اهمیت دکوراسیون دفترکار برای بهبود کارآیی

 • 23 مرداد 1399
 • حسین مهدوی

طراحی و دکوراسیون دفترکار می تواند تا حد زیادی بر میزان کارایی همه کارمندان تأثیر بگذارد. اکثر محیط‌های دفترکار یا نور طبیعی ندارند و یا از میزان کمی نور برخوردارند. استفاده از فضای سبز؛ بهره گیری از گلدان های متنوع به افزایش نیرو، انرژی و روحیه کارمندان کمک زیادی می کند. (بیشتر…)

معرفی بهترین ایده های دکور دفتر کار خانگی در سال 2020

 • 17 اردیبهشت 1399
 • حسین مهدوی

دکور دفتر کار خانگی با الهام از اینستاگرام

دوست داشته باشیم یا نه، بسیاری از ما اکنون در خانه کار می کنیم و در حالی که شرایط ناگوار است، باید از وضعیت فعلی خود بهترین نتیجه را با دکور دفتر کار خانگی کسب کنیم. شاید لازم باشد که به سرعت فضای کاری موقتی را تعیین کرده و شاید خوب باشد که مدتی وقت بگذارید تا بتوانید آن را تا حد ممکن به محلی دلپذیر و کاربردی تبدیل کنید. اگر هم اکنون یک دفتر کار خانگی دارید، به این معنی است که بسیاری از اصول اولیه در حال حاضر وجود دارند و اضافه کردن جزئیاتی اضافی و گزینه های دکور نباید کار دشواری باشد. با این حساب، امروز می خواهیم ایده های طراحی و دکور دفتر کار خانگی را که در اینستاگرام با آن ها روبرو شده ایم، با شما به اشتراک بگذاریم. امیدواریم که آن ها بتوانند به شما الهام ببخشند، تا حتی اگر موقتی هستند، فضای کار لذت بخش تری را تجربه کنید. (بیشتر…)

مدل کتابخانه خانگی کوچک دیواری و ایستاده مناسب اتاق نشیمن

 • 24 فروردین 1399
 • مهدی

1399/1/24

یکی از چالش های مهم هنگام تزیین و چیدن دکوراسیون اتاق نشیمن، پیدا کردن تعادل مناسب بین زیبایی و کارایی اتاق است. برای مثال هنگام انتخاب مدل کتابخانه خانگی کوچک برای اتاق نشیمن باید دنبال مدلی گشت که علاوه بر فراهم کردن فضای ذخیره سازی زیاد، زیبا و شیک بوده و با باقی اجزای دکور هماهنگ باشد. اما خوشبختانه پیدا کردن کتابخانه ای که تعادلی مناسب بین فضای ذخیره سازی و شکل ظاهری داشته باشد کار چندان سختی نیست. در این پست با نمونه هایی جدید در این زمینه آشنا خواهید شد. (بیشتر…)

چگونه محیط کار خود را راحت و انرژی بخش طراحی کنیم

 • 22 فروردین 1399
 • حسین مهدوی

اهمیت راحتی در محیط کار

چه محیط کار شما در خانه باشد و چه در یک دفتر، کار کنید، احساس راحتی در محیط کار شما بسیار مهم است. یک محیط راحت و دعوت کننده به کار، علاوه بر تقویت اخلاقی، باعث افزایش بهره وری و خلاقیت نیز می شود. قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم، اجازه دهید مواردی را مرور کنیم که می تواند محیط کار شما را بهبود بخشد. (بیشتر…)

