خرید اینترنتی 39 مدل کیک پز و شیرین پز [ با قیمت ارزان ]

 • 20 آذر 1398
 • حسین مهدوی

قطعا در آشپزخانه‌‌های امروزی یکی از وسایلی که رایج شده کیک پز است، چون خانم‌‌های خانه دار علاقه دارند با وسایل خود هر نوع کیکی را بپزند و از بیرون سفارش ندهند. قطعا نیز می‌‌دانید برای خانم‌‌ها آشپزی به فرم‌‌های مختلف، علاوه بر سرگرمی، وسیله‌‌ای برای نشان دادن ذوق و هنر آنان نیز هست. اما به این نکته نیز باید توجه داشت که برای هر کاری باید وسایل آن نیز آماده و مهیا باشند تا بتوان نتیجه‌‌ی مطلوب را کسب کرد. لذا دستگاه کیک پز که امروزه انواع چندکاره‌‌ی آن نیز موجود است نه تنها باعث می‌‌شود در وقت شما صرفه جویی گردد بلکه نتیجه‌‌‌‌ی نهایی نیز کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت. (بیشتر…)

لیست قیمت 41 مدل شمع تولد باکیفیت در بازار با لینک خرید

 • 20 آذر 1398
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید شمع تولد

خریدن شمع تولد به همراه کیک تولد یکی از اجزای جدایی ناپذیر مراسم تولد است. قرار دادن شمع تولد بر روی کیک تولد به معنای برآورده شدن آرزوهاست. جالب است بدانید که 200 سال پیش برای اولین بار آلمانی‌‌ها شمع تولد را بر روی کیک قرار دادند و از آن به بعد این کار رواج پیدا کرد. باور گذشتگان بر این است: هنگامی که عناصر چهارگانه آب، باد، خاک و آتش در کنار یکدیگر قرار بگیرند، استجابت دعا انجام می‌‌پذیرد. در این حالت موم شمع نقش خاک، شعله‌‌ی شمع نقش آتش، دود شمع نقش باد و موم ذوب شده در نقش آب هستند. به همین دلیل است که پس از قرار دادن شمع تولد بر روی کیک و قبل از فوت کردن شمع، آرزو می‌‌کنند. حال با توجه به اهمیت شمع تولد به بیان نکاتی برای خرید شمع تولد می‌‌پردازیم که بتوانید با انتخاب درست‌‌تر، جذابیت بیش‌‌تری را برای شما ایجاد کند. (بیشتر…)

41 مدل صندلی آرایشگاه مدرن دستی و اتوماتیک + قیمت خرید

 • 19 آذر 1398
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید صندلی آرایشگاه

یک صندلی آرایشگاه مناسب به شما آرایشگران این امکان را می‌‌دهد که به راحتی به مشتریان خود، خدمات ارائه دهید. این در صورتی است که مشتری با رضایت خاطر بیشتر از شما، سبب افزایش درآمدتان خواهد شد. اگر برای خرید صندلی آرایشگاه به بازار مراجعه کرده باشید، با انواع سبک‌‌ها و قیمت‌‌ها مواجه می‌‌شوید که شاید در نگاه اول از دیدن قیمت‌‌های بالای آن، دچار شوک شوید. بنابراین چگونه باید یک صندلی آرایشگاه مناسب متناسب با نیاز مشتری را برای خرید انتخاب کنید؟ در این مقاله به معرفی انواع و نکاتی برای خرید صندلی آرایشگاه می‌‌پردازیم تا بتوانید در بین تنوع موجود در بازار به راحتی مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. (بیشتر…)

31 مدل وردنه برای بهترین تجربه آشپزی + قیمت خرید

 • 19 آذر 1398
 • حسین مهدوی

وردنه یکی از ابزارهای اولیه و مهم در شیرینی پزی است. اغلب گفته می‌‌شود که شیرینی پزی یک هنر است. با اندازه‌‌گیری و آماده سازی مقدار هر یک از مواد کیک یا شیرینی و تهیه‌‌ی خمیر مربوط به آن، اهمیت وردنه آشکار می‌‌شود. انواع بی‌‌شماری از وردنهها وجود دارد که هر کدام برای اهداف خاصی طراحی و ساخته شده‌‌اند. در این مقاله قصد داریم تا با توجه به تنوع موجود در بازار، بتوانید وردنهای را انتخاب نمایید که هم کاربرد متناسب با نوع شیرینی شما را داشته باشد و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. (بیشتر…)

