قیمت خرید 39 مدل بهترین صندلی غذاخوری کودک با ارسال رایگان

هنگامی که کودک قادر به نشستن و غذا خوردن می شود وقت آن است که به فکر تهییه ی صندلی غذا خوری کودک باشیم. این صندلی باید به نحوی طراحی شده باشد که کودک در آن احساس راحتی کند و در عین حال نتواند راحت از آن خارج شود. استفاده از صندلی غذا خوری کودک موجب می شود که کودک بدون کثیف کردن قسمتی از خانه در یک صندلی راحت و مناسب شروع به غذا خوردن کند.

نکات لازم در هنگام خرید صندلی غذا خوری کودک

هنگامی که کودک قادر به نشستن و غذا خوردن می شود وقت آن است که به فکر تهییه ی صندلی غذا خوری کودک باشیم. این صندلی باید به نحوی طراحی شده باشد که کودک در آن احساس راحتی کند و در عین حال نتواند راحت از آن خارج شود. استفاده از صندلی غذا خوری کودک موجب می شود که کودک بدون کثیف کردن قسمتی از خانه در یک صندلی راحت و مناسب شروع به غذا خوردن کند و نهایتا فقط محدوده ی صندلی اش را کثیف نماید. صندلی غذا خوری کودک معمولا در سنین دو تا سه سالگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین در هنگام خرید آن بهتر است که یک جنس مرغوب و با دوام تهییه شود. این صندلی ها شامل انواع مختلفی از جمله صندلی پلاستیکی یا فلزی، صندلی با تمام امکانات و صندلی چوبی می شوند. نوع اول این صندلی ها مدل های ساده ای هستند که در بعضی طراحی ها فاقد میز می باشند و قابلیت نقل و انتقال راحتی دارند. قیمت این صندلی ها گران نیست. نوع دوم امکاناتی مانند چرخ، سینی متحرک و … دارند که ارتفاع آنها را می توان تنظیم کرد. این صندلی ها در مقابل رشد کودک می توانند تغییر کنند و تنظیم شوند. صندلی های نوع آخر یعنی چوبی نیز طراحی های جالبی دارند اما کمی سنگین می باشند و جا به جایی آنها دشوار است.

هنگام خرید صندلی غذا خوری کودک به نکات زیر توجه داشته باشید:

نوع صندلی: انواع مختلفی از صندلی غذا خوری کودک در بازار وجود دارد که ممکن است انتخاب آن کمی برای شما گیج کننده باشد. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب این وسیله به میزان جا گیر بودن آن و محدودیت فضایی خود حتما فکر کنید.

میز مقابل صندلی: مدل هایی که میز آنها از صندلی جدا می شوند بهترین انتخاب محسوب می گردند و حتی می توانید آنها را در ماشین ظرفشویی بشویید. صندلی هایی که میز مقابل آنها متحرک است، همزمان با رشد کودک قابلیت جابه جایی دارند.

قابلیت تنظیم آسان: تنظیم ارتفاع صندلی غذا خوری کودک از اهمیت بسیاری برخوردار است. میز مقابل صندلی نباید جوری طراحی شده باشد که به شکم کودک فشار وارد کند. استفاده از یک صندلی با قابلیت تنظیم می تواند این مشکلات را برطرف کند.

کمربند ایمنی: صندلی غذا خوری کودک باید از 3 الی 5 نقطه دارای کمربند باشد تا از سر پا ایستادن و تحرک بیش از حد کودک جلوگیری کند. کمربند ایمنی نباید هیچگونه فشاری به شکم کودک وارد کند. همچنین با رشد کودک قابل تنظیم باشد.

چرخ صندلی: معمولا استفاده از صندلی هایی که دارای چرخ می باشند راحت تر از نمونه های ثابت آن است زیرا به راحتی می توانید آن را از آشپزخانه به سالن غذا خوری یا … منتقل کنید. در هنگام تثبیت آن سر میز بهتر است که چرخ ها را قفل کنید.