اکسسوری به کار رفته در دکوراسیون لابی ساختمان مدرن

 • 18 فروردین 1399
 • حسین مهدوی

اهمیت دکوراسیون لابی ساختمان مدرن

اگر قرار باشد در مورد اهمیت دکوراسیون لابی ساختمان مدرن صحبت کنیم، باید بدانید که لابی ساختمان، مسئول ایجاد اولین تصور و تأثیرگذاری در هنگام ورود به خانه، دفتر، هتل و غیره است. لابی آخرین فضایی است که قبل از خروج از یک ساختمان مدرن می بینید، بنابراین باید طراحی آن کاملاً متمایز باشد. با این حال، دکوراسیون لابی یا همان طور که گهگاهی از آن به صورت سالن ورودی نام برده می شود، مورد غفلت واقع می شود. واقعیت این است که دکوراسیون این فضا آنقدرها که به نظر می رسد آسان نیست و دکوراسیون لابی ساختمان مدرن می تواند اثبات کند که این کار چقدر چالش برانگیز و به شکل عجیبی دشوار است. در اینجا چند جنبه وجود دارد که باید به آن ها هنگام دکوراسیون لابی توجه شود. این جنبه ها شامل اکسسوری های به کار رفته در دکوراسیون ساختمان مدرن نیز می باشد. (بیشتر…)

مدل های جدید صندلی چرمی اداری در طرح های کارمندی و مدیریتی

 • 15 فروردین 1399
 • مهدی

صندلی های اداری جزئی بسیار مهم از محیط کار هستند چرا که هم محیطی راحت برای کار فراهم می کنند، و هم تاثیر زیادی بروی دکوراسیون دفتر اداری می گذارند. صندلی چرمی اداری بخاطر ظاهر بسیار لوکس و زیبایش، و همینطور راحتی و نرمی مناسب، انتخاب اول بسیار از ادارجاتی است که به زیبایی دکوراسیون دفتر کار و آسودگی کارمندان اهمیت می دهند. صندلی اداری وقتی درست انتخاب شود، پیامی را در همان نگاه اول درباره شرکت یا اداره به ذهن ارباب رجوع منتقل می کند. (بیشتر…)

طراحی باشگاه خانگی به روش ساده و اصولی مناسب منازل کوچک

 • 14 فروردین 1399
 • مهدی

خیلی ها عاشق ورزش کردن هستند، اما  بخاطر رفت و آمد پیاپی یا حتی حضور در مکان های پرجمعیت رغبتی به این کار ندارند. طراحی باشگاه خانگی برای چنین افرادی نسبت حضور در باشگاه های ورزشی عمومی، راهکار مفیدتری است. اگر چه شاید هزینه اولیه خرید وسایل سنگین تمام شود، ولی این هزینه با توجه به ورزش دائمی، حفظ سلامتی و همینطور صرفه جویی در پرداخت های ماهانه، در بلند مدت ارزشمند خواهد بود. (بیشتر…)

مدل های ارگونومیک صندلی و میز تحریر اداری و خانگی

 • 12 اسفند 1398
 • مهدی

 

صندلی و میز تحریر امروزه به جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون هر اتاق خوابی تبدیل شده است. صندلی و میز به یک اندازه اهمیت دارند و نباید در خرید یکی از آنها کوتاهی کرد. هستند افرادی که تمام توجه و هزینه را صرف خرید یک میز شیک و گران قیمت می کنند اما به صندلی که می رسد، به مدلی ساده و ارزان بسنده می کنند. صندلی ارگونومیک ضروری ترین بخش ست آپ کاری در اتاق خواب است و باید همه جوانب آنرا به دقت بررسی کنید. در این پست با مدل هایی کامل از میز و صندلی ارگونومیک و شیک آشنا خواهید شد که برای فضای اتاق خواب طراحی شده اند. (بیشتر…)

آشنایی با اصول دکوراسیون اداری کلاسیک و لاکچری

 • 19 بهمن 1398
 • حسین مهدوی

دکوراسیون اداری با توجه به سه عنصر اصلی رنگ، مبلمان، و سبک دکوراسیون، طراحی می شود. این نوع از دکوراسیون می تواند با استفاده از  سبک های مدرن، کلاسیک و یا اسپرت اجرایی شود. استفاده از سبک های مختلف در دکوراسیون اداره ها، بستگی به میزان بودجه، کاربری اداره موقعیت اجتماعی و … دارد. در سبک دکوراسیون اداری کلاسیک، استفاده از رنگ های گرم، ایجاد  تقارن میان وسایل و همچنین توجه به مبلمان و جزئیات بسیار حائز اهمیت است. این مقاله به منظور اشنایی با اصول کلی استفاده از دکوراسیون اداری کلاسیک، تهیه شده است. (بیشتر…)

