43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

بروزرسانی شده در تاریخ 98/5/24

خرید شلف دیواری تلویزیون برای اتاق نشیمن خانه یکی از کارهای لذت بخش اما همراه با اندکی چالش است. چالش اصلی در این مورد پیدا کردن شکل مناسب است، پاسخ به این سوال که شلف دیواری اتاق نشیمن باید چه شکلی باشد مهم ترین قدم در زمینه انتخاب درست و هوشمندانه است. شاید خیلی ها به این موضوع توجه نکنند و صرفا هر مدلی را که در بازار چشمشان را گرفت خریدرای کنند. اما این کار آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست.

بیشترین وسایلی که در خانه مورد استفاده قرار میگیرد تلویزیون هست .تنها چیزی که بیشتر افراد و مهمان ها به ان توجه میکنند تلویزیون هست پس بیشتر در چشم مهمان ها هست. به همین دلیل  حتمی تلویزیون در بهترین جای خانه قرار گیرد تا باعث زیبایی دکوراسیون داخل خانه شود. جاتلویزیون دیواری یکی از بهترین وسایلی است که میتواند علاوه بر نگه داشتن تلویزیون به زیبایی خانه ی شما نیز کمک کند اما بیشتر افراد دوست دارند تا تلویزیون را در دیوار نگه دارند برای همین میز تلویزیون دیواری ساخته شده در جنس و طرح های مختلفی ساخته شده اند تا بتواند برای رفع مشکلات مردم کمک کند. کسانی که دوست دارند تلویزیون خود روی دیوار باشد پس حتمی به یک میز تلویزیون دیواری نیاز دارند سعی کنید در انتخاب این میز ها نیز دقت کنید تا بهترین میزی که میتواند مشکلات شما را حل کند را انتخاب کنید و بخرید در انتخاب میز ما در این مطلب به شما کمک میکنیم و عکس 43نمونه از بهترین میز تلویزیونی دیواری را قرار داده ایم تا بتوانید به دلخواه انتخاب و بخرید.

در این مطلب با مدل هایی آشنا خواهید شد که فکر کردن در مورد شکل ظاهری شلف دیواری اتاق نشیمن را راحت تر می کند.

یک روش ساده برای رسیدن به چیزی که واقعا می خواهید این است که درباره ویژگی های شلف دیواری جدید خود فکر کنید. یک کاغذ و قلم بردارید و نکات منفی موجود در دکوراسیون نشیمن خود را یادداشت کنید، مشخص کنید که میز تلویزیون قبلی تان چه نکات منفی ایی داشته که باعث شده به فکر خرید مدلی جدید بیافتید. بعداز اینکه نکات منفی را مشخص کردید باید دقیقا خلاف همین شرایط را برای شلف دیواری و میز تلویزیون جدیدتان اجرا کنید. با انجام این کارها خیلی راحت تر دیوار خالی اتاق را تزیین خواهید کرد. شکل های زیر تعدادی از زیباترین طرح های شلف دیواری تلویزیون را نشان می دهند که همگی از چوب و ام دی اف ساخته شده و در بالاترین سطح کیفیت قرار دارند.

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

43 مدل عکس میز و شلف دیواری تلویزیون با چوب و ام دی اف [سال 2019]

شلف-دیواری-تلویزیون (4)

شلف-دیواری-تلویزیون (8)

شلف های دیواری انواع بسیار متفاوتی دارند. اما شلف دیواری تلویزیون و دستگاه های سرگرمی که در اتاق نشیمن قرار می گیرند پر طرفدارترین مدل ها را تشکیل می دهند. این شلف ها بزرگ بوده و عمدتا دور تلویزیون قرار می گیرند، البته برخی مدل ها شامل قطعه ای هستند که تلویزیون را روی خود نگه می دارند. برخی مدل ها هم پنلی دارند که تلویزیون بجای دیوار روی آنها نصب می شود که ظاهری یکدست و شیک به کل ست آپ شلف دیواری می دهد. شلف های دیوار ترکیبی از قفسه ها و اجزای گوناگون هستند که هر کدام نقشی خاص را ایفا می کنند، به همین دلیل است که استفاده از آنها برای فضاهای کوچک توصیه می شود.

