39 مدل ظروف دکوری شیک با قیمت برای خانه های مدرن + خرید

ظروف دکوری شیک، راهی برای زیباسازی فضای منزل
فضای منزل را می توان به کمک وسایل و ابزارهای مختلف زیبا و خاص کرد که ظروف دکوری شیک از جمله ی این وسایل هستند که قادرند چشم هر بیننده ای را به سمت خود جذب کنند اما این کار نیازمند این است که با نحوه ی خرید و چیدمان این وسایل آشنایی کامل داشته باشید. صرف خرید این ظروف دکوری شیک، که از لحاظ ظاهری سلیقه ای خواهد بود، منزل شما را زیباتر نخواهند کرد بلکه فاکتور بسیار مهم جنس، رنگ و نحوه ی چیدمان است.
اگر تاکنون با این موضوع آشنایی کامل نداشته اید و نسبت به انجام آن مردد هستید ما به شما کمک می کنیم تا در این امر مهم بسیار سنجیده و حساب شده رفتار کنید تا از طرح نهایی و خرید خود رضایت کامل را داشته باشید. این مطلب کامل ترین مقاله ای خواهد بود که در این زمینه مطالعه خواهید کرد و تمامی سؤالات شما را پاسخ خواهد داد. با ما همراه باشید.

اصول خرید و استفاده از ظروف دکوری شیک

در این قسمت ابتدا برخی فاکتورهای خرید ظروف دکوری شیک را بررسی خواهیم کرد و سپس نکاتی را در مورد نحوه ی چیدمان آنها بیان می کنیم. نکات خرید عبارتند از:
شستشو:
ظروف دکوری شیک از جمله وسایلی هستند که مانند هر وسیله ی دیگری نیازمند نگهداری و شستشو هستند که هنگام خرید حتما باید جویا شوید که چه نکاتی را باید مدنظر قرار داد؛ آیا این ظروف را می توان در ماشین ظرفشویی برای شستشو قرار داد یا خیر؟ آیا نسبت به برخی مواد شیمیایی حساس هستند؟ تا چه میزان نسبت به ضربه مقاومت دارند؟ اینها از جمله سؤالاتی هستند که باید پاسخ آنها را بدانید
فضای مورد استفاده:
حتما قبل از خرید ظروف دکوری شیک فضای خود را در نظر بگیرید تا بیش از فضایی که در اختیار دارید، خریداری نکنید زیرا موقعی که برای خرید این اقلام اقدام می کنید حتما با نمونه های بسیار زیبایی برخورد خواهید کرد که از نظر شما ممکن است همگی ارزش خرید داشته باشند.
در دسترس بودن:
حتما وقتی برای خرید لوازم و ظروف تشریف برده اید این جمله را از فروشنده شنیده اید: آخرین ست از این محصول برای من باقی مانده. حتما مطمئن شوید که خط تولید این ظروف به اتمام نرسیده باشد و یا رو به اتمام نباشد چرا که ظروف دکوری در اثر شکستن ناقص می شوند و یا اگر شما از لحاظ مالی امکان خرید ست کامل آن را نداشته باشید و برای آینده برنامه ریزی کرده باشید و خط تولید آن متوقف شده باشد، ست ظروف دکوری شیک شما ناقص خواهد ماند.