راحتی صندلی: بهتر است که از صندلی های دارای تشک که جای قرار گرفتن پا هم دارند استفاده کنید زیرا کودک در هنگام نشستن در آن احساس بهتری خواهد داشت. دقت کنید که درزهای کناری صندلی لبه های تیزی نداشته باشند تا موجب خراشیدگی روی پوست کودک نشوند.

(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است)

 • نحوه نمایش کالاها

خرید صندلی غذاخوری کودک نگاتیو مدل B155

صندلی غذا خوری صرف غذا برای کودکان کنار میزناهار بسیار راحت کرده. این صندلی بر روی چهار پایه کرم قرار گرفته است زاویه قرار گیری پایه های صندلی به گونه ای طراحی شده است که احتمال واژگونی آن را به حداقل می رساند از دیگر ویژگی پایه های این صندلی توانایی قرار گیری آن بر روی فرش،موکت،پارکت ،موزاییک و انواع کفپوش ها بدون سر خوردن است ‏.‏نشیمنگاه این صندلی دارای طراحی منحصر به فردی است در این طرح فضای کافی برای قرار گیری پای کودک در نظر گرفته شده است

۲۶۳,۵۰۰ تومان

خرید صندلی غذا خوری کودک زوییه مدل zo-96

صندلی غذاخوری وسیله‌ای است که در طول شبانه‌روز، چندین بار از آن استفاده می‌کنید و کودک به‌طور مستقیم با آن در ارتباط است. نشستن کودک روی صندلی خودش و غذاخوردن کنار پدر و مادر، حسی خوبی را به کودک و والدین منتقل می‌کند. هنگامی که این وسیله را از برندی معروف و معتبر انتخاب کنید، سلامتی کودکتان تضمین می‌شود.

۶۶۸,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری دلیجان مدل Cute

نشستن کودک روی صندلی خودش و غذاخوردن در کنار پدر و مادر، حس نزدیکی و آرامش به او می‌دهد. صندلی غذاخوری وسیله‌ای است که در طول شبانه‌روز، چندین بار از آن استفاده می‌کنید و کودک به طور مستقیم با آن در ارتباط است. دقت کنید که این وسیله را از برندی معروف و معتبر انتخاب کنید تا سلامتی کودکتان تضمین شود.

۲۶۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری کودک پگ پرگو مدل Peg-Perego Prima Pappa Zero3 MonAmour

صندلی غذای Prima Pappa Zero3 مناسب از بدو تولد تا سه سالگی، دو محصول در یک محصول، صندلی خواب یا تاشو و صندلی غذای چند منظوره، شما می توانید از این صندلی به عنوان یک صندلی تاشو یا خواب از بدو تولد استفاده کنید و زمانی که کودک شروع به خوردن غذاهای جامد می کند از آن به عنوان صندلی غذا استفاده کنیدشرایط نگهداری و حمل و نقلحجم کم و وزن سبک صندلی به شما این اجازه را می دهد

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری هپی ورد مدل Cute Baby

صندلی غذاخوری «هپی ‌ورد» مدل «Cute Baby» تا سن هجده‌ماهگی برای کودکان مناسب است. این صندلی با ظرفیت وزنی 15 کیلوگرم، پایه‌های فلزی دارد. صندلی به ابعاد 107×66×63 سانتی‌متر است که سینی آن 70 سانتی‌متر از سطح زمین ارتفاع دارد.

نشستن کودک روی صندلی خودش و غذاخوردن در کنار پدر و مادر، حس نزدیکی و آرامش به او می‌دهد

۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری سان بیبی مدل MP-941

صندلی غذاخوری وسیله‌ای است که در طول شبانه‌روز، چندین بار از آن استفاده می‌کنید و کودک به‌طور مستقیم با آن در ارتباط است. نشستن کودک روی صندلی خودش و غذاخوردن کنار پدر و مادر، حسی خوبی را به کودک و والدین منتقل می‌کند. هنگامی که این وسیله را از برندی معروف و معتبر انتخاب کنید، سلامتی کودکتان تضمین می‌شود.

