خرید 40 مدل واتر گیم با قیمت و کیفیت عالی + نحوه استفاده از آن

 • 10 آبان 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید واتر گیم و نحوه استفاده از آن

واتر گیم یکی از بازی های نوستالژی و جذاب برای افراد مختلف محسوب می شود. هدف از انجام بازی این است که با فشردن دکمه هایی که بر روی وسیله قرار دارد، بتوان حلقه ها را به داخل میله ها پرتاب نمود. دقت و تمرکز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و لازم است که دکمه ها را در زمان خاصی فشار دهید تا حلقه ها داخل میله ها قرار بگیرند.

واتر گیم علاوه بر ایجاد سرگرمی برای کودکان مزیت های دیگری را نیز به همراه دارد. از جمله مزیت های این وسیله می توان به افزایش حس کنجکاوی کودک، افزایش میزان دقت و تمرکز، تقویت عضلات دست و افزایش هماهنگی بین دست و چشم اشاره نمود. واتر گیم به شما این امکان را می دهد بدون اینکه خیس شوید، بتوانید بازی آبی انجام دهید!

(بیشتر…)

39 مدل بازی منچ جذاب و زیبا برای کودکان با قیمت مناسب + خرید

 • 10 آبان 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید بازی منچ

بازی منچ از جمله سرگرمی های محبوبی است که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهد. این بازی محدود به کودکان نبوده و بزرگسالان نیز از انجام این بازی لذت می برند. بازی منچ از خاطره انگیزترین بازی ها برای هر فردی است که سبب می شود خاطرات دوران کودکی برایش زنده شود.

پیشینه بازی مربوط به سال 1908 می باشد، یوزف فریدریش اشمیت با الهام از بازی قدیمی پاچیسی (Pachisi) بازی منچ را طراحی کرد و تاکنون بیش از 70 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. اغلب افراد حداقل یکبار این بازی را انجام داده اند و این سرگرمی مهیج را امتحان کرده اند.

(بیشتر…)

40 مدل خمیر بازی کودک با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب + خرید

 • 7 آبان 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید خمیر بازی کودک

خمیر بازی کودک از جمله وسایل سرگرم کننده برای او بوده که می تواند نقش آموزشی هم برای او در پی داشته باشد. محبوبیت این محصول سبب شده که تنوع بسیار زیادی در بازار داشته باشد تا کودکان بتوانند انتخاب های بیشتری را تجربه کنند. استفاده از خمیر بازی کودک مزیت های بسیاری دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

خمیر بازی کودک ترکیبی از آرد، نمک، مواد عطری، رنگ، ترکیبات نشاسته ای، مواد نگهدارنده از فراورده های نفتی، سورفکتانت و هومستانت (جهت حفظ رطوبت خمیر بازی) تشکیل شده است. این مواد غیر خوراکی بوده و نباید با دهان تماس پیدا کند، لازم است توجه کنید که این محصول در دسترس حیوانات خانگی قرار نگیرد.

(بیشتر…)

خرید 39 مدل قاب عکس کودک با قیمت مناسب + کیفیت عالی

 • 7 آبان 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید قاب عکس کودک

قاب عکس کودک باعث تکمیل دکوراسیون اتاق او شده و علاوه بر آن لحظات خوب گذشته را در ذهن شما تداعی می کند. همانطور که می دانید ثبت لحظات یکی از لذت بخش ترین کارها بوده و با چاپ عکس و قرار دادن آن در قاب می توانید روزانه چندین بار لحظات خوش آن را در ذهن خود تداعی نمایید.

زندگی امروز در دنیای مدرن، دسترسی به انواع دوربین ها را افزایش داده و شما می توانید با عکس گرفتن از کودکتان و چاپ عکس، ماندگاری خاطره را افزایش دهید. ممکن است بخواهید تعدادی از عکس ها را در آلبوم کودک قرار دهید اما قطعا از این بین عکس هایی هستند که دلتان می خواهد همواره جلوی چشمتان باشد و آن را ببینید. قاب کودک وسیله ای است که می توانید از آن کمک بگیرید و عکس های کودکتان را در آن قرار دهید. (بیشتر…)

خرید 40 مدل ساعت اتاق کودک با قیمت مناسب + کیفیت عالی

 • 23 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید ساعت اتاق کودک

یکی از ملزومات دکوراسیون داخلی ساعت می باشد. شاید خرید ساعت اتاق کودک برایتان بی اهمیت باشد اما لازم است بدانید که این وسیله نقش تکمیلی در دکوراسیون اتاق وی داشته و بهتر است یک مدل از آن را در اتاق کودک قرار دهید.

