قیمت خرید 99 مدل سرویس خواب دو نفره جدید سال 98 – تخت خواب عروس

مجموعه ای بی نظیر از قیمت سرویس خواب دو نفره . اتاق خواب شاید در نگاه اول فقط مکانی برای خوابیدن به نظر برسد ولی هرگز نباید از این موضوع غافل بود که اتاق خواب بیشتر از آنکه صرفا محلی برای خواب باشد محلی برای آرامش روحی افراد است، وگرنه انسان میتواند در هر جایی بخوابد ولی جاییکه بتواند آرامش خود را پس از یک روز سخت دوباره بدست آورد چیزی متفاوت از صرف خواب است. خوشبختانه امروزه افراد به این مهم پی برده اند و از طرق مختلف سعی در ایجاد اتاق خوابی آرامش دهنده هستند. این آرامش میتواند از نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب و همچنین رنگ دیوارهای آن حاصل گردد ولی بدون شک کانون تمرکز یک اتاق خواب سرویس خواب آن است. تختخواب وسیله ای است که هر فرد حداقل 6 تا 8 ساعت از شبانه روز خود را بر روی آن میگذراند و همانطور که بالا ذکر شد این زمان، زمان آرامش یک فرد در طول 24 ساعت است. از این رو راحتی تختخواب و تشک مورد استفاده بسیار حائز اهمیت است. اما از چیزی که نمیتوان گذشت بحث مدرنیسم و دکوراسیون است چرا که امروزه نمیتوان صرفا راحتی را بدون زیبایی برای یک اتاق خواب در نظر گرفت. 

یکی دیگر از مسائلی که در بحث اتاق خواب پیش می آید سرویس خواب عروس است. سرویس خواب عروس درعین راحتی که در بالا دلیل آن ذکر شد بایستی یک زیبایی و حالت خاصی داشته باشد که با سایر المانهای اتاق خواب نیز هماهنگی کامل داشته باشد.

اما چیزی که امروزه کار را سخت کرده است وجود تنوع زیاد سرویس های خواب و تختخواب دو نفره در بازار است، بطوریکه برای پیدا کردن یک سرویس خواب راحت و شیک شاید بایستی روزها زمان صرف کرد و چندین گوشه شهر را گشت تا بتوان سرویس خواب دو نفره مورد نظر خود را پیدا کرد.

ما در بخش نبض بازار امروز سایت اتاق سری به فروشگاههای آنلاین سرویس خواب در تهران زدیم و تصمیم گرفتیم این کار را برای شما کمی راحت تر کنیم. در این پست 99 طرح سرویس خواب و تختخواب دو نفره همراه با قیمت و تصاویر آن را گرد آوری کرده ایم تا شما کاربر گرامی از بین انبوهی از طرحها و سبکها بتوانید سرویس خواب مورد نظر خود را پیدا کنید. در این پست شما با کلیک بر روی هر کدام از سایتهای میتوانید وارد سایت فروشنده شده و سرویس خواب مورد نظر خود را تهیه کرده و یا بصورت حضوری در محل فروشگاهها حاضر شده و سرویس خواب دو نفره مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در اینجا شایان ذکر است که سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت یا قیمت سرویس خواب ها ندارد و صرفا جهت سهولت کار شما بازدید کننده محترم این مرجع را برای قیمت 99 مدل سرویس خواب و تختخواب دونفره عروس تهیه کرده است. در انتخاب این سرویس ها سعی کرده ایم از نظر تنوع در طرح و قیمت بهترین نمونه های موجود را ارائه نماییم. سرویس خواب های ارائه شده در زیر همگی از جنس چوبی یا MDF ام دی اف هستند.

نمونه سرویس خواب های دیجی کالا

فروشنده: دیجی کالا (لینک سایت)

تصویر و قیمت تخت خواب دو نفره کد 8069 (دیجی کالا)

این تخت خواب دو نفره تز جنس چوب بوده و دارای دو رنگ قهوه ای روشن و سفید می باشد.

