32 مدل چراغ خواب دیواری شیک و جدید در دکوراسیون اتاق خواب

یکی از بهترین بخش های خانه اتاق خواب است. که باید یک فضای شیک و آرام داشته باشد تا بتوانید راحت در آنجا استراحت کنید. استفاده از نورپردازی مناسب در همه ی بخش های خانه باعث افزایش زیبایی و ساخت یک فضای شیک و  زیبا میشود.یکی از بهترین وسایل ها که میتوانید با آن یک نورپردازی زیبا و شیک برای اتاق خواب خود درست کنید. چراغ خواب دیواری است. تاریک بودن بیش از حد اتاق خواب زیاد باعث اذیت شدن شما میشود. پس باید یک نور مناسب برای اتاق خواب خود انتخاب و تنظیم کنید. میتوانید با انتخاب یک چراغ خواب دیواری با لامپ های کوچک هم یک نورپردازی مناسب برای دیوار اتاق خواب خود درست کنید. و هم یک فضای شیکبرای اتاق خواب درست کنید. و همچنین با انتخاب چراغ خواب مناسب یک نور مناسب برای محیط اتاق خود تنظیم کنید. که بتوانید هم یک فضای رمانتیک و شیک درست کنید یکی از مهم ترین چیزی که در تزئین اتاق خواب باید به آن بیشتر توجه کنید ساخت یک فضای آرام است. حتمی روی این نکته بیشتر توجه کنید که فضای اتاق را با استفاده بیش از حد از وسایل تزئینی شلوغ نکنید برای مثال اگر از چراغ خواب استفاده میکنید حتمی هنگام انتخاب لامپ آن از نور آبی استفاده کنید که هم نور اتاق را تنظیم کند و هم فضای زیبا و آرام برای شما درست کند.

برای انتخاب چراغ خواب دیواری مناسب باید به این نکات توجه کنید:

1- برای اینکه اتاق خواب باید یک فضای آرام داشته باشد حتمی چراغ خوابی که نور آبی دارند را برای اتاق خود انتخاب کنید.

2-برای اینکه چراغ خواب ها در روز باعث کاهش زیبایی اتاق خواب نشوند سعی کنید از چراغ خواب های حباب دار استفاده کنید.

3- زیاد بودن نور در اتاق باعث اختلال در خواب شما میشود پس سعی کنید چراغ خواب را در بالای تخت خواب قرار ندهید و از چراغ خواب هایی که نور کم دارند استفاده کنید.

4-سعی کنید در انتخاب چراغ خواب فقط به زیبایی آن توجه نکنید و از چراغ خواب هایی که بیشتر خاموش و روشن میشوند و نور بیشتری دارند استفاده نکنید زیرا با استفاده از آن ها بجای اینکه به آرامش برسید بیشتر باعث
عصبانیت شما میشود.

5- شمع را جایگزین چراغ خواب نکنید زیرا با افتادن شمع روی تخت خواب و فرش باعث آتش سوزی در خانه میشود.

6- چراغ خواب را فقط در اتاق خواب قرار ندهید در اتاق پذیرایی و آشپزخانه نیز از چراغ خواب استفاده کنید تا اگر در شب نیاز به رفتن به این اتاق ها داشتید با اجسام دیگر برخورد نکنید.

 

شیک و مدرنترین مدلهای چراغ خواب

 

35 مدل جدید چراغ خواب بچه گانه در شکل های فوق العاده جالب

 

نمونه هایی از بهترین مدل چراغ خواب در دکوراسیون اتاق خواب

40 مدل چراغ دیواری پذیرایی و اتاق خواب در طرح های بسیار بدیع

30 مدل چراغ شیک دیواری، رومیزی و سقفی جدید با طراحی صنعتی

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
32 مدل چراغ خواب دیواری شیک و جدید در دکوراسیون اتاق خواب
4.7 (93.33%) 6 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*