40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/14

میز بار چرخدار یکی از وسایل کاربردی و فوق العاده مفید در رستوران است و حتی در منازل مسکونی نیز کاربرد زیادی دارد. انواع میز بار چرخدار در طرح های مدرن و لوکس، امروزه مورد توجه افراد زیادی از رستوران دارها گرفته تا خانه دارها قرار گرفته اند، از این رو مناسب دیدم در این مطلب به معرفی تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های میز بار چرخدار بپردازم. از این فرصت استفاده کرده و به همه خانه دارها توصیه می کنم برای یک بار هم که شده این وسیله جذاب را امتحان کنید. لطفا تا پایان مطلب همراه سایت اتاق باشید.

میز بار چرخ دار یکی از مهم ترین وکاربردی ترین وسایل بسیار مفید در رستوران ها و حتی در بیشتر منازل مسکونی بزرگ نیز کاربرد زیادی دارد انواع میز های بار چرخ دار در بیشتر طرح های مدرن و لوکس و… در رستوران ها و خانه های بزرگ استفاده میشود امروزه در بیشتر رستوران ها از این میز ها استفاده میکنند در رستوران های لوکس و زیبا حتمی از این نوع میز ها برای بردن غذا ها و… به مشتری از این میز استفاده میکنند یعنی بطور کلی یکی از مهم ترین وسایل که برای یک رستوران نیاز است میز بار چرخ دار است. اما امروزه در بیشتر خانه های بزرگ نیز از این نوع میز ها استفاده میکنند چون هم باعث راحتی در بردن وسایل به سفره و یا جمع کردن میشود و همچنین میتوانید همه چیز اماده روی یک میز داشته باشید تا کارتان اسان تر باشد. اما برای خرید این نوع میز ها نیز باید به کل دکوراسیون داخل خانه ی خود توجه داشته باشید و میزی که انتخاب میکنید مناسب خانه ی شما باشد تا بعدا مشکلی بوجود نیاید.این نوع میز ها کاربرد های مختلفی دارند و بدلیل مفید بودن ان امروزه در همه ی خانه ها تقریبا از ان استفاده میکنند. خیلی ها بخاطر اینکه خانه های کوچکی دارند استفاده از میز بار چرخ دار را نادیده میگیرند اما در خانه های کوچک نیز میتوان از این میز های چرخ دار استفاده کرد هم به عنوان یک جزیره کوچک در اشپزخانه یا  زمانی که مهمان دارید میتوانید وسایل مورد نیاز را برای بردن به حیاط و… از میز بار چرخ دار استفاده کنید تا کارتان راحت شود علاوه بر ان این میز ها زیبایی های خاصی دارند ان هم میتواند باعث افزایش زیبایی  دکوراسیون داخل خانه ی شما باشد.

خیلی ها بخاطر کوچک بودن منزلشان قید استفاده از میز بار چرخدار را می زنند در حالی که این وسیله حتی در فضاهای کوچک هم می تواند بسیار کاربردی و  دکوراتیو و زیبا باشد. حتی می توان از آنها بعنوان یک جزیره کوچک در آشپزخانه نیز بهره برد و در مهمانی های محیط بیرون مثل تراس یا حیاط، غذا و نوشیدنی ها را توسط آنها به راحتی حمل کرد. انواع میز بار چرخدار مدرن در کنار اینکه ظاهر بسیار شیک و لوکس دارند، قابل تغییر بوده و هر مصرف کننده ای می تواند بنا به نیاز خود از آنها استفاده کند. شکل های زیر تعدادی از این مدل های خلاقانه را نشان می دهد.

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل 40 مدل میز بار چرخدار لوکس و مدرن [ خاص ] رستوران و منزل

انواع-میز-بار-چرخدار (11)

اگر از نوشیدن چای لذت می برید می توانید این کار را به تجربه ای بسیار لذت بخش تبدیل کنید. شکل اول یک میز بار را نشان می دهد که دقیقا برای سرو و نوشیدن چای طراحی شده. روی میز بار، یک سینی کاربردی، مخصوص قرار گیری لوازم ضروری مانند کتری و قوری و همینطور نعلبکی و فنجان در نظر گرفته شده و فضای کابینتی پایین هم برای ذخیره سازی لوازم دیگر مثل قند و شکر و شیرینیجات است. حتی در قسمت جلویی میز بار، شلفی کوچک تعبیه شده که می توان از آن برای قرار دادن گلدان، دستمال و حوله و یا اکسسوری های دیگر استفاده کرد.

