50 مدل سبد لباس پلاستیکی، چوبی، پارچه ای و حصیری جدید و شیک

به روز رسانی شده در 1398/5/27

متاسفانه سبد لباس یکی از وسایل حمام است که توجه بسیار کمی به آن می شود، خصوصا مدل های پلاستیکی که می شود گفت محبوب ترین مدل ها نزد مردم هستند. سبد لباس پلاستیکی به دلیل قیمت مناسب و تنوع زیاد طرح و رنگ ها انتخاب اول بسیاری از خانه دارها برای حمام هستند اما خوب است نگاهی هم به مدل های چوبی، پارچه ای و حصیری نیز بیاندازید که جلوه ای بسیار جذاب و تازه به دکوراسیون حمام می دهند.

50 مدل سبد لباس پلاستیکی، چوبی، پارچه ای و حصیری جدید و شیک

در این مطلب تعدادی از بهترین مدل های سبد لباس جمع آوری شده که هر کدام زیبایی و فواید خاص خود را دارند.

بارها در سایت اتاق گفته ام که توجه به جزئیات در تزیین دکوراسیون داخلی موضوع بسیار مهمی است و در حقیقت همین جزئیات است که دکوراسیون یک حمام را لوکس و شیک، و یا ساده و معمولی نشان می دهد. سبد رخت چرک و لباس نیز یکی از همین وسایل جزئی است که اغلب مورد بی توجهی قرار می گیرد غاقل از اینکه در صورت انتخاب درست همین سبد های ساده ظاهر حمام را متحول خواهند کرد.  در شکل های زیر با بهترین مدل های سبد لباس پلاستیکی، چوبی، پارچه ای و حصیری آشنا خواهید شد. لطفا تا پایان همراه سایت اتاق باشید.

مشاهده انواع قیمت کمد لباس

سبد-لباس-پلاستیکی (41)

سبد-لباس-پلاستیکی (49)

ابتدا با چند مدل سبد لباس چوبی و حصیری شروع می کنیم که برای حمام های مدرن و لوکس بهترین انتخاب هستند. سبدهای حصیری و چوبی عمدتا دست ساز هستند. مدل اول سبدی را نشان می دهد که از علف های طبیعی آفریقایی ساخته شده و رنگ قهوه ای روشنش آنرا برای قرار گیری در گوشه حمام های مدرن بسیار مناسب می کند. اما یک نکته منفی دارد و آن قیمت بسیار بالای این سبد دست بافت است، 735 هزار تومان مبلغی نیست که هر فردی توانایی پرداخت آنرا داشته باشد. شکل های دوم و سوم نیز سبد هایی هستند که هر کدام با نوع متفاوتی از حصیر یا خیزران ساخته شده اند، مدل دوم اندکی ضخیم تر بوده و مدل سوم نازک تر و روشن تر است.

سبد-لباس-پلاستیکی (1)

سبد-لباس-پلاستیکی (2)

سبد-لباس-پلاستیکی (3)

سبد-لباس-پلاستیکی (4)

سبدهای حصیری آستردوزی شده را می شود خارج از حمام نیز استفاده کرد مثلا در اتاق خواب. سبد استوانه ای زیر ذست بافت بوده و بخاطر وجود حفره روی دربش به راحتی می توان داخلش را دید، بنابراین برای آگاهی از میزان لباس های انباشته شده داخل سبد، دیگر نیازی به برداشتن درب وجود ندارد.

سبد-لباس-پلاستیکی (5)

شکل های پایین دو مدل سبد لباس چوبی متفاوت را نشان می دهد. اولین مدل از چوب درختچه بامبو ساخته شده و در رنگ های سیاه و قهوه ای موجود است. مدل دوم اما بسیار خلاقانه طراحی شده است. پایه های این سبد نیز از جنس درخت بامبو است اما مورد جالب توجه قابلیت جمع شدن این پایه هاست. چنین مدل هایی برای حمام های کوچک زمانی که به آنها نیازی نیست بسیار بصرفه و مناسب خواهند بود.

سبد-لباس-پلاستیکی (6)

سبد-لباس-پلاستیکی (7)

صحبت از حمام های کوچک شد، دو مدلی که در زیر مشاهده می کنید طوری طراحی شده اند که دقیقا در سه کنج دیوار جای می گیرند.

سبد-لباس-پلاستیکی (8)

سبد-لباس-پلاستیکی (9)

سبد لباس پلاستیکی شاید خیلی معمولی و ساده بنظر برسد اما این مدل ها نیز پیشرفت های زیادی داشته اند. شکل اول سبدی پلاستیکی را نشان می دهد که چرخ دار بوده و حمل لباس ها به سمت ماشین لباسشویی را آسان تر از همیشه می کند. چرخ های این مدل طوری طراحی شده که مزاحمتی برای ایستادن سبد ایجاد نمی کند.

