30 مدل مبلمان راحتی جدید و بسیار زیبا مناسب هر دکوراسیونی

 

مبلمان قطعه اصلی در اتاق های اجتماعی خانه مثل نشیمن و پذیرایی محسوب می شوند، طوریکه به راحتی می توان از آنها بعنوان یک نقطه کانونی در دکوراسیون استفاده کرد. مبلمان راحتی جدید با طراحی خلاقانه و کمتر دیده شده، پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به نقطه مرکزی دکوراسیون هستند و می توان کل چیدمان یک اتاق را براساس آنها تزیین کرد. البته همیشه به یاد داشته باشید که تعادل بین زیبایی و کارایی نکته اصلی در داشتن یک انتخاب درست است.

در این پست با 30 مدل مبلمان راحتی جدید و خلاقانه آشنا خواهید شدکه از همه جور سبکی الهام گرفته اند. برخی بیشتر به سمت طرح های کلاسیک و صنعتی گرایش دارند و برخی دیگر دنباله رو سبک مدرن و مینیمال هستند. همانطور که در عنوان مشخص شد، این مبل ها برای هر نوع دکوراسیونی مناسب خواهند بود، به عبارت دیگر علاوه بر اتاق نشیمن، در اتاق خواب اتاق کار هم می توان از آنها استفاده کرد. ضمن اینکه اگر در بازار بدنبال مدل های مشابه بگردید، متوجه خواهید شد قیمت این مبل ها خیلی ایده آل تعیین شده تا در دسترس قشر وسیعی از مردم قرار بگیرند.

مبلمان-راحتی-جدید (28)

مبلمان-راحتی-جدید (11)

ابتدا با چند مدل مدرن شروع می کنیم که برای دکوراسیون های کوچک گزینه ایده آل تری هستند. در شکل اول یک ست مبل راحتی بسیار زیبا با پایه های چوبی را مشاهده می کنید که سادگی سبک معاصر و امروزی را با ویژگی های مدرن ترکیب کرده است. برای تزیین مبلمان راحتی، استفاده از کوسن نقش بسزایی خواهد داشت که در اینجا کوسن های طرح دار زیگزاگی این کار را انجام می دهند. فکر می کنم همه شما خوانندگان عزیز وبسایت اتاق با رنگ آبی و شاد این مبل موافق باشید. چنین رنگی در زمینه سفید دیوار خیلی زیبا خودنمایی خواهد کرد.

مبلمان-راحتی-جدید (1)

مبلمان-راحتی-جدید (2)

مبلمان-راحتی-جدید (3)

مبلمان-راحتی-جدید (4)

مبلمان-راحتی-جدید (5)

در مطالب پیشین پیرامون مبل چسترفیلد یا لمسه ای مدل هایی را معرفی کردیم اما حقیقت این است که مبل های چسترفیلد امروزه بسیار محبوب شده اند و نمی شود به یک مطلب اکتفا کرد. شکل زیر یک نمونه کلاسیک مبل راحتی چسترفیلد را نشان می دهد که البته ظاهری امروزی تر نسبت به نمونه های دیگر دارد. پارچه مخملی قهوه ای رنگ مبل در کنار کوسن های باریک لوله ای در گوشه ها، ظاهر این مبل را فوق العاده شیک و البته لوکس و با کلاس نشان می دهد. پارچه های مخملی ایده تازه ایست که در مبلمان راحتی جدید بکار می رود.

مبلمان-راحتی-جدید (6)

مبلمان-راحتی-جدید (7)

مبلمان-راحتی-جدید (8)

مبلمان-راحتی-جدید (9)

مبلمان-راحتی-جدید (10)

مبل های تخت خواب شو یک حل عالی برای غلبه بر مشکل کمبود فضای خواب در خانه های کوچک آپارتمانی است. در این قسمت نگاهی می اندازیم به مبلمان راحتی جدید و تاشو که از نظر راحتی هم در حالت نشستن و هم در حالت دراز کشیده بهترین هستند. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید ظاهر این مبل ها نیز برخلاف عقیده بسیاری از مردم چیزی از مدل های معمولی کم نداشته و حتی در بعضی موارد زیباتر از آنها دیده می شوند. کارایی و تنوع بالای این محصولات باعث شده در هر چیدمانی بشود از آنها استفاده کرد.

مبلمان-راحتی-جدید (12)

مبلمان-راحتی-جدید (13)

مبلمان-راحتی-جدید (14)

مبلمان-راحتی-جدید (15)

در چیدمان های مدرن برای مبلمان راحتی کاربردهای چندگانه در نظر می گیرند. در بالا با مبل های تخت خواب شو اشاره کردیم اما می شود استفاده های دیگری هم از آنها کرد. پیدا کردن مبل راحتی برای مرکز اتاق کار آسانی نیست، اما مدل زیر برای این کار خیل عالی بنظر می رسد. پشت مبل به صورت سرتاسری محفظه ای قفسه مانند برای نگهداری انواع و اقسام لوازم در نظر گرفته شده تا همه وسایل اتاق نشیمن، در نزدیکترین فاصله به افراد خانواده باشد. چنین طراحی هوشمندانه ایی هم جنبه کاربردی خواهد داشت و هم زیبایی ست نشیمن را دوچندان خواهد کرد.

مبلمان-راحتی-جدید (16)

مبلمان-راحتی-جدید (18)

مبلمان-راحتی-جدید (19)

مبلمان-راحتی-جدید (17)

مبلمان راحتی جدید به سبک امروزی و معاصر تنوع زیادی پیدا کرده اند. یکی از طرح های بسیار زیبا و البته پر طرفدار این روزها، مبل راحتی پف کرده سکشنال است. این مبل ها قابلیت تنظیم تکیه گاه سر را دارد و به تمام اعضای خانواده اجازه می دهد مکان راحت برای نشستن و دراز کشیدن خود را انتخاب کنند. دیزاین مبل بقدری کامل است که نیاز به مبلمان اضافه را از بین می برد اما با قرار دادن یک صندلی راحتی تک نفره اضافه فضای نشستن را افزایش داد.

مبلمان-راحتی-جدید (31)

مبلمان-راحتی-جدید (22)

مبلمان-راحتی-جدید (23)

مبلمان-راحتی-جدید (20)

مبلمان-راحتی-جدید (21)

مبلمان-راحتی-جدید (24)

مبلمان-راحتی-جدید (27)

مبلمان-راحتی-جدید (26)

مبلمان-راحتی-جدید (25)

مبلمان-راحتی-جدید (29)

مبلمان راحتی جدید

مبلمان-راحتی-جدید (30)