50 مدل قیمت مبل راحتی در بازار [آپدیت سال1401] با لینک خرید + عکس

مجموعه  جدیدترین قیمت مبل راحتی در بازار تهران. مبل راحتی امروزه به یکی از اجزای جدایی ناپذیر منازل تبدیل شده است. غالبا افراد جدا از مبل استیل برای نشستن های روزمره و تماشای تلویزیون از مبل راحتی استفاده میکنند و اگر هم دارای منزل کوچکی باشند و فقط امکان خرید یک دست مبل وجود داشته باشد همواره مبل راحتی به مبل استیل ترجیح داده می شود. از این رو مبل های راحتی در بازار با قیمت های متنوع و تنوع بسیار زیادی در رنگ و مدل و ابعاد وجود دارد. تا چند سال پیش شاید مبل ترکیه و حتی گاه مبل ایتالیایی در بازار ایران بسیار خودنمایی میکرد ولی با بالا رفتن قیمت ارز و گران شدن بیش از حد برخی مبلمان ترکیه و ایتالیایی و گسترش صنعت مبل سازی در کشورمان کارخانه ها و تولید های بزرگ و کوچک زیادی در زمینه تولید مبل و بویژه مبل راحتی بوجود آمدند و که پس از چند سال امروزه تولیدی های مبل داخلی جای مبلمان ترکیه را گرفته و با قیمتی کاملا رقابتی و کیفیتی بین متوسط تا خوب توانسته اند بازار مبل ایران را قبضه کنند.

امروزه خرید مبل راحتی به یکی از کارهای های سخت تبدیل شده است. تنوع بسیار زیاد مبلمان با قیمت های گاه کاملا متفاوت به یکی از معظلات خرید مبل تبدیل شده است. همچنین وجود فروشگاه های زیاد و متنوع در جای جای شهر باعث شده است خرید مبل به یک کار طاقت فرسا تبدیل شده و گاه روزها و هفته ها طول میکشد تا بتوانیم فقط کثری از فروشگاه های مبلمان را در شهر بزرگی مانند تهران بگردیم و باز هم امید داشته باشیم که شاید فردا در فروشگاه دیگری مبلی متفاوت با قیمتی مناسب پیدا کردم.

از این رو ما در سایت اتاق تصمیم گرفتیم در یک مطلب حدود 50 نوع مبلمان راحتی خوب و شیک را انتخاب کنیم و در کنار تصاویر آنها قیمت مربوط به هر کدام را نیز ذکر کنیم. همچنین لینک سایت فروشنده یا سایت تولیدی مبل را در کنار هر مدل قرار داده ایم تا به راحتی بتوانید با مراجعه به سایت فروشنده صحبتهای نهایی خود را جهت خرید مبل از فروشنده مورد نظر داشته باشید.

در اینجا شایان ذکر است که سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت یا قیمت مبل ها ندارد و صرفا جهت سهولت کار شما بازدید کننده محترم این مرجع را برای قیمت 50 نوع مبل راحتی تهیه کرده است. در انتخاب این مبل ها سعی کرده ایم از نظر تنوع در طرح و قیمت بهترین نمونه های موجود را ارائه نماییم.

 

 

نمونه مبل های فریازان

فروشنده: مبل فریازان (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبل راحتی چستر (مبل فریازان)

مبل مدل چستر یک مبل بسیار جالب و شیک است، این مبل 7 نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱ می باشد. این مبل قابلیت تولید با پارچه و چرم را دارا می باشد و دارای رنگبندی متنوع است

قیمت ست 7 نفره با پارچه و چرم ترک : 9,000,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل راحتی مدل نیلوفری (مبل فریازان)

مبل نیلوفری یک ست راحتی 7 نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱ می باشد. این مبل با پارچه ترک اصل تولید شده و امکان تولید با پارچه های گلدار در رنگبندی نامحدود را دارا می باشد.

قیمت مبل ست 7 نفره با پارچه ترک : 4,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل راحتی مدل مدرن (مبل فریازان)

مبل مدرن یک ست راحتی 7 نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱  و تولید مبل فریازان می باشد. این مبل دارای رنگ درجه يک براي قسمت هاي چوبي و فوم سرد درجه يک براي کف مبل اسفنج 30 کيلويي براي بدنه مبل می باشد.

قیمت ست 7 نفره با پارچه ترک : 4,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل چستر بوگاتی (مبل فریازان)

مبل چستر بوگاتی یک مدل تقریبا کلاسیک و شیک است. این مبل دارای ست 7 نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱  و تولید مبل فریازان می باشد. متریال این مبل از جنس پارچه می باشد.