قیمت تخت خواب دو نفره: 1,770,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

مشاهده تصاویر بیشتر در سایت فروشنده

تصویر و قیمت تخت خواب دو نفره مدرن آی سو (دیجی کالا)

در قسمت تاج این تخت خواب دو نفره از چرم بسیار زیبا و با دوام طلایی رنگ استفاده شده است که در کنار رنگ سفید، زیبایی کار را دوچندان کرده است. در قسمت وسط تاج این تخت خواب، چرم به صورت لمسه دوزی به کار رفته است. جنس این تخت خواب از ام دی اف MDF درجه یک می باشد.

قیمت تخت خواب: 1,869,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

مشاهده تصاویر بیشتر در سایت فروشنده

 

تصویر و قیمت تخت خواب 2 نفره کد MD004 الماس (دیجی کالا)

این تخت دو نفره از سری تختخواب های زیبا و شیک می باشد که بخاطر زوایای صاف و مرتب نمای اتاق خواب را بسیار منظم و مرتب نشان می دهد.جنس این تخت خواب از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه میباشد. بدنه ای بسیار مستحکم با طول عمر بالا دارد.جنس این تخت خواب از ملامینه درجه یک با روکش وکیوم ضدخش و ضد آب میباشد، این محصول در برابر رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

قیمت : 1,700,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

مشاهده تصاویر بیشتر در سایت فروشنده

تصویر و قیمت تخت خواب دونفره کد G15 الماس (دیجی کالا)

تخت خواب دو نفره بسیار مدرن و شیک. جنس پایه و فریم از چوب بوده و دارای دو کشو می باشد. این تخت خواب دو نفره دارای رنگهای قهوه ای و سفید می باشد.

قیمت ست کامل: 2,100,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

مشاهده تصاویر بیشتر در سایت فروشنده

 

نمونه سرویس خواب های سنا چوب

فروشنده: سنا چوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب دو نفره پانیسا (سنا چوب)

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تختخواب دو نفره ، پاتختی، کنسول و پاف چرمی است. سایر متعلقات مانند کمد ، عسلی ، آینه ، فایل دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 4,800,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (2)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب دو نفره رایکا (سنا چوب)

مدل رایکا به راحتی شما را مهمان یک خواب آرام و دلپذیر می کند. طراحی این سرویس خواب به گونه ایست که در نهایت زیبایی فضای کافی برای خواب را دراختیار شما قرار می دهد، بدون اینکه قسمت زیادی از اتاق خواب شما را اشغال کرده باشد. خرید یک سرویس خواب خوب به منزله یک سرمایه گذاری اصولی است. مدل رایکا به واسطه به کارگیری رنگ های گرم یک فضای دنج را به ذهن متبادر می کند، فضایی که شما را خسته نخواهد کرد.

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت عروس ، پاتختی، کنسول، قاب آینه و پاف چرمی است. سایر متعلقات دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 4,75,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (4)

تصویر و قیمت سرویس خواب رومیسا (سنا چوب)

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت، پاتختی، کنسول و پاف چرمی است. سایر متعلقات مانند کمد ، عسلی ، آینه ، فایل دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 6,500,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (5)

تصویر و قیمت سرویس خواب دو نفره آکاژو (سنا چوب)

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت، پاتختی، کنسول ، قابی آینه و پاف چرمی است. سایر متعلقات دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 5,800,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

نمونه سرویس خواب های بلج

فروشنده: بُلج (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب عروس مدل الماس (بُلج)

در قسمت بالای تخت خواب (سر تخت عروس و یا همان تاج تخت) از ام دی اف براق که با طرح منحصر به فردی ساخته شده کمک گرفته شده. امکان اضافه شدن جک در زیر تخت نیز وجود دارد. و این تخت خواب مانند دیگر تخت خواب های شرکت تولیدی بلج از کف تخت تمام فلزی بهره می برد. این مدل یکی از زیباترین مدلهای سرویس خواب عروس می باشد.

