مدل گهواره و صندلی غذاخوری کودک در طرح های مختلف و شیک

مدل گهواره و صندلی غذاخوری کودک و نوزاد همواره یکی از مهم ترین وسایلی است که در بدو تولد برای نوزاد خریداری می شود و در سال های بعد هم مورد استفاده مداوم قرار می گیرد. با اندکی دقت در این مورد می توانید انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید و مدلی را برگزینید که قابلیت استفاده حتی در سنین بزرگسالی کودک را نیز داشته باشد و شما را از خرید مدل های متعدد با توجه به سن کودکتان بی نیاز کند. در این مطلب با مدلی آشنا خواهید شد که کاملا مدولار و متحرک بوده و برای سنین اولیه فرزندتان، از طفولیت و نوزادی گرفته تا تبدیل شدن به کودکی پنج شش ساله کاملا مناسب هستند.

مدل تولید شده در بدو تولد میزبان فرزند شما خواهد بود و مکانی ایمن و راحت را برای استراحت او فراهم خواهد کرد. در این مدل به زیبایی هر چه تمام تر از ترکیب و تلفیق تکنولوژی در کنار هنر استفاده شده است. با این سیستم طراحی شده دیگر خیالتان از بابت راحتی فرزندتان در خواب و بیداری راحت خواهد بود. البته کودکان در کنار راحتی به ایمنی نیز احتیاج دارند که در خرید اینگونه وسایل حتما باید مورد توجه قرار بگیرند و صرفا به جنبه زیبایی آنها توجه نشود.

همانطور که مشاهده می کنید مدل ابتدایی بعنوان گهواره نوزاد استفاده می شود؛ در سنین یک تا دو سالگی همین گهواره با نصب شدن به پایه تبدیل به یک صندلی ایمن برای نگهداری کودک می شود. تمام قسمت های این صندلی قابل تنظیم هستند تا هر خانواده ای به دلخواه خود بتواند موقعیت و وضعیت مناسب فرزند خود را انتخاب کند. این مدل ساخت شرکت نروژی STOKKE است که با طراحی هوشمندانه توانسته اند مکانی گرم و نرم و ایمن را برای نگهداری فرزندان محبوب والدین ایجاد کنند. در شکل های زیر حالت های مختلف این صندلی گهواره چند کاره را مشاهده خواهید کرد.

baby-chair-design-set (1)

baby-chair-design-set (2)

baby-chair-design-set (3)

مطالب مرتبط:

دکوراسیون و چیدمان سیسمونی دختر – ست نوزاد

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسر بچه

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری اتاق کودک / عکس

baby-chair-design-set (4)

baby-chair-design-set (5)

baby-chair-design-set (6)

baby-chair-design-set (7)

baby-chair-design-set (8)

baby-chair-design-set (9)

baby-chair-design-set (10)

baby-chair-design-set (11)

baby-chair-design-set (12)

baby-chair-design-set (13)

مطالب پر بازدید:

مدل قفسه دیواری مدرن و شیک

مبلمان چرم و لوکس ایتالیایی شیک / عکس

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

baby-chair-design-set (14)

baby-chair-design-set (15)

گهواره و صندلی غذاخوری کودک

baby-chair-design-set (16)