ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک 33 متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

در طراحی داخلی آپارتمان های بسیار کوچک که به اندازه یک اتاق خانه ی ویلایی هستند نحوه چیدمان دکوراسیونی که کوچکی و دلگیری خانه را تا حد زیادی کاهش بدهد بسیار مهم و البته سخت است. با پیشرفت علم طراحی داخلی و دکوراسیون منزل دیگر مثل گذشته لازم نیست اجزای خانه هر کدام جای ثابت و مخصوص به خود را داشته باشند.

در این مطلب به سراغ آپارتمان کوچک 33 متری می رویم که توسط آرتم شلیپوو (Artem Shelipov) روس طراحی شده است. این آپارتمان کوچک متعلق به مردی مجردی است که به تنهایی زندگی می کند. در چنین فضایی بهترین راهکار استفاده از یک محل برای کاربردهای دیگر و درواقع یکی از ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک استفاده بجا و مناسب از فضاهای مرده میباشد. برای مثال در عکس های زیر اتاق اصلی خانه (همان هال) با مقداری تغییرات به اتاق خواب تبدیل می شود. این تغییرات بوسیله کاناپه / تخت بزرگ ایجاد می شود بطوریکه با بالا آمدن قسمت مرکزی تخت تبدیل به کاناپه و میز برای اتاق نشیمن می شود و دوباره به تختی راحت و بزرگ تبدیل می شود.

به دلیل فضای کوچک آپارتمان ، سازنده فقط از وسایل بسیار کمی در قسمت آشپزخانه و حمام استفاده کرده تا فضای راحتی را برای مالک بوجود بیاورد. طرح مینیمالیستی همه چیز از دیوار ها تا سیستم روشنایی را ساده اما مدرن جلوه می دهد. 

1

راهنمای طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک

2

نحوه چیدمان و دکوراسیون مدرن در آپارتمان کوچک

3

دکوراسیون آپارتمان مدرن

5

موضوع مرتبط: محیط کار خلاقانه و الهام بخش – دکوراسیون دفتر کار خانگی

6

روش طراحی مینیمالیستی

11

نحوه طراحی داخلی آپارتمان 33 متری – دکوراسیون مدرن آپارتمان

7

موضوع مرتبط: نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

12

دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

8

 

9

 

10

 

floating-bookcase-600x450

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک 33 متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*