قیمت سرویس: 6,350,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل زمرد (بُلج)

تخت خواب زمرد ابعاد 180*200

قیمت سرویس: 4,500,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب عروس مدل پاریس (بُلج)

در قسمت پایین این تخت چوبی دو عدد کشو ریلی قرار گرفته است که به دلیلی داشتن بدنه ی نگهدارنده از نرمی خوبی برخوردار است که به راحتی حرکت می کند. در قسمت تاج تختخواب دو نفره یک درب که به شکل لولایی باز می شود قرار دارد و فضای مناسبی را برای کاربر خود ایجاد می کند. برای ایجاد زیبایی بیشتر در قسمت تاج تخت چوبی نور مخفی طراحی شده است. دراور از ابعاد 120 بهره می برد که به راحتی می تواند فضای مناسبی برای کاربر خود ایجاد کند. دراور سرویس خواب پاریس علاوه بر طراحی هماهنگ با دیگر اجزا دارای کشو و درب های مختلفی است که به راحتی می تواند به تفکیک کامل لوازم اتا خواب کمک کند.

قیمت سرویس: 3,100,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (6)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل پرنس (بُلج)

جنس چوب استفاده شده در سرویس خواب پرنس از جنس راش بوده و ترکیبی از ام دی اف و چوب می باشد . چوب استفاده شده در این محصول دارای مقاومت قابل قبولی می باشد و در برابر رطوبت های بیشتر از اتاق مستر هم مورد تایید می باشد. چوب استفاده شده کاملا خشک می باشد و در فرایند تولید به مرغوبیت مواد اولیه توجه می شود به همین دلیل در مقابل ترک خوردگی مقاومت دارد و شامل 2 سال ضمانت مکتوب می باشد شما می توانید این محصول را در رنگ بندی سفید و رنگ سفید استخونی و یا کرم نیز سفارش دهید .

قیمت سرویس: 6,300,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (1)

تصویر سرویس خواب عروس مدل مینیاتور (بُلج)

در قسمت پایین سرویس خواب در یک سمت 4 عدد کشو و یک جاکفشی که به صورت عمودی باز می شود و دارای طبقه بندی مجزا می باشد طراحی شده است و در سمت دیگر آن یک جاچمدانی ریلی در عرض 120 و عمق 140 قرار گرفته است و تمامی باکس ها و کشو ها توسط اتصالات پیچ فیکس به هم متصل شده اند. دراور این سرویس خواب دارای کشو و درب های مختلفی است که به شما این امکان را می دهد تا از یک فضای منظم بهره مند شوید. این دراور شامل 2 عدد کشو بزرگ،2عدد کشو کوچک تر که در قسمت پایین دراور قرار دارد و یک درب که به صورت درب آرام بند می باشد طراحی شده است و در قسمت بالایی این دراور یک کشو با پارتیشن های مجزا در خود جای داده است. طراحی آینه این دراور به صورت ریلی بوده و قابلیت استفاده از پشت آینه را برای شما ایجاد می کند.

قیمت سرویس: 3,435,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل لیون (بُلج)

تخت چوبی در ابعاد 200*160 عرضه می شود و قابلیت تغییر ابعاد در سایز های بزرگ تر و کوچک تر را دارد. همان طور که در تصویر مشخص شده فقط یک سمت سرویس خواب دارای 4 عدد کشو می باشد و در قسمت تاج تخت فضایی مناسب برای قرار گیری لوازم طراحی شده و علاوه بر آن دو عدد نور مخفی ایجاد شده است. دراور سرویس خواب لیون را می توان بهترین تکمیل کننده سرویس خواب دانست زیرا علاوه بر طراحی هماهنگ با دیگر اجزا می تواند برای کاربر خود فضایی مناسب ایجاد کند.دراور دارای 3 عدد کشو بزرگ و یک عدد درب می باشد که از طراحی منحصر به فرد و در عین حال ساده بهره می برد و بسیار منظم از رنگ بندی استفاده شده است.