اگر کودکتان خیلی کوچک است این وسیله علاوه بر جنبه تزئینی، بیشتر مورد استفاده والدین قرار می گیرد. علاوه بر آن وجود ساعت در اتاق کودک باعث می شود که او کم کم خواندن ساعت را فرا بگیرد. همچنین درک بهتری از زمان پیدا می کند و متوجه می شود که انجام کارها محدود به زمان خاصی می باشد. (بیشتر…)

41 مدل لوستر اتاق کودک با بهترین کیفیت و قیمت عالی + خرید

 • 15 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید لوستر اتاق کودک

نورپردازی صحیح اتاق کودک از مواردی است که باید همواره به آن توجه داشت و انجام آن با استفاده از لوستر اتاق کودک محقق می گردد. به کار گیری لوستر اتاق کودک به منظور تأمین نور کافی در اتاق، علاوه بر ایجاد روشنایی مزیت های دیگری را نیز در پی دارد.

از مزیای بکارگیری صحیح لوستر اتاق کودک می توان به ایجاد امنیت و آرامش نام برد. علاوه بر آن شکل فانتزی این نوع از لوسترها، کودک را به خوابیدن در اتاق خود و جدا از والدین تشویق می نماید. تأمین نور به شکل صحیح، نتایجی از قبیل احساس آرامش و راحتی همراه با خواب کامل و مناسب در بردارد. (بیشتر…)

39 مدل ترامپولین کودک با کیفیت عالی و قیمت مناسب + خرید

 • 15 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید ترامپولین کودک

ترامپولین کودک در واقع تشکی است که برای پرش های هیجان انگیز از آن استفاده می کنند. از آنجایی که کودکان عاشق بالا و پایین پریدن هستند، این وسیله می تواند اوقات بسیار خوبی را برای تمامی رده های سنی بسازد. جالب است بدانید که استفاده از ترامپولین محدود به کودکان نبوده و نوجوانان و حتی بزرگسالان تمایل زیادی به بازی بر روی ترامپولین دارند.

ترامپولین کودک وسیله ای است که از یک قاب فلزی و سیم پیچ های متعدد ساخته شده و بر روی آن پارچه مقاومی قرار گرفته است. استفاده از ترامپولین و بالا و پایین پریدن بر روی آن در ابتدا به جهت ایجاد شادی و خوشحالی در کودکان صورت گرفت. به تدریج بعد ورزشی به استفاده از ترامپولین افزوده شد و سبب محبوبیت بیش از پیش آن نزد کودکان و والدین گشت. (بیشتر…)

40 مدل جعبه اسباب بازی با قیمت مناسب و کیفیت عالی + خرید

 • 8 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید جعبه اسباب بازی

جعبه اسباب بازی این امکان را به شما می دهد که بتوانید در کوتاه ترین زمان، وسایل را درون آن جمع آوری کنید. سرگرمی بچه ها بازی کردن با اسباب بازی های ریز و درشت بوده و پس از اتمام بازی، اتاق بسیار نامنظم می گردد. از سویی دیگر، قرار دادن تمامی اسباب بازی ها درون کشو، دراور و یا جعبه های اولیه ای که داخل آن قرار داشتند کاری سخت و زمانبر می باشد.

استفاده از جعبه اسباب بازی یا ارگانایزر و یا سبدهایی که مخصوص جمع آوری اسباب بازی است می تواند مفید باشد و بتوانید در کوتاه ترین زمان اتاق را مرتب کنید. علاوه بر آن استفاده از این جعبه ها ساده بوده و کودکان هم می توانند در در کار شما را همراهی کنند. همراهی کودکان با والدین در هنگام جمع آوری اسباب بازی داخل جعبه، به آنان نظم را می آموزد. (بیشتر…)

40 مدل چمدان کودک با کیفیت بالا و قیمت عالی + خرید

 • 8 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید چمدان کودک

چمدان از وسایل ضروری سفر کردن محسوب می شود و اگر در خانواده کودکی به همراه داشته باشید، لازم است برای کودکتان نیز چمدان مخصوصی تدارک ببینید. چمدان کودک، علاوه بر اینکه وسایل کودک را در بر می گیرد دارای جذابیت و زیبایی منحصر به فردی است که فرزندتان را به خود جذب می نماید.

