60 مدل جا گلدانی ایستاده [ شلف گلدان ] جدید فلزی، چوبی و سنگی 2019

بروزرسانی شده در تاریخ 98/5/22

یک گل یا گیاه زیبا نیاز به گلدانی شیک دارد و همینطور گلدان شیک نیز نیازمند جا گلدانی ایستاده لوکس و باکلاس است تا نهایت تاثیر گذاری در دکوراسیون خانه را داشته باشد. خوب از آنجایی که مکان های کمی برای بررسی و مشاهده طرح های جدید و بروز استند یا جا گلدانی در بازار وجود دارد، اینترنت فرصت مناسبی برای آشنایی با طرح های متنوعی است که به تازگی طراحی و تولید شده اند.

بیشترین وسایلی که در خانه مورد استفاده قرار میگیرد تلویزیون هست .تنها چیزی که بیشتر افراد و مهمان ها به ان توجه میکنند تلویزیون هست پس بیشتر در چشم مهمان ها هست. به همین دلیل حتمی تلویزیون در بهترین جای خانه قرار گیرد تا باعث زیبایی دکوراسیون داخل خانه شود. جاتلویزیون دیواری یکی از بهترین وسایلی است که میتواند علاوه بر نگه داشتن تلویزیون به زیبایی خانه ی شما نیز کمک کند اما بیشتر افراد دوست دارند تا تلویزیون را در دیوار نگه دارند برای همین میز تلویزیون دیواری ساخته شده در جنس و طرح های مختلفی ساخته شده اند تا بتواند برای رفع مشکلات مردم کمک کند. کسانی که دوست دارند تلویزیون خود روی دیوار باشد پس حتمی به یک میز تلویزیون دیواری نیاز دارند سعی کنید در انتخاب این میز ها نیز دقت کنید تا بهترین میزی که میتواند مشکلات شما را حل کند را انتخاب کنید و بخرید در انتخاب میز ما در این مطلب به شما کمک میکنیم و عکس 43نمونه از بهترین میز تلویزیونی دیواری را قرار داده ایم تا بتوانید به دلخواه انتخاب و بخرید.

در این مطلب عکس هایی از جدیدترین و زیباترین مدل های جا گلدانی ایستاده گرد آوری شده تا عزیزانی که قصد خرید چنین وسایلی را دارند با نمونه هایی مناسب برای الهام گیری آشنا شوند.

مدل هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد هم برای فضای بیرون مناسب هستند و هم برای فضا داخل، ضمنا بغیر از خانه می شود در اداره یا محیط کار نیز از آنها استفاده کرد. برخی طرحی سرامیکی دارند و برخی دیگر فلزی و چوبی اند. خوبی این مدل ها این است که تقریبا همه آنها را می شود همانند یک اثر هنری مثل یک مجسمه ایستاده در دکور خانه بنمایش گذاشت. تنها چیزی که برای کامل شدن طرح نیاز دارید یک گیاه با طراوت زیباست تا همگی باغچه امروزی داخل منزلتان را تحسین کنند.

استند گل مدرن 3 طبقه MDF

استند گل مدرن 3 طبقه MDF

استند گل مدرن 3 طبقه MDF

استند گل مدرن 3 طبقه MDF

استند گل مدرن 3 طبقه MDF

استند گل مدرن 3 طبقه MDF

استند گل مدرن 3 طبقه MDF

 

جا-گلدانی-ایستاده (40)

ابتدا با تعدادی مدل فلزی شروع می کنیم که به ترتیب در شکل های زیر آورده شده اند. شکل اول متعلق به ست استند سه تایی با ارتفاع متفاوت است. البته بغیر از رنگ سیاه، رنگ سفید آنها نیز موجود است. شکل دوم هم یک ست سه تایی است از جنس آهن است که به خوبی با گلدان های سنتی سفالی ترکیب می شود. جا گلدانی ایستاده در شکل سوم طرحی کاملا مدرن و به شکل پایه های دوربین عکسبرداری دارد و به همین خاطر برای دکوراسیون مدرن ساخته شده.  شکل چهارم مدل هایی با ارتفاع کوتاه از جنس استیل بوده و بیشتر مناسب فضای کنار راه پله و محیط بیرون هستند.