قیمت ست هفت نفره : 8,000,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

 

 

نمونه مبل های مبل و میز

فروشنده: مبل و میز (لینک سایت)

قیمت و تصاویر مبل راحتی باربد (مبل و میز)

مبل راحتی باربد محصولی زیبا با نمایی از جنس چوب راش که از محصولات جدید سایت میباشد اگر به دنبال محصولی خاص برای منزل خود هستید پیشنهاد ما مبل  راحتی باربد میباشد این ست شامل دو عدد سه نفره و دو عدد تکنفره میباشد. این مبل دارای 36 ماه گارانتی می باشد.

قیمت ست 8 نفره : 8,700,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت و تصاویر مبل راحتی نسترن (مبل و میز)

مبل راحتی نسترن دارای طراحی بسیار ساده و شیک بوده که بصورت ست هفت نفره ۳+۲+۱+۱ قابل سفارش بوده که بصورت پیش فرض در سبد خرید قرار گرفته که قابل تغییر توسط شما می باشد

قیمت مبلمان ست کامل 7 نفره : 7,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت و تصاویر مبلمان راشا (مبل و میز)

مبلمان راشا یک نمونه مبل راحتی مدرن بوده و این مبل دارای ست 7 نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱ . این مبل دارای ترکیب رنگی متنوع است.

قیمت مبل راحتی ست 7 نفره  : 6,100,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت و تصاویر مبلمان راحتی آرین (مبل و میز)

مبل راحتی آرین با نمای چوب راش که در عین سادگی بسیار خاص و زیبا میباشد شما میتوانید با پارچه مورد نظر خود این محصول را سفارش دهید. مبل راحتی آرین یک مبل 7 نفره بوده و با ترکیب ۳ + 2+ ۱ + ۱  می باشد. این مبل دارای ترکیب رنگی متنوع است.

قیمت مبل راحتی ست 8 نفره : 7,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

نمونه مبل های دی ایران

فروشنده: مبلمان دی ایران (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبل راحتی مایاک (دی ایران)

مبل جدید مایاک دارای نشیمن ۸ نفره (۳+۳+۱+۱ ) می باشد. کلاف این کار از جنس روس و پایه ها از جنس راش می باشند. پارچه استفاده شده در این کار از نوع چرم پارچه اروس بوده و امکان تغییر به پارچه پورشه و یا مازراتی و یا چرم تنها وجود دارد.

قیمت مبل ست 8 نفره  : 7,800,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل ال الیکا (دی ایران)

مبل ال الیکا ۷ نفره می باشد و نشیمن آن بصورت زیر است:

یک عدد مبل تک نفره بدون دسته , دو عدد مبل ۲ نفره یک طرف دسته , سوفا , کنج , جلو مبلی و دو عدد عسلی. جنس اين کار از mdf با روکش چوب ملچ و روس مي باشد. اين مبل راحتی در رنگ هاي متفاوت قابل سفارش است.

قیمت مبلمان ست 7 نفره  : 7,700,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل راحتی ماسکو (دی ایران)

مبل مدل ماسکو یک مبل بسیار جالب و خاص است. این مبل 7 نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱ می باشد. جنس پارچه ی به کار رفته در مبل ماسکو از نوع پورشه و پایه های چوبی آن از نوع چوب راش میباشد.

قیمت مبل راحتی ست 7 نفره  : 8,400,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل راحتی ویکتوریا (دی ایران)

ویکتوریا یک مبل شیک با قیمتی مناسب است. این مبل 7 نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱ می باشد. این مبل راحتی دارای رنگبندی متنوع است

قیمت مبلمان ست 7 نفره  : 7,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

 

 

نمونه مبل های چوبکده

فروشنده: مبل چوبکده (لینک سایت)

قیمت و تصاویر مبل چستر روشنک (مبل چوبکده)

مبل چستر روشنک به تازگی در کشور رواج پیدا نکرده است بلکه این سبک مبلمان از گذشته در دربار پادشاهان ایرانی یافت می شدند و به دلیل اصالت این مبل استفاده از آن بسیار این روزها طرفدار پیدا کرده است. در قدیم به منظور راحتی بیشتر شاهزاده ها و عدم چروک شدن البسه آن ها از هنر لمسه دوزی برای مبلمان استفاده می کردند. این امر سبب رفت و آمد بهتر جریان هوا می شد و به همین خاطر لباس های آن ها چروک نمی شدند.

روشنک یک مبل راحتی شیک 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی نامحدود در چرم و پارچه بوده و از چوب روس در کلاف استفاده شده است.

