28 مدل جاکلیدی دیواری شیک و جالب با طراحی مدرن و سنتی

حتما شما هم لحظاتی که عجله داشتید و با نگرانی دنبال کلیدهای خود می گشتید را تجربه کرده اید. استفاده از مدل جاکلیدی دیواری شیک می تواند تمامی این لحظات ناراحت کننده و اعصاب خورد کن را از ما دور کند. در این پست با 28 مدل بسیار جالب جاکلیدی دیواری آشنا خواهید شد که نه تنها کارایی بسیار بالایی دارند بلکه جنبه دکوری نیز داشته و برای زیباسازی دکوراسیون منزل نیز بسیار مفید خواهند بود. عکس های زیر برای تمامی سلیقه ها یک مدل جالب را معرفی می کنند، از دوست داران حیوانات گرفته تا دوست داران موزیک و موسیقی می توانند مدل های مخصوص خود را در این پست پیدا کنند.

همچنین از جاکلیدی های دیواری می توان برای اضافه کردن رنگ های جالب به دیوارهای سفید و ساده نیز استفاده کرد. این مدل ها بقدری جالب هستند که به راحتی می توانند به نقطه کانونی روی دیوار تبدیل شوند. البته بغیر از کلید می توان لباس، کت، شال و روسری ها را نیز از آنها آویزان کرد.  البته اگر می خواهید چیزی روی دیوار اتاق یا راهروی ورودی منزلتان جلب توجه نکند، می توانید از رنگ هایی استفاده کنید که کاملا با دیوار زمینه ادغام شده و کمتر در دید قرار می گیرند. در ادامه با تعدادی از زیباترین مدل ها آشنا خواهید شد.

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (27)

ابتدا با مدل جاکلیدی دیواری شیک به شکل حیوانات آشنا خواهیم شد که برای افراد شوخ طبع و خوش مزاج گزینه های خیلی خوبی خواهند بود. شکل اول دو مدل جغد را نشان می دهد که یکی بسیار ساده بود و دیگری چشم های رنگی دارد. مدل اول برای آنهایی که نمی خواهند چنین طرح هایی خیلی روی دیوار خودشان را نشان دهند طراحی شده است. کافی فقط دسته کلید خود را به پاهای جغد فشار دهید تا در جای خود محکم شوند. شکل های دیگر طرح های جالب دیگری از فیل و سنجاب و خرس را نشان می دهد.

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (1)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (2)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (3)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (4)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (5)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (6)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (7)

شکل اول در بین شکل های زیر یک ایده بسیار جالب و در عین حال ساده را نشان می دهد. یک ابر سفید مغناطیسی که کلیده های آهنی را به خود جذب می کند. اگر دیوار زمینه یکدست سفید باشد کلیدهای شما در این طرح به زیبایی در هوا معلق نشان داده خواهد شد. بعلاوه نصب این مدل ها نیز بسیار آسان است، پشت آنها آغشته به نوعی چسب آماده است که سریعا به دیوار می چسبد. شکل های بعدی مدل های مغناطیسی دیگر با طرح های متفاوت تر را نشان می دهد که تمامی آنها هم زیبا بوده و هم کارایی آسانی و بالایی دارند.

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (8)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (11)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (10)

شکل های زیر برخلاف مدل های بالا بیشتر مناسب خانه هایی است که نیاز به لوازم دکوری رنگارنگ و جذاب دارند. چترهای رنگارنگ یکی از بهترین جاکلیدی هایی است که می توانید برای منزل خود تهیه کنید، البته بغیر از کلید لباس های سبک را هم می توان از آنها آویزان کرد. شکل دوم یک جاکلیدی به شکل لگو را نشان می دهد و شکل سوم طرح یک خانه چوبی را تداعی کرده و از چوب درخت کاج ساخته شده است. کلید ها در این مدل به سه عدد میخ بیرون زده شده آویزان خواهند شد.

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (12)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (13)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (14)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (15)

در ابتدای مطلب گفتیم مدل جاکلیدی دیواری شیک در طرح های مربوط به موسیقی و موزیک نیز در این پست وجود دارند، شکل های زیر دو عدد از این مدل ها را نشان می دهد که یکی طرح اکولایزر دستگاه های میکسر را دارد و دیگری به شکل کلیدهای پیانو طراحی شده. شکل های بعدی ایده های جالب دیگر را نشان می دهد، با یک دوشاخ مصنوعی می توانید کلیدهای خود را از پریز برق آویزان کنید. مکنده های پلاستیکی نیز برای نصب کردن دسته کلیدها به سطوح پلاستیکی، فلزی و شیشه ای گزینه ای ارزان قیمت خواهند بود.

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (16)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (17)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (18)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (19)

شکل های انتهایس مدل جاکلیدی دیواری شیک و زیبایی را نشان می دهد که چندین وسیله را در یک پکیج در اختیار کاربر قرار می دهند. شکل اول یک جاکلیدی مغناطیسی است که یک محفظه ای برای قرار دادن نامه های پستی نیز دارد. شکل دوم علاوه بر رخت آویز، گیره هایی برای اویزان کردن کلید و قرار دادن نامه ها و وسایل کوچک و دم دستی مانند عینک دودی دارد. شکل های بعدی طرح های جمع و جورتر را نشان می دهد که از چوب طبیعی و ام دی اف ساخته شده اند. مدل های آخری هم جاکلیدی دیواری فلزی هستند که قیمتی به مراتب ارزان تر دارند.

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (20)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (21)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (22)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (23)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (24)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (25)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (26)

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (28)

مدل جاکلیدی دیواری شیک

مدل-جاکلیدی-دیواری-شیک (29)