۷۹۹,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری دلیجان مدل شیطونک

نشستن کودک روی صندلی خودش و غذاخوردن در کنار پدر و مادر، حس نزدیکی و آرامش به او می‌دهد. صندلی غذاخوری وسیله‌ای است که در طول شبانه‌روز، چندین بار استفاده می‌شود و کودک به‌طور مستقیم با آن در ارتباط است. دقت کنید که این وسیله را از برندی معروف و معتبر انتخاب کنید تا سلامتی کودکتان تضمین شود.

۲۹۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذا خوری سامر کد 13520

مشخصات

 • ابعاد
  38*38*20 سانتی متر
 • وزن
  2 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  18 کیلوگرم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  ندارد
 • گروه سنی
  6 تا 36 ماهگی
 • تاشو
  بله
 • سینی
  دارد
۵۵۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری دلیجان مدل Stripe

لذت غذا خوردن درصندلی غذا خوری بعضی از کودکان از اینکه در یک جای ثابت مجبور باشند غذا بخورند فراری هستند و نسبت به این امر واکنش نشان میدهند. کودکان دوست دارند خودشان غذا بخورند از گرفتن قاشق در دستشان و بهم ریختن غذا و ظروف لذت میبرند. در این گونه شرایط بهتر است بجای ممانعت کردن از این کار راهی برای جذب کودک به غذا خوردن پیدا کنید. انتخاب یک محل شاد و رنگی و در عین حال کاربردی همانند صندلی غذا دلیجان میتواند گزینه خوبی برای این کار باشد.

۲۶۷,۷۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری مامالاو مدل 14988

صندلی غذاخوری کودک برند «ماما لاو» فریم (بدنه)‌ای فلزی دارد و در قسمت‌هایی از بدنه از قطعاتی پلاستیکی  استفاده شده است. روکشی پارچه‌ای تولید شده از الیاف نایلونی طرح چرم،‌ بخش دیگری از ساختار بدنه محسوب می‌شود. این روکش به راحتی قابل جداسازی و شست‌وشو است.

۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری دلیجان مدل لیلیوم

صندلی غذاخوری «دلیجان» برای کودکان زیر سه سال در نظر گرفته شده است. این صندلی با فریم فلزی و قطعات پلاستیکی از یک روکش نرم روی نشیمن بهره می‌برد. از ویژگی‌های بارز این صندلی می‌توان به کمربند ایمنی، زیرپایی، سینی و از همه مهم‌تر قابلیت تاشدن و جابه‌جایی راحت اشاره کرد.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری چیکو مدل Polly 2S Start

برای مادران بچه‌های بازیگوش و پرسروصدا، غذا دادن به کودک شاید سخت‌ترین بخش مراقبت‌های روزانه باشد! بعضی بچه‌ها به‌طور کلی نسبت به غذا خوردن بی‌میل هستند و از سفره فرار می‌کنند! بعضی دیگر هم دوست دارند در حال راه رفتن غذا بخورند و به‌همین خاطر قبل از اینکه سیر شوند، خسته می‌شوند.

۲,۴۸۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری سامر مدل 130

بعضی از کودکان از اینکه در یک جای ثابت مجبور باشند غذا بخورند فراری هستند و نسبت به این امر واکنش نشان می‌دهند. کودکان دوست دارند خودشان غذایشان را بخورند، از گرفتن قاشق در دست خود و بهم‌ریختن ظروف و غذا لذت می‌برند. در اینگونه شرایط بهتر است به‌جای ممانعت کردن از این‌کار، راهی برای جذب کودک به غذاخوردن پیدا کنید.