استفاده از چمدان کودک، می تواند برای او جنبه یادگیری نیز داشته باشد، همچنین میزان استقلال وی را افزایش داده و این آموزش برای سنین بزرگسالی وی بسیار سودمند است. اینکه چگونه وسایلی متناسب با حجم چمدان را در آن قرار دهد، اولویت با قرار دادن کدام وسایل است، وسایل مهم و ضروری برای سفر کدام وسایلند از جمله آموزش هایی است که می توان در طول استفاده از چمدان به کودک یاد داد. (بیشتر…)

خرید 40 مدل زیرانداز تعویض نوزاد با قیمت مناسب + کیفیت عالی

 • 8 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید زیرانداز تعویض نوزاد

زیرانداز تعویض نوزاد همانگونه که از نام آن پیداست زیراندازی بالشتک دار و لبه دار بوده که مانع از لغزش کودک در زمان تعویض پوشک می گردد. علاوه بر این از انتقال ادرار کودک به محیط اطراف نیز جلوگیری می کند. برای تعویض نوزاد در هر مکانی، لازم است که از زیرانداز تعویض نوزاد استفاده نمایید و این محصول یک وسیله ضروری برای مادران محسوب می شود.

ممکن است بخواهید پوشک کودک را در خانه، مهمانی، پارک و… تعویض نمایید، زیرانداز تعویض نوزاد این امکان را برایتان فراهم می کند تا بدون نگرانی و به ساده ترین شکل این کار را انجام دهید. این وسیله جزو لوازم ضروری کودک بوده و بهتر است همیشه آن را به همراه داشته باشید تا همواره سطح زیرین نوزادان در هنگام تعویض پوشک، تمیز باقی بماند. (بیشتر…)

خرید 40 مدل حوله پالتویی کودک با کیفیت عالی + قیمت

 • 8 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید حوله پالتویی کودک

حوله پالتویی کودک وسیله ای کاملا ضروری برای کودکان است که مخصوصا در سنین پایین به دلایل مختلف شاید نیاز به استحمام روزانه داشته باشند تا سرما نخورند و یا بیمار نشوند. در بازار انواع مختلفی از حوله ها وجود دارند اما حوله های پالتویی مزیتی که دارند این است که چون امکان بستن آنها وجود دارد در اثر تحرک و بازیگوشی کودک از بدن او جدا نمی شود.

از طرفی این حوله ها تنوع شکل و طرح بسیار بیشتری هم دارند و بدن کودک را خیلی بهتر گرم نگه می دارند و چون خاصیت گرمایشی آنها از لباس خانگی نیز بهتر است والدین ترجیح می دهند ابتدا دمای بدن فرزند خود را با حوله پالتویی کودک بالا ببرند و پس از آن به او لباس بپوشانند که تو این فاصله کودک هم می تواند با طرح و شکل هایی که روی حوله هست بازی کرده و سرگرم شود.

معمولا بافت حوله های پالتویی که به آنها حوله های قدی هم گفته می شود توسط دستگاه های دابی (Dobby) و یا ژاکارد (Jacquard) انجام می شود. ضمنا شما می توانید حوله پالتویی کودک را به شکل چند تکه ای یا همراه با سایر لوازمی مثل لیف، پاپوش، پیشبند و غیره نیز هست خریداری کنید که قیمت های مختلفی دارند اما نسبت به حوله پالتویی یک تکه گرانتر هستند.