قیمت سرویس: 2,910,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (5)

نمونه سرویس خواب های دیجی چوب

فروشنده: دیجی چوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب شبنم (دیجی چوب)

سرویس خواب عروس سلطنتی شبنم در ابعاد 180*200 سانتیمتر طراحی شده است. در ساخت سرویس خواب سلطنتی شبنم از چوب راش بهره گرفته شده است. سرویس خواب سلطنتی شبنم شامل یک تخت خواب دو نفره به ابعاد 180*200 ، آینه، میز آرایش، دو عدد میز پاتختی و یک صندلی میز آرایش می‌باشد. این سرویس خواب دارای10 کشو بوده 6 کشوی آن در میز آرایش و 4 کشوی آن در پاتختی های کنار تخت خواب می‌باشد که مزیت مهم برای کسانی است که در سرویس خواب به دنبال کشو های زیاد می باشند. طراحی میز آرایش این سرویس خواب، به گونه ای است که می توان پاها را در داخل آن برد و به راحتی به آینه و وسایل روی میز دسترسی داشت. طراحی قسمت تاج آینه و تخت خواب باهم دیگر هماهنگ بوده که زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کرده است.

قیمت ست کامل: 9,800,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (1)

تصویر سرویس خواب دسته گلی (دیجی چوب)

اندازه این سرویس خواب 200 در 180 سانتیمتر می باشد که تقریبا 20 سانتیمتر از حد استاندارد نیز بیشتر می باشد. با سفارش کامل این سرویس خواب یک عدد تخت خواب دو نفره دو عدد پا تختی میز آرایش آینه دو عدد کفی تخت چوب با پایه های فلزی صندلی میز آرایش دریافت خواهید نمود.

قیمت ست کامل: 9,850,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب اسپورت لورسا (دیجی چوب)

سرویس خواب اسپرت لورسا شامل؛ یک تخت خواب دو نفره ( در ابعاد 200*160 سانتی متر )، یک عدد پاتختی، یک میز آرایشی ( به همراه یک آینه ی گرد دیواری و یک عدد صندلی ) می باشد. سرویس خواب لورسا در دو متریال ارائه داده شده است. شما می تواند بنابر سلیقه و نیاز خود، از بین ملامینه و ام دی اف MDF، متریال مورد نظر خود را در هنگام سفارش سرویس خواب لورسا، انتخاب کند.

قیمت ست کامل: 3,985,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

 

تصویر و قیمت سرویس خواب سلطنتی بیتا (دیجی چوب)

تخت خواب سرویس خواب بیتا در اندازه 2 متر در 180 سانتی متر و ارتفاع مناسبی می باشد که استفاده از آن را برای همه ی افراد مناسب ساخته و آن را با دیگر قطعات سرویس خواب هماهنگ کرده است. در سرویس خواب بیتا علاوه بر تخت خواب دو نفره؛ دو عدد پاتختی، یک میز آرایشی به همراه آینه و صندلی ارائه داده می شود.

قیمت ست کامل: 9,800,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب مرجان (دیجی چوب)

سرویس خواب سلطنتی ( استیل ) مرجان از چوب راش مرغوب که بصورت طبیعی خشک شده است، ساخته شده و رنگ بکار رفته در آن، رنگ طلایی می باشد و ورقه طلا در بخش های منبتی کاری شده که در اصطلاح به آن سر گل ورق می گویند، مورد استفاده قرار گرفته است. در قسمت تاج سرویس خواب لمسه کاری وجود دارد که نمایی بسیار زیبا و آرامش بخش به تخت خواب بخشیده است. با سفارش سرویس خواب استیل مرجان موارد زیر را دریافت خواهید نمود: یک عدد تخت خواب دو نفره دو عدد پا تختی میز آرایش آینه دو عدد کفی تخت با پایه های فلزی صندلی میز آرایش