39 مدل بهترین صندلی رستوران فلزی و چوبی [در سال 2020] + خرید

 • 18 آذر 1398
 • حسین مهدوی

اهمیت صندلی رستوران

یکی از چالش‌‌های صاحبان رستوران انتخاب صندلی رستوران مناسب می‌‌باشد. تاسیس یک رستوران مستلزم انتخاب درست صندلی به عنوان یک فاکتور اصلی می‌‌باشد. نکته‌‌ای که باید در این رابطه بدانید این است که اکثر مردم بر حسب نوع دکوراسیون و مدل صندلی رستوران، آن محل را برای صرف شام یا نهار انتخاب می‌‌کنند بنابراین انتخاب صندلی رستوران مناسب یکی از فاکتورهایی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در ادامه به بیان نکاتی می‌‌پردازیم که باعث انتخاب درست‌‌تر شما در این مورد می‌‌شود. (بیشتر…)

41 مدل صندلی پلاستیکی با کیفیت و قیمت مناسب + خرید

 • 18 آذر 1398
 • حسین مهدوی

راهنمای خرید صندلی پلاستیکی

صندلی پلاستیکی از پلی پروپیلن ساخته شده‌‌ است. صندلی پلاستیکی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده همچنین برای چینش به دلیل سبک بودن و آسان بودن حمل آن، یکی از گزینه‌‌های مناسب برای گردهمایی‌‌ها یا استفاده در فضای باز می‌‌باشد. صندلی پلاستیکی توسط دانه‌‌های اولیه تولید شده که تا حدود 220 درجه‌‌ی سانتی‌‌گراد و آب مذاب تزریق شده به دستگاه قالبی، تولید می‌‌گردد. در این قالب معمولا یک صندلی قرار گرفته تا در طی زمان ترزیق، جریان یکنواختی  از مواد برای ساخت صندلی پلاستیکی اعمال شود. با توجه به افزایش جنس‌‌های تولید شده در بازار، جالب است بدانید که هرگز تقاضای این نوع صندلی کاسته نشده و همواره طرفداران خاص خود را دارد. البته باید توجه داشت که قیمت پایین و استحکام آن نیز از مواردی است که باید مورد توجه قرار داد. استفاده از این نوع صندلی در هر فضایی محدودیت صندلی‌‌های فلزی، چوبی و سنگی را نداشته و نیازی نیست که دغدغه‌‌ای برای از بین رفتن آن داشته باشید. در این مقاله یک راهنمای خرید دقیق از هر چیزی که باید درباره‌‌ی خرید صندلی پلاستیکی بدانید آورده شده است. (بیشتر…)

خرید 41 قیف خامه زن ویژه، بهداشتی و قابل شستشو

 • 17 آذر 1398
 • حسین مهدوی

موارد مصرف قیف خامه زن

برای تزئین نمودن کیک و اکثر شیرینی‌‌ها در قنادی و منازل از وسایل مختلفی همچون قیف خامه زن، قلم طراحی، قلم تزئین و غیره استفاده می‌‌گردد که هر کدام را باید با دقت انتخاب کنید تا کاربردی که از آنها انتظار دارید با کارکردی که خواهند داشت، طرح و یا کیک و شیرینی شما را از بین نبرد. (بیشتر…)

قیمت خرید 39 مدل پیمانه اندازه گیری کیفیت عالی در سال 2020

 • 17 آذر 1398
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید پیمانه‌‌ی اندازه گیری

پختن شیرینی و یا کیک بدون پیمانه‌‌ی اندازه گیری تقریبا امکان پذیر نیست. در پختن کیک و شیرینی شما به دقت زیادی در اندازه گیری نیاز دارید و برخی افراد معمولا این اهمیت را نادیده می‌‌گیرند. حتی یک اشتباه ساده در اندازه گیری مواد، همه چیز را خراب می‌‌کند. پیمانه‌‌ی اندازه گیری برای افزایش دقت در اندازه گیری برای تهیه کیک، شیرینی و یا دسرهای مختلف طراحی شده است. ممکن است در نگاه اول استفاده از ترازو را برای اندازه گیری دقیق‌‌تر پیشنهاد دهید اما باید گفت که استفاده از ترازو کاری زمان‌‌بر است و شما با داشتن چند پیمانه‌‌ی ساده می‌‌توانید این کار را به راحتی و با سرعت بیشتر انجام دهید. در این مقاله به معرفی پیمانه‌‌ی اندازه گیری و نکات مربوط به خرید آن‌‌ها می‌‌پردازیم. (بیشتر…)