در هر صورت با توجه به اینکه خرید این نوع حوله ها از وسایل بسیار ضروری سلامت و بهداشت کودک است و در سیسمونی نیز خریداری می شود توصیه می کنیم قبل از اینکه صرفا تصمیم مارک برند تهیه کنید نکاتی که آموزش خواهیم داد را در نظر داشته باشید که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

نکات خرید حوله پالتویی کودک

در خرید حوله پالتویی کودک حتما به نکات زیر توجه کنید تا بعدا فرزند شما دچار بیماری های پوستی نشود یا مشکلات برای او درست نکند:

نرخ جذب بالا: اولین و مهمترین موردی که باید در خرید حوله های پالتویی برای کودک به آن دقت کرد نرخ یا میزان قدرت جذب متریالی است که از آن ساخته شده که باید این میزان بالا باشد. به همین دلیل از جنس 100% کتان بسیار توصیه می شود. اگر به چنین جنسی دسترسی نداشتید (خیلی بعید است!) می توانید روی بسته بندی را نگاه کنید تا به جای صد در صد کتان، عبارت پنبه مصری یا Egyptian ذکر شده یا خیر چرا که جایگزین بسیار خوبی برای کتان هستند. هر مورد دیگری حتی پنبه استاندارد اصلا ارزش خرید ندارند.

آنتی باکتریال: حتما در خرید حوله پالتویی برای فرزند خود دقت کنید که آنتی باکتریال باشد چرا که برخی از حوله ها کثیفی را به خود نشان نمی دهند و از طرفی چون سیستم ایمنی بدن کودکان قوی نیست به سرعت بیمار می شوند. پس حتما از حوله هایی خرید کنید که آنتی باکتریال باشند که به مرور زمان با کثیف و آلوده شدن رنگ بافت آن تغییر می کند.

نرخ یا سرعت خشک شدن: همانطور که گفتیم حوله پالتویی کودک باید نرخ جذب بالایی برای آب و رطوبت داشته باشد. در کنار این حالت باید حوله ای که خریداری می کنید فورا نیز خشک شود که این مورد مخصوصا تا سال اول که ممکن است روزی بیشتر از یکبار نیاز به استحمام کردن کودک خود پیدا کنید بسیار مفید است چرا که چنین حوله هایی سریعتر خشک می شوند و دوباره قابل استفاده هستند. از طرفی نیز حوله پالتویی کودک (البته برای هر سنی صادق است!) اگر دیر خشک شود به مرور زمان بو می گیرد و محیط مرطوب نیز محل مناسبی برای رشد قارچ و باکتری است. در این مورد هم بافت 100% کتان عالیست که هم آب را به سرعت جذب می کند و بدن کودک خشک می شود و هم سریعا آب جذب شده داخل حوله تبخیر می شود و خشک می گردد.

نرمی: نرمی حوله یکی از موارد مهم و البته فاکتورهایی است که همه والدین موقع خرید حوله پالتویی کودک آن را چک می کنند اما به شیوه ای اشتباه! در واقع دست کشیدن روی حوله و احساس نرمی داشتن، تضمین کننده نرم بودن آن نیست چرا که بسیاری از شرکت ها از پارچه های نرم کننده روی سطح خارجی حوله ها استفاده می کنند تا شما فکر کنید حوله نرمی خریداری کرده اید اما پس از یک یا دو بار شستشو نرمی آن از بین می رود که اتفاقا روی قدرت جذب پارچه نیز اثر منفی خواهد داشت. پس حتما دقت کنید که پنبه بامبو، ریون، پیما، مصری و ژاپنی بهترین گزینه هستند که روی بسته بندی ذکر شده باشد.

سنگینی و وزن: بر روی بسته بندی حوله پالتویی کودک از برند معتبر حتما عبارت GSM یا گرم در هر متر مربع را دیده اید. این مورد شاخصی از سنگینی و وزن حوله است که هر چقدر بیشتر باشد حوله ضخیم تر و سنگین تر است. اگر حوله نرم و با جذب آب و قدرت خشک شوندگی خوبی می خواهید دقت کنید که GSM حوله بین 420 تا 600 باشد.

پایداری و دوام: عامل بسیار مهم بعدی در خرید حوله پالتویی کودک، پایداری و دوام آن است که به اندازه عوامل قبلی مهم است. به همین دلیل حتما حوله ای خریداری کنید که دوام و ماندگاری طولانی داشته باشد.

همانطور که متوجه شدید خرید حوله پالتویی کودک بسیار حساس و مهم است چون با بهداشت و سلامت فرزند شما به شکل مستقیم در ارتباط است پس نکات بالا را فراموش نکنید.

