7 وسیله ایجاد امنیت در خیابان ها و جاده ها

همانطور که می دانید تصادفات رانندگی در کشورمان ایران آمار بسیار بالایی دارد. یکی از عمده مشکلات رانندگان عدم استفاده درست از تجهیزات ترافیکی در مکان مناسب است. استفاده از علائم و  تابلو راهنمایی و رانندگی، انواع جدا کننده و سرعتگیر در محل مناسب می تواند آمار این تصادفات را به مقدار زیادی کاهش دهد. علاوه بر علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی که توسط شهرداری در محل های مناسب نصب شده است گاه این نیاز احساس می شود که افراد از این علائم در پارکینیگ های عمومی و اختصاصی، شهرک های مسکونی و …. نیز از استفاده نمایند. ایمن ترافیک کالا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم و تجهیزات ترافیکی از جمله چراغ راهنمایی، سرعت گیر، انواع تابلو راهنمایی، استوانه، کله قندی و بشکه جدا کننده در ایران فعالیت می کند. این شرکت شرایطی فراهم آورده است که بتوانید بدون واسطه و صرف زمان و هزینه بیش از اندازه تنها با چند کلیک تجهیزات مورد نیاز خود را در محل تحویل بگیرید.

در ادامه با محصولات تولید شده در این شرکت آشنا می شوید.

1-چراغ راهنمایی

در ایمن ترافیک کالا می توانید انواع چراغ راهنمایی در رنگ های مختلف را تهیه نمایید. علاوه بر تعدد رنگ های چراغ ها، این مدل در نوع منبع تغذیه نیز با هم تفاوت دارند، شما این امکان را دارید که بین چراغ راهنمایی سولار که منبع تغذیه آن نور خورشید است و انواع چراغ راهنمایی برقی مناسب ترین را انتخاب نمایید. البته چراغ های سولار قیمت بیشتری دارند اما از آنجایی که هزینه برق در آن وجود ندارد می توانید صرفه جویی مناسبی انجام دهید. این چراغ ها شامل فلاشر های جهت دار نیز می شود. رنگ این فلاشر ها و منبع تغذیه آنها با هم متفاوت است.

2-سرعتگیر

از مهمترین تجهیزاتی که برای کنترل سرعت درمسیرهای خلوت استفاده می شود سرعتگیر است. سرعتگیرها انواع مختلفی دارند و بسته به نوع کاربرد آن از متریال متفاوت و در رنگ های متفاوتی ساخته می شوند. سرعتگیرهای تولید شده در شرکت ایمن ترافیک کالا همگی از انواع لاستیکی و پلاستیکی هستند و به با پیچ به زمین نصب می شوند. اگر در پارکینگ های طبقاتی و یا مسیر مجتمع های مسکونی خود نیاز به انواع سرعتگیر دارید می توانید با شماره های داخل فروشگاه اینترنتی تماس بگیرید تا علاوه بر تحویل محصول، فردی به عنوان نصاب در محل حاضر شده و سرعتگیر شما را در محل مورد نظر شما نصب نماید. سرعتگیر از متریال مقاوم در مقابل فشار و ضربه ، ساخته می شود. این محصولات مانند یک پازل در

کنار هم پیچ می شود. نوار زرد رنگ میان آن در شب و تاریکی دید خوبی به راننده می دهد.

7 وسیله ایجاد امنیت در خیابان ها و جاده ها

انواع جدا کننده های ترافیکی

جدا کننده های ترافیکی خود محصولات بسیار گسترده ای هستند که از مهمترین آنها باید به استوانه ترافیکی، کله قندی ترافیکی و نیوجرسی یا بشکه ایمنی اشاره نمود. این محصولات برای جدا نمودن مسیر اصلی جاده ها از مسیر های فرعی، قسمت هایی از جاده که کارگران در آن مشغول به کار هستند، جدا نمودن محل پارک های خودروها و … به کار می روند. در ادامه بیشتر با این محصولات آشنا می شوید.

3-استوانه ترافیکی

این مدل شباهت ظاهری زیادی به کله قندی دارد اما برخلاف آن قابل حمل و نقل نیست و در محل نصب می شود. استوانه ترافیکی برای ادغام و جداسازی مسیرهای عبور و مرور خودرو ها و یا نشان دادن حریم جاده و خیابان ها استفاده می شود. شما نیز می توانید با خرید این محصول و قرار دادن آن در محل پارک خود از ورود دیگر خودروها به محل پارک خود پیشگیری نمایید. در ضمن از این محصول در پارکینگ های عمومی نیز استفاده های گوناگونی می شود. استوانه ها اصولا در رنگ نارنجی طراحی و ساخته می شود و نوارهای شبرنگ اطراف آنها به دید بهتر آنها در شب کمک می کند. یکی از انواع استوانه ترافیکی که در مجتمع های مسکونی و تفریحی کاربرد دارد استوانه ترافیکی مسیرنما است.