سبد-لباس-پلاستیکی (10)

سبد-لباس-پلاستیکی (11)

سبدهای پلاستیکی برای قرار گیری در کمدهای کشویی کابینت حمام و سرویس بهداشتی بسیار مناسب هستند. شکل زیر یکی از همین مدل ها را نشان می دهد. اما اگر بدنبال سبد لباس پلاستیکی کوچک می گردید که حملش آسان بوده و جای کمی بگیرد شکل دوم دقیقا همان چیزی است که دنبالش می گردید.

سبد-لباس-پلاستیکی (12)

سبد-لباس-پلاستیکی (13)

سبد-لباس-پلاستیکی (52)

سبد-لباس-پلاستیکی (53)

سبد پلاستیکی باید دارای حفرهای زیاد باشد تا به تمامی لباس هوا رسانی شود. در صورت که سوراخ های سبد کوچک باشند لباس های خیس خشک نشده و بوی خیلی بدی را داخل حمام پخش می کنند. شکل زیر یک سبد پلاستیکی زیبا را نشان می دهد که سوراخ های زیادی برای عبور دادن جریان هوا دارد.

سبد-لباس-پلاستیکی (14)

شاید باورش سخت باشد اما سبد دوم نیز پلاستیکی است ولی طرحی بسیار شبیه به سبد های حصیری و چوبی دارد. دلیل این شباهت زیاد استفاده از نخ های پلاستیکی است که همانند سبدهای حصیری به یکدیگر بافته شده اند. شکل های سوم و چهارم نیز تعدادی سبد لباس فلزی را نشان می دهد که روکش ضد زنگ خورده و در نتیجه برای قرار گیری داخل حمام مناسب هستند.

سبد-لباس-پلاستیکی (15)

سبد-لباس-پلاستیکی (16)

سبد-لباس-پلاستیکی (17)

و در نهایت می رسیم به مدل های پارچه ای که اگر تنوعشان نسبت به مدل های پلاستیکی و حصیری بیشتر نباشد، قطعا کمتر نیست. مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید از ترکیب پارچه های پلی استری ساخته شده و ظاهر درخشانش نیز بهمین خاطر است. شکل های بعدی طرح های متفاوت سبدهای پلی استری را نشان می دهد.

سبد-لباس-پلاستیکی (18)

سبد-لباس-پلاستیکی (19)

سبد-لباس-پلاستیکی (20)

سبد-لباس-پلاستیکی (37)

اگر توانایی خرید سبدهای چوبی را ندارید در عوض مدل های پارچه ای طرح چوب را تهیه کنید. خوبی سبدهای پارچه ای همین تنوع بسیار زیاد آنها در طرح و رنگ در کنار کیفیت بالا و قیمت پایین است.

سبد-لباس-پلاستیکی (51)

سبد-لباس-پلاستیکی (21) سبد-لباس-پلاستیکی (22)

سبد-لباس-پلاستیکی (23)

سبد-لباس-پلاستیکی (24)

سبد-لباس-پلاستیکی (25)

سبد-لباس-پلاستیکی (26)

سبد-لباس-پلاستیکی (27)

سبد-لباس-پلاستیکی (28)

سبد-لباس-پلاستیکی (29)

سبد-لباس-پلاستیکی (30)

سبد-لباس-پلاستیکی (31)

سبد-لباس-پلاستیکی (32)

سبد-لباس-پلاستیکی (33)

سبد-لباس-پلاستیکی (35)

سبد-لباس-پلاستیکی (36)

سبد-لباس-پلاستیکی (38)

سبد-لباس-پلاستیکی (40)

سبد-لباس-پلاستیکی (39)

سبد-لباس-پلاستیکی (42)

سبد-لباس-پلاستیکی (43)

سبد-لباس-پلاستیکی (47)

سبد-لباس-پلاستیکی (46)

سبد-لباس-پلاستیکی (45)

سبد-لباس-پلاستیکی (48)

سبد-لباس-پلاستیکی (54) سبد لباس پلاستیکی

سبد-لباس-پلاستیکی (55)

 

 

 • نحوه نمایش کالاها

خرید صندوق رخت چرک شایگان مدل چرم نشیمن

این محصول با کیفیت و زیبا از صفحه تمام MDF رنگ شده ساخته شده است . این محصول با کاربردهای استفاده از بهترین متریالها در ساخت میز اتو شایگان استحکام خوبی برای این محصول در کنار زیبایی و ظرافت داده است

۱۱۰,۰۰۰ تومان

خرید سبد لباس کد 7006

شستشو و نظافت رخت های چرک از جمله اموری است که خانم های خانه دار در طول هفته ممکن است چندین بار با آن مواجه شوند و به اقدام بپردازند

۷۵,۰۰۰ تومان

خرید سبد لباس کد 7005

شستشو و نظافت رخت های چرک از جمله اموری است که خانم های خانه دار در طول هفته ممکن است چندین بار با آن مواجه شوند و به اقدام بپردازند

