48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا – 2019

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/20

همه می دانیم که انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری کاری دلهره آور و همراه با تردیدهای بسیار است. وقتی نوبت به انتخاب طرح کاغذ دیواری اتاق خواب می رسد این ترس و دلهره نیز بیشتر می شود چرا که با فضایی محدود طرف هستیم که یک طرح اشتباه می تواند تمام نقشه های ما را خراب کند.

استفاده از کاغذ دیواری تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون خانه دارد.اما باید در انتخاب طرح و جنس کاغذ دیواری دقت کنید تا کاغذ دیواری که برای کار شما و محیط خانه ی شما مناسب است را انتخاب کنید همچنین کاغذ دیواری ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته شده اند پس انتخاب کاغذ دیواری از میان آنها تقریبا کار سختی است.برای انتخاب کاغذ دیواری ابتدا باید به طرح و رنگ ان توجه کنید تا با سایر وسایل های موجود در اتاق هماهنگ باشد. انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب چون جای کوچکی است و اگر یکی از وسایل هارا اشتباه انتخاب کنید باعث کاهش زیبایی خانه میشود.پس برای خرید کاغذ دیواری برای اتاق خواب به رنگ و طرح سایر وسایل مانند تخت خواب و… توجه کنید تا بتوانید کاغذ دیواری مناسبی برای اتاق خواب خود انتخاب کنید.

اما خوشبختانه امروزه با پیشرفتی که در زمینه ساخت و تولید کاغذ دیواری ها صورت گرفته، دغدغه های ما نیز کاهش پیدا کرده است، چرا که با مدل های خود چسب و حتی جدا شدنی طرف هستیم.

کار عاقلانه این است که ابتدا طرحی را به میزان جزئی بروی یکی از دیوارها انتخاب کرده و پس از اینکه از آن مطمئن شدید سایر قسمت ها را کاغذ بچسبانید. اگر هم در میانه کار متوجه نامناسب بودن طرح شدید، به راحتی می توانید آنها را از دیوار جدا کرده و از نمونه های دیگری استفاده کنید. اما در این مطلب مدل هایی را خواهید دید که شاید برای طرح کاغذ دیواری اتاق خواب ، زیادی شاد و رنگارنگ هستند. طرح هایی که بیشتر مناسب افرادی انرژیک، با جرأت و خوش ذوق است.

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

 

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019 48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019 48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019 48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019 48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019 48 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا - 2019

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (1)

کاغذ دیواری زیر آورده شده در شکل اول پایین، از آن مدل هایی است که برای دیوارهای تاکیدی ساخته شده اند. هم طرح بکار رفته و هم رنگ این کاغذ دیواری بسیار شاخص و انرژیک است و شاید استفاده سرتاسری از آن در تمام دیوارهای اتاق، فضا را شلوغ و کوچک نشان دهد. اما وقتی فقط یک دیوار، مثلا دیوار پشت تاج تخت خواب با این کاغذ دیواری نارنجی و بنفش تزیین شود، آنوقت قدرت و زیبایی اصلی خود را نشان می دهد. شکل های بعدی نیز با همین روش، یعنی کاغذ کردن فقط یک دیوار، دکوراسیون خود را تزیین کرده اند.

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (2)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (3)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (4)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (5)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (6)

یکی از بهترین طرح های کاغذ دیواری کلاسیک مدل آورده شده در شکل اول پایین است. البته نحوه استفاده از آن هم بسیار جالب و حرفه ای انجام شده زیرا کمتر می بینیم که سقف نیز در اتاق خواب رنگ بخورد. در این اتاق سقف سبز رنگ، خیلی زیبا با کاغذ دیواری گل گلی آبی رنگ ترکیب شده و محیطی فوق العاده استثنائی بوجود آورده است. به خاطر همین ترکیب جالب است که دکوراسیون اتاق بنوعی امروزی دیده می شود و نه سنتی و کلاسیک.

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (7)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (8)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (9)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (10)

اتاق خواب بعدی واقعا جای برای سادگی در دکوراسیونش باقی نمی گذراد. وقتی طرح کاغذ دیواری اتاق خواب اینقدر برجسته و زنده باشد دیگر جای تعجبی نیست که فضایی آرام و سرد نداشته باشید. طرح های بزرگ سبز رنگ که هر کدام سایه ای متفاوت نسبت به دیگری دارد در تضاد با رنگ سفید، صورتی و طلایی تخت خواب و سایر وسایل قرار گرفته در اتاق است. اما برای افرادی که طرح های هنری تر می خواهند شکل های بعدی ایده مناسب تری خواهد بود.

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (11)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (12)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (13)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (14)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (15)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (16)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (17)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (18)

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که معتقدید، اتاق خواب باید تا جای ممکن ساده باشد تا فضا باز، آرام و تسکین دهنده بنظر برسد. چنین افرادی احتمالا طرح کاغذ دیواری اتاق خواب خود را با تم های خنثی و با کمترین میزان رنگ انتخاب می کنند. اما اگر در استفاده از این طرح ها زیادی روی شود، دیگر رنگ و بافتی جذاب در دکوراسیون وجود نخواهد داشت تا فضا را از سردی و مردگی نجات دهد. طرح هایی مانند شکل های زیر تا حد زیادی می توانند جذابیت را در عین دلباز نشان دادن فضا حفظ کند.

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (19)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (20)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (21)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (22)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (23)

طرح های مدرن در بین کاغذ دیواریها کمتر رواج دارند، در حقیقت افرادی که کاغذ دیواری را برای تزیین دیوار اتاق خواب خود بر می گزینند در نهایت به مدل های کلاسیک و سنتی طرح دار می رسند. اما اتاق خواب های مدرن نیز می توانند از نعمت وجود کاغذ دیواریها بهره مند شوند. شکل های زیر مدل های مدرنی را نشان می دهد که در عین سادگی دارای بافت و الگویی عمیق و قوی هستند. چنین طرح هایی در ترکیب با وسایل و مبلمان مناسب، می تواند هر دکوراسیونی را لوکس و باکلاس جلوه دهند.

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (23)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (24)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (25)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (26)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (27)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (28)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (29)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (30)

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (31)

طرح کاغذ دیواری اتاق خواب

طرح-کاغذ-دیواری-اتاق-خواب (32)