(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است)

خرید 40 مدل شامپو بچه با کیفیت مناسب + قیمت

 • 8 مهر 1399
 • حسین مهدوی

ضرورت خرید شامپو بچه

شامپو بچه یکی از وسایل بسیار ضروری برای حفظ بهداشت و سلامت کودکان است که متأسفانه بسیاری از والدین بخاطر خرید نامناسب کودکان خود را با مشکلات جدی و بیماری های پوستی و آلرژی مختلف مواجه می کنند که نتیجه آن هدر دادن وقت و هزینه در مطب دکتر اطفال است.

پیشرفت علم و تکنولوژی نیز باعث شده که کودکان به جای استفاده از شامپو بزرگسالان از شامپو بچه استفاده کنند که میزان قلیایی بودن آن بسیار کمتر یا صفر است و برخی مواد شیمیایی که حساسیت های پوستی و سوزش شدید چشم را ایجاد می کنند حذف شده باشند.

 

اکثر شامپوهای بچه از فرمول ترکیبی سدیم لوریل اتر سولفات و تری اتانول آمین لوریل سولفات استفاده می کنند و در نتیجه عمل نهایی آنها حذف چرک و کاهش چربی سطح موها (نه کف سر) می باشد که در برخی از انواع شامپو کودک نیز بتائین برای غلیظ تر کردن کف شامپو استفاده می گردد تا با مقدار کمتری، بیشتر کف کند. اما موردی که باعث می شود برخی از مدل های شامپو بچه بهتر عمل کنند درصد اختلاط این ترکیبات و وجود برخی از ترکیبات اضافه ای است که دقت به آنها بسیار ضروری است.

با توجه به اینکه کودکان در سنین پایینتر سیستم ایمنی و پوستی بسیار حساسی نسبت به بزرگسالان دارند هنگام خرید شامپو که تماس مستقیم با پوست و بدن به عنوان یک ماده شیمیایی دارد بسیار لازم است که در این مطلب نکات خرید آن را بازگو می کنیم. صرف هزینه بیشتر برای سلامتی یک نوع سرمایه گذاری هوشمندانه است.

نکات خرید شامپو بچه

هنگام خرید شامپوی مخصوص بچه ها و کودکان باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

نبود برخی از ترکیبات شیمیایی: برای کودک شما دچار اگزما و یا ناراحتی های پوستی و آلرژی نشود حتما روی بسته بندی بخش ترکیبات را نگاه کنید تا مواد شیمیایی مثل پارابِن و فِتالات، فرمالدهید، اُکسی بَنزِن، رنگ های شیمیایی، سولفات و اتانول یا ایزوپروپیل الکل نداشته باشند در غیر این صورت از خرید آنها صرف نظر کنید.

بدون مواد عطری: با اینکه مواد عطری بوی بسیار خوبی به شامپو بچه می دهند و دقیقا شرکت های سازنده از آن به عنوان عاملی برای جلب توجه و مورد علاقه کودکان یاد می کنند اما می توانند حساسیت پوستی درست کنند. برخی شرکت ها از عصاره های گیاهی یا روغن های ضروری معطر استفاده می کنند و از آن به عنوان مواد عطری طبیعی تبلیغ می کنند که باز هم تضمین کننده حساسیت زا نبودن نخواهد بود.

چشم را نسوزاند: شامپوی بچه باید طوری باشد که هنگام استفاده چشم کودک را نسوزاند لذا حتما به این مورد دقت کنید تا روی بسته بندی به آن اشاره شده باشد در غیر این صورت حتما در خرید چنین شامپوهایی جانب احتیاط را رعایت کنید.

کوکامید DEA: کوکامید DEA یا کوکامید دی اتانول آمید فرم شیمیایی تغییر یافته روغن نارگیل است که برای غلیظ تر کردن و کف کردن بیشتر محصولات استفاده می شود که در برخی جانوران ارتباط بین این ماده و وقوع سرطان را تأیید کرده اند اما در انسان ها برای لوازم بهداشتی حمام و توالت مشکلی ایجاد نمی کند. پس اگر کودک شما کف بازی را دوست دارد و او را سرگرم می کند، از شامپو بچه حاوی این ماده خرید کنید.