۵۲۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری کودک مدل Simple

صندلی غذاخوری کودک مدل «Simple» با طراحی مدرنش، از جنس پارچه مرغوب و فلز ساخته شده و برای کودکان تا 15 کیلوگرم طراحی شده است. این صندلی امکان نصب به میزها را دارد. برای اتصال این صندلی به میز می‌توان از پایه‌های فلزی که به همراه این صندلی ارائه شده است استفاده کرد.

۱۹۲,۷۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری کودک ایکیا مدل ANTILOP

صندلی نوزاد ANTILOP طراحی کمپانی بزرگ ایکیا با قابلیت وزن سبک و قابل حمل آسان و امکان جدا کردن پایه ها و دارا بودن کمربند ایمنی کودک این امکان را فراهم می سازد که نوازاد در کنار خانواده و در مجاور میز غذاخوری باشد، ببید و آموزش ببینید و در سینی مخصوص صندلی که در مقابل او قرار دارد به بازی و خوردن غذا بپردازد . ما می دانیم که پوست کودکان بسیار حساس است، اما نگران نباشید. این محصول آزمایش و تایید شده است و بدون مواد شیمیایی است که ممکن است به پوست یا سلامت کودک شما صدمه بزند.

۶۵۶,۳۰۰ تومان

خرید کاور صندلی غذاخوری بیبی جم مدل 226

مشخصات

 • ابعاد
  73 × 52 سانتی متر
 • وزن
  125 کیلوگرم
 • گروه سنی
  نوزادی تا 5 سالگی
 • سایر توضیحات
  – جنس نرم و حوله ای
 • – اطراف رویه دوردوزی شده
 • – ابعاد بسته بندی: 30 × 4 × 22 سانتی متر
 • – وزن بسته بندی: 216 گرم
۱۹۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذای کودک کد 35

مشخصات

 • ابعاد
  38*28*34 سانتی متر
 • وزن
  1 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  3 کیلوگرم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد – سه حالته
 • گروه سنی
  6 تا 36 ماهگی
 • تاشو
  بله
۳۶۸,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری کودک مدل Baby view

صندلی غذاخوری کودک مدل Baby`s view یک وسيله همه كاره جهت افزايش فعاليت و تقويت عضلات كودك است كه به وسيله آن كودك هم امكان سرگرمي و جنب و جوش و را دارد و هم به دليل نوع طراحي و ارگونومي آن مي تواند به تقويت قواي جسماني كمك بسيار زيادي کند و آسيب هاي روروئك رو براي كودك نخواهد داشت.

۹۲۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری هاوک مدل Sit N Relax Giraffe

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – صندلی غذاخوری کودک با دو نشیمن‌گاه متفاوت
 • – دارای نشیمن‌گاه با قابلیت جداسازی
 • – دارای چرخ برای سهولت در حرکت
 • – دارای سبد بزرگ برای وسایل کودک
 • – دارای آویز موزیکال با قابلیت جداسازی
 • – دارای سینی با قابلیت جداسازی
 • – قابلیت تنظیم زاویه خواب پشتی با یک دست
۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری هاوک مدل BearBeige

صندلی غذا‌خوری کودک نیز از جمله وسایلی است که باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد. رنگ‌های شاد در روحیه کودک و در تغذیه کودک اهمیت زیادی دارد. کودکان از همان سنین پایین نشستن بر روی صندلی و قرار گرفتن پشت میز را دوست دارند. از مهم ترین معیارها در تشخیص میز و صندلی مناسب، ارتفاع آن است که متناسب با سن کودک تغییرکند.

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری جیکل مدل Tron

مشخصات

 • ابعاد
  60*43*98 سانتی متر
 • وزن
  8.6 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  15 کیلوگرم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد – سه حالته
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد – چهار حالته
 • گروه سنی
  6 تا 36 ماهگی
 • تاشو
  بله
 • سینی
  دارد
 • قابلیت جداسازی سینی
  دارد
۱,۷۴۵,۰۰۰ تومان

خرید صندلی غذاخوری فرست یرز مدل Y7530

صندلی مدل Y75 توسط شرکت « د فرست یرز» (The First Year) تولید شده است. این محصول از ابعاد و وزن مناسبی برخوردار است. با توجه به جنس و قابلیتی که برای این صندلی در نظر گرفته‌شده، به‌راحتی می‌توانید این محصول را بشویید. برای جلوگیری از آسیب دیدن کودک کمربند ایمنی روی بدنه تعبیه‌شده است.