قیمت مبلمان ست 7 نفره : 8,090,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت و تصاویر مبل راحتی براک (چوبکده)

مبل راحتی براک با تیز هوشی بسیار خاصی طراحی شده است. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید از طرح های مشبکی شکلی برای دسته و پشتی کار استفاده شده است. این امر از یک سو به منظور جنبه بصری بهتر و از سوی دیگر نرمی مضاعف تری را برای این مبل راحتی فراهم کرده است. سبک طراحی مشبکی طور با قسمت پشتی ساده ای که برای این مبل ترکیب شده است مانع از خستگی پشت شما در حین نشستن ها طولانی مدت می شود.

مبل برک یک مدل شیک 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.  جنس کلاف این مبل از چوب روس و پایه ها چوب راش می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 2,415,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت و تصاویر مبل راحتی مبل تختخواب شو آیدین (چوبکده)

مبل تختخواب شو آیدین ایده ال ترین انتخاب است برای کسانی که در خانه های آپارتمانی ساکن هستند. از آنجایی که روند چیدمان در فضاهای کوچک باید با سبک و سیاق متفاوتی روبرو باشد می توانیم بگویم مبل تخت خواب شو آیدین انتخاب مؤثری به شمار می آید زیرا زیبایی و کارایی را به صورت همزمان برای شما فراهم آورده است

مبل آیدین یک مبلمان راحتی مدرن 8 نفره است که شامل  ۳ + 3 + ۱ + ۱ + پاف (هشت نفره) و دارای رنگبندی نامحدود پارچه می باشد.

قیمت مبل ست 8 نفره : 8,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت و تصاویر مبل راحتی پالرمو (چوبکده)

پالرمو یک مبلمان 7 نفره شامل : ۳ + ۲ + ۱ + ۱ می باشد. رنگبندی پارچه و چرم در مبل پالرمو نامحدود است. کلاف مبل چوب روس و جنس نشیمن اسفنج 30 کیلو ویژه می باشد. رنگبندی چوب نیز متنوع و با انتخاب مشتری می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 6,400,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

نمونه مبل های آف دکور

فروشنده: مبل آف دکور (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبلمان راحتی آتن ATEN (مبل آف دکور)

مبل راحتی آتن,یک مبل راحتی کلاسیک با ظاهری زیبا و طراحی لوکس ایتالیایی است. کلاف مبل راحتی آتن از چوب روس و سفید تشکیل شده است که مقاومت بالایی در مقابل فشار و رطوبت دارد و موجب دوام چندین ساله این مبل خواهد شد. مبل راحتی آتن دارای ضمانت نامه 2 ساله میباشد. این مبل شامل 1 عدد کاناپه 3 نفره 1 عدد کاناپه 2 نفره 2 عدد کاناپه تک نفره می باشد.

قیمت مبل راحتی ست 7 نفره : 7,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان راحتی تختخوابشو باکس دار آکاژو (مبل آف دکور)

یکی از ویژگی های بارز این مبل راحتی قابلیت تختخوابشو آن است که این محصول را بسیار پرطرفدار نموده است. طراحی زیبای این محصول و دوخت فوق العاده آن در کنار تلفیق رنگ چوب و پارچه یکی دیگر از ویژگی های آن است. این مبلمان 8 نفره با ترکیب 3+3+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی نامحدود می باشد.

قیمت ست 8 نفره : 7,000,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان راحتی لورنزو (مبل آف دکور)

ین مبل لوکس با لمسه دوزی های زیبا دکوراسیون منزل شما را زیباتر خواهد کرد. مبل لورنزو از چوب روس ساخته شده و در رنگ مورد نظر شما قابل سفارش است. این مبل دارای نشیمن با اسفنج 35 کیلویی ویژه است. مبل لورنزو با دو سال ضمانت عرضه می شود. این مبلمان راحتی 8 نفره با ترکیب 3+3+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی نامحدود و دارای پایچه مخمل می باشد.

قیمت مبل راحتی ست 8 نفره : 8,900,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت و تصاویر مبلمان راحتی تانیا (مبل آف دکور)

مبل راحتی تانیا یک راحتی مدرن و لوکس است. این مبل راحتی از بهترین و مرغوب ترین متریال ساخته شده است. شما می توانید این مبل را در رنگ چوب و پارچه مورد نظر خود سفارش دهید. مبل تانیا برای دکوراسیون های مدرن مناسب می باشد.موژان یک مبل خانگی زیبا می باشد. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.