4-کله قندی ترافیکی

کله قندی ترافیکی یا مخروط ترافیکی نیز از تجهیزات پرکاربرد ترافیکی است. کله قندی ترافیکی بر خلاف استوانه ترافیکی قابلیت حمل و نقل دارند. .  پلیس راهنمایی و رانندگی اکثر برای مسدود کردن موقت یک مسیر و یا جدا نمودن محل تصادف و … از این محصول استفاده می کنند کله قندی را اصولا در رنگ قرمز و نارنجی می توان یافت. در حاشیه این مدل نیز از نوار شبرنگ استفاده می شود تا در شب عابرین و رانندگان دید بهتری به آن داشته باشند. کله قندی ها به دلیل قرار گرفتن در محل های خطرناک ازمواد اولیه مقاومتر مانند پلاستیک PVC ساخته می شود.

7 وسیله ایجاد امنیت در خیابان ها و جاده ها

5-نیوجرسی و بشکه ترافیکی

نیوجرسی ترافیکی از دو متریال اصلی پلاستیک و بتن ساخته می شود. انواع بتنی را در بین مسیرهای رفت و برگشت بزرگراه ها و  آزادراه ها استفاده می کنند. اما مدل پلاستیکی وزن کمی دارند و به راحتی قابل حمل و نقل هستند. مدل پلاستیکی برای جدا نمودن مسیرها در شهر و یا مسدود کردن مسیر در بزرگراه های شهری استفاده می شود. برای سنگین شدن آن را با آب و یا شن پر می کنند. بشکه ترافیکی نیز کاربری نیوجرسی دارد با این تفاوت که شکل ظاهری آن متفاوت است. بشکه ها ارتفاع بیشتری دارند و برای چسباندن فلش ها و دیگر علائم مورد نیاز می توان از بدنه آن استفاده نمایید.

6-تابلوهای راهنمایی رانندگی

نصب تابلو راهنمایی رانندگی در محل مناسب نقش بسیار زیادی در کمتر شدن تصافات دارد. تنوع بسیاری برای این محصول وجود دارد. در فروشگاه اینترنتی ما انواع پرکاربرد تابلو راهنمایی به فروش می رسد. تنها کافی است که با مشورت متخصصین ما یکی از بهترین تابلوها را سفارش دهید. نصابان شرکت برای نصب آن به محل اعزام خواهند شد.

7-رنگ ترافیکی

شاید بتوان رنگ ترافیکی را در دسته علائم افقی راهنمایی قرار داد، ولی به جرات می توان گفت یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی است که فقدان آن به شدت باعث ایجاد تصادفات می شود. خطکشی های عابرین پیاده، علائم هشدار دهنده و یا خطهای جدا کننده مسیر عبور و مرور از موارد پرکاربرد و بسیار مهم رنگ ترافیکی می باشد. از دیگر موارد استفاده رنگ ترافیکی می توان خط کشی پارکینگ هارا مثال زد، که علاوه بر مشخص نمودن حریم خودروها ، در زیبایی پارکینگها نیز نقش مهمی دارند.

فقط کافیست مسیر اتوبان و یا خیابانی را تصور کنید که هیچگونه علامت و خطکشی در آن نباشد. چگونه رانندگان می توانند تشخیص دهند که از چه مسیر و با چه سرعتی مجاز به حرکت هستند!!

7 وسیله ایجاد امنیت در خیابان ها و جاده ها

کلام آخر

 ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ترافیکی در ایران است. این شرکت با فروش بدون واسطه محصولات خود در فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا شرایطی فراهم آورده است که شما بتوانید محصولات این شرکت را با قیمت های مقرون به صرفه تهیه نمایید. برای انتخاب محصول کافی است که با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان متخصصین ما، بهترین محصول را انتخاب نموده و سفارش دهید. از دیگر خدمات این شرکت ارئه گارانتی مناسب است. در صورتی که محصول در زمانی زودتر از گارانتی دچار خرابی شد می توانید از گارانتی محصول استفاده نموده و آن را تعویض و یا تعمیر نمایید. در صورت نیاز به نصاب می توانید از متخصصین نصب شرکت نیز استفاده کنید.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!