۴۵۵,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک جویی مدل JOH1127AAOTT000

 • سایر توضیحات
  شروع سن استفاده:6 ماهگی
 • ایجاد لحظاتی شاد در هنگام صرف غذا توسط کودک
 • باز و بسته شدن آسان صندلی با یک حرکت
 • امکان قرار گیری صندلی بصورت عمودی در هنگام جمع بودن
 • اشغال فضایی بسیار کم در هنگام جمع بودن محصول
 • صندلی دارای روکش قابل شستشو
 • امکان تنظیم جای پا در سه حالت
 • امکام حمل آسان صندلی
۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری تاشو کودک سامر مدل SM13060

مشخصات

 • ابعاد
  10*10 سانتی متر
 • وزن
  10 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  12 کیلوگرم
 • گروه سنی
  6 تا 36 ماهگی
 • تاشو
  بله
 • سینی
  دارد
 • قابلیت جداسازی سینی
  دارد
۵۷۲,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک جویی مدل

 • امکانات ایمنی
  دارای کمربندی 5 نقطه ای و بسیار ایمن و حفاظت بالا از بدن حساس کودک و عدم آسیب به آن
 • سایر توضیحات
  با قابلیت تنظیم ارتفاع در 7 حالت و قرار دادن راحت کودک متناسب با میز غذا
 • دارای روکش و بافتی نرم و راحت در داخل صندلی
 • جمع شدن محصول با اشغال فضایی بسیار کوچک
 • امکان قرار دادن ایستاده صندلی در هنگام جمع بودن آن
 • سینی غذاخوری بزرگ با قابلیت تنظیم با یک دست
۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک جویی

 • سایر توضیحات
  شروع سن استفاده:6 ماهگی
 • ایجاد لحظاتی شاد در هنگام صرف غذا توسط کودک
 • باز و بسته شدن آسان صندلی با یک حرکت
 • امکان قرار گیری صندلی بصورت عمودی در هنگام جمع بودن
 • اشغال فضایی بسیار کم در هنگام جمع بودن محصول
 • صندلی دارای روکش قابل شستشو
۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک بیبی فور لایف مدل C1

مشخصات

 • ابعاد
  105 × 70 × 55 سانتی متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  15 کیلوگرم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد – سه حالته
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد – شش حالته
 • گروه سنی
  نوزادی تا 5 سالگی
۲,۰۵۲,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک جویی

 • سایر توضیحات
  دارای روکش و بافتی نرم و راحت در داخل صندلی
 • با کمربندی 5 نقطه ای و بسیار ایمن و حفاظت بالا از بدن حساس کودک و عدم آسیب به آن
 • امکان قرار دادن ایستاده صندلی در هنگام جمع بودن آن
 • سینی غذاخوری بزرگ با قابلیت تنظیم با یک دست
 • وجود کاورهای جداشونده و قابل شستشو
 • وجود جاپایی با تنظیم در سه حالت
۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک کاپلا مدل 505

زمانی که کودک می‌تواند بنشیند و غذای کمکی بخورد، وقت آن است که صندلی غذای مخصوص برایش تهیه کنید. اولین نگرانی اغلب والدین برای تهیه یک صندلی غذای خوب این است که کودک راحت در آن قرار گیرد و در عین حال راحت هم از آن خارج شود. بنابراین بهتر است هنگام خرید به این موضوع توجه کنید و یکی دو تای آنها را امتحان کنید.