ظروف دکوری شیک، هر نوع مختص فضایی خاص حتی برای دیوار

در ادامه نکات و نحوه ی چیدمان ظروف دکوری شیک را بیان می کنیم:
درست است که ظروف دکوری شیک برای زیباسازی فضای داخلی منزل به کار می روند اما هیچ الزامی نسبت به خرید آن در هر گوشه یا فضای منزل نیست.
لزوما قیمت بالای این ظروف به معنای این نیست که حتما مناسب فضای شما باشد پس به سبک و رنگ دکوراسیون داخلی دقت کنید.
اصول و موارد قبلی را با ظروف جدیدی که خریداری کرده اید، تکرار نکنید. تکرار دلسردی و بی روحی را با خود به همراه می-آورد.
ظروف دکوری شیک خود را در یک مجموعه مانند شلف، کابینت های دیواری و یا بوفه جمع آوری کنید تا هم نمود بهتری داشته باشد و هم فضای خانه ی شما را بیش از حد شلوغ نشان ندهد. این امر مخصوصا برای خانه های کوچک یک اشتباه مهلک شناخته می شود.
همانطور که مشاهده کردید از مرحله ی تصمیم گیری برای خرید تا چیدمان ظروف دکوری شیک، همگی فاکتورها و عوامل مؤثر خاص خود را دارند که بدون اطلاع از آنها نه تنها خرید مناسبی نخواهید داشت بلکه از طرح نهایی خود نیز رضایت کافی را کسب نخواهید کرد. امیدواریم این مقاله توانسته باشد به سؤالات مهم شما پاسخ داده باشد و نقشی در زیباسازی منزل شما ایفا کند.

(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است)

 • نحوه نمایش کالاها

خرید ظرف دکوری صفاهان مدل کاپ کد 14584

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  44*30 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • جنس
  سرامیک
 • سایر ویژگی‌ها
  عدم تغییر رنگ و سیاه شدن قسمت های رنگی
۱۴۹,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری کد 4488

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  10*10*7 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • جنس
  فلز
 • سایر ویژگی‌ها
  قندان فلزی
 • ساخت ترکیه
۴۹,۹۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری ایکیا مدل Stockholm

«ظرف دکوری ایکیا مدل Stockholm» با طراحی به‌شکل شکوفه‌های گل برای دکور و حتی سرو میوه و تنقلات کاربرد دارد. این ظرف زیبا با رنگی جذاب و کیفیت ساختی مطلوب برای دکور خانه و ویترین کابینت‌ها انتخابی ایدئال است. توجه با دکور تاثیر بسیار مثبتی روی تصور اطرافیان و مهمانان شما دارد. با انتخاب بهترین‌ها می‌توانید نظر آن‌را درمورد خود تغییر دهید. این ظرف دارای قطر 20 سانتی‌متر و ارتفاع 10 سانتی‌متر است. برای میز جلومبلی، روی کانتر آشپزخانه و حتی میز نهارخوری استفاده از این ظرف می‌تواند سلیقه‌ی متفاوت شما را به همه نشان دهد.

۳۳۴,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری شیشه ای ایکیا مدل BEGAVNING سایز 26

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  قطر 15 و ارتفاع 26 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • جنس
  شیشه
۲۵۸,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری مدل الوند کد MRK6

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده است. از این ظرف چند وجهی زیبا میتوان بعنوان گلدان برای گیاهان کم آب و رز جاودان و ظرف تنقلات و همچنین لوازم تزئینی, هدیه و لوازم سفره عقد و … و حتی با قراردادن ریسه چراغهای تزئینی داخل آن, به شکل چراغ خواب نیز بهره برد. لازم به ذکر است ابعاد حدودی آن 18*22 سانتی متر در نظر گرفته شده است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۲۱۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف چند منظوره استیل پولادخلج مدل دایره بسته 2 عددی

این ظرف دکوری مقاوم در برابر رطوبت و حرارت را میتوان به عنوان یک هدیه ی تزئینی مناسب دانست و به علت فرم گیری در هر حالتی از آن استفاده کردگذاشتن شمع در این ظرف تلالو چشمگیری ایجاد میکند و حتی قرار دادن گل های خشک یا ظرف شیشه ای مبتواند جلوه ای خاص به این محصول ببخشددر هر حال زیبایی خود محصول هم انکار نشدنیست و شما را به یک هیجان برای آنچه که میخواهید دعوت میکند

۱۰۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری مدل نپتون کد MRK4

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده است. از این ظرف چند ضلعی زیبا میتوان بعنوان گلدان برای گیاهان کم آب و رز جاودان و ظرف تنقلات و همچنین لوازم تزئینی, لوازم سفره عقد و … استفاده نمود. ابعاد حدودی این ظرف 10*10 سانتی متر و ارتفاع آن 15 سانتی متر می باشد. لازم بذکر است بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۱۳۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری طرح یاقوت کد MRK20