شلف-دیواری-تلویزیون (1)

شلف-دیواری-تلویزیون (2)

شلف-دیواری-تلویزیون (3)

شلف-دیواری-تلویزیون (5)

شلف-دیواری-تلویزیون (6)

گزینه ترکیب شلف دیواری با میز کنسول تلویزیون ایده ای بسیار کارامد و مفید است. قسمت مرکزی شلف، برای نگهداری تلویزیون و سایر دستگاهای سرگرمی است و باقی قسمت ها قضا ذخیره سازی لوازم جانبی مانند کتاب، دیسک و مجلات را فراهم می کند. امروزه تقریبا تمام میز تلویزیون های مدرن از شلف های دیواری بهمراه یک استند برای قرار دادن تلویزیون استفاده می کنند. این روش هم بسیار شیک تر است و هم کمترین فضای ممکن را اشغال می کند که برای آپارتمان های کوچک 60 و 70 متری یک عامل بسیار مهم است.

شلف-دیواری-تلویزیون (7)

شلف-دیواری-تلویزیون (9)

شلف-دیواری-تلویزیون (10)

شلف-دیواری-تلویزیون (11)

شلف-دیواری-تلویزیون (12)

یکی از راه ها برای تزیین قسمت مدیا اتاق نشیمن، ترکیب میز تلویزیون های کابینتی با شلف های دیواری است. این ترکیب عمدتا بنام کابینت نشیمن یا گنجه نشیمن نیز شناخته می شود. در این سیستم، یک کابینت مرکزی بزرگ دقیقا شبیه کابینت های آشپزخانه می ماند زیر تلویزیون قرار می گیرد و شلف های دیواری بروی دیوار نصب می شوند. در مورد مدل های گنجه ای، تلویزیون داخل یک محفظه درب دار قرار می گیرد و در مواردی که به آن نیازی نباشد درب ها بسته شده و تلویزیون از دید پنهان می شود. این مدل ها نسبت به میز تلویزیون های مرسوم جای کمتری اشغال می کند.

شلف-دیواری-تلویزیون (13)

شلف-دیواری-تلویزیون (14)

شلف-دیواری-تلویزیون (15)

شلف-دیواری-تلویزیون (16)

در دکوراسیون هایی که به سبک مدرن و امروزی تزیین می شوند، اتاق نشیمن باید بگونه ای چیده شود که دلباز و جا دار بنظر رسیده و تا جای ممکن خالی از لوازم غیر ضروری باشد. در چنین شرایطی، شلف دیواری تلویزیون واقعا بهترین گزینه است.  از آنجایی که این شلف ها مدولار هستند هر خریداری می تواند بنا به نیاز خود چینش قفسه ها را تغییر بدهد. اما در بین فقط مدل های ساخته شده با چوب و ام دی اف با رنگ خود چوب هستند که خیلی خوب با دیزاین کلی نشیمن ترکیب می شوند، از خاصیت رنگ چوب این است که خیلی خوب با سایر لوازم و رنگ ها ترکیب می شود.

شلف-دیواری-تلویزیون (17)

شلف-دیواری-تلویزیون (18)

شلف-دیواری-تلویزیون (19)

شلف-دیواری-تلویزیون (20)

سوال های دیگری هم هستند که قبل از خرید ست شلف دیواری تلویزیون بهتر است پاسخ آنها را مشخص کنید. برای مثال این سوال که عمدتا چه چیزهایی را در اتاق نگهداری می کنید پاسخش می تواند نیاز شما به شکل و تعداد شلف و قفسها مشخص می کند، مثلا مشخص می شود به چند عدد دراور، شلف و کمد نیاز دارید. همچنین باید مشخص کنید که آیا قرار است عناصر دکوری مانند عکس، کتاب یا مجسمه های دست ساز را در نشیمن قرار بدهید یا خیر.

شلف-دیواری-تلویزیون (21)

شلف-دیواری-تلویزیون (22)

شلف-دیواری-تلویزیون (23)

شلف-دیواری-تلویزیون (24)

البته سایز و اندازه تلویزیون و سایر دستگاه های سرگرمی را نیز نباید فراموش کنید. عرض، ارتفاع و ضخامت دستگاه ها را دقیق مشخص کنید و حتما فضایی با تهویه هوای مناسب در نظر بگیرید. مکان رد شدن سیم ها و همینطور قابلیت پنهان سازی آنها نیز در شیک شدن ظاهر نهایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

شلف-دیواری-تلویزیون (25)

شلف-دیواری-تلویزیون (26)

شلف-دیواری-تلویزیون (27)

