ایده و نکاتی در طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی در سال 2020، تهیه شده است. (بیشتر…)

زیباترین مدل های درب کشویی ساخته شده با چوب و شیشه

 • 23 دی 1398
 • مهدی

استفاده از مدل های درب کشویی مزیت های زیادی دارد و به همین دلیل روز به روز به محبوبیت اینگونه درب ها در منازل مسکونی افزوده می شود. یکی از مزایای درب های کشویی نسبت به انواع لولایی این است که از بافت و طرح هایی با جنس مختلف برای ظاهر انها استفاده می شود، بدون اینکه این امر در دکوراسیون خانه چندان جلب توجه کند. همچنین می توان این دربها را مطابق سبک خانه یا دوره تاریخی خاصی تزیین کرد و با سایر اجزاء دکوراسیون هماهنگ ساخت. با این کار درب های کشویی می توانند به یکی از زیباترین عناصر دکوراتیو در خانه تبدیل شوند. (بیشتر…)

تغییر شکل کلی و آسان دفتر کار به کمک مبلمان اداری

 • 16 دی 1398
 • حسین مهدوی

نقش مبلمان اداری در روحیه

بیایید با یک حقیقت در رابطه با مبلمان اداری روبرو شویم: بعضی از هفته ها ممکن است احساس کنید که بیشتر از هر جای دیگری، زمان خود را در محل کار صرف می کنید. چه این که شما در یک فضای اداری اختصاصی در بخشی از خانه خود کار می کنید یا یک کسب و کار کوچک را اداره می کنید، سبک و احساس دفتر کار، می تواند تأثیر زیادی بر خلق و خوی و حتی بر بهره وری شما داشته باشد! شاید انتخاب های شما، به اندازه انتخاب هایی که در دکوراسیون منزل موجود است، گسترده نباشد، اما انواع مبلمان اداری طی سال ها تغییرات بسیاری کرده است تا طیف وسیعی از سبک ها را منعکس کند. اگر وقت آن رسیده است که یک دفتر کار جدید را با مبلمان طراحی و دکوراسیون کنید، یا دفتر موجود خود را تغییر دهید، به دنبال چیزهایی باشید که نه تنها راحت و کارآمد باشند، بلکه سبک بیشتری را نیز نسبت به مکعب های همیشگی دفتر کار، ​​ارائه می دهد. به این دلیل شاید بد نباشد که با هم نگاهی به این ایده های مبلمان اداری برای دفتر کار بیاندازیم. (بیشتر…)

طراحی و دکوراسیون دفتر کار با حس و حال یک خانه

 • 5 دی 1398
 • حسین مهدوی

آنچه دکوراسیون دفتر کار سبب می شود؛

امروزه دکوراسیون دفتر کار به یکی از بخش‌های اساسی در طراحی و دکوراسیون تبدیل شده است. دیگر مانند گذشته، صرفاً حضور افراد در دفتر کار، به صورت هر روزه، لزوماً بهره وری شخص را تضمین نمی کند. ایجاد احساس راحتی و خوشحالی در محیط کار به اندازه داشتن تجهیزات مناسب برای انجام کار مهم است. شرکت‌های بزرگ، سرمایه‌ گذاری زیادی را در محیط کار و برای رفاه کارمندانشان انجام می دهند و اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که در خانه کار می کنید یا اگر به راحتی یک دفتر کار خانگی دارید، باید همین کار را برای خودتان انجام دهید. در این حالت دکوراسیون دفتر کار از هر زمان دیگری مهم تر است، بنابراین اجازه دهید تعدادی از سبک‌ها و گزینه هایی را که می توانید اتخاذ کنید، با یکدیگر مرور کنیم. (بیشتر…)

