عکس انواع مدل میز اداری و مدیریت / دکوراسیون اداری

کار کردن در اداره معمولا مستلزم گذراندن زمان بسیار زیادی پشت میز اداری است، بعلاوه یک مدل میز اداری مناسب می تواند بازده کارمندان اداره را به میزان زیادی افزایش بدهد چرا که آنها با خستگی و سردرگمی کمتر در یک روز شلوغ اداری روبرو می شوند. همانطور که می دانید طرز نشستن بسیاری از ما پشت میز به صورتی است که فشار زیادی را به ستون فقرات وارد می کند. بنابراین برای دوری از مشکلاتی که در آینده ممکن است به سراغ  شما بیاید باید بدنبال میز و صندلی اداری ارگونومیک باشید تا با طرز نشستن صحیح دردی در ناحیه ستون فقرات و کمر خود نداشته باشید. میزهای ارگونومیک اداری معمولا ارتفاعی برابر با 75 سانتی متر از کف اتاق دارند همچنین این میزها فضایی مناسبی را برای قرار گیری پاها در زیر میز در نظر می گیرند. اما بهترین گزینه برای انتخاب میز اداری مدلی است که در کنار داشتن ارگونومی مناسب، زیبایی هم داشته باشد. در این مطلب به معرفی تعدادی از زیباترین مدل های میز اداری که در کنار ارگونومیک بودن با چهره زیبای خود دکوراسیون اداری را هم شیک و مدرن جلوه می دهند آشنا خواهیم شد.
در بازار تعداد زیادی مدل میز اداری و میزهای اداری ارگونومیک وجود دارد اما هر میز ارگونومیکی لزوما خوب و عالی نیست. در خرید میز مناسب با نیازهای خودتان باید به نکات زیادی توجه کنید. برای مثال اگر در محیط کار بیشتر با کامپیوتر کار می کنید باید میزی را انتخاب کنید که برای کار با کامپیوتر طراحی شده باشد تا فضای مناسبب برای جاگذاری کیس، کیبورد و … وجود داشته باشد همچنین محلی برای جمع و مرتب کردن سیم های کامپیوتر در جای امن و مناسب وجود داشته باشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند. اگر در محل کاراتان بیشتر با کاغذ و پرونده ها و ملاقات های حضوری سرکار دارید باید میزی را انتخاب کنید سطح آن مساحت زیادی را در اختیار شما قرار بدهد تا در رسم کردن، نوشتن و مرتب کردن کاغذ ها و ورقه ها مشکلی نداشته باشید بعلاوه همچین میزی باید فضای مناسبی را برای ذخیره کردن فایل ها شما در اختیارتان بگذارد تا با کمبود فضا در میزتان روبرو نشوید.

اما زمانی که نیاز به میزی دارید که هر دو شرایط بالا را پوشش بدهند بهترین گزینه برای انتخاب میز اداری استفاده از میز های L (اِل) شکل است که برای ملاقات های حضوری هم بسیار مناسب هستند. اگر هم از لحاظ مالی در مضیقه نیستید یا فضای زیادی در اختیار دارید می توانید از میز های U (یو) شکل استفاده کنید که علاوه بر کارایی بیشتر، چهره لوکس تری هم به محیط کارتان می دهد.

1

مدل میز اداری شیک و جالب ال شکل

2

میز مدیریت جدید

3

مدل میز اداری و مدیریت شیشه ای

4

موضوعات مرتبط:

انواع مدل صندلی کامپیوتر جدید / دکوراسیون دفتر کار

محیط کار خلاقانه و الهام بخش – دکوراسیون دفتر کار خانگی

مدل میز تحریر – میز مطالعه خانگی

5

ست میز مدیریت مشکی رنگ

6

میز اداری دکوری زیبا

7

طرح دکوراسیون اداری جالب

8

عکس مدل دکوراسیون اداری چوبی

9

مدل دکوراسیون اداری و میز اداری چوبی زیبا

10

دکوراسیون اداری شیک

11

عکس دکوراسیون اداری و اتاق مدیریت

12

موضوعات پر بازدید:

مدل اتاق خواب زیبا و شیک – طراحی داخلی اتاق های فوق العاده

انواع مدل تابلو های هنری مدرن برای دکوراسیون منزل

انواع مدل صندلی های مدرن و کلاسیک – صندلی دکوراتیو

13