[38 مدل میز ال سی دی ام دی اف ] زیبا مناسب دکوراسیون اتاق نشیمن تلویزیون MDF

به روز شده در تاریخ  29 / 8 / 96

میز ال سی دی ام دی اف یکی از پرطرفدارترین مدل های میز ال سی دی نه در ایران بلکه در کل جهان است. این مدل میز هم زیبایی بسیار بیشتری را نسبت به مدل های فلزی و شیشه ای ساده و بی کیفیت ارائه می دهند و هم دوام و استحکام بسیار بیشتری نسبت به آنها دارند. میز ام دی اف از لحاظ زیبایی کاملا قابل رقابت با مدل های ساخته شده از چوب طبیعی هستند و تاثیری به همان اندازه بروی دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی شما خواهند گذاشت. بهتر است در انتخاب مدل میز ام دی اف و چوبی می توانید از مدل هایی با روکش براق با طبقه های متعدد استفاده کنید.

اینگونه میزهای دارای یک طبقه جهت قرار گرفتن تلویزیون، یک طبقه جهت قرار گرفتن وسایل صوتی و تصویری از قبیل دی وی دی و بلوری پلیر، گیرنده های دیجیتال و کنسول های بازی هستند. همچنین کشوهایی هم برای قرار دادن لوازم جانبی و اضافه در این میزها وجود خواهد داشت. از دیگر ویژگی های مدل میز ال سی دی تولید آنها در رنگ بندی های مختلف و حتی به صورت براق و روشن است. میز های ام دی اف استحکام بسیار زیادی دارند تا حدی که قادرند وزنی به اندازه 200 تا 300 کیلوگرم را تحمل نمایند.

میز تلویزیون ام دی اف را  می توانید در انواع دیواری یا پایه دار انتخاب کنید که هر کدام بسته به شرایط خانه شما مناسب خواهند بود. اگر در خانه های کوچک زندگی می کنید و نیاز به فضای آزاد دارید، انتخاب مدل های دیواری بهترین گزینه هستند زیرا فضای زیادی را در در کف اتاق در اختیار شما می گذارند، بجای استفاده از مدل میزهای ال سی دی بزرگ و جاگیر می توانید از فضای ذخیره شده برای قرار دادن دیگر وسایل مانند صندلی و میزهای عسلی و یا حتی شومینه استفاده کنید. بعلاوه با استفاده از میزهای ال سی دی دیواری خود تلویزیون و وسایل الکترونیکی دیگر از دسترس کودکان بدور خواهد ماند و اینگونه خود وسایل در امنیت بیشتری و امکان آسیب دیدگی کمتری دارند. اما باید از ایمن بودن و مستحکم بودن پیچ های نصب میز ال سی دی به دیوار اطمینان حاصل کنید زیرا خطر افتادن میز، بخصوص در خانه های آپارتمانی با دیواری های نازک و ضعیف، همیشه وجود دارد. میزهای ال سی دی ام دی اف پایه دار معمولا فضای بیشتری برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند و مناسب فضاهای بزرگ یا خانه های آپارتمانی با دیوارهای نازک و ضعیف هستند. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از مدل میز تلویزیون ام دی اف را مشاهده می کنید.

میز تلویزیون (5)

قفسه‌های چوبی که با دیوار سیاه رنگ پشت آن تضاد ایجاد کرده حس قدیمی و آنتیک بود را القا می‌کند و با فضای مدرن کلی اتاق تناقض زیبایی ایجاد کرده است. تلفیق این پایه دیواری مدرن با سبک کلاسیک دیگر اجزا به اتاق نشیمن شما جذابیتی دوچندان می‌بخشد.

میز تلویزیون (3)

میز تلویزیون (16)

MDF-With-Wooden-TV-Table (1)

میز تلویزیون (4)

MDF-With-Wooden-TV-Table (2)

میز تلویزیون (15)

MDF-With-Wooden-TV-Table (3)

میز تلویزیون (10)

MDF-With-Wooden-TV-Table (5)

modern-living-room-tv-stand-MDF (1)

این طراحی شیک میز تلویزیون، از آن طراحی‌های‌ست که می‌توانید مهمانان خود را با آن تحت تأثیر قرار دهید. این میز تلویزیون چوبی پشت‌دار و میز چای خوری جلوی آن که با یک دست مبل خاکستری رنگ ست شده‌اند به فضای اتاق نشیمن شما حس و فضای خوشایندی می‌بخشد. نور محو و ملایمی که در کنار تلویزیون صفحه تخت بزرگ قرار داده شده محل بسیار دلنشینی برای تماشای فیلم بوجود آورده است.

میز تلویزیون (1)

میز تلویزیون (13)

modern-living-room-tv-stand-MDF (2)

modern-living-room-tv-stand-MDF (3)

modern-living-room-tv-stand-MDF (4)

modern-living-room-tv-stand-MDF (5)

این مدل مدرن و امروزی تلویزیون با پس‌زمینه مشکی رنگ روی آن تأکید بیشتری شده است. قفسه‌های چوبی و وسائل تزئینی کلاسیک اطراف سینمای خانگی به آن فضای کلاسیک ـ مدرن خوبی می‌دهد. این میز تلویزیون به اندازه کافی جادار است که تمام سیستم های صوتی و تصویری خود را در آن جا دهید تا برای شما و دیگر افرادی که از آن استفاده می‌کنند تجربه بی‌نظیری را فراهم آورد.

میز تلویزیون (12)

میز تلویزیون (11)

MDF-With-Wooden-TV-Table (6)

MDF-With-Wooden-TV-Table (7)

MDF-With-Wooden-TV-Table (8)

MDF-With-Wooden-TV-Table (9)

MDF-With-Wooden-TV-Table (10)

MDF-With-Wooden-TV-Table (11)

MDF-With-Wooden-TV-Table (12)

MDF-With-Wooden-TV-Table (13)

MDF-With-Wooden-TV-Table (14)

MDF-With-Wooden-TV-Table (15)

میز تلویزیون (9)

میز تلویزیون (7)

میز تلویزیون (6)

MDF-With-Wooden-TV-Table (16)

اگر خانه شما معمولا پر از مهمان است و می‌خواهید فضای گرمی را برای آنها فراهم کنید این طراحی مناسب شماست. میز تلویزیون مشکی رنگ و استفاده از بک گراند قرمز رنگ ، جذابیت و گرما به محیط شما می‌بخشد و یقینا هرکسی که وارد خانه شما شود عاشق آن خواهد شد.