طراحی: حتما دیده اید که کودکان هنگام حمام رفتن شروع به گریه کردن و بی قراری می کنند و اکثر آنها شاید از زیر دوش رفتن و محیط حمام نیز ترس داشته باشند و اصلا از شامپو خوششان نیاید. در این موارد دکتر کودکان توصیه می کند که برای غلبه بر ترس و عادی سازی شامپو بچه با طرح و شکل عروسکی خریداری کنید مخصوصا از شخصیت های کارتونی که بیشتر دوست دارد یا مناسب سن آنهاست.

مدل: در کنار طراحی جذاب حتما به مدل آنها هم دقت کنید. جذابیت زیاد چنین شامپوهایی شاید باعث شود که کودکان بخواهند درب آن را باز کنند که نباید به راحتی باز شود. مثلا شامپوهایی که داخل آنها تیله های رنگی قرار دارد جذابیت زیادی دارند. مدل شامپو بچه طوری نباشد که اگر داخل دهان خود برد بخش های تیز و برنده آن دهان کودک را زخم کند.

هزینه: شامپو بچه در مدل های مختلف و برندهای گوناگون قیمت های مختلفی دارد که درصد ترکیبات فوق نیز تأثیرگذار هستند. اما همانطور که گفتیم چون شامپو مستقیما با سلامت و بهداشت در ارتباط است نمی توان مدل بی کیفیت خرید. پس حتما به این مسأله دقت کنید.

(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است)

 

خرید 40 مدل بهترین دندان گیر نوزاد در بازار + قیمت

 • 22 شهریور 1399
 • حسین مهدوی

نوزادان در حدود 3 تا 6 ماهگی دندان در می آورند و به همین جهت لثه هایشان متورم شده و به خارش می افتد. برای کاهش درد و خارش لثه می توانید از دندان گیر نوزاد استفاده کنید. بکارگیری این محصول دارای مزایای بسیاری است که در این مقاله به بیان مزایای استفاده و نکات مربوط به خرید آن می پردازیم، با ما همراه شوید. (بیشتر…)

خرید اینترنتی 41 مدل بهترین میکرودرم خانگی در بازار

 • 19 شهریور 1399
 • حسین مهدوی

اگر به دنبال شادابی و جوانی پوست خود هستید به شما توصیه می‌کنیم که از میکرودرم استفاده کنید. دستگاه میکرودرم سبب برداشته شدن یک لایه از سطح پوست که میزان آلودگی بیشتری دارد، شده و سبب می‌شود که میزان خون رسانی به لایه‌های پایین‌تر پوست افزایش یابد و همین امر سبب شاداب بودن بیش‌تر پوست صورتتان می‌شود. بهترین نتیجه مخصوص افراد 35 تا 50 سال بوده که افراد می‌توانند 6 تا 10 جلسه با دو هفته فاصله بین هر جلسه و به مدت 20 تا 30 دقیقه، آن را مورد استفاده قرار دهند، کاملا ایمن بوده، ایجاد حساسیت نمی‌کند و همچنین دوره‌ی نقاهت ندارد. (بیشتر…)

خرید 41 مدل بهترین قفل کابینت کودک + قیمت

 • 18 شهریور 1399
 • حسین مهدوی

کودکان همواره به دنبال شناخت بیشتر محیط هستند و به همین خاطر فضاهایی مانند کشو و کابینت برایشان جذاب است. جذابیت ایجاد شده برای کودکان، ممکن است برایشان خطرساز شود و به همین دلیل نیاز است تا زمانی که اشیای خطرناک را بشناسند، از قفل کابینت کودک استفاده نمایید. با ما همراه باشید تا در این مقاله به بررسی نکات مربوط به خرید این محصول بپردازیم (بیشتر…)

لیست قیمت 41 مدل عروسک نوزاد فانتزی دخترانه + خرید

 • 17 شهریور 1399
 • حسین مهدوی

عروسک نوزاد یکی از لوازم بسیار مهم و ضروری است که متأسفانه بسیاری از والدین فکر می کنند هر نوع عروسکی برای هر سنی مناسب است در صورتی که عروسک ها امروزه هوشمندانه ساخته شده و متناسب با ویژگی های روحی و روانی و قابلیت های فردی نوزادان طراحی و ساخته می شوند. اگر نسبت به این موارد اطلاع ندارید، به شما می گوییم که برای هر سنی چه عروسکی بخرید. (بیشتر…)