معرفی مدل های جدید و منحصر بفرد سینک ظرفشویی آشپزخانه

سینک ظرفشویی آشپزخانه بدون شک یکی از مهم ترین عناصر موجود در دکوراسیون آشپزخانه است. به جرات می توان گفت حدود ۶۰ درصد از کارهایی که در آشپزخانه صورت می گیرد در سینک ظرفشویی انجام می شود. از آنجایی که سینک ظرفشویی نقش به این مهمی را ایفا می کند باید با احتیاط و دقت کامل در انتخاب سینک مورد نظر خود عمل کنید. انتخابی اشتباه در این زمینه، نتیجه ای وخیم و مهلک برای دکوراسیون آشپزخانه در پی خواهد داشت. قبل از انتخاب سینک باید با جنبه های مختلف این وسیله آشنایی کامل داشته باشید تا مدلی کاملا مناسب با شرایط موجود را برگزینید. به طور کلی سه عامل باید قبل از خرید سینک به دقت بررسی شوند: نحوه نصب سینک، مکان قرار گیری و جنس مواد سازنده سینک از مهم ترین نکات هستند.

درباره نحوه نصب نیازی به توضیح نیست تنها نکته قابل توجه در هنگام نصب، مناسب بودن محل قرار گیری سینک در کانتر آشپزخانه است به طوریکه فضا کافی برای نصب در فضای زیر و کناره ها را دارا باشد. معمولا سینک های آشپزخانه را به چهارصورت نصب می کنند مانند نمونه های مدولار و توکار، اما پراستفاده ترین نوع همان مدلی است که سینک همراه با سینی است و بنوعی روکار محسوب می شوند.

مورد مهم بعدی مشخص کردن محل قرار گیری سینک آشپزخانه است. اندازه سینک آشپزخانه رابطه مستقیمی با فضای موجود در آشپزخانه دارد. خوشبختانه سینک های ظرفشویی در اندازه های بسیار متنوعی تولید می شوند و در این زمینه جای هیچ نگرانی ای وجود ندارد. با مشخص کردن دقیق فضا و مکان مورد نیاز می توانید درباره شکل و اندازه سینک و همچنین دو لگنه یا تک لگنه بودن آن تصمیم گیری کنید.

مورد سوم بیشتر جنبه زیبایی سینک مطرح است. سعی کنید موادی را انتخاب کنید که با استایل و دیزاین آشپزخانه هارمونی داشته و از لحاظ کارایی، سودمند نیز باشند. موادی که در ساخت سینک ها استفاده می شود معمولا از استیل ضد زنگ، چدن، سرامیک، مس، گرانیت، آرکیلیک و … هستند که هر کدام ویژگی ها و قیمت های مشخص خودشان را دارند. اما در این زمینه باید آن مدلی را انتخاب کنید که به کارهای روزمره شما در آشپزخانه بخورد. مدلی را برگزینید که راحت تر تمیز شوند و در ذهتان کافی و مناسب بنظر بیایند. در شکل های زیر مدل های مختلفی از سینک های آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد.

kitchen-sink-design-ideas (1)

kitchen-sink-design-ideas (1)

kitchen-sink-design-ideas (1)

kitchen-sink-design-ideas (2)

kitchen-sink-design-ideas (2)

kitchen-sink-design-ideas (3)

kitchen-sink-design-ideas (4)

kitchen-sink-design-ideas (5)

kitchen-sink-design-ideas (6)

kitchen-sink-design-ideas (7)

kitchen-sink-design-ideas (8)

سینک ظرفشویی آشپزخانه

kitchen-sink-design-ideas (9)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
معرفی مدل های جدید و منحصر بفرد سینک ظرفشویی آشپزخانه
نوشته های مرتبط
شرکتهای طراحی داخلی ویژه و مورد تایید
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*