قیمت ست کامل: 6,550,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (5)

نمونه سرویس خواب های آرنیکا وود

فروشنده: آرنیکا وود (لینک سایت)

تصویر سرویس خواب سلنا (آرنیکا وود)

یکی از جدیدترین محصولات آرنیـکا

این سرویس ملایمنه و MDF تولید میشود و شامل: تخت ، دارای یک عدد پاتختی ، میز آرایش

قیمت ست کامل: 6,600,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب آنیتا (آرنیکا وود)

مدل آنیتا ترکیب دو رنگ سفید و بارانی است که نمای زیبایی به این مدل بخشیده و توانسته است نظر نوعروس ها را به خود جلب کند.

اجزای این سرویس شامل: تخت ( از دوطرف در قسمت زیرین دو عدد کشو در وسط و دو عدد درب ریلی در کنار ها)، یک عدد فایل 4 کشو با باکس مخفی، یک عدد میز آرایش عسلی (با آینه ریلی)

قیمت ست کامل: 6,100,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (5)

تصویر سرویس خواب پرنس (آرنیکا وود)

این سرویس کاملا MDF و وکیوم میباشد و شامل: تخت در ابعاد (120*170*205) :طول و عرص و ارتفاع

دارای دو عدد پاتختی – میز آرایش – دراور 4 کشو

قیمت ست کامل: 6,400,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب اسپورت سناتور (آرنیکا وود)

این مدل نیز در زمره ی کارهای اسپرت و عامه پسند قرار دارد که می توان بخش زیادی از نیاز شما را مرتفع سازد. این سرویس کاملا چرم میباشد.

اجزای این سرویس شامل: تخت – دارای یک عدد پاتختی و میز آرایش

قیمت ست کامل: 5,800,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب ویونا (آرنیکا وود)

سرویس ویونا یکی از پرفروش ترین های مدل چرمی آرنیکا میباشد که در انواع رنگ چرم و تمام ام دی اف و ملامینه تولید میشود.

شامل یک تخت استاندارد دو عدد پاتختی میزآرایش و یک عدد عسلی

قیمت ست کامل: 6,800,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب لاوین (آرنیکا وود)

یکی از جدیدترین محصولات آرنیـکا

این سرویس کاملا MDF وکیوم CNC میباشد و شامل: تخت ، دارای دو عدد پاتختی ، میز آرایش، دراور 4 کشو

قیمت ست کامل: 6,600,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (3)

نمونه سرویس خواب های داکا چوب

فروشنده: داکا (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل 121(داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,340,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (1)

تصویر سرویس خواب مدل 123 (داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,665,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل 127 (داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,550,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل 134 (داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,320,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (4)

نمونه سرویس خواب های سایت جهیزیه

فروشنده: جهیزیه (لینک سایت)

تصویر سرویس خواب فلوریدا (فروشگاه جهیزیه)

جنس تخت MDF ام دی اف، منبت کاری ها توسط دستگاه سی ان سی، شامل تخت دو نفره با فضای تشک خور 160 در 200 سانتی متر و میز آرایش و آینه و عسلی نشیمن و دو عدد پاتختی

کف تخت آهنی مشبک، رنگ در حالت عادی سفید. رنگ قسمت چرمی (یا پارچه) به سلیقه مشتری قابل ارائه هست

قیمت ست کامل: 4,180,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (1)

تصویر و قیمت سرویس خواب آبشاری (فروشگاه جهیزیه)

این سرویس خواب شامل یک عدد تخت دو نفره چرمی و کنسول و آینه و دو عدد پاتختی می باشد. در صورت تمایل مشتریان تخت این سرویس به تنهایی هم عرضه می باشد. عرض تخت 2 متر هست که تشک عرض 160 سانتیمتری می خورد.رنگ چرم به سلیقه مشتری قابل ارائه در انواع رنگهای کرم و قهوه ای و قرمز و سفید و مشکی و… می باشد.

