از دردسر قفل ها و کلیدهای درب منزلتان خسته شده‌اید؟

فرض کنید خسته و کوفته از محل کارتان به خانه برگشته‌اید و دستتان هم پر است. کسی هم در خانه نیست که در را برایتان باز کند. درک می‌کنم! یکی از بزرگ‌ترین عذاب‌ها این است که با هزار دردسر دنبال کلیدتان بگردید و در را باز کنید. تازه اگر خوش‌شانس باشید و کلید همراهتان باشد و آن را فراموش نکرده باشید. که اگر فراموشتان شده باشد، تازه در ابتدای ماجرا قرار دارید!

قفل‌های دیجیتال  به شما این امکان را می‌دهند که با کمترین فشار و دردسر بازشان کنید. این کار می‌تواند به سادگی یک لمس با سرانگشتتان باشد و آنوقت در برایتان باز شده است! ضمن اینکه کلید همیشه همراه شماست؛ در چشم‌ها، سرانگشتان یا کف دستتان.

از دردسر قفل ها و کلیدهای درب منزلتان خسته شده‌اید؟

از مزایای استفاده از قفل دیجیتال چه می‌دانید؟

قفل‌های دیجیتال یکی از مهم‌ترین و درعین حال پرکاربردترین ابزار درمیان گجت‌های الکترونیک هستند که توانسته‌اند جای خود را درمیان مشتریان باز کنند. یکی از مهم‌ترین دلایل کاربران برای استفاده از قفل‌های هوشمند، سهولت استفاده از آن‌ها در کنار امنیت کم‌نظیرشان است. با ما همراه باشید تا با فواید قفل دیجیتال آشنا شوید.

چرا قفل دیجیتال؟

امروزه گجت‌های الکترونیک هوشمند زندگی افراد را بسیار راحت و دلپذیر کرده‌اند. سهولت استفاده از آن‌ها، امکانات وسیعی که دراختیار کاربران قرار می‌دهند و جذابیت‌های بصری آن‌ها باعث شده‌ است که این گجت‌ها جای خودشان را در دل کاربران باز کنند. یکی از این گجت‌ها قفل هوشمند است. سال‌ها است که قفل هوشمند به صورت وسیع در ادارات، هتل‌ها و دفاتر استفاده می‌شوند. اما این روزها، کاربران خانگی به‌صورت وسیعی به استفاده از قفل های الکترونیک رو آورده‌اند و درصد وسیعی از بازار این گجت‌های الکترونیک را به خود اختصاص داده‌اند.

امنیت، امکانات وسیع و سهولت دسترسی از مهم‌ترین دلایل کاربران برای انتخاب قفل دیجیتال به عنوان حافظ امنیت منازلشان است. این قفل‌ها درعین اینکه از فناوری پیچیده‌ای استفاده می‌کنند، کاربری آسانی دارند و هرکسی با هر سطح آشنایی با محصولات فناورانه می‌تواند کاربر این قفل‌ها باشد. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از این نوع قفل استفاده کنند تا خیالشان از بابت دسترسی همه اعضای خانواده به قفل راحت باشد.

از دردسر قفل ها و کلیدهای درب منزلتان خسته شده‌اید؟

قفل هوشمند ؛ رفیق همه اعضای خانواده

فرقی نمی‌کند در خانه چندنفر هستید و اعضای خانواده شما تا چه اندازه با فناوری آشنا هستند. قفل الکترونیک به تناسب توانایی اعضای خانواده در خواندن اعداد و کار با گجت الکترونیک تنظیم می‌شود. شما می‌توانید از سنسورهای بیومتریک استفاده کنید تا اگر کودک یا سالمندی در خانه دارید که توانایی حفظ کردن اعداد را ندارند یا نمی‌توانند اعداد را بخوانند هم بتوانند به سادگی در را باز کنند.

شما برای باز کردن قفل‌های دیجیتال گزینه‌های زیادی پیش رویتان دارید. از وارد کردن رمز و استفاده از کارت‌های تراشه‌دار تا استفاده از کلید مکانیکی و یا حسگرهای بیولوژیک. حسگرهای بیولوژیک جذاب‌ترین بخش قفل‌های هوشمند هستند. شما می‌توانید با استفاده از این حسگرها با اسکن اثر انگشت، کف دست یا قرنیه خودتان را به قفل معرفی کنید و سنسورهای قفل الکترونیک به محض قرار گرفتن در معرض این حسگرها، در را برایتان باز خواهند کرد.

