راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

می پسندم
3+

در دکوراسیون آشپزخانه کابینت اصلی ترین نقش را در تعیین فضای محیط تعیین می کند. کابینت خود را مدرن با خطوط ساده و بی نقش انتخاب کنید تا کل آشپزخانه چهره ایی مدرن بگیرد و یا کابینت هایی سنتی با نقش و خطوط زاویه دار استفاده کنید تا آشپزخانه شما فضای سنتی و کلاسیک بخود بگیرد. اما قطع یقین می توان گفت سینک ظرفشویی آشپزخانه یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون آشپزخانه بعداز کابینت است.

معمولا در خانه وسایل و ابزاراتی وجود دارد که ما عمدتا از آنها استفاده نمی کنیم و یا استفاده از آنها محدود به یک یا دو کار می شود، اما آیا شما به اندازه ایی که با انواع سینک ظرفشویی کارهای مختلفی انجام می دهید با وسایل دیگر هم همینطور هستید؟  می شود از پاسخ این سوال به این نتیجه رسید که مدل سینک ظرفشویی  یکی از مهم ترین وسایلی است که شما برای آشپزخانه تان انتخاب می کنید و این انتخاب برای مدت زمان بسیار طولانی بروی زندگی روزمره شما تاثیر خواهد گذاشت. انواع سینک ها در استایل ها و کاربردهای مختلفی به بازار عرضه می شوند بنابراین پیدا کردن و خرید سینک ظرفشویی که با استایل و بودجه شما بخورد کار آن چنان سختی نیست. سینک ها از جنس های آلومینیومی ساده، سینک استیل ، سنگی، مسی و فلزات دیگر و در ابعاد مختلف مانند سینک های تک لگنه، دولگنه و حتی سه لگنه تولید می شوند.
انواع مدل سینک ظرفشویی بزرگ و تک :

این سینک های تک لگنه و عمیق به اندازه ایی هستند که به راحتی می شود ماهی تابه بزرگ را درون آن بشویید که البته با محدودیت جا برای قرار دادن ظروف کثیف و ظروف شسته شده برای آب کشیدن مواجه هستید. پس سعی کنید حداقل از انواع مدل سینک ظرفشویی که دارای سبدی جداگانه برای خشک کردن ظروف و مواد غذایی هستند استفاده کنید.

229 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

1ss1 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

راهنمای خرید سینک ظرفشویی

1s1 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

1s راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

1 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

148 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

  انواع سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۴۰/۶۰:

ابعاد سینک ظرفشویی آشپزخانه در این مدل نسبت ۶۰ به ۴۰ دارند به شما اجازه می دهند دو کار جدا را همزمان انجام دهید. مثلا در یکی ظرف بشویید و در دیگری به آماده سازی مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات بپردازید. در این مدل سینک های ظرفشویی با آزادی عمل بیشتر می توانید ظرف ها را در یک طرف در مایع ظرفشویی قرار داده و در طرف دیگر به آب کشیدن ظرف ها بپردازید. البته به دلیل سایز کوچک لگن ها شستن ظروف بزرگ مانند ماهی تابه ها کمی دشوارتر است.

2 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

مطالب مرتبط:

انواع  مدل کابینت آشپزخانه سفید – عکس

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ایتالیایی / عکس

3s راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعادابعاد سینک ظرفشویی آشپزخانه با نسبت ۴۰ به ۶۰

332 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

  انواع سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۵۰/۵۰:

 این مدل تقریبا مانند مدل بالا است با این تفاوت که فقط برای افرادی که به تقارن علاقه دارند مناسب است و نسبت ابعاد سینک ظرفشویی در این مدل ۵۰ ۵۰ است اما کمتر از مدل قبلی در آشپزخانه های مدرن استفاده می شود.

4s راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

مطالب پر بازدید:

انواع مدل میز ناهار خوری چوبی و میز تلویزیون سنتی در چیدمان مدرن

طراحی اتاق پذیرایی آرامش بخش – دکوراسیون اتاق نشیمن

3 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

 انواع سینک ظرفشویی سه لگنه:

این مدل سینک ظرفشویی با دو لگن هم اندازه در طرفین معمولا در وسط لگن کوچکتری دارند که برای ریختن آشغال ازآن استفاده می شود در نتیجه فضای بیشتری در اختیارتان خواهد بود. این سینک ها اندازه بزرگی دارند و درنتیجه به فضای بیشتری هم نیاز دارند که این عامل  منتقل کردن ظروف به دو طرف سینک را سخت می کند می باشد.

4 راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

نوشته های مرتبط
۳ دیدگاه برای این نوشته
Arefeh

لطفاً مارک سینک هارو میدید بنده سینک مشکی میخوام

ریحانه

سلام خسته نباشید
سینک با ابعاد ۴۰ می خوام ولی نمی تونم پیدا کنم اگه میشه راهنمایی بفرمایید از کجا تهیه کنم؟

F.A

مرسی از سایت خوبتون

ارسال یک دیدگاه

*