قیمت ست کامل: 4,600,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب ستایش (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب سلطنتی ستایش (پرنسس) شامل تخت دو نفره عرض 180 ، میز آرایش و آینه و دو عدد پاتختی. جنس چوب راش (قسمت های صفحه در تمامی محصولات روکش چوب می باشد). رنگ چوب به انتخاب مشتری از بین انواع رنگهای فندوقی – طلایی – سفید صدفی  و …

قیمت ست کامل: 13,800,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب چوبی سون (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب سون چوبی شامل یک تخت خواب 180 دو عدد پاتختی یک میز آرایش آیینه و عسلی می باشد. چوب این سرویس خواب راش بوده و رنگ چوب و رنگ پارچه تماما با انتخاب مشتری می باشد.

قیمت ست کامل: 6,800,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب مهتاب (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب مهتاب از جنس ام دی اف و نئوپان ملامینه ترکیبی با روکش وکیوم می باشد. این سرویس شامل تخت دو نفره – میز آرایش – آینه – عسلی نشیمن و دو عدد پاتختی می باشد.

دارای کف تخت آهنی جک دار بوده و قابل ارائه در رنگ های مختلف چوب و پارچه می باشد.

 

قیمت ست کامل: 3,350,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر سرویس خواب الماس (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب جدید الماس (S126) مناسب برای جهیزیه عروس جنس تختخواب MDF ام دی اف کف فلزی مشبک بهترین جنس موجود در بازار. شامل تخت دو نفره 160 در 200T ست میز آرایش و آینه و عسلی نشیمن و دو عدد پاتختی

قیمت ست کامل: 4,550,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (5)

نمونه سرویس خواب های خواب شاپ

فروشنده: خواب شاپ (لینک سایت)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب B6 (خواب شاپ)

تخت خواب دونفره عرض و طول 160*200 همراه کفی تخت اقلام همراه : پا تختی و ست میز آرایش کمد دو درب سه کشو با عرض 100 سانتی متر با آینه قدی تختی بسیار شیک و چشم نواز با طراحی منحصر به فرد در دو رنگ سپید و سیاه و نیز ونگه آنتیک

قیمت نیم ست: 2,450,000 تومان

سرویس خواب دونفره خواب شاپ (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب BED38 (خواب شاپ)

میز آرایش این تخت خواب دونفره دارای 2 عدد کشو بزرگ و جاداری است که در قسمت زیر آینه قدی به کار رفته است و همچنین از فضای بالای این کشو ها که در قسمت جلو آینه وجود دارد می توان برای قرار دادن لوازم استفاده نمود. در قسمت کناری این میز آرایش 4 عدد کشو متوسط به کار رفته است که فضای مناسبی را برای استفاده ایجاد کرده است, دقت داشته باشید که جنس این میز آرایش از ام دی اف  می باشد که دارای ضخامت و استقامت بسیار بالایی است. در قسمت قید کناری این تخت خواب دونفره علاوه بر کشو یک پارتیشن بسیار شیک و جادار تعبیه شده است که می توان از آن به عنوان یک کتابخانه کوچک و یا قفسه برای قرار دادن اشیا و لوازم استفاده نمود.