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده.این ظرف دکوری زیبا دارای دری است که از روبرو باز می شود و توسط آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود و دارای دو طبقه مجزا است. از این ظرف زیبا میتوان برای نگهداری لوازم تزئینی و دکوری و طلا و جواهرات و … استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف زیبا 10*10 سانتی متر و ارتفاع 14 سانتیمتر (بدون در نظر گرفتن پایه) است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۲۳۰,۰۰۰ تومان

خرید شیرینی خوری ریو مدل 8204

اگر به دنبال یک شیرینی خوری بسیار زیبا برای پذیرایی از مهمانان عزیزتان هستید، « شیرینی خوری ریو مدل 8204 » را انتخاب کنید. چراکه طراحی بسیار زیبای آن جلوه‌ای زیبا به میز پذیرایی شما خواهد داد. این شیرینی خوری در دو طبقه و با سه رنگ‌ آبی،صورتی و سفید و به ابعاد 17×22×22 به وزن 743 گرم تولید شده است که جنس آن از چینی بوده که هم با دوام و مقاوم است و هم در برابر شست‌وشو رنگ آن ثابت می ماند.

۹۳,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری طرح الوند کد 2-MRK6

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده است. از این ظرف چند وجهی زیبا میتوان بعنوان گلدان برای گیاهان کم آب و رز جاودان و جاشمعی و ظرف تنقلات و همچنین لوازم تزئینی, هدیه و لوازم سفره عقد و … استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی آن 13*10سانتی متر در نظر گرفته شده است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۱۴۵,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری کد 448801

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  25*13*4 سانتی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  فلز
 • سایر ویژگی‌ها
  جنس خیلی ضخیم
 • ساخت ترکیه
۶۳,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری ویزدم مدل LP05-32

ظرف دکوری »Wisdom» (ویزدم) کد »LP05-32» با طراحی خاصی که دارد، موردتوجه خیلی از افراد قرار می‌گیرد. جنس گلدان ویزدم سرامیکی است و با قطر مقطع 8.5 و ارتفاع 34 سانتی‌متر، نسبت به سایزش وزن نسبتا سبکی دارد. این محصول دارای سه رنگ‌بندی متنوع است که می‌توانید نسبت به فضای موردنظر خود یکی را انتخاب کنید. در انتخاب این گلدان زیبا می‌توانید رنگ دکوراسیون یا گل دلخواه خود را مدنظر قرار دهید.

۱۷۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری طرح ماهی سه بعدی مدل E.H145 gol

ماهی ها کاملا کار دست بوده و با تکنیک حجم سازی و نقاشی در رزین اپوکسی شفاف درست می شود این محصول با هدف فرهنگ سازی برای نخریدن ماهی قرمز و حفاظت از جان هزاران ماهی قرمز که برای سفره های هفت سین خریداری میگردد تولید می شود. بسیار مقاوم بوده ، طبیعی جلوه می کند و اثری ماندگار است.

۸۷,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری مدل پلوتون کد MRK12

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده است. از این ظرف چند ضلعی زیبا میتوان بعنوان گلدان برای گیاهان کم آب و رز جاودان و ظرف تنقلات و همچنین لوازم تزئینی, لوازم سفره عقد و یک لوستر بسیار ساده و شیک و … استفاده نمود. همچنین می توان از آن بعنوان آویز, هم بهره برد. ابعاد حدودی این ظرف لوزی شکل 15*15سانتی متر و ارتفاع آن 21 سانتی متر می باشد. لازم بذکر است بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۱۷۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری بنتاتی مدل BN1818