راهنمای خرید مدل های شیک میز و صندلی اداری موجود در بازار

 • 10 بهمن 1398
 • مهدی

زمانی که می خواهید وسیله ایی را خریداری باید از کیفیت محصولی که انتخاب کرده اید اطمینان کافی داشته باشید. در قسمت محصولات میز و صندلی اداری این موضع اهمیت بسیاری پیدا می کند مخصوصا در زمان انتخاب زیرا طور مستقیم بروی روند کاری و موفقیت اداره و یا شرکت تاثیر گذار خواهد بود. میز و صندلی که برای ادراجات انتخاب می شوند باید شناخته شده بوده و کیفیت آنها توسط دیگران تایید شده باشد. (بیشتر…)

آشنایی با مدل های دکوراسیون اتاق کار خانگی در سال 2020

 • 23 دی 1398
 • حسین مهدوی

از انجایی که امروزه مشاغل خانگی به طور جدی خود را در بازار به نمایش گذاشته اند. بیشتر افرادی که در خانه مشغول به کار هستند. فضایی را در خانه به عنوان اتاق کار خانگی طراحی کرده اند. برای طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی در محل زندگی در سال 2020 ایده هایی ارائه شده است. که می تواند علاوه بر افزایش جذابیت به اتاق کار، فضای کمتری را به وسایل کار اختصاص دهد. این مقاله به منظور بررسی ایده و نکاتی در طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی در سال 2020، تهیه شده است. (بیشتر…)

زیباترین مدل های درب کشویی ساخته شده با چوب و شیشه

 • 23 دی 1398
 • مهدی

استفاده از مدل های درب کشویی مزیت های زیادی دارد و به همین دلیل روز به روز به محبوبیت اینگونه درب ها در منازل مسکونی افزوده می شود. یکی از مزایای درب های کشویی نسبت به انواع لولایی این است که از بافت و طرح هایی با جنس مختلف برای ظاهر انها استفاده می شود، بدون اینکه این امر در دکوراسیون خانه چندان جلب توجه کند. همچنین می توان این دربها را مطابق سبک خانه یا دوره تاریخی خاصی تزیین کرد و با سایر اجزاء دکوراسیون هماهنگ ساخت. با این کار درب های کشویی می توانند به یکی از زیباترین عناصر دکوراتیو در خانه تبدیل شوند. (بیشتر…)

تغییر شکل کلی و آسان دفتر کار به کمک مبلمان اداری

 • 16 دی 1398
 • حسین مهدوی

نقش مبلمان اداری در روحیه

بیایید با یک حقیقت در رابطه با مبلمان اداری روبرو شویم: بعضی از هفته ها ممکن است احساس کنید که بیشتر از هر جای دیگری، زمان خود را در محل کار صرف می کنید. چه این که شما در یک فضای اداری اختصاصی در بخشی از خانه خود کار می کنید یا یک کسب و کار کوچک را اداره می کنید، سبک و احساس دفتر کار، می تواند تأثیر زیادی بر خلق و خوی و حتی بر بهره وری شما داشته باشد! شاید انتخاب های شما، به اندازه انتخاب هایی که در دکوراسیون منزل موجود است، گسترده نباشد، اما انواع مبلمان اداری طی سال ها تغییرات بسیاری کرده است تا طیف وسیعی از سبک ها را منعکس کند. اگر وقت آن رسیده است که یک دفتر کار جدید را با مبلمان طراحی و دکوراسیون کنید، یا دفتر موجود خود را تغییر دهید، به دنبال چیزهایی باشید که نه تنها راحت و کارآمد باشند، بلکه سبک بیشتری را نیز نسبت به مکعب های همیشگی دفتر کار، ​​ارائه می دهد. به این دلیل شاید بد نباشد که با هم نگاهی به این ایده های مبلمان اداری برای دفتر کار بیاندازیم. (بیشتر…)

