مدل های جدید کفپوش آجری حیاط و پاسیو منزل در شکل های مختلف

کفپوش آجری حیاط به محض بکار گیری، فضایی گرم و خواستنی در دکوراسیون حیاط خانه ایجاد می کند. چه از آجرهای واقعی استفاده کنید و چه از آجرهای مصنوعی، نتیجه آن، چینشی مرتب و تمیز خواهد بود که شرایط را برای داشتن یک بعداز ظهر کاملا رمانتیک و دوست داشتنی در محیط خارجی خانه فراهم می کند. در این مطلب با مدل هایی بسیار زیبا همراه با چینشی متنوع و جدید از کفپوش های آجری در حیاط منزل آشنا خواهیم شد که می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای موزاییک ای ساده و از مد افتاده و حتی کفپوش های گران قیمت چوبی باشند. کفپوش های آجری به واسطه رنگی شبیه به کفپوش های چوبی، قادر هستند همان حس گرم را در محیط خارجی خانه ایجاد کنند.

کفپوش های آجری در حیاط هایی که فضای سبز زیادی در اطراف خود دارند بهترین ترکیب را خواهند داشت. اگر در حیاط منزلتان باغچه هایی پر از گیاهان سرسبز و گل های رنگارنگ دارید شک نکنید آجر برای پوشش کف حیاط بهترین انتخاب خواهد بود. حیاط پوشانده شده با آجر بهترین ترکیب را از لحاظ زیبایی با مبلمانی به سبک کلاسیک دارند. بنابراین اگر قصد استفاده از میز و صندلی راحتی برای فضای خارجی خانه را دارید و از طرفی از کفپوش های آجری استفاده می کنید، انتخاب مبلمانی با طرح های دایروی، گرد و منحنی شکل زیباترین دکوراسیون را در حیاط خانه شما بوجود خواهد آورد.

از آنجایی که آجرهای کف حیاط از قطعه های کوچکی تشکیل شده اند برای پوشش حیاط ها و بطور کلی محیط های خارجی کوچک بسیار مناسب هستند. همچنین اگر در منزلتان حیاط خلوت کوچکی موجود است یا قصد تزیین بالکن و پشت بام خانه را دارید آجرها بازهم نسبت به سایر مدل های کفپوش ارجحیت پیدا می کنند. آجر بهترین گزینه برای حیاط ها و محیط های خارجی کوچک است. با آجرها در یک فضای کم می توانید با چینش های متفاوت، بی نهایت ترکیب زیبا در دکوراسیون حیاط خلوت کوچک خود ایجاد کنید.

 Brick-patio-courtyard-design-ideas (1)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (2)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (3)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (4)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (5)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (6)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (7)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (8)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (9)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (10)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (11)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (12)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (13)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (14)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (15)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (16)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (17)

Brick-patio-courtyard-design-ideas (18)

کفپوش آجری حیاط

Brick-patio-courtyard-design-ideas (19)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل های جدید کفپوش آجری حیاط و پاسیو منزل در شکل های مختلف
4.8 (96%) 10 votes