قیمت مبلمان ست 7 نفره : 4,400,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

 

 

نمونه مبل های اسنپ مبل

فروشنده: اسنپ مبل (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبلمان راحتی کامفورت (اسنپ مبل)

کامفورت یک مبل راحتی مدرن 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی متنوع می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 9,890,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل راحتی کوروش (اسنپ مبل)

مدل مبل راحتی کوروش یک مبل راحتی مدرن 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. کلاف چوب روس، پارچه با کیفیت درجه یک و رنگ بندی متنوع از ویژگی های این مبل مدرن است.

قیمت ست 7 نفره : 6,430,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مدل مبلمان راحتی الدرادو (اسنپ مبل)

مبل راحتی الدورادو طرحی خاص برای آنهایی که دنبال مدل های تک و غیر تکراری در بازار می باشند. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.

قیمت مبل راحتی ست 7 نفره : 4,090,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

 

نمونه مبل های مبل افرا

فروشنده: مبل افرا (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبلمان راحتی آرشین (مبل افرا)

این مبل به‌شدت مورد استفاده کسانی است که توقع بیشتری از مبل خود دارند. شما با داشتن این مبل، دو تخت خواب مناسب نیز خواهید داشت و علاوه بر آن در اوقاتی که می‌خواهید با راحتی بیشتر روی مبل لم بدهید و تلویزیون تماشا کنید، این مبل این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی متنوع می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 7,800,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل خانگی راحتی کارن (مبل افرا)

از این مبل می‌توان به‌عنوان مبل راحتی در فضاهای کلاسیک و مدرن استفاده کرد. برای جلو مبلی این ست هم می‌توان از میزهای چوبی و پارچه‌ای مختلف استفاده کرد. مدل کارن یک مبلمان راحتی بسیار شیک 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی متنوع بوده و چوب کلاف داخلی آن روس می باشد.

قیمت مبل ست 7 نفره : 4,900,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت مبل مدل راحتی اقلیما (مبل افرا)

مبلمان اقلیما به اندازه کافی جادار است و می‌توان با آن به اندازه کافی احساس راحتی کرد. اقلیما یک مبل راحتی مدرن 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای کلاف چوب روس و کف فوم سرد می باشد.

قیمت مبلمان ست 7 نفره : 4,900,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان خانگی اسکارلت (مبل افرا)

پارچه رویه این سرویس مبلمان از جنس پارچه مرغوب مازراتی است که از لحاظ رنگی یک دست و ساده است و کمی حالت مخمل دارد. دسته های این سرویس مبلمان دارای دوخت ضربدری یا به عبارتی (لمسه) است که باعث استحکام پارچه و شیک و زیبا قرار گرفتن آن روی کار میگردد. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 4,150,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

 

 

نمونه مبل های ایران چوب

فروشنده: مبل ایران چوب (لینک سایت)

قیمت مبل راحتی خانگی وندیک (مبل ایران چوب)

لیون یک مبل کاملا مدرن با طراحی خاص می باشد. این مبل 6 نفره با ترکیب 3+2+1 می باشد. این مبل دارای پارچه ترکیه بوده و کشور تولید کننده پایه طبق گفته فروشنده کشور کره می باشد.

قیمت ست 6 نفره : 8,050,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت مدل مبل راحتی بی تا (مبل ایران چوب)

بی تا یک مبل خانگی با طراحی فانتزی می باشد. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای پارچه ترکیه بوده و به همراه یک عدد جلو مبلی ارائه می شود.

قیمت ست 7 نفره : 5,900,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان راحتی دنیرا (مبل ایران چوب)

دنیرا یک محصول بسیار شیک و زیبا است. این مبلمان 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای پارچه ترکیه و جنس پایه آن چوب راش می باشد.

قیمت مبل راحتی ست 7 نفره : 9,400,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان راحتی وینر (مبل ایران چوب)

وینر یک مبل شیک با طراحی منحصر بفرد است. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای پارچه کشور چین و همچنین چوب راش می باشد. مبل وینر دارای 1 عدد میز جلو مبل + 1عدد میز کنار مبل نیز می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 7,060,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

نمونه مبل های پاک چوب

فروشنده: مبل پاک چوب (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبل راحتی تختخوابشو مدل 8005 (مبل پاک چوب)

این مدل یک مبل راحتی مدرن با قابلیت تختخواب شدن می باشد. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 8,300,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

قیمت مبلمان راحتی تختخوابشو مدل 8006 (مبل پاک چوب)

این مدل یک مبل راحتی مدرن با قابلیت تختخواب شدن می باشد. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.