شلف-دیواری-تلویزیون (28)

شلف-دیواری-تلویزیون (29)

شلف-دیواری-تلویزیون (30)

شلف-دیواری-تلویزیون (31)

شلف-دیواری-تلویزیون (32)

شلف دیواری تلویزیون

شلف-دیواری-تلویزیون (33)

 • نحوه نمایش کالاها

میز تلویزیون اوشن تجارت مدل Atlantic

میز تلویزیون مدل Atlantic محصول جدید برند اوشن تجارت با استفاده از چوب ملامینه درجه 1 شرکت پویا طراحی و تولید شده است و لبه های محصول با استفاده از نوار PVC با ضخامت 2 میلی متر پوشانده شده که ار محصول در برابر آب و ضربه محافظت میکند.

۳۶۵,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون مدل melt

مشخصات

 • کشو
  ندارد
 • طول
  180 سانتی‌متر
 • عرض
  39 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  55 سانتی‌متر
 • وزن
  30 کیلوگرم
 • جنس غالب
  MDF
 • جنس روکش
  چوب
 • پایه
  دارد
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون دیواری مدل TS115

مشخصات

 • قابلیت بازشوندگی
  ندارد
 • کشو
  ندارد
 • حداکثر طول
  115 سانتی‌متر
 • طول
  115 سانتی‌متر
 • عرض
  30 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  13 سانتی‌متر
 • ابعاد بسته بندی
  33×16×118 سانتی‌متر
۱۲۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون مدل T1-081

لازم نیست اثری گران‌بها باشد تا به دل بنشیند. میز تلویزیون مدل T1-081 مثال بارز زییابی در عین سادگی است، این سری از میز ها با هدف قراردادن مفهوم زیبایی در عین سادگی و با رویکرد تولید اقتصادی همگام با کیفیت بالا، انتخابی ایده آل برای فضایی مدرن و دلنشین بوده و نیز جایگزینی زیبا و به صرفه برای میز های تجملاتی و گران قیمت میباشند.

۱۵۹,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون کارینو مدلEM151

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM151» با طول 130 سانتی‌متر یک میز نسبتا بزرگ است. این میز از نئوپان ساخته شده است اما روکش پی‌وی‌سی قهوه‌ای رنگ با طرح چوب روی آن اضافه شده که جلوه بسیار خوبی به آن بخشیده است

۳۷۷,۱۵۰ تومان

میز تلویزیون کارینو مدل EM127

میز تلویزیون کارینو مدل EM127 طراحی بسیار لوکسی دارد و همراه با مبلمان به اصطلاح استیل بسیار زیبا می‌شود. رنگ کلی میز سفید است و روی آن جزئیات طلایی کار شده است. همچنین قسمت‌هایی طرح چوب بری دارد که یادآور مبلمان قدیمی ایرانی است.

۵۴۶,۲۵۰ تومان

میز تلویزیون مدل SORENA103-160c

میز تلویزیون SORENA103-160c به صورت یک تکه طراحی شده است. طول آن 160 سانتی متر میباشد و دارای سه کشو بوده که سه کشو به وسیله مگنت باز و بسته میشود . جنس میز تماماَ از جنس ام دی اف با روکش وکیوم میباشد..دارای طراحی ساده و زیبایی بوده و با بهترین مواد اولیه تولید شده است که کیفیت مطلوبی را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است. همچنین جنس پایه ها چوبی بوده و رنگ آن به گونه ایست که نقوش چوب در آن مشخص است و جلوه خاصی به میز بخشیده است.

۵۶۲,۵۰۰ تومان

میز تلویزیون کارینو مدل EM139

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM139» میزی چند تکه است که می‌توان بخش‌های آن را از هم جدا کرد و دوباره به سادگی آن‌ها را سرهم کرد. طول این میز در کمترین حالت 140 سانتی‌متر است

۵۵۱,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون دیواری مدل TS60

مشخصات

 • قابلیت بازشوندگی
  ندارد
 • کشو
  ندارد
 • حداکثر طول
  60 سانتی‌متر
 • طول
  60 سانتی‌متر
 • عرض
  30 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  12 سانتی‌متر
 • ابعاد
  12×30×60 سانتی‌متر
۶۴,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون آیلکس مدل LIONA - WALNUT -180