6 نمونه از تفاوت‌های انواع بازسازی ساختمان اداری

 • 23 آذر 1398
 • حسین مهدوی

بازسازی ساختمان اداری می تواند یکی از دغدغه‌های هر مدیر ساختمان اداری باشد. با رشد شرکت اداری شما، به تدریج ساختمان اداری نیز شروع به قدیمی شدن می کند. این ساختمان قدیمی می تواند دیگر از لحاظ انرژی کارآمد نباشد، ممکن است فرسوده به نظر برسد، دیگر این که ممکن است کد آتش نشانی یا کدهای مخصوص ساختمانی را پشتیبانی نکند و یا حتی ممکن است دیگر نیازهای تجاری شما را نیز برآورده نکند  این نیازها می تواند نیازهای تجاری مستاجر شما باشد. وقتی این زمان فرا رسید، شما به عنوان یک فرد مسئول باید تصمیم بگیرید که برای اطمینان از سلامت ساختمان، عملکرد بالای آن، مفید بودن و زیبایی شناختی آن ساختمان اداری، چه بکنید. در این شرایط است که تصمیم برای نوسازی، بازسازی ساختمان اداری و یا بازساخت آن مطرح می شود. (بیشتر…)

مدل در کشویی شیشه ای و چوبی دکوراسیون داخلی

 • 19 آذر 1398
 • مهدی

امروزه مدل های متنوع در کشویی به یکی از پرطرفدارترین درهای دکوراتیو در میان طراحان و مالکان خانه های کوچک تبدیل شده است. این درها مزیت های فراوانی نسبت به درهای لولایی دارند. یکی از مزیت ها این است که در ساخت درهای کشویی از بافت و جنس های مختلف برای ظاهر انها استفاده می شود بدون اینکه این امر در دکوراسیون خانه چندان جلب توجه کند. همچنین می توان این درها را مطابق سبک خانه یا دوره تاریخی خاصی تزیین کرد و با سایز اجزاء دکوراسیون هماهنگ ساخت. عمدتا در ساخت درهای کشویی از چوب و شیشه استفاده می شود. با این کار نور به راحتی از آنها عبور می کند و باعث روشنایی تمام فضاهای خانه می شود. به همین دلیل این مدل های در کشویی مطلوب فضاهای کوچک و کم نور هستند. استفاده از شیشه با الگوهای متنوعی که در ساخت آنها صورت می گیرد، گاهی اوقات می تواند تمام سطح در را بپوشاندو گاه نیز فقط بخشی از در، شیشه ای است. درهای کشویی شیشه ای بیشتر مناسب مکان هایی است که نیاز به محرمیت در آنها لازم نیست چرا که دید دو طرف را مسدود نمی کنند. البته می شود از شیشه هایی به رنگ مات برای ایجاد محرمیت در فضا استفاده کرد. (بیشتر…)

16 نکته و ایده‌ دفتر کار شیک و مدرن، خانگی و اداری

 • 7 آذر 1398
 • حسین مهدوی

اهمیت طراحی داخلی دفتر کار شیک و مدرن

اهمیت و تأثیر طراحی و دکوراسیون یک دفتر کار شیک و مدرن کاملاً انکارناپذیر است. امروزه حقوق و دستمزد یا جبران خسارت مالی، تنها عامل جذب کارمندان به یک محل کار نیست. بهترین کارمندان، خواستار یک دفتر کار شیک و مدرن هستند، که باعث تحریک خلاقیت، همکاری و ارتباط می شود و در عین حال استرس و اضطراب را نیز کاهش می دهد. بنابراین اگر می خواهید بهترین کارمندان را به سازمان خود جذب کرده و با استعدادهای برتر در بازار کار رقابت کنید و راندمان کاری دفتر کار خود را بالا ببرید، به یک دفتر کار شیک و مدرن نیاز خواهید داشت. (بیشتر…)

مدل میز کار و لپ تاپ کوچک و جمع و جور مناسب فضاهای کوچک

 • 18 آبان 1398
 • مهدی

در زمان های نچند ان دور میزهای کار و لپ تاپ در ادارجات و اتاق های کار و مطالعه داخل منزل بسیار بزرگ، بدقواره و جاگیر بودند اما امروزه مدل میز کار و لپ تاپ دچار تحولی شگرف شدن و هم از لحاظ استایل و هم از لحاظ کارایی پیشرفت قابل توجهی کرده اند. در گذشته بغیر از تعداد معدودی اکثر مدل های میز کار اداری تقریبا فقط در دو مدل تولید می شدند: اول مدل هایی که شبیه یخچال فریزی کوچک در گوشه اتاق بنظر می آمدند و دیگری مانند کابینت های آشپزخانه که عمدتا نصف فضای اتاق را اشغال می کردند. البته آنها برای دوره و زمان خودکار و کاغذ مناسب بودند و نیازهای مصرف کننده را برطرف می کردند اما زمانه نه فقط در مورد میزها بلکه درباره همه چیز تغییر کرده است. (بیشتر…)