طراحی و دکوراسیون دفتر کار با حس و حال یک خانه

 • 5 دی 1398
 • حسین مهدوی

آنچه دکوراسیون دفتر کار سبب می شود؛

امروزه دکوراسیون دفتر کار به یکی از بخش‌های اساسی در طراحی و دکوراسیون تبدیل شده است. دیگر مانند گذشته، صرفاً حضور افراد در دفتر کار، به صورت هر روزه، لزوماً بهره وری شخص را تضمین نمی کند. ایجاد احساس راحتی و خوشحالی در محیط کار به اندازه داشتن تجهیزات مناسب برای انجام کار مهم است. شرکت‌های بزرگ، سرمایه‌ گذاری زیادی را در محیط کار و برای رفاه کارمندانشان انجام می دهند و اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که در خانه کار می کنید یا اگر به راحتی یک دفتر کار خانگی دارید، باید همین کار را برای خودتان انجام دهید. در این حالت دکوراسیون دفتر کار از هر زمان دیگری مهم تر است، بنابراین اجازه دهید تعدادی از سبک‌ها و گزینه هایی را که می توانید اتخاذ کنید، با یکدیگر مرور کنیم. (بیشتر…)

6 نمونه از تفاوت‌های انواع بازسازی ساختمان اداری

 • 23 آذر 1398
 • حسین مهدوی

بازسازی ساختمان اداری می تواند یکی از دغدغه‌های هر مدیر ساختمان اداری باشد. با رشد شرکت اداری شما، به تدریج ساختمان اداری نیز شروع به قدیمی شدن می کند. این ساختمان قدیمی می تواند دیگر از لحاظ انرژی کارآمد نباشد، ممکن است فرسوده به نظر برسد، دیگر این که ممکن است کد آتش نشانی یا کدهای مخصوص ساختمانی را پشتیبانی نکند و یا حتی ممکن است دیگر نیازهای تجاری شما را نیز برآورده نکند  این نیازها می تواند نیازهای تجاری مستاجر شما باشد. وقتی این زمان فرا رسید، شما به عنوان یک فرد مسئول باید تصمیم بگیرید که برای اطمینان از سلامت ساختمان، عملکرد بالای آن، مفید بودن و زیبایی شناختی آن ساختمان اداری، چه بکنید. در این شرایط است که تصمیم برای نوسازی، بازسازی ساختمان اداری و یا بازساخت آن مطرح می شود. (بیشتر…)

مدل در کشویی شیشه ای و چوبی دکوراسیون داخلی

 • 19 آذر 1398
 • مهدی

امروزه مدل های متنوع در کشویی به یکی از پرطرفدارترین درهای دکوراتیو در میان طراحان و مالکان خانه های کوچک تبدیل شده است. این درها مزیت های فراوانی نسبت به درهای لولایی دارند. یکی از مزیت ها این است که در ساخت درهای کشویی از بافت و جنس های مختلف برای ظاهر انها استفاده می شود بدون اینکه این امر در دکوراسیون خانه چندان جلب توجه کند. همچنین می توان این درها را مطابق سبک خانه یا دوره تاریخی خاصی تزیین کرد و با سایز اجزاء دکوراسیون هماهنگ ساخت. عمدتا در ساخت درهای کشویی از چوب و شیشه استفاده می شود. با این کار نور به راحتی از آنها عبور می کند و باعث روشنایی تمام فضاهای خانه می شود. به همین دلیل این مدل های در کشویی مطلوب فضاهای کوچک و کم نور هستند. استفاده از شیشه با الگوهای متنوعی که در ساخت آنها صورت می گیرد، گاهی اوقات می تواند تمام سطح در را بپوشاندو گاه نیز فقط بخشی از در، شیشه ای است. درهای کشویی شیشه ای بیشتر مناسب مکان هایی است که نیاز به محرمیت در آنها لازم نیست چرا که دید دو طرف را مسدود نمی کنند. البته می شود از شیشه هایی به رنگ مات برای ایجاد محرمیت در فضا استفاده کرد. (بیشتر…)