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری بی بی سیت مدل 5857

 • سایر توضیحات
  – دارای سینی با قابلیت جداسازی
 • – قابلیت شست و‌شو سینی و قسمت تکیه‌گاه
 • – جنس پلاستیک مرغوب
 • – قابلیت جمع‌شدن و حمل آسان
 • -قابلیت استفاده در حمام
 • – 4 در 1
۴۸۸,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری چیکو مدل Polly 2S Start

بعضی بچه‌ها به‌طور کلی نسبت به غذا خوردن بی‌میل هستند و از سفره فرار می‌کنند! بعضی دیگر هم دوست دارند در حال راه رفتن غذا بخورند و به‌همین خاطر قبل از اینکه سیر شوند، خسته می‌شوند. گفته می‌شود برای اینکه کودک راحت‌تر با غذا خوردن کنار بیاید، یک راه مطمئن این است که او را به وسایل غذاخوری و چیدمان بشقاب غذایش جذب کنید.

۲,۴۴۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری مک بیبی

محصولی که در اینجا معرفی می کنیم صندلی غذاخوری کودک از برند معروف «مک‌بیبی» با چند تنوع رنگی شیک و زیبا است. این محصول با وزن 7.8 کیلوگرم، ظرفیت وزنی برابر با 23 کیلوگرم دارد. در ادامه ویژگی‌های این صندلی را به طور مجزا و به طور کامل مورد بررسی قرار می‌‌دهیم.

۶۹۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری هانا مدل BCP

صندلی غذاری خوری کودک هانا مدل BCP یک محصول منحصر به فرد است و باتوجه به حجم و وزن کم قابل حمل می باشد.شما می توانید این محصول را همیشه در سفرها، کمپ ها و مهمانیها همراه خود داشته باشید. اگر به بهداشت کودک خود اهمیت می دهید این صندلی می تواند جایگزین خیلی خوبی برای صندلیهای غذاخوری کودک در رستوران ها باشد

۴۸۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک بیبی فور لایف مدل G1

مشخصات

 • ابعاد
  105 × 70 × 55 سانتی متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  15 کیلوگرم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد – سه حالته
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد – شش حالته
 • گروه سنی
  نوزادی تا 5 سالگی
۲,۰۵۲,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک بیبی فور لایف مدل RE1

مشخصات

 • ابعاد
  105 × 70 × 55 سانتی متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  15 کیلوگرم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد – سه حالته
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد – شش حالته
 • گروه سنی
  نوزادی تا 5 سالگی
۲,۱۴۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک جین مدل 6247R22

 • قابلیت جداسازی سینی
  دارد
 • امکانات ایمنی
  دارای کمربند ایمنی
 • سایر توضیحات
  امکان تنظیم سینی غذاخوری در سه حالت
 • دارای محل قرارگیری پاها جهت رفاه حال کودک در هنگام تغذیه
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک جویی مدل JOH1013CALWD000

شخصات

 • ابعاد
  58 × 76 × 101 سانتی متر
 • وزن
  15 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  15 کیلوگرم
 • گروه سنی
  6 تا 36 ماهگی
 • تاشو
  بله
 • سینی
  دارد
۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک بیبی فور لایف مدل CR1

مشخصات

 • ابعاد
  105 × 70 × 55 سانتی متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  15 کیلوگرم
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد – سه حالته
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد – شش حالته
 • گروه سنی
  نوزادی تا 5 سالگی
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت صندلی غذاخوری کودک جویی مدل JOH1013CADNM000

 • سایر توضیحات
  با قابلیت تنظیم ارتفاع در 7 حالت و قرار دادن راحت کودک متناسب با میز غذا
 • دارای روکش و بافتی نرم و راحت در داخل صندلی
 • جمع شدن محصول با اشغال فضایی بسیار کوچک
 • امکان قرار دادن ایستاده صندلی در هنگام جمع بودن آن
 • سینی غذاخوری بزرگ با قابلیت تنظیم با یک دست
۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!