قیمت : 2,750,000 تومان

سرویس خواب دونفره خواب شاپ (3)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب Bed39 (خواب شاپ)

میز آرایش این تخت خواب دونفره دارای 1 عدد کشو بزرگ و جاداری است که در قسمت زیر آینه قدی به کار رفته است و همچنین از فضای بالای این کشو ها که در قسمت جلو آینه وجود دارد می توان برای قرار دادن لوازم استفاده نمود. در این میز آرایش 4 عدد کشو  به کار رفته است که فضای مناسبی را برای استفاده ایجاد کرده است, دقت داشته باشید که جنس این میز آرایش از ام دی اف  می باشد که دارای ضخامت و استقامت بسیار بالایی است. در قسمت قید کناری این تخت خواب دونفره علاوه بر کشو یک پارتیشن بسیار شیک و جادار تعبیه شده است که می توان از آن به عنوان یک کتابخانه کوچک و یا قفسه برای قرار دادن اشیا و لوازم استفاده نمود.

قیمت ست کامل: 3,400,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب B40 (خواب شاپ)

طراحی این تخت خواب دونفره بسیار مدرن وشیک می باشد به طوریکه در قسمت تاج بالایی این تخت خواب دارای فضای دکوری می باشد که می توان برای قرار دادن لوازم ضروری از آن استفاده نمود که علاوه بر زیبایی باعث می شود فضای دکوراسیون اتاق خواب شما به شکلی مدرن باشد. در یک سمت این تخت خواب دونفره دو عدد کشو  به کا رفته است که دارای فضای نسبتا مناسبی برای قرار دادن وسایل ضروری می باشد.میز آرایش این تخت خواب دونفره دارای 3عدد کشو بزرگ و جاداری است که در قسمت زیر آینه به کار رفته است و همچنین از فضای بالای این کشو ها که در قسمت جلو آینه وجود دارد می توان برای قرار دادن لوازم استفاده نمود. در قسمت زیر آینه دو عدد کشو کوچک به کار رفته است که بروی کشو زیر چرم دوزی شده شده تا با تخت خواب ست باشد. در قسمت کناری این میز آرایش یک عدد آینه قدی به کار رفته است.

قیمت ست کامل: 2,890,000 تومان

سرویس خواب خواب شاپ (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب TN5 (خواب شاپ)

در این میز آرایش 4 عدد کشو و یک کمد  به کار رفته است که فضای مناسبی را برای استفاده ایجاد کرده است, دقت داشته باشید که جنس این میز آرایش از ام دی اف  می باشد که دارای ضخامت و استقامت بسیار بالایی است. در قسمت قید کناری این تخت خواب دونفره دو عدد کشو بزرگ و نسبتا جا دار تعبیه شده است. طراحی این تخت خواب دونفره بسیار مدرن وشیک می باشد به طوریکه در قسمت تاج پایین آن نیز کشو تعبیه شده است که بتوان از حداکثر فضا در این تخت خواب استفاده نمود

قیمت ست کامل: 3,950,000 تومان

سرویس خواب خواب شاپ (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب B49 (خواب شاپ)

میز آرایش این تخت خواب دونفره دارای 3 عدد کشو بزرگ و جادارو همچنین دو کمد است و یک آینه سی ان سی شده در بروی این میز آرایش به کار رفته است, 3 کشو  به کار رفته در این میز آرایش فضای مناسبی را برای استفاده ایجاد کرده است, دقت داشته باشید که جنس این میز آرایش از ام دی اف  می باشد که دارای ضخامت و استقامت بسیار بالایی است.

قیمت ست کامل: 1,960,000 تومان

سرویس خواب خواب شاپ (1)

نمونه سرویس خواب های چوبکده

فروشنده: چوبکده (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب شادلین (چوبکده)

جنس بدنه سرویس خواب شادلین از MDF فشرده شده با مقاومت بسیار بالا می باشد. نمای سرویس خواب شادلین هایگلاس به صورت برجسته می باشد.
طراحی و معماری زیبا در سرویس خواب شادلین این محصول را به یکی از پر فروش ترین ها تبدیل کرده است. رنگبندی متنوع به انتخاب مشتری قابل تغییر می باشد.