سبک کلاسیک مدرن در حقیقت پیوند میان سبک مدرن و کلاسیک است. سبکی که اجزا و جزئیات کلاسیک را دارد؛ اما این اجزا با دکوراسیون مدرن هم به کار برده می شوند. هماهنگی و تقارن از شاخص ترین ویژگی های سبک کلاسیک است

۳,۳۵۶,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون مبل مال مدل گلاس

میز تلویزیون در زیبایی دکوراسیون شما تاثیر بسزایی دارد۰رنگ میز، نوع پایه ، نوع دستگیره آن و حتی فضای قابل استفاده آن برای قرار دادن دستگاه یا پلیرها از جمله ویژگی هایی هستند که باید در انتخاب خود به آنها دقت کنید.میز تلویزیون مدل گلاس کلکسیونی از ویژگی های خاص در عین سادگی است

۳۹۹,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون پاراگالری کد 9

مشخصات

 • قابلیت بازشوندگی
  ندارد
 • کشو
  ندارد
 • حداکثر طول
  170 سانتی‌متر
 • طول
  170 سانتی‌متر
 • عرض
  40 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  43 سانتی‌متر
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون مدل nice

مشخصات

 • کشو
  ندارد
 • تعداد کشو
  یک عدد
 • طول
  160 سانتی‌متر
 • عرض
  55 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  58 سانتی‌متر
 • ابعاد بسته بندی
  165*55*58 سانتی‌متر
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون صنایع چوب قائم مدل K713

میز تلویزیون «صنایع چوب قائم» مدل «K713» شاید در نگاه اول جنسی از چوب داشته باشد ولی در واقع ساخته شده از MDF بوده که با PVC روکش شده است. رنگ روشن آن مانع از واضح دیده شدن گردوخاک نشسته روی میز می‌شود.

۴۶۰,۷۵۰ تومان

میز تلویزیون مدل K722

میز تلویزیون مدل «K722» با طول 136 سانتی‌متر یک میز نسبتا بزرگ است. این میز از نئوپان ساخته شده است اما یک روکش پی وی سی به رنگ قهوه‌ای روی آن اضافه شده که هم بدنه را مقاوم‌تر کرده و هم جلوه خاصی به آن بخشیده. پایه‌های چوبی میز در عین سادگی هماهنگی بسیار خوبی با بدنه دارد و ارتفاع کلی میز را به 44 سانتی‌متر می‌رساند.

۳۰۸,۷۵۰ تومان

میز تلویزیون مدل SORENA106N 100c

میز با عرض ۱۰۰ سانتی متر و طراحی ساده مناسب برای اکثر چیدمان های مدرن، یک کشو که با مگنت باز و بسته می شود و دو فضای جدا شده هرکدام ۱۴ سانتی متر ارتفاع و ۶۰ سانتی متر عرض دارد که فضای مناسبی برای قرار دادن گیرنده دیجیتال و پخش کننده ها ایجاد کرده ، پایه های میز چوب طبیعی بوده و با پلیت چوبی به میز متصل شده است

۲۴۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون کاج چوب مدل Z110

در حال حاضر گرایش به میز تلویزیون های سبک کلاسیک بسیار افزایش یافته ،برای رعایت قوانین دکور میبایست تمام عناصر از این سبک تبعیت کنند ، میز تلویزیون یا همان میز LCD یکی از عناصر تاثیر گذار در زیبایی یک اتاق مخصوصا اتاق پذیرایی می باشد

۵۱۳,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون دیواری مدل SORENA D1

مشخصات

 • کشو
  دارد
 • تعداد کشو
  یک عدد
 • نوع کشو
  مگنت‌دار
 • حداکثر طول
  85 سانتی‌متر
 • طول
  85 سانتی‌متر
 • عرض
  30 سانتی‌متر
۱۴۹,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون مدل SORENA112-150

میز تلویزیون مدل SORENA112-140 به صورت یک تکه طراحی شده است. طول آن 150 سانتی متر میباشد و دارای سه کشو بوده که سه کشو به وسیله مگنت باز و بسته میشود

۶۳۵,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون آیلکس مدل LONIZ - WHITE WASH - 220

این روزها سبک مینیمالیستی که شهرت آن به ساده گرایی است، محبوب ترین سبک طراحی خانه در میان مردم است. دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک مینیمالیستی انتخاب افرادی است که سلیقه های خاص دارند. ایجاد زاویه های منحنی

۳,۳۵۳,۰۰۰ تومان