مدل سقف شیروانی ویلا با پوشش سفالی جدید در رنگ های مختلف

مدل سقف شیروانی ویلا یکی از مهم ترین قسمت های نمای خارجی یک ساختمان ویلایی است. اصولا خانه های ویلایی در شمال ایران با همین نوع سقف های شیروانی منحصر بفردشان که عمدتا پوششی سفالی دارند شناخته می شوند. در نتیجه در انتخاب نوع و رنگ پوشش سقف باید دقت زیادی بخرج داد، در غیر اینصورت نتیجه ای وحشتناک در انتظار نمای ساختمان خواهد بود. علاوه بر زیبایی سقف های شیروانی سفالی، کاربردی بسیار مهمی دارند که جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به دورن خانه است. بطور کلی در هنگام انتخاب و خرید باید به سه عامل شکل، دیزاین و رنگ پوشش سقف توجه زیادی کرد. البته قبل از اینکه در این زمینه تصمیم گیری کنید باید شرایط آب و هوایی محیط خود را هیمشه در یاد داشته باشید تا از خرابی ها و نشتی های احتمالی نم و رطوبت در آینده برحزر باشید.

در مورد شکل سفال های سقف بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که با طراحی نمای خارجی خانه شما در هارمونی کامل باشد. برای مثال اگر خانه یا ویلای شما از طراحی باشکوه کلاسیک بهره می برد باید از مدل پوشش های استفاده کنید که با این نمای باشکوه خانه را کامل کنند که این کار عمدتا توسط پوشش های سرامیکی یا بتنی به بهترین شکل ممکن انجام می شود. طرح اینگونه پوشش ها کاملا با طرح مدل های مدرن و امروزی متفاوت است که قطعا به خانه هایی با نمای کلاسیک نخواهد آمد. پوشش سقف در هر سبکی مدل های بسیار متنوعی دارد که در این زمینه می توانید با توجه به سلیقه تان آزادنه عمل کنید و هر مورد که می پسندید انتخاب کنید.

همانطور که در بالا گفتیم پوشش سقف شیروانی خانه های ویلایی علاوه بر اینکه از خانه محافظت می کنند جزئی از دکوراسیون نمای خارجی خانه نیز محسوب می شوند  بنابراین نیاز داریم آنها را رنگ بزنیم. یکی از دلایل اصلی جلب توجه پوشش های سفالی سقف خانه های ویلایی همین رنگ آنها است، قسمت مهمی که نمای خارجی خانه را زیباتر نشان خواهد داد. البته تعدادی از افراد رنگ این قسمت را با رنگ کلی نمای خارجی خانه یکسان انتخاب می کنند که در صورت مناسب بودن شرایط زیبا بنظر خواهد رسید.

 roof tiles

roof-tiles-design-ideas (2)

roof-tiles-design-ideas (3)

roof-tiles-design-ideas (4)

roof-tiles-design-ideas (5)

roof-tiles-design-ideas (6)

roof-tiles-design-ideas (7)

roof-tiles-design-ideas (8)

roof-tiles-design-ideas (9)

roof-tiles-design-ideas (10)

roof-tiles-design-ideas (11)

roof-tiles-design-ideas (12)

مدل سقف شیروانی ویلا

roof-tiles-design-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل سقف شیروانی ویلا با پوشش سفالی جدید در رنگ های مختلف
4.8 (95%) 4 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*