ظرف دکوری «بنتاتی» مدل «BN1818» ساخته شده از سرامیک و رنگی بسیار جذاب برای سرو دسر، تنقلات و حتی دکور مورد استفاده خواهد بود. این ظرف ترکیبی از زرد اخرایی روی زمینه رنگ آبی است و ظاهری متضاد نسبت به سایر محصولات دارد. برای داشتن یک سرویس زیبای پذیرایی می‌توانید از سایر محصولات این برند استفاده تا از مهمانان خود پذیرایی کنید. این بشقاب‌ها با حرارت 1280 درجه سانتی‌‌گراد پخته شده‌اند و به همین خاطر قادر هستید آن‌ها را بریا پخت انواع غذا و دسرهای گرم داخل مایکروفر قرار دهید

۱۱۷,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری طرح مصر کد MRK18

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده.این هرم زیبا دارای دری است که از کنار باز می شود و توسط آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود و دارای دو طبقه مجزا است. از این ظرف زیبا میتوان برای نگهداری لوازم تزئینی و دکوری و طلا و جواهرات و … استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف زیبا 20*20 سانتی متر و ارتفاع 28 سانتیمتر است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۲۰۵,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری شیشه ای ایکیا مدل BEGAVNING سایز 19

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ارتفاع 19 و قطر 11 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • جنس
  شیشه
۱۹۸,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری کریستالریا اتروریا مدل رنسانس

لوازم تزیینی بسیارزیبا در هر گوشه از خانه می‌توانند به زیبایی فضا خانه شما جلوه ببخشند. محصولات کمپانی کریستالریا ایتروریا به‌ واسطه‌ی طراحی خاصی که دارد، جلوه‌ای زیبا و خاص به خانه‌ی شما می‌بخشد. این محصول از جنس کریستال بوده و با هنر دست و دمیدن توسط دهان ساخته شده است. این روش نشان‌دهنده‌ی دست‌سازبودن محصولات برند کریستالریا ایتروریا می باشد.

۳۵۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری مدل سهند کد MRK9

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است. از این ظرف چند وجهی زیبا میتوان بعنوان گلدان برای گیاهان کم آب و رز جاودان و ظرف تنقلات و همچنین لوازم تزئینی, لوازم سفره عقد و هدیه و … استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی آن 10*10 سانتی متر و ارتفاع 18 سانتی متر در نظر گرفته شده است و بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها کمی تلرانس داشته باشند.

۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری مدل Alpha کد MRK300

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه بسیار ظریف 2 میلیمتر و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده. از این ظرف چند ضلعی زیبا می توان به عنوان شیرینی خوری, شکلات خوری, آجیل خوری بهره برد و همچنین برای نگهداری لوازم تزئینی و دکوری و طلا و جواهرات استفاده نمود.حتی می توان به عنوان گلدان برای گیاه های کم آب و جاشمعی به کار برد. لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف زیبا 18*18 سانتی متر و ارتفاع حدودی آن 14 سانتیمتر است.

۲۱۰,۰۰۰ تومان

خرید یخدان نگهدارنده بطری و گلدان دکوری هارمونی مدل GR0301

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  27*30*30 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • فرم یخ
  کروی
۶۲۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری ویزدم مدل WR01A

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  قطر 26، ارتفاع 20 سانتی‌متر
 • وزن
  1150 گرم
 • جنس
  سرامیک
۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری طرح مصر کد MRK19

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده.این هرم زیبا دارای دری است که از کنار باز می شود و توسط آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود. از این ظرف زیبا میتوان برای نگهداری لوازم تزئینی, طلا و جواهرات و … استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف زیبا 15*15 سانتی متر و ارتفاع 13سانتی متر است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۱۵۰,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری طرح ماهی سه بعدی مدل gol کد E-H151

ماهی ها کاملا کار دست بوده و با تکنیک حجم سازی و نقاشی در رزین اپوکسی شفاف درست می شود این محصول با هدف فرهنگ سازی برای نخریدن ماهی قرمز و حفاظت از جان هزاران ماهی قرمز که برای سفره های هفت سین خریداری میگردد تولید می شود. بسیار مقاوم بوده ، طبیعی جلوه می کند و اثری ماندگار است.