لیست قیمت 39 مدل صندلی بادی فانتزی و باکیفیت + لینک خرید

 • 16 آذر 1398
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید صندلی بادی؟

صندلی بادی از جمله اختراعات بسیار مفید بشر است که قدر و ارزش آن بر کسانی معلوم شده که هم از کوچکی فضای خود برای قرار دادن صندلی‌‌ها و یا حذف آنها در مواقع اضطراری شاکی هستند و هم از نبود صندلی کافی برای مهمانان خود ناراحتند. ما به شما صندلی بادی را پیشنهاد می‌‌کنیم که هم به راحتی باد آن تخلیه شده و به سایز کوچکی تبدیل می‌‌گردند که کمترین فضای ممکن را اشغال می‌‌سازد و هم اینکه در مواقع لزوم به راحتی قابل باد شدن و تبدیل به یک صندلی بادی بسیار راحت را دارد. اما پیشنهاد اکید ما در مورد خرید آن این است که تمامی نکات خرید آن را رعایت کنید تا شبیه از چاله به چاه افتادن نباشد و در نهایت هم مشکل شما رفع گردد و هم جنس مناسبی را خریداری کرده باشید. پس ما را همراهی کنید. (بیشتر…)

قیمت خرید 41 مدل بهترین همزن دستی، در سال 2020

 • 16 آذر 1398
 • حسین مهدوی

استفاده‌‌های مختلف از همزن دستی

اگر اهل پخت شیرینی و کیک هستید، همزن دستی یکی از ابزارهای مهمی است که تقریبا کار کردن بدون این ابزار امکان پذیر نیست. همزن دستی وسیله‌‌ای است که مواد را با یکدیگر مخلوط کرده و باعث هم زدن مواد می‌‌شود. همزدن و مخلوط کردن مواد کیک و شیرینی اعم از آرد، کره، تخم مرغ و… با قاشق و یا چنگال کاری خسته کننده و سخت بوده و امکان مخلوط کردن مناسب مواد با یکدیگر وجود ندارد اما با همزن دستی این کار بسیار راحت‌‌تر و سریع‌‌تر انجام گرفته و کیک و یا شیرینی پخته شده یک دست بوده و مواد آن در یکجا تجمع نمی‌‌یابند. امروزه همزن‌‌های متنوعی با توجه به نیاز استفاده کنندگان به بازار عرضه شده است. در ادامه قصد داریم مطالب و نکاتی را بیان کنیم که با توجه به تنوع در جنس و شکل آن، هنگام خرید همزن دستی، بتوانید انتخاب آگاهانه‌‌تری را تجربه کنید. (بیشتر…)

لیست قیمت 31 مدل نیمکت باکیفیت در بازار با لینک خرید

 • 14 آذر 1398
 • حسین مهدوی

ضرورت استفاده از انواع نیمکت‌‌

نیمکت یا صندلی‌‌های موجود در پارک‌‌ها یا فضاهای شهری از جمله اجزایی هستند که تاثیر بسزایی در زیبایی شهر و یا فضای بیرونی منزل، باغ و ویلا دارند. این نیمکت‌‌ها فرصتی را فراهم می‌‌کنند که افراد می‌‌توانند در زمان کوتاهی به استراحت و لذت از محیط پیرامون خود بپردازند. ممکن است این نیمکت‌‌ها در فضای درونی منزل و یا دفترهای اداری نیز به کار برده شوند. استفاده از انواع روکش دار چرمی و یا پارچه‌‌ای گزینه‌‌ای مناسب برای استفاده در دکوراسیون داخلی است که از آن‌‌ها می‌‌توان در آشپزخانه، پذیرایی و حتی اتاق خواب بهره برد. (بیشتر…)

خرید اینترنتی 39 مدل بهترین کاتر شیرینی پزی [ با قیمت ارزان ]

 • 14 آذر 1398
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید کاتر شیرینی پزی

