40 مدل میز تلویزیون مدرن چوبی، فلزی و شیشه ای [شیک] 2020

بروز شده در 98/6/4

مزیت بزرگ میز تلویزیون مدرن نسبت به سایر میزها، کارایی بالا و زیبایی منحصر بفردی است که به دکوراسیون اتاق نشیمن می دهند. مدل های مدرن تنوع قابل توجهی نسبت به نمونه های کلاسیک دارند، برخی با طراحی هوشمندانه کمترین میزان فضا را اشغال می کنند و برخی هم ممکن است کل فضای یک دیوار را بپوشانند.

40 مدل میز تلویزیون مدرن چوبی، فلزی و شیشه ای [شیک] 2020

بغیر از اندازه، مواد بکار رفته در ساخت میزها نیز متنوع است، از چوب طبیعی گرفته تا پلاستیک و فایبرگلاس در ساخت میز استفاده می شود.

از آنجایی که خلاقیت حرف اول در طراحی میز تلویزیون مدرن را می زند، نمی توان هیچ محدودیتی برای شکل ظاهری طرح ها در نظر گرفت، به عبارت دیگر میزهای مدرن در این زمینه بی نهایت متنوع بوده و نمی توان پایانی بر طرح های منحصر بفرد و شاخص آنها قائل شد. کافی است یک مدل را خریداری کنید تا فردای آن روز مدلی بهتر و کارآمدتر روانه بازار شود. البته اگر انتخاب شما هوشمندانه باشد، دیگر نیازی به تعویض یا نگاه کردن به مدل های جدید نخواهید داشت چرا که میزتان همه نیازهای شما را برآورده خواهد کرد. در این پست با 40 مدل میز تلویزیون شیک و مدرن آشنا خواهید شد که هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده اند.

میز-تلویزیون-مدرن (27)

میز-تلویزیون-مدرن (37)

قسمتی که برای دستگاه های سرگرمی در خانه در نظر گرفته می شود، معمولا باید بزرگ و جادار باشد. در نتیجه هر چه میز یا یونیت های بزرگ تری خریداری کنید، علاوه بر دستگاه ها، فضای اضافه برای نگهداری سایز آیتم ها نیز خواهید داشت. میزهای بزرگ برای خانه هایی که به صورت پلان باز طراحی شده اند بسیار مناسب هستند چرا که خیلی راحت می شود آنها را به نقطه کانونی دکوراسیون خانه تبدیل کرد. اگر هم دوست ندارید تلویزیونتان در معرض دید باشد، میزهایی درب دار دستی و کنترلی به بهترین شکل دستگاه شما را از دید پنهان خواهند کرد.

میز-تلویزیون-مدرن (1)

میز-تلویزیون-مدرن (21)

میز-تلویزیون-مدرن (19)

میز-تلویزیون-مدرن (23)

میز-تلویزیون-مدرن (26)

میز-تلویزیون-مدرن (31)

میز-تلویزیون-مدرن (33)

بیشتر مدل های میز تلویزیون مدرن به صورت چند کاره طراحی می شوند و همین عامل است که آنها را مقرون به صرفه می کند. شکل زیر یک میز مدرن با پایه های انعطاف پذیر را نشان می دهد که قابلیت گردش 360 درجه داشته و برای مشاهده تلویزیون از هر زوایه ای مناسب است. با این کار می توانید تلویزیون را از هر قسمتی که هستید مثل آشپزخانه بدون مشکل تماشا کنید. از آنجایی که زندگی امروزی ما انسان ها سرعت و تحرک بیشتری یافته، نیاز به میزهایی انعطاف پذیر بیش از پیش احساس می شود.

میز-تلویزیون-مدرن (2)

میز-تلویزیون-مدرن (22)

میز-تلویزیون-مدرن (28)

میز-تلویزیون-مدرن (29)

میز-تلویزیون-مدرن (30)

میز-تلویزیون-مدرن (39)

گوشه دیوار نشیمن و پذیرایی همیشه یکی از مکان هایی است که بلا استفاده باقی می ماند در صورتی که می توان از این فضا استفاده های زیادی برد. شاید مفیدترین کاری که می شود با این فضا کرد، قرار دادن یک میز تلویزیون مدرن با طراحی دقیق و هوشمندانه است. با انجام چنین کاری نه تنها در استفاده از فضا صرفه جویی کرده اید بلکه جذابیت خانه را نیز دوچندان افزایش داده اید. شکل پایین یک میز سفارشی مخصوص قرار گرفتن در گوشه را نشان می دهد، همانطور که مشاهده می کنید پشت میز توسط نور مخفی ال ایی دی تزیین شده است. تضاد بین تلویزیون سیاه، دیوار سفید رنگ و همینطور نور آبی نوار مخفی، ظاهری آینده نگرانه به کل نشیمن داده است.

