چگونه سرویس بهداشتی کوچک را بزرگ جلوه دهیم

همانطور که حتما مطلع هستید این روزها واحد آپارتمان های مسکونی از مساحت بسیار کمتری نسبت به خانه ها و آپارتمان های قدیمی بخصوص خانه های حیاط دار برخوردار هستند. در چنین شرایطی معمولا از محیط هایی که کمتر در دید هستند گرفته می شود و به محیط های ضروری تر خانه مانند نشیمن و آشپزخانه داده می شود. سرویس بهداشتی و حمام یکی از این مکان ها است. برای دکوراسیون سرویس بهداشتی ترفندهایی وجود دارد که با رعایت آنها می توانید به نتیجه ایی تضمین شده و مطلوب برسید بدون اینکه محدودیت فضا آزارتان بدهد. یکی از این نکات استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی است. بعنوان آینه بالا روشویی بدون توجه به سایز و کانتر روشویی، از آینه ای در حد امکان بزرگ استفاده کنید. این کار به طرز شگفت انگیزی سبب می شود فضا بزرگ تر به نظر برسد. آینه نه تنها فضا بلکه میزان نور و روشنایی موجود در فضا را دو برابر می کند.

نکته بعدی استفاده از تجهیزات شناور و بدون پایه است. در مورد توالت فرنگی و همچنین سینک روشویی کابینت دار که فضای زیادی را در بر می گیرند، می توانید در صورت تمایل بر وجودشان در سرویس بهداشتی از انواع شناور و بدون پایه که با تکیه بر دیوار نصب می شود استفاده کنید تا فضا بزرگ تر و دلبازتر جلوه کند. در دکوراسیون سرویس بهداشتی بهتر است تا جایی که می توانید از اشیا و عناصری با گوشه های گرد و نرم استفاده کنید. اشیای بیضی مانند معمولا جای زیادی اشغال می کنند اما بیشتر هم بچشم می آیند و به لحاظ روانی باعث کوچک جلوه کردن فضا می شود. هنگام انتخاب تجهیزات برای سرویس بهداشتی کوچک خود حتما گزینه هایی را انتخاب کنید که گوشه های گرد و نرم داشته باشد. اگر سرویس بهداشتی شما با حمام مشترک است بهتر است از پرده برای تفکیک این دو قسمت استفاده کنید. پرده جایگزین مناسبی برای دیوار حتی از نوع شیشه ایی می باشد.در این صورت مواقعی که نیاز به جداسازی دو قسمت از فضا نیست پرده را کنار بکشید و فضا را وسیع تر جلوه بدهید.

 Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (1)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (2)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (3)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (4)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (5)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (6)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (8)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (9)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (10)

Tiny-Toilet-Room-Design-Ideas-Pictures (11)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
چگونه سرویس بهداشتی کوچک را بزرگ جلوه دهیم
4.7 (93.33%) 3 votes
نوشته های مرتبط
2 دیدگاه برای این نوشته
منصور

دوست عزیز برای مشاوره و طرح های زیبای شما چگونه میتوان با شما تماس گرفت

مهدی

سلام و درود خدمت شما، ممنون از اینکه از سایت اتاق دیدن می کنید، در مورد سوالتون باید بگم که سایت اتاق، فقط مکانی برای معرفی طرح های زیبا در معماری و دکوراسیون های داخلی منحصر بفرد است و متاسفانه فعلا فروشگاهی در این زمینه ندارد.

ارسال یک دیدگاه

*