جا-گلدانی-ایستاده (1)

جا-گلدانی-ایستاده (2)

جا-گلدانی-ایستاده (3)

جا-گلدانی-ایستاده (4)

جا-گلدانی-ایستاده (5)

طرح های فلزی تنوع بسیار زیادی دارند و نمی شود به راحتی از کنار آنها گذشت. مورد اول در شکل های زیر، طرحی قفس مانند ساخته شده با فلز مس را نشان می دهد که بعنوان یک شئ آنتیک در دکوراسیون خیلی زیبا خودنمایی خواهد کرد. شکل دوم یک طرح مدرن دیگر است که برای گلدان های بیضوی طراحی شده. مورد سوم ترکیب زیبایی چوب و فلز را نشان می دهد پایه فلزی همزمان با ارتفاع گرفتن پیچ خورده و در نهایت به سطح صاف چوبی از جنس درخت گردو متصل می شود.

جا-گلدانی-ایستاده (6)

جا-گلدانی-ایستاده (7)

جا-گلدانی-ایستاده (8)

جا-گلدانی-ایستاده (9)

جا-گلدانی-ایستاده (10)

جا-گلدانی-ایستاده (11)

جا-گلدانی-ایستاده (12)

خوب حالا نوبت به جا گلدانی ایستاده چوبی می رسد. طرح های چوبی را می شود در هر دکوراسیونی با هر سبکی استفاده کرد، اما مسلما برای محیط بیرون خانه مناسب نیستند. نمونه اول استندهای پایه کوتاه برای قرار گیری در فضای کف اتاق یا روی میز هستند. این استندهای از چوب درخت گردو ساخته شده اند. اما مدل هایی که رنگ چوبی دارند دکوراسیون های مدرن و سرد را گرم نشان می دهند. به نظرم بهترین گلدان ها برای ترکیب با استندهای چوب طبیعی، گلدان های سرامیکی و سفید رنگ هستند. شکل های دوم و سوم همین موارد را نشان می دهد.

جا-گلدانی-ایستاده (13)

جا-گلدانی-ایستاده (14)

جا-گلدانی-ایستاده (15)

جا-گلدانی-ایستاده (16)

جا-گلدانی-ایستاده (17)

مدل آورده شده در شکل اول یک طراحی جالب و خلاقانه دارد. این جا گلدانی در حقیقت جزئی از خود گلدان است و پایه جدا نیست. با این طرح گیاه هم همی تواند نفس بکشد. طرح دوم کاملا از مدل های جنگلی الهام گرفته و ظاهری بسیار شبیه به چوب دارد اما از چوب نبوده و از فلز ساخته شده است. شکل های بعدی همگی مدل های چوبی ساخته ایکیا را نشان می دهد که شرکتی معروف در ساخت وسایل و اسباب خانه با کیفیت بالاست. تمامی این مدل ها از چوب بامبو ساخته شده اند.

جا-گلدانی-ایستاده (18)

جا-گلدانی-ایستاده (19)

جا-گلدانی-ایستاده (20)

جا-گلدانی-ایستاده (21)

جا-گلدانی-ایستاده (22)

جا-گلدانی-ایستاده (23)

  استند و جا گلدانی نردبانی امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده چرا که فضای بسیار کمی را اشغال کرده و از طرفی جای کافی و بسیار زیبا برای چیدن و بنمایش گذاشتن گلدان ها فراهم می کنند. البته مدل های نردبانی بزرگ با ارتفاع بلند هستند، اما مدل های کوتاه قد آنها نیز بسیار بامزه و شیک طراحی شده اند. شکل اول یکی از همین مدل های کوتاه و سه طبقه را نشان می دهد که با چوب درخت بامبو ساخته شده است.

جا-گلدانی-ایستاده (24)

جا-گلدانی-ایستاده (25)

جا-گلدانی-ایستاده (26)

جا-گلدانی-ایستاده (27)

جا-گلدانی-ایستاده (28)

و در نهایت می رسیم به مدل های سنگی با حکاکی های بسیار زیبا که مناسب دکوراسیون های سلطنتی و لوکس هستند. تمامی این مدل ها ساخت دست بوده و قیمت زیادی دارند.

جا-گلدانی-ایستاده (29)

جا-گلدانی-ایستاده (30)

جا-گلدانی-ایستاده (31)

جا-گلدانی-ایستاده (32)

جا-گلدانی-ایستاده (33)

جا-گلدانی-ایستاده (34)

جا-گلدانی-ایستاده (35)

جا-گلدانی-ایستاده (36)

جا-گلدانی-ایستاده (37)

جا-گلدانی-ایستاده (38)

جا-گلدانی-ایستاده (39)

جا-گلدانی-ایستاده (40)

جا گلدانی ایستاده

جا-گلدانی-ایستاده (41)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

آخرین مطالب بخش