قیمت مبل راحتی ست 7 نفره : 7,400,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان تختشو ارکیده (مبل پاک چوب)

ارکیده یک مبل مدرن تختخواب شو 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی متنوع می باشد.

قیمت ست 7 نفره : 7,450,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

نمونه مبل های مبلمان moblon

فروشنده: مبلمان moblon (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبل راحتی باراد (مبلمان moblon)

باراد مبل راحتی مدرن 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. این مبل دارای رنگبندی متنوع می باشد.

قیمت مبلمان ست 7 نفره : 4,100,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان خانگی چوبینه (مبلمان moblon)

مبل راحتی چوبینه هفت نفره شامل دو کاناپه بزرگ یکی سه نفره و یک کاناپه ها دونفره و دو مبل تک نفره است. این مبل راحتی دارای پشتی و پشت گردنی مناسب است.

قیمت مبل ست 7 نفره : 4,800,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبلمان خانگی آنا (مبلمان moblon)

کاناپه های این مبل از چرم مصنوعی تهیه شده است. زیبایی این مبل به همین چرم استفاده شده روی آن است. آنا یک مبل مدرن و خاص می باشد. این مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.

قیمت مبل ست 7 نفره : 4,800,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

نمونه مبل های مبلمان چوبانه

فروشنده: مبل چوبانه (لینک سایت)

تصاویر و قیمت مبل راحتی  راشل (مبل چوبانه)

مبل راحتی مدل راشل محصولی جدید از سری مبلمان راحتی تمام پارچه صنایع چوبی وست هوم با سبک مدرن می باشد. لمسه دوخته شده در دیواره های کنار مبل و چوب نمای بسیار زیبا شیکی خاصی به آن داده است که هر سلیقه ای را بخود جذب می نماید. راشل یک مبل راحتی 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد.

قیمت مبلمان ست 7 نفره : 5,700,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

تصاویر و قیمت مبل خانگی مدل والنتینا (مبل چوبانه)

مبل والنتینا یک مبل 7 نفره با ترکیب 3+2+1+1 می باشد. تشک مبل راحتی والتینا از فوم باکیفیت بوده و این مبل دارای تنوع رنگی نامحدود است.

قیمت مبل ست 7 نفره : 5,500,000 تومان

مبل تخت شو یک نفره 6 رنگ راحتی مدرن

 

ما در واحد نبض بازار سایت اتاق سعی کردیم تا حدود 50 نوع مبلمان موجود را بررسی کرده و به همراه تصاویر و قیمتها برای شما بازدیدکننده محترم تهیه نماییم. در پایان این مطلب مجددا متذکر می شویم که سایت اتاق مسئولیتی در قبال کیفیت و خدمات شرکتهای فوق ندارد و جهت خرید و یا اطلاعات بیشتر درباره هر کدام از نمونه های بالا میتوانید از طریق ورود به سایت فروشنده از خود فروشندگان اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

پرسش و پاسخ های مرسوم:

برای کف مبل اسفنج بهتر است یا فوم سرد؟

هر چند که خود اسفنج و فوم نیز انواع مختلفی دارد ولی در حالت کلی میتوان گفت فوم سرد کیفیت بهتری داشته و مقاوم تر است. همچنین در نظر داشته باشید که کیفیت فوم گرم کمتر از فوم سرد است.

ابعاد استاندارد مبلمان چقدر است؟

ارتفاع استاندارد کفه مبل و صندلی از زمین برای افراد بالغ بین 43 تا 50 سانتی متر است. زاویه کف صندلی با قسمت پشتی حدودا باید 100 درجه باشد و ارتفاع پشتی صندلی هم به طور متوسط 64 سانتی متر در نظر گرفته شود تا بدن در بهترین وضعیت قرار بگیرد.

مبل سنگین بهتر است یا مبل سبک؟

مبل و صندلی که انتخاب می کنید نباید خیلی سنگین باشد اما سبک بودن بیش از اندازه هم نشانه خوبی برای مبلمان نیست چون ممکن هست در ساخت آن از مواد اولیه بی کیفیتی استفاده شده باشد.

آیا فنر سفت بهتر است یا فنر نرم؟

حتما قبل از خرید به فنرهای مبل دقت کنید .فنر‌ها خاصیت ارتجاعی دارند بنابراین به محض اینکه از روی مبل بلند می‌شوید باید به حالت اولیه خود برگردند. فنرهای مبل باید دارای انعطاف کافی باشند. به این معنا که زیاد از حد فرو نروند و در عین حال نرم باشند.

  • تلگرام
  • واتساپ
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

آخرین مطالب بخش