انواع-میز-بار-چرخدار (1)

انواع-میز-بار-چرخدار (2)

انواع-میز-بار-چرخدار (27)

انواع-میز-بار-چرخدار (29)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

انواع میز بار چرخدار در شکل های بسیار متنوعی طراحی و تولید می شوند. شکل اول در زیر مدلی را نشان می دهد که توسط کریم رشید معمار معروف مصری طراحی شده و مانند تمام مدل های دیگر، با سادگی و شکل جالب و البته عجیبش جلب توجه می کند. شاید برایتان جالب باشد که این میز بار خیلی راحت به حرکت در می آید. چرخ های شیشه ای و بزرگ آن فقط جنبه دکوری نداشته و به آسانی قابلیت جابجایی به این میز می دهد. در حقیقت همین چرخ های بزرگ شیشه ای است که این میز بار را ویژه و منحصر بفرد می کند.

انواع-میز-بار-چرخدار (4)

انواع-میز-بار-چرخدار (5)

انواع-میز-بار-چرخدار (3)

انواع-میز-بار-چرخدار (30)

انواع-میز-بار-چرخدار (25)

انواع-میز-بار-چرخدار (24)

برای هر فضایی باید میز بار متناسب با همان فضا را خریداری کرد. شکل اول در پایین مدلی بسیار شیک و مدرن را نشان می دهد که دو طبقه بوده و بروی چهار چرخ کوچک و دوست داشتنی سوار شده. دو طبقه بودن میز، فضای ذخیره سازی را به میزان زیادی افزایش می دهد و چون میزها قابل جدا شدن هستند، پروسه پذیرایی از مهمانان بسیار راحت تر انجام خواهد شد. شکل سوم یکی از بهترین طرح ها را بین انواع میز بار چرخدار معرفی می کند که تمام عناصر آن در راستای دکوراتیو بودن کل اثر ساخته شده است. البته کارایی چنین میزی با توجه به سه طبقه بودن نیز بسیار بالاست.

انواع-میز-بار-چرخدار (6)

انواع-میز-بار-چرخدار (28)

انواع-میز-بار-چرخدار (7)

انواع-میز-بار-چرخدار (23)

انواع-میز-بار-چرخدار (22)

انواع-میز-بار-چرخدار (21)

مدل بعدی از آن میزهایی است که استفاده ایی چندگانه دارد. اگر بخاطر چرخ های کوچکش نبود، می توانستید این میز را بعنوان یک میز عسلی یا میز کنار مبلی در اتاق نشیمن قرار بدید. همانطور که از اندازه این مدل مشخص است، برای خانه ها و رستوران های کوچک استفاده از این میز بار چرخدار خیلی راحت خواهد بود. قسمت پایین میز برای جمع آوری وسایل مختلف مناسب است و قسمت بالایی آن برای میل و سرو غذا. سینی هر دو میز از استیل ضد زنگ ساخته شده و قابل برداشتن است.

انواع-میز-بار-چرخدار (8)

انواع-میز-بار-چرخدار (20)

انواع-میز-بار-چرخدار (19)

انواع-میز-بار-چرخدار (16)

اگر بدنبال مدل های ارزان هستید می توانید از انواع میز بار چرخدار فلزی استفاده کنید که قیمتی به مراتب کمتر از مدل های چوبی دارند. مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید همینگونه است. بدنه این میز کاملا در برابر رطوبت و آفتاب مقاوم بوده و علاوه بر محیط داخل می توان در محیط خارج نیز از آنها استفاده کرد. رستوران هایی که در مناطق مرطوب و در فضای باز دایر شده اند، با استفاده از این مدل به هیچگونه مشکلی بر نخواهند خورد. شکل های بعدی دیگر طرح های مدرن میز بار را نشان می دهد که علاوه بر رستوران و هتل ها در منازل مسکونی نیز بعنوان جزیزه یا میز عسلی قابلیت استفاده دارند.

انواع-میز-بار-چرخدار (9)

انواع-میز-بار-چرخدار (10)

انواع-میز-بار-چرخدار (12)

انواع-میز-بار-چرخدار (14)

انواع-میز-بار-چرخدار (15)

انواع-میز-بار-چرخدار (13)

انواع-میز-بار-چرخدار (17)

انواع میز بار چرخدار

انواع-میز-بار-چرخدار (18)