میز-تلویزیون-مدرن (3)

میز-تلویزیون-مدرن (13)

میز-تلویزیون-مدرن (16)

میز-تلویزیون-مدرن (14)

میز-تلویزیون-مدرن (15)

میز-تلویزیون-مدرن (17)

میز-تلویزیون-مدرن (25)

قتی صحبت از دکوراسیون های مدرن می شود، باید سراغ طرح های مینیمال و کمینه گرا رفت. ست میز تلویزیون های زیر نیز دقیقا برای تکمیل دکوراسیون های مدرن توسط شرکتی ایتالیایی به نام آتونلو طراحی شده اند. جالبی این طرح ها، برخورداری از فضای ذخیره سازی زیاد عالی رغم شکل ساده و جمع و جورشان است. برای استفاده حداکثری از چنین میزهایی بهتر است نگاهی هم به مدل های انعطاف پذیر با پنل متحرک بیاندازید که انتخاب محل مناسب برای قرار دادن تلویزیون را بسیار ساده تر می کند. شکل سوم یکی از میزهای مینیمال انعطاف پذیر را نشان می دهد که می توان آنرا در هر مکانی قرار داد بدون اینکه نگران زاویه دید بود.

میز-تلویزیون-مدرن (4)

میز-تلویزیون-مدرن (5)

میز-تلویزیون-مدرن (6)

میز-تلویزیون-مدرن (18)

میز-تلویزیون-مدرن (20)

میز-تلویزیون-مدرن (32)

بسیاری از طرح های عجیب و غربی را باید در مدل های میز تلویزیون مدرن جست و جو کرد. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به این طرح ها علاقه دارید احتمالا مدل های زیر مناسب شما باشند. برای آنهایی که علاقه ای به طرح های عجیب ندارند اما از طرفی نمی خواهند میز تلویزیونشان خیلی معمولی ساده بنظر برسد نیز مدل های بسیار جالبی مانند شکل چهارم گزینه خوبی هستند. بغل میز با طرح موزاییکی تزیین شده و داخل میز دو عدد کشو برای نگهداری مجلات و لوازم الکترونیک کوچک مانند لپ تاپ و … وجود دارد.

میز-تلویزیون-مدرن (7)

میز-تلویزیون-مدرن (8)

میز-تلویزیون-مدرن (9)

میز-تلویزیون-مدرن (10)

همانطور که در بالا گفتم تنوع در مدل های میز تلویزیون تقریبا بی نهایت است، شکل های زیر فقط گوشه بسیار ناچیزی از این تنوع را نشان می دهند.

میز-تلویزیون-مدرن (11)

میز-تلویزیون-مدرن (34)

میز-تلویزیون-مدرن (12)

میز-تلویزیون-مدرن (24)

میز-تلویزیون-مدرن (36)

میز تلویزیون مدرن

میز-تلویزیون-مدرن (38)

 • نحوه نمایش کالاها

خرید میز تلویزیون مدل T1-081

لازم نیست اثری گران‌بها باشد تا به دل بنشیند. میز تلویزیون مدل T1-081 مثال بارز زییابی در عین سادگی است

خرید میز تلویزیون دیواری مدل TS60

مشخصات

 • قابلیت بازشوندگی
  ندارد
 • کشو
  ندارد
 • حداکثر طول
  60 سانتی‌متر
 • طول
  60 سانتی‌متر
 • عرض
  30 سانتی‌متر

خرید میز تلویزیون دیواری مدل TS115

مشخصات

 • قابلیت بازشوندگی
  ندارد
 • کشو
  ندارد
 • حداکثر طول
  115 سانتی‌متر
 • طول
  115 سانتی‌متر

خرید میز تلویزیون مدل SORENA106N 100c

مشخصات

 • قابلیت بازشوندگی
  ندارد
 • کشو
  دارد
 • تعداد کشو
  یک عدد
 • نوع کشو
  مگنت‌دار

خرید میز تلویزیون اوشن تجارت مدل Atlantic

میز تلویزیون مدل Atlantic محصول جدید برند اوشن تجارت با استفاده از چوب ملامینه درجه 1 شرکت پویا طراحی و تولید شده است و لبه های محصول با استفاده از نوار PVC با ضخامت 2 میلی متر پوشانده شده که ار محصول در برابر آب و ضربه محافظت میکند.

