مدل مبل راحتی ال بهمراه دکوراسیون اتاق نشیمن / عکس ۲۰۱۵

مدل مبل راحتی ال را می شود در یک کلام مبل مدولار توصیف کرد. این مبل های در چند سال اخیر به شدت نزد مردم محبوب شده اند و دلیل این محبوبیت زیاد را می شود در زیبایی و کارایی این مبل ها جست و جو کرد. مبل ال شکل نه تنها با هر دکوراسیونی و با هر سبکی به راحتی هماهنگ می شود بلکه نقطه برتر آن نیز به شمار می رود.  مبل ال شکل می تواند علاوه بر راحتی فوق العاده، نیاز شما به یک قطعه شیک و فاخر در دکوراسیون اتاق نشیمن را برطرف کند و مانند یک جواهر در فضای اتاق نشیمن بدرخشد.

مبل های ال بزرگ ممکن است فضای زیادی را اشغال کنند اما در عوض مکانی اضافه برای نشستن و دراز کشیدن در اختیار شما قرار می دهند و همچنین فضاهای مرده در گوشه و کنج اتاق نشیمن را به بهترین شکل پر می کنند.  از آنجایی که مبل های ال شکل عمدتا خطوطی صاف و مستقیم در طراحی خود دارند یک گزینه ایده آل برای دکوراسیون های مدرن به شما می روند. اما همانطور که گفتیم این مبل ها برای هر دکوراسیونی مناسب هستند. مدل های منحنی شکل با خطوط ناصاف و گرد بمهراه پارچه های چرم قهوه ای نیز در بین مبل های ال شکل دیده می شود که آنها را بیشتر مناسب دکوراسیون های کلاسیک و سنتی می کند.

رنگی که برای مبلمان خود انتخاب می کنید یک نکته مهم است که عموما به سلیقه افراد بستگی دارد. اکثر مردم مدل مبل های خود را در طرح هایی با پارچه های سفید و کرم انتخاب می کنند و سپس الگوها و رنگ های جدید را توسط کوسن ها و بالش ها به آن اضافه می کنند. اگر می خواهید مبل های منزل به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل شوند، سلیقه شما در انتخاب رنگ نقش مهمی ایفا می کند برای مثال رنگ سبز یا آبی مبلمان در نشیمنی با دیوارهای سفید رنگ، بی نهایت جذاب و زیبا جلوه خواهد کرد.

modern-L-shape-sofa-designs (1)

modern-L-shape-sofa-designs (2)

modern-L-shape-sofa-designs (3)

modern-L-shape-sofa-designs (4)

modern-L-shape-sofa-designs (5)

modern-L-shape-sofa-designs (6)

modern-L-shape-sofa-designs (7)

modern-L-shape-sofa-designs (8)

modern-L-shape-sofa-designs (9)

modern-L-shape-sofa-designs (10)

modern-L-shape-sofa-designs (11)

modern-L-shape-sofa-designs (12)

modern-L-shape-sofa-designs (13)

modern-L-shape-sofa-designs (14)

modern-L-shape-sofa-designs (15)

modern-L-shape-sofa-designs (16)

modern-L-shape-sofa-designs (17)

modern-L-shape-sofa-designs (18)

مدل مبل راحتی ال

modern-L-shape-sofa-designs (19)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
مدل مبل راحتی ال بهمراه دکوراسیون اتاق نشیمن / عکس ۲۰۱۵
نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*