مدل جدید دیوار آجری در دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق خواب

دیوارهای آجری همیشه جلوه ای لذت بخش در دکوراسیون مکانی که در آن بکار می روند بوجود می آورند. در این مطلب برآن شدیم تا نمونه های زیبایی از مدل جدید دیواری آجری در دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق خواب منازل مسکونی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. در حقیقت چیزی جادویی در بافت ها و رنگ های ذرات آجر وجود دارد که آنرا مناسب استفاده در هر شرایطی با هر دکوراسیونی می کند. روش استفاده از دیوارهای آجری می تواند کاملا متفاوت باشد برای مثال می توانید  دیواری از خانه در اتاق نشیمن را کاملا با آجر بپوشانید در صورتی که در طرح های دیگر فقط قسمت کوچکی از دیوار خانه با بافت های آجری پوشانده می شوند و باقی قسمت ها به حال خود باقی می ماند.

مدل اول مربوط به یک آپارتمان 65 متری است که از لحاظ عددی کوچک بنظر می رسد اما در نظر یک شخص کاملا بزرگ خواهد آمد. در قسمت اتاق نشیمن این خانه دیوار پشتی مبلمان کاملا با بافت آجری پوشانده شده و ترکیبی بسیار هماهنگ در کنار مبل راحتی مدرن و امروزی و سایر لوازم موجود در دکوراسیون بوجود آورده است. البته سقف این خانه بیشتر توجهات را به سمت خود جذب خواهد کرد و بگونه ستاره دکوراسیون این خانه است، تیرهای چوبی برآمده که درون آنها لامپ هایی برای روشنایی خانه جاسازی شده است. این سقف در کنار زیبایی خاصش، وظیفه اصلی خود که همان روشن کردن خانه است را به خوبی انجام می دهد.

exposed-brick-walls (4)

exposed-brick-walls (10)

exposed-brick-walls (2)

exposed-brick-walls (6)

exposed-brick-walls (13)

exposed-brick-walls (14)

در قسمت راهروی خانه هم از باقت آجری البته به رنگ سفید به صورت جزئی استفاده شده است. اما بازهم در این مکان بجای سقف و دیوار آجری خانه، کفپوش هایی سرامیکی با طرحی پیچیده خودنمایی می کند و ترکیب بسیار عجیب و جذابی در این مکان بوجود آورده است.

exposed-brick-walls (7)

 

در قسمت حمام و سرویس بهداشتی نیز وجود دیوار آجری جلوه ای لوکس و البته زنده و پویا به دکوراسیون محیط داده است.

exposed-brick-walls (12)

exposed-brick-walls (11)

اما آپارتمان دوم رویه ای کاملا متفاوت نسبت به مدل اول پیش گرفته و تماما در دکوراسیون خود از بافت آجری استفاده کرده است:

exposed-brick-walls (8)

exposed-brick-walls (9)

exposed-brick-walls (1)

exposed-brick-walls (5)

مدل جدید دیواری آجری

exposed-brick-walls (3)