از دردسر قفل ها و کلیدهای درب منزلتان خسته شده‌اید؟

قفل های دیجیتال، محافظ خانه‌ها و ساکنین آن‌ها

داستان سنسورهای قفل هوشمند به قابلیت باز شدن آن‌ها ختم نمی‌شود. قفل ‌های الکترونیک سنسورهای دیگری هم دارند که در صورت لزوم فعال می‌شوند و تاحدود زیادی خیال کاربران را از بابت امنیت، حواس‌پرتی و خطرات بالقوه راحت خواهند کرد.

یکی از سنسورهای کارآمد و مفید قفل دیجیتال، حساسیت آن‌ها به باز بودنشان برای مدت طولانی است. اگر درب منزل شما که به قفل هوشمند مجهز شده است، برای مدت چندقیقه به صورت مداوم باز بماند در به صورت خودکار بسته خواهد شد یا به شما هشدار خواهد داد که در، باز است.

قفل‌های الکترونیک همچنین به قفل خودکار مجهز هستند. بسیاری از ما آنقدر غرق افکار و خیالاتمان هستیم که گاهی یادمان می‌رود در را بعد ازخروج از خانه قفل کنیم. اگر در خانه شما به قفل دیجیتال مجهز باشد، دیگر نگرانی از بابت بسته یا باز بودن قفل نخواهید داشت و به صورت خودکار قفل خواهد شد.

یکی دیگر از سنسورهای کارآمد و کاربردی قفل های هوشمند، سنسور حریق و سنسور ورود مهاجم است. اگر دمای خانه شما از میزان مشخصی بالاتر برود، سنسور حریق قفل دیجیتال شما فعال خواهد شد و به شما هشدار حریق را صادر خواهد کرد. شما با استفاده از سنسور امنیتی این قفل می‌توانید درصورت تهاجم افراد غریبه به خانه از آن باخبر شوید و اگر کسی خواست به زور وارد خانه شما شود، قفل هوشمند هشدارهای لازم را به ساکنین یا اپلیکیشن مربوطه در گوشی هوشمند مالک صادر خواهد کرد.

محافظت از کودکان و سالمندان با قفل هوشمند

فراموشی، زوال عقل یا آلزایمر از مهم‌ترین عوارضی هستند که افراد سالمند با آن‌ها دست‌وپنجه نرم خواهند کرد. یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های افراد خانواده برای محافظت از سالمندان مبتلا به آلزایمر، خروج ناگهانی و بدون اطلاع این بیماران از خانه است. شما می‌توانید با استفاده از قفل داخلی قفل های الکترونیک خیالتان را از بابت این نگرانی راحت کنید. قفل دیجیتال از داخل خانه قفل می‌شود و سالمندان مبتلا به آلزایمر نخواهند توانست از خانه خارج شوند.

دقیقا همین قاعده برای کودکان هم صادق است. شما با استفاده از قفل داخلی که به قفل کودک هم مشهور است می‌توانید دسترسی کودکان به قفل را محدود کنید و مانع از خروج ناگهانی آن‌ها از خانه شوید. چه چیزی بهتر ازاین؟

از دردسر قفل ها و کلیدهای درب منزلتان خسته شده‌اید؟

قفل دیجیتال ، گجت هوشمند، کاربردی و کاربر پسند

با انتخاب قفل الکترونیک برای محافظت از منازل انتخاب هوشمندانه‌ای خواهید داشت. این قفل‌ها مصداق بارز «یک بار هزینه کنید و یک عمر استفاده کنید» هستند. شاید در ابتدای کار فکر کنید که قفل هوشمندارزش هزینه و دردسر نصب را ندارید، اما زمانی که با کارآمدی این قفل‌ها و سهولت نصب آن‌ها آشنا شوید، نظرتان درباره آن‌ها عوض خواهد شد.

شما می‌توانید با انتخاب قفل‌های دیجیتال از برندهای معتبر خیالتان را تا آخر عمر از بابت امنیت و کارایی آن‌ها راحت کنید و دیگر نیازی به هزینه‌ تعویض قفل یا خرید مجدد آن‌ها بعد از تعویض خانه نخواهید داشت. زندگی راحت و شاد، انتخاب هوشمندانه‌ای است که افراد هدفمند خواهند داشت. شما چطور؟ انتخاب‌هایتان هوشمندانه است؟

مجموعه نوآوران هوشمند با بیش از 15 سال سابقه درخشان در فروش و خدمات قفل های دیجیتال یوکا محصول کره جنوبی یک انتخاب هوشمند و مطمئن خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.yuccahq.com  مراجعه بفرمایید.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!