۶۲,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت شایگان مدل بافت رنگی

محصولات مشابه موجود در بازار ، که از تنوع بالایی برخوردار است ، باعث سردرگمی مشتریان می شود ، محصولات گروه صنعتی شایگان از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار استتثبیت رنگ محصول از ویژگی های بارز این محصول بوده

۱۴۵,۰۰۰ تومان

خرید سبد لباس زیباسازان مدل Sarv

سبد «Zibasazan» (زیباسازان) مدل «Sarv» برای نگهداری از لباس‌های کثیف تا زمان شست‌وشو، انتخابی ایدئال است. این سبد حصیری شکل جنسی پلاستیکی دارد

۳۶۰,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت ایکیا مدل Jall

«سبد رخت ایکیا مدل Jall» برای انواع لباس چرک بهترین گزینه خواهد بود. وجود سبد رخت برای نگهداری لباس‌های چرک یکی از ملزومات خانه است.

۱۱۰,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت هوم کت کد 4605

شاید برای خیلی از ما استفاده از یک سبد رخت فقط برای یکجا جمع کردن لباس‌های چرک است اما آیا می‌دانید با انتخاب یک سبد رخت استاندارد میتوانید علاوه بر پاکیزگی، زیبایی را نیز به فضای مورد استفاده‌ی خود هدیه کنید.

۹۳,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت لیمون کد 7031

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  42 × 30 × 25 سانتی متر
 • وزن
  815 گرم
 • دسته
  دارد
 • جنس
  پلاستیک
 • در
  ندارد
۶۱,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت چرک طرح حصیر مدل استوانه ای

این کالا در عین اینکه یک سبد رخت برای لباس ها بشمار می آید قابلیت دیگری هم دارد که آن استفاده به عنوان نشیمن است که تحمل وزن در حدود 150 کیلوگرم را دارا میباشد

۱۱۵,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت بافت زیباسازان مدل شمشاد

شاید زندگی روزمره و فعالیت‌های مستمر ما را از انجام خیلی از کارهایمان عقب بیندازد ولی قطعا شست‌و‌شو و نظافت نمی‌تواند جز این کارها باشد.

۳۷۰,۰۰۰ تومان

خرید ارگنایزر رخت چرک کد 002

ارگنایزر رخت چرک پشت دری ، محصولی با طراحی خلاقانه ، ساده و در عین حال بسیار کاربردی است که می توان از آن در هر جایی استفاده نمود .

۸,۹۰۰ تومان

خرید سبد رخت چرک مدل aroos2019

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  35*35*45 سانتی متر
 • وزن
  4000 گرم
 • دسته
  ندارد
 • جنس
  حصیر
 • در
  دارد
 • سایر توضیحات
  استفاده شده از بهترین و مقاوم ترین چوب ها در بین سایر هم خانواده های سبد رخت
۶۲,۹۰۰ تومان

خرید سبد لباس هوم کت مدل Sheikhy

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  طول: 41 ، عرض: 39 ، ارتفاع: 43 سانتی متر
 • وزن
  631 گرم
 • دسته
  ندارد
 • جنس
  پلاستیک
 • در
  ندارد
۳۰,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت بامبو کد 1512

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  52×33×43 سانتی متر
 • وزن
  500 گرم
 • جنس
  حصیر
 • در
  دارد
۸۴,۵۰۰ تومان

خرید سبد رخت مربعی کرور مدل My Style

امروزه با کوچک شدن خانه‌ها و زندگی‌های آپارتمانی می‌توان گفت که هیچ روش یکسانی برای مرتب‌کردن خانه‌ها وجود ندارد.

۹۴,۶۰۰ تومان

خرید سبد لباس مدل life کد 5449

امروزه به دلیل کمبود آب و مصرف بهینه انرژی، لازم است برای شست و شوی البسه از ظرفیت کامل ماشین های لباس شویی استفاده کرد.

۹۲,۸۰۰ تومان

خرید سبد رخت چرک شایگان مدل چکاوک

ساخت بدنه این محصول به جای استفاده از نوپان.MDFاستفاده شده به طوری که تحمل وزن تا 120کیلو گرم را نیز دارد.این محصول دارای قابلیت شستشو را داردکیفیت ساخت

۵۸,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت چرک ترنم مدل چرمی هاشور

شستشو و نظافت رخت های چرک از جمله اموری است که خانم های خانه دار در طول هفته ممکن است چندین بار با آن مواجه شوند و به اقدام بپردازند .

۵۲,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت چرک مدل 5193 new

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  45*50 سانتی متر
 • وزن
  3000 گرم
 • دسته
  ندارد
 • جنس
  پارچه‌ای
 • در
  دارد
۱۴۶,۰۰۰ تومان

خرید سبد رخت شایگان مدل کنف بزرگ

محصولات مشابه کنفی موجود در بازار ، که از تنوع بالایی برخوردار است ، باعث سردرگمی مشتریان می شود

۱۲۰,۰۰۰ تومان