قیمت ست کامل: 6,350,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب روناک (چوبکده)

سرویس خواب روناک با طراحی بسیار زیبا و شیک از MDF با مقاومت بسیار بالا ساخته می شود. دارای یک عدد پاف دو منظوره به همراه دو عدد کشو و نشیمن
قید های تخت به صورت پارچه ای هستند که میتوانید ساده هم سفارش بدهید
سرویس خواب روناک با طراحی جدید جزو زیبا ترین هاست

قیمت ست کامل: 5,000,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب رویا (چوبکده)

سرویس خواب رویا ساخته شده از بهترین مواد اولیه با بکارگیری از بزرگ ترین و بهترین دستگاه های صنعتی می باشد. این سرویس خواب دارای یک عدد پاف دو منظوره به همراه دو عدد کشو و نشیمن می باشد.
قید های تخت پارچه ای هستند که به صورت ساده هم میتوان سفارش داد

قیمت ست کامل: 5,400,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب رامک (چوبکده)

ساخته شده از MDF با مقاومت بسیار بالا
دارای یک عدد پاف دو منظوره به همراه دو عدد کشو و نشیمن
یک عدد کمد بزرگ به صورت ریلی به همراه آینه قدی

قیمت ست کامل: 5,000,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

تصویر و قیمت سرویس خواب پارسان (چوبکده)

بهترین سرویس خواب ها رو از ما بخواهید ، سرویس خواب پارسان از مرغوب ترین MDF بازار ساخته می شود.
امکان تغییر رنگبندی به دلخواه شما عزیزان
سرویس کامل سایز ۱۶۰ و ۱۸۰ شامل : تخت دو نفره ، دو عدد پا تختی ، کنسول (میز آرایش) ، قاب آینه ، صندلی آرایش می باشد.

قیمت ست کامل: 6,350,000 تومان

سرویس روتختی دونفره 5 تکه مدرن

 

پرسش و پاسخ در مورد سرویس خواب:

بهترین جنس سرویس خواب کدام است؟

امروزه سرویس خوابها با جنس چوب، MDF و ملامینه ساخته میشوند. سرویس خوابهای چوب دارای جنس باکیفیت تر و معمولا قیمت بسیار بالایی دارند. پس از آن MDF باکیفیت ترین انتخاب است و در آخر ملامینه یا همان نئوپان.

رنج قیمت سرویس خواب دو نفره در ایران چقدر است؟

بسته به جنس و میزان کار انجام گرفته روی سرویس کار و همچنین بسته به اقلام کنار آن قیمتهای مختلفی در بازار وجود دارد. امروز رنج قیمت سرویس خواب با تمام اقلام همراه آن میتواند از حدود 1.5 میلیون تا 9 میلیون تومان باشد. البته سرویس خوابهای سلطنتی گاه قیمتهای بسیار بالایی می کنند.

اقلام همراه سرویس خواب چیست؟

اقلام کنار سرویس خواب میتواند شامل تخت خواب دونفره، پاتختی، کنسول و قاب آینه، عسلی ، فایل و کمد باشد. البته برخی سرویسها ممکن است همه این اقلام را همراه نداشته باشند و یا اقلامی اضافی تر همراه داشته باشند.

اندازه تخت خواب دو نفره چقدر است؟

یک تخت خواب استاندارد دو نفره ۲۰۰ سانتی‌متر طول و ۱۶۰ یا ۱۸۰ سانتی‌متر عرض دارد. امروزه عرض‌های متفاوت تخت‌ خواب دو نفره، تحت عنوان کینگ (King) و کویین (Queen) به فروش می‌رسد.

سرویس خواب اسپورت مناسب بخریم یا کلاسیک؟

این انتخاب بایستی بسته به سبک دکوراسیون منزل و همچنین علاقه خودتان صورت بگیرد. امروزه معمولا جوانترها که طراحی داخلی خانه شان مدرن است از سرویس خوابهای اسپورت استفاده میکنند.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

آخرین مطالب بخش