11 نمونه شیک دکوراسیون اتاق مدیریت

 • 11 آبان 1398
 • حسین مهدوی

اهمیت دکوراسیون اتاق مدیریت

دکوراسیون اتاق مدیریت برای هر شرکت، موسسه و کمپانی از بخش‌های مهم دکوراسیون و چیدمان می‌باشد. همه‌ی ما می دانیم که یک فضای اداری جذاب و ساخت محیط راحت، در کسب و کار ما تأثیر بسیاری خواهد گذاشت. یک دکوراسیون اتاق مدیریت مناسب نیز، علاوه بر ایجاد حس خوب برای کسی که در آن اتاق کار می کند و سایر افرادی که در آن اتاق مدیریت رفت و آمد دارند، می تواند تأثیر شگرفی در تجارت شما داشته باشد. دکوراسیون اتاق مدیریت می تواند اتمسفر خاصی را پدید آورد که در میزان انرژی افراد و حالت روحی و فعالیت‌هایشان نقش موثری ایفا می کند. دکوراسیون اتاق مدیریت با انواعی از رنگ‌ها، طرح‌ها، ایجاد روح و شخصیت به یک محیط کاری شاد و سالم برای اعضای تیم کاری حاضر در شرکت، منجر می شود. طراحی شرکت و به خصوص دکوراسیون اتاق مدیریت باید به گونه‌ای باشد که، ارزش‌های کلی شرکت را مجسم کند و باعث شود که همه در کار خود عالی باشند. قطعا شما قصد ندارید که افراد با ورود به اتاق مدیریت در نگاه و دفعه‌ی اول، احساس بدی پیدا کنند و به همین دلیل نیز به اصولی برای دکوراسیون اتاق مدیریت نیاز دارید. (بیشتر…)

معرفی مدل های جدید میز پذیرش و میز منشی با طراحی مدرن  

 • 23 مهر 1398
 • مهدی

برداشت اول مردم هنگام وارد شدن به یک مکان عمومی، در مبحث طراحی داخلی، موضوع بسیار مهمی است. امروزه تمامی مدل های جدید میز پذیرش دقیقا بر اساس همین موضوع طراحی می شوند. مدل هایی که هر فردی را در بدو ورود و مراجعه به قسمت پذیرش، خوشنود و راضی نشان خواهد داد. میز پذیرش منشی در هر مکان تجاری و اداری وجودش ضروری است و در بعضی محیط های عمومی مانند بیمارستان ها نیز وجود دارند. مسلما میزهایی که از طراحی زیبا و خلاقانه ای بهره می برند همیشه یک نقطه مثبت در دکوراسیون داخلی بحساب می آیند. با استفاده از چنین میزهایی مطمئن خواهید شد که تمامی مراجعه کنندگان با رویی خوش به شما سلام خواهند داد. (بیشتر…)