۹۵,۰۰۰ تومان

خرید ظرف دکوری طرح ماهی سه بعدی مدل Apple Love کد E-H96

ماهی ها کاملا کار دست بوده و با تکنیک حجم سازی و نقاشی در رزین اپوکسی شفاف درست می شود این محصول با هدف فرهنگ سازی برای نخریدن ماهی قرمز و حفاظت از جان هزاران ماهی قرمز که برای سفره های هفت سین خریداری میگردد تولید می شود. بسیار مقاوم بوده ، طبیعی جلوه می کند و اثری ماندگار است

۷۹,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل آمیتیست کد MRK3

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده و دارای دری است که از بالا باز می شود و توسط زنجیر و آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود. از این ظرف زیبا میتوان بعنوان ظرف تنقلات و لوازم تزئینی, طلا و جواهرات و لوازم سفره عقد و هدیه و… استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف زیبا 25*14 سانتی متر و ارتفاع 7 سانتی متر(بدون در نظر گرفتن پایه) است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۲۱۰,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری طرح ماهی سه بعدی مدل gol2 کد E.H143

ماهی ها کاملا کار دست بوده و با تکنیک حجم سازی و نقاشی در رزین اپوکسی شفاف درست می شود این محصول با هدف فرهنگ سازی برای نخریدن ماهی قرمز و حفاظت از جان هزاران ماهی قرمز که برای سفره های هفت سین خریداری میگردد تولید می شود. بسیار مقاوم بوده ، طبیعی جلوه می کند و اثری ماندگار است.

۸۵,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل کیوان کد MRK8

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده و دارای دری است که از بالا باز می شود و توسط زنجیری مهار میگردد. از این ظرف زیبا میتوان برای لوازم تزئینی, طلا و جواهرات و لوازم سفره عقد و هدیه و… استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی آن 10*10 سانتی متر و ارتفاع 10 سانتی متر (بدون در نظر گرفتن پایه ظرف) در نظر گرفته شده است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۲۱۰,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل الماس کد MRK10

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده و دارای دری است که از بالا باز می شود و توسط زنجیر و آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود. از این ظرف ظریف میتوان برای نگهداری سکه و طلا و حلقه و انگشتر و… استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف 7*10 سانتی متر و ارتفاع 2 سانتی متر(بدون در نظر گرفتن پایه) می باشد. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۱۲۰,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل نپتون متوسط کد MRK5

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده و دارای دری است که از بالا باز می شود. از این ظرف چند ضلعی زیبا میتوان بعنوان گلدان برای گیاهان کم آب و رز جاودان و ظرف تنقلات و همچنین لوازم تزئینی, طلا و جواهرات و لوازم سفره عقد وهدیه و … استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف 10*10سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر می باشد. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۱۳۰,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل آمیتیست کد MRK2

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده و دارای دری است که از بالا باز می شود و توسط زنجیر و آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود. از این ظرف زیبا می توان بعنوان ظرف تنقلات و لوازم تزئینی, طلا و جواهرات و هدیه لوازم سفره عقد و… استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی آن 25*14 سانتی متر و ارتفاع 3 سانتی متر(بدون در نظر گرفتن پایه) است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۲۳۰,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل Fish

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  5×14×5 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • جنس
  چوب
۲۹,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل Frog

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  5×7××5 سانتی‌متر
 • وزن
  280 گرم
 • جنس
  چوب
۲۹,۰۰۰ تومان

قیمت شیرینی خوری ریو مدل 8028

اگر به دنبال یک شیرینی خوری بسیار زیبا برای پذیرایی از مهمانان عزیزتان هستید، « شیرینی خوری ریو مدل 8028 » را انتخاب کنید. چراکه طراحی دلنشین آن جلوه‌ای زیبا به میز پذیرایی شما خواهد داد. این شیرینی خوری در دو طبقه به ابعاد 24×23×28 به وزن 1192 گرم تولید شده است که جنس آن از چینی بوده که هم با دوام و مقاوم است و هم در برابر شست‌وشو رنگ آن ثابت می ماند. هم‌چنین دارای دستگیره‌ای چوبی است.