خرید میز تلویزیون مدل T1-121

لازم نیست اثری گران‌ بها باشد تا به دل بنشیند. میز تلویزیون مدل T1-121 مثال بارز زییابی در عین سادگی است

خرید میز تلویزیون مدل SORENA103-160c

میز تلویزیون SORENA103-160c به صورت یک تکه طراحی شده است. طول آن 160 سانتی متر میباشد و دارای سه کشو بوده که سه کشو به وسیله مگنت باز و بسته میشود

خرید میز تلویزیون کارینو مدل EM139

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM139» میزی چند تکه است که می‌توان بخش‌های آن را از هم جدا کرد و دوباره به سادگی آن‌ها را سرهم کرد.

خرید میز تلویزیون دیواری مدل SORENA D1

مشخصات

 • کشو
  دارد
 • تعداد کشو
  یک عدد
 • نوع کشو
  مگنت‌دار
 • حداکثر طول
  85 سانتی‌متر

خرید میز تلویزیون مدل K722

میز تلویزیون مدل «K722» با طول 136 سانتی‌متر یک میز نسبتا بزرگ است. این میز از نئوپان ساخته شده است

خرید میز تلویزیون کارینو مدل EM135

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM135» با طول 140 سانتی‌متر یک میز نسبتا بزرگ است.

خرید میز تلویزیون کارینو مدلEM151

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM151» با طول 130 سانتی‌متر یک میز نسبتا بزرگ است.

خرید میز تلویزیون مدل SORENA108-100c

میز سورنا ۱۰۸ با عرض ۱۰۰ سانتی متر، در عین سادگی و با طرحی ساده، مناسب برای اکثر چیدمان های مدرن بوده

خرید میز تلویزیون مدل SORENA102-160c

مشخصات

 • کشو
  دارد
 • تعداد کشو
  سه عدد
 • نوع کشو
  مخفی
 • حداکثر طول
  160 سانتی‌متر
 • طول
  160 سانتی‌متر

خرید میز تلویزیون مدل SORENA107A-140c

میز تلویزیون Sorena107 به صورت یک تکه طراحی شده است. طول آن 140 سانتی متر میباشد و دارای دو کشو بوده دو کشو دارای مگنت بوده و با فشردن کشو باز و بسته میشود.

خرید میز تلویزیون مبل مال مدل گلاس

میز تلویزیون در زیبایی دکوراسیون شما تاثیر بسزایی دارد۰رنگ میز، نوع پایه ، نوع دستگیره آن و حتی فضای قابل استفاده آن برای قرار دادن دستگاه یا پلیرها از جمله ویژگی هایی هستند که باید در انتخاب خود به آنها دقت کنید.

خرید میز تلویزیون صنایع چوب قائم مدل K713

میز تلویزیون «صنایع چوب قائم» مدل «K713» شاید در نگاه اول جنسی از چوب داشته باشد ولی در واقع ساخته شده از MDF بوده که با PVC روکش شده است.

خرید میز تلویزیون مدل SORENA103BR-160c

میز تلویزیون SORENA103-160c به صورت یک تکه طراحی شده است. طول آن 160 سانتی متر میباشد و دارای سه کشو بوده که سه کشو به وسیله مگنت باز و بسته میشود .

خرید میز تلویزیون سورنا مدل SORENA105-160c

میز تلویزیون A-105 به صورت یک تکه طراحی شده است. طول آن 165 سانتی متر میباشد و دارای سه کشو بوده که سه کشو به وسیله مگنت باز و بسته میشود .

خرید میز تلویزیون کارینو مدل EM104

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM104» میزی متناسب با دکوراسیون مدرن است و رنگ قهوه‌ای آن جلوه خاصی به محیط نشیمن می‌دهد.