35 مدل طراحی دکوراسیون اداری [مدرن-شیک-زیبا] + 24 ست اداری زیبا

 • 9 مهر 1398
 • محمدرضا عباسی

همانطور که دکوراسیون داخلی منزل اهمیت زیادی دارد. و برای طراحی آن بیشتر وقت میگذارید.  باید به طراحی دکوراسیون اداری نیز بیشتر اهمیت بدهید. زیرا با طراحی محیطی زیبا برای محل کار خود میتوانید با روحیه کارهای خود را انجام دهید. امروزه یکی از مهم ترین بخش های زندگی که کار و کسب درآمد است بیشتر افرادی که در محیط اداری مشغول به کار هستند به محیط کار خود اهمیت زیادی نمیدهند و آن را ساده طراحی میکنند. اما کار کردن در یک محیط شیک و زیبا تاثیر زیادی در کار شما دارد. یکی از دغدغه های بزرگ برای مدیران داخلی طراحی دکوراسیون اداری است. محیط کار افراد خانه ی دوم آنهاست باید همانطور که به دکوراسیون داخلی خانه خود اهمیت میدهید و شیک و زیبا طراحی میکنید تا هنگامی که در خانه هستید احساس آرامش و راحتی کنید.باید به محیط کار خود نیز اهمیت بدهید و یک محیطی استاندارد و کاربر پسند طراحی کنید.در طراحی دکوراسیون اداری باید به نکات زیادی مانند رنگ دیوار ها و نور و نحوه ی قراردادن و چیدمان میز اداری و  مبلمان توجه کنید.اگر یک محیط اداری شیک و مدرن داشته باشید هم باعث افزایش روحیه و انگیزه ی شما برای ادامه ی کار و همچنین باعث دید مثبت سایرین به شما میشود.کار کردن در محیطی شیک در شخصیت و زندگی شما نیز تاثیر دارد. (بیشتر…)

طرح راه پله مدرن و منحصر بفرد برای [دکوراسیون خانه های دوبلکس]

 • 8 مهر 1398
 • مهدی

امروزه شکل و طرح راه پله مدرن مقبولیت بسیار زیادی در بین مالکین خانه های دوبلکس پیدا کرده است. راه پله های مدرن امروزی بدون دیوار و پوشش بوده و نمایی کاملا آزاد و مستقل دارند، به همین خاطر برای نمای داخلی ساده و خلوت دکوراسیون های مدرن بسیار مناسب هستند. مدل های امروزی راه پله ها، توسط معماران مجرب با مهندسی دقیقی طراحی می شوند و در نهایت با ظرافت و هنرمندی  تمام به مرحله اجرایی در می آیند طوری که شکل نهایی کمی از یک اثر هنری و قابل توجه در خانه ندارد. شاید راه پله را بشود بعنوان کاربردی ترین عنصر طراحی در خانه بحساب آورد که طراحان علاقه زیادی به زیباسازی آن در دکوراسیون دارند تا  در کنار کاربردشان، از جنبه دیگر نیز مورد توجه قرار بگیرند. (بیشتر…)

نحوه چیدمان صحیح میز کار+ 33 عکس بسیار شیک و زیبا لوازم اداری رومیزی

 • 2 مهر 1398
 • محمدرضا عباسی

کار کردن در یک محیطی منظم و زیبا باعث میشود از کار کردن لذت ببرید بیشتر افراد در طول روز بیشتر وقت خود را برای کار کردن و سر کار سپری میکنند. پس کار کردن در یک محیط مناسب و آرام تاثیر زیادی در روحیه و همچنین سلامتی شما دارد.اگر در یک اداره و یا شرکت کار میکنید و از کار خود ناراضی هستید و اذیت میشوید میتوانید با انتخاب درست وسایل داخل اتاق خود و چیدن مناسب وسایل روی میز کار مشکل خود را حل کنید و از کار کردن لذت ببرید.بهترین کسی که میتواند یک میز کار زیبا و منظم درست کند خودتان هستید. زیرا میدانید به چه چیزی بیشتر نیاز دارید و با محیط کاری خود بیشتر آشنا هستید پس سعی کنید میز خود را خودتان بچینید و میتوانید بهترین وسایل و همچنین وسایل هایی که بیشتر از آن استفاده میکنید را انتخاب و به درستی بچینید.و میدانید که با چه چیدمانی بیشتر راحت هستید.چیدمان صحیح میز کار تاثیر مستفیم در کار شما و لذت بردن از کار و دیدگاه سایرین به شما دارد.اگر میز کار منظم و مرتبی داشته باشید حتمی در شخصیت شما تاثیر مثبت میگذارد. اگر در چیدمان میز کار به چند نکته مفید بیشتر توجه کنید حتمی هنگام کار کردن اذیت نمیشوید و از کار کردن لذت میبرید. (بیشتر…)