۱۵۳,۹۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل جواهر کد MRK1

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده و دارای دری است که از بالا باز می شود و توسط زنجیر و آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود. از این ظرف زیبا میتوان برای نگهداری لوازم تزئینی, طلا و جواهرات و … استفاده نمود.لازم به ذکر است ابعاد حدودی این ظرف زیبا 8*8 سانتی متر و ارتفاع 8 سانتی متر(بدون در نظر گرفتن پایه) است. همچنین بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۲۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف دکوری مدل روبلیت 1 کد MRK16

ظرف زیبای ارائه شده, ساخته و پرداخته دستان هنرمندان این مرزو بوم از جنس شیشه و پروفیل برنجی است که با دقت و ظرافت لحیم کاری شده و دارای دری است که از بالا باز می شود و توسط زنجیر و آهنربای کوچکی که روی در و بدنه ظرف گذاشته شده نگهداشته می شود. از این ظرف زیبا میتوان بعنوان جا قلمی استفاده نمود, همچنین برای نگهداری طلا و جواهر و زیورآلات نیز کاربرد دارد. از دیگر کاربردهای آن, می توان قراردادن تنقلات مانند شکلات و چای کیسه ای و همچنین لوازم آرایش را نام برد. ابعاد حدودی این ظرف 25*4 سانتی متر و ارتفاع آن 4 سانتی متر ( بدون در نظر گرفتن پایه ) می باشد. لازم بذکر است بعلت کار دست بودن, ممکن است اندازه ها مقدار کمی تلرانس داشته باشند.

۱۰۸,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف سرو مادام دکو مدل A0041

مشخصات

 • وزن
  515 گرم
 • جنس
  فلز
 • تعداد طبقات
  دو
 • قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – ارتفاع: 27 سانتی متر
 • – قطر کاسه طبقه بالا: 10 سانتی متر
 • – قطر سینی تخت طبقه زیرین: 16 سانتی متر
 • – رنگ: سفید کوره ای براق الکترواستاتیک آنتی باکتریال
 • – قابل شستشو با اسفنج
۷۸,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف سرو شکلات خوری مدل پیوتر گلد 33

شکلات‌خوری از ظروفی است که وجود آن برای پذیرایی بسیار لازم و ضروری است. برای نگهداری شکلات روی میز سرو و جلومبلی باید از شکلات‌خوری دردار استفاده کنید تا مانع از نفوذ گردوغبار و ذرات خارجی داخل آن شود. ظروف سرو همیشه نشانه سلیقه و هنر میزبان بوده‌اند. زیبایی ظروف تنها ملاک برای یک انتخاب خوب نیست؛ بلکه کیفیت ساخت و دوام آن باید موردتوجه قرار بگیرد. این ظرف سرو ساخته‌شده از مواد اولیه باکیفیت و طراحی زیبا برای پذیرایی از مهمانان عزیز شماست.

۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت ظرف سرو بامبو دکو مدل B-059-2

در بسیاری از جشن‌ها و تولدها همیشه جای خالی یک ظرف سرو کیک پیدا است. ظرف کیک «بامبوم» مدل «B-059-2» یکی از ظروفی است که برای نگهداری کیک انتخاب ایدئالی خواهد بود. این ظرف دارای یک سینی گرد از جنس چوب بامبو بوده که یک درپوش شیشه‌ای شفاف گنبدی شکل روی آن قرار دارد. دورتادور این سینی چوبی یک شیار تعبیه شده تا درپوش داخل آن فرو رفته و جابه‌جا نشود. درپوش نیز دارای یک قپه است که برای برداشتن آن کمک‌تان می‌کند. این ظرف همچنین برای کافی‌شاپ‌ها و رستوران نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

۱۰۵,۰۰۰ تومان

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!