دکوراسیون اتاق کار و درس در منزل با نمایی شگفت انگیز

تزیین و طراحی دکوراسیون اتاق کار همواره یکی از دغدغه های افرادی هست که بدنبال محیطی آرام و مناسب برای کار و مطالعه در خانه خود می گردند تا قادر باشند در بهترین شرایط ممکن به امور عقب افتاده خود رسیدگی کنند. مدل اتاق هایی که در این قسمت مشاهده خواهید کرد برای راحتی و تمرکز بیشتر در حین کار و مطالعه طراحی شده اند اما شاید شما نیز با من هم عقیده باشید که در چنین اتاق هایی کار زیادی انجام نخواهد شد چرا که دائماً باید به تماشای منظره بی نظیر این اتاق ها بپردازیم و کار خود را به شب های تاریک موکول کنیم. شاید این اتاق ها برای افرادی که به نوشتن کتاب های رمان و اشعار عاشقانه می پردازند مناسب باشند اما برای کارهای حسابی و مالیاتی قطعا مناسب نخواهند بود!.

اتاق کارهایی که بدون ویو هستند و میز کار مقابل یک دیوار ساده قرار می گیرد مناسب ترین مکان برای انجام امور اداری و محاسباتی هستند اما مسلما داشتن چنین ویوی در اتاق کار می تواند آرزوی هر فردی باشد. در ادامه به بررسی تعدادی از این اتاق کارهای خانگی رویایی خواهیم پرداخت:

اولین اتاقی که با آن آشنا خواهید شد توسط دو طراح کانادایی به نام های  Marko Simcic و Brian Broster  برای یک نوازنده موسیقی طراحی و ساخته شده است. کل خانه بهمراه این اتاق بروی تپه ای مرتفع قرار گرفته تا نمایی شگفت انگیز از اقیانوس و درختان جنگلی اطراف را در اختیار مالک قرار دهد.

 home-office-room-design-ideas (1)

home-office-room-design-ideas (2)

در این اتاق مطالعه ساده که پنجره ای کوچک به نمای بزرگ کوه و جنگل دارد می شود تمام روز را با خیره شدن به منظره شگفت انگیز سپری کرد. شاید در طی روز موجودات مختلفی را در هنگام حرکت بروی کوه و دشت مشاهده کردیم!.

 home-office-room-design-ideas

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید
 مطالب مرتبط:

عکس انواع مدل میز اداری و مدیریت / دکوراسیون اداری

نمای خارجی ساختمان اداره مرکزی شرکت گوگل در کالیفرنیا

دکوراسیون داخلی مغازه مدرن / عکس

مدل زیر شاید زیباترین، بهترین و پرطرفدارترین نمونه در بین دیگر اتاق ها باشد. منظره کوه و دریاچه در درّه، به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز است. مکان های کمی در دنیا وجود دارد که چنین نمایی را در اختیار انسان قرار دهد.

 home-office-room-design-ideas

در ادامه نمونه های دیگری از اتاق کار خانگی با منظره هایی بی نظیر را مشاهده خواهید کرد.

home-office-room-design-ideas (1)

home-office-room-design-ideas (2)

home-office-room-design-ideas (8)

home-office-room-design-ideas (7)

home-office-room-design-ideas (6)

home-office-room-design-ideas (5)

home-office-room-design-ideas (4)

دکوراسیون اتاق کار

home-office-room-design-ideas (3)