کاتر شیرینی پزی از ابزاری است که برای برش دادن خمیر کلوچه و انواع شیرینی‌‌ها به کار می‌‌رود. برش دادن خمیر بدون کاتر شیرینی پزی زمان‌‌بر بوده و ممکن است نتیجه‌‌ی دلخواه حاصل نشود. آن‌‌ها به شما این توانایی را می‌‌دهند که با سرعت و به طور دقیق شکل‌‌های شیرینی را برش داده و از مابقی خمیر جدا کنید. در ادامه به بررسی مواردی می‌‌پردازیم که با استفاده از آ‌‌ها بتوانید کاتر مورد نیاز را با بالاترین کیفیت و کاربرد تهیه نمایید. (بیشتر…)

41 مدل آویز تخت کودک، با قیمت مناسب، دخترانه و پسرانه + خرید

 • 13 آذر 1398
 • حسین مهدوی

چرا آویز تخت کودک بخریم؟

همانطور که می‌‌دانید آویز تخت کودک که امروزه جزء وسایل سیسمونی نوزاد محسوب می‌‌گردد از جمله وسایلی است که والدین برای نوزاد دلبند خود می‌‌خرند که شاید کم و بیش با علت چرایی آن آشنا باشند و شاید کسانی که برای اولین بار قصد خرید دارند و این مطلب را می‌‌خوانند برایشان سؤال شود که ضرورت خرید آویز تخت کودک چیست؟! (بیشتر…)

39 مدل بهترین استیکر چوبی برای داشتن دکوری متفاوت + قیمت

 • 13 آذر 1398
 • حسین مهدوی

چرا استیکر چوبی بخریم؟

شاید از خود بپرسید که چه لزومی مبنی بر خرید استیکر چوبی وجود دارد؟ باید بگوییم همیشه برای ایجاد تنوع راه‌‌های مختلف و گوناگونی وجود دارد که از بین این شیوه‌‌های مختلف، شیوه‌‌های مقرون بصرفه و در عین حال چشم نواز هم وجود دارند. در مورد دکوراسیون داخلی خانه نیز همینطور است، شما می‌‌توانید برای ایجاد تنوع، دیوارها را رنگ بزنید و یا از کاغذ دیواری استفاده کنید که زیبایی‌‌های خود را نیز دارند، اما ما گزینه‌‌ی دیگری پیش روی شما می‌‌گذاریم: استیکر چوبی. (بیشتر…)

39 مدل بهترین جا قاشقی فلزی و پلاستیکی و چوبی + لینک خرید

 • 12 آذر 1398
 • حسین مهدوی

چرا باید جاقاشقی بخریم؟

حتما می‌‌دانید که برای خانم‌‌ها هر چیزی باید مرتب و منظم در جای مخصوص خود قرار بگیرد، مانند جاقاشقی برای مرتب شدن قاشق‌‌ها، جا ادویه‌‌ای، ظروف نگهداری غذا و غیره. همچنین در چشم افراد دیگر چنین منزلی نشانه‌‌ی ذوق و سلیقه و نظم اهالی آن خانه است چرا که هر وسیله‌‌ای در جای مخصوص به خود قرار گرفته است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا از بین ملزومات مختلف آشپزخانه، به جاقاشقی بپردازیم که در واقع نگه دارنده‌‌ی یکی از لوازم آشپزی محسوب می‌‌گردد. در ادامه با یکدیگر بررسی خواهیم کرد که خرید چنین ابزار به ظاهر ساده‌‌ای، چه نکاتی را در خود جای داده است. ما را همراهی کنید. (بیشتر…)

41 مدل گلدان دکوری ایکیا شیک با قیمت مناسب + خرید

 • 12 آذر 1398
 • حسین مهدوی

چرا گلدان دکوری ایکیا؟

گلدان دکوری ایکیا از شرکت نام آشنای سوئدی ایکیا یا IKEA، از بهترین نمونه‌‌هایی که ضمن زیبایی و سادگی در طراحی، قیمت مناسبی نیز دارد که همین امر سبب شده تا از موفق‌‌ترین شرکت‌‌های حال حاضر دنیا در زمینه‌‌های مختلفی مانند سرویس اتاق خواب، پذیرایی، حمام، منسوجات، وسایل روشنایی و غیره باشد. (بیشتر…)