مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

 

قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی از جمله وسایلی است که بدون توجه به کوچک یا بزرگی فضای موجود، حتما وجودشان در دکوراسیون حمام و دستشویی ضروری است. در حمام وسایلی مانند، حوله ها، صابون، شامپو، مسواک، خمیر دندان و … حضورشان ضروری بوده و در نتیجه ایجاد مکانی مناسب برای نگهداری آنها به امری لازم تبدیل خواهد شد. اگر مکان مناسبی برای ذخیره سازی این وسایل در دکوراسیون حمام یا سرویس بهداشتی خود در نظر نگیرید مطمئنا با مشکل کمبود فضا در حمام و بهم ریختگی دکوراسیون روبرو خواهید شد. قفسه ها و کمدهای نگهداری در حمام، به شما کمک خواهند کرد دکوراسیونی تمیز، شیک و به قول معروف جمع و جورتر با فضای آزاد زیاد داشته باشید. در این مطلب نمونه عکس هایی از قفسه ها و کمدهای نگهداری لباس و وسایل ضروری حمام و سرویس بهداشتی را آماده کرده ایم تا شاید مدلی که با سلیقه و شرایط شما هماهنگ باشد را پیدا کرده و قادر باشید وسایلی از قبیل مواد شوینده، حوله ها و لباس هایتان را در نهایت تمیزی و شیکی درون آنها نگهداری کنید.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید می توان انواع قفسه لباس و اکسسوری حمام را برای هر حمامی با هر اندازه ای به راحتی پیدا کرده و در آن مورد استفاده قرار داد. بسیاری از این طرح ها آنچنان زیبا و البته مفید هستند که از فضاهای مرده نیز به خوبی استفاده می کنند. شاید شما هم مانند بسیاری افراد، حمام را فقط جایی برای نظافت های شخصی تصور کرده و اهمیتی به زیباسازی آن ندهید! اما دیدن این تعداد قفسه های لباس و اکسسوری حمام زیبا و جذاب می تواند نظر شما و بسیاری دیگر افراد را تغییر دهد.

حمام هم می تواند مانند سایر نقاط منزل با کمی دقت و توجه به بهترین شکل ممکن دکوراسیون شده و لذت دوش گرفتن های رویایی را برای شما همراه داشته باشد. بسیاری از این قفسه ها و اکسسوری ها از جنس چوب هستند و زیبایی خیره کننده ای دارند. همچنین از آنجایی که تقریباً همه عادت داریم دیوارها و کف حمام را با انواع کاشی و سرامیک به رنگ روشن تزئین کنیم، این اکسسوری ها با رنگ های تیره و البته از جنس چوب می توانند در زیباتر و جذابتر شدن حمام نقشی بسیار مهم داشته باشند.

همچنین می توان جنس های دیگری از جمله پی وی سی را هم مشاهده کرد که مقاومت بیشتری در مقابل رطوبت و قطرات آب و بخار آب موجود در حمام دارند.

مسئله مهم دیگری که در مورد این مدل های قفسه لباس و اکسسوری حمام بسیار مهم است اینکه به شدت جادار و بزرگ هستند حتی آنهایی که در ظاهر، کوچک به نظر می رسند؛ تعداد طبقات فراوان و در کنار هم قرار گرفتن آنها همراه با استفاده از کنج ها و برخی شکاف ها می تواند حمام کوچک شما را بزرگ و حمام بزرگ شما را بسیار بزرگتر نشان دهد، این یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از قفسه لباس و اکسسوری حمام است.

شاید تنها مکانی که شدیدا به قفسه های نگهداری نیاز دارند و حضورشان در آن ضروری است همین حمام و سرویس بهداشتی باشد زیرا همونطور که در بالا گفتیم وسایل زیادی وجود دارد که قرار است در این مکان نگهداری شوند. اگر چنین قفسه هایی را در حمام خود نداشته باشید خیلی راحت همه چیز از کنترلتان خارج خواهد شد. ایده های بسیار زیادی برای ایجاد یک محیط ذخیره سازی خوب و مناسب در حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد که در زیر به معرفی تعدادی از انها می پردازیم:

یکی از این ایده ها نصب کردن قفسه خیلی ساده درست بالای سینک دستشویی است. با این کار سریعا می توانید به همه چیز دسترسی داشته باشید.

bathroom-storage-design-ideas (9)

استفاده از قفسه های دیواری در حمام که بعضا برای نگهداری ادویه جات در آشپزخانه هم بکار گرفته می شوند، می تواند ایده مناسبی برای نگهداری مواد آرایشی و بهداشتی باشد.

bathroom-storage-design-ideas (1)

اگر در حمام یا دستشویی هیچ فضایی برای آویزان کردن حوله ها و پارچه ها در نظر نگرفته اید و از طرفی با محدودیت فضا نیز ربرو هستید می توانید میله آویزهایی را پشت درب حمام نصب کنید که هم از لحاظ هزینه ای بصرفه هستند و هم نصب بسیار راحتی دارند.

bathroom-storage-design-ideas (2)

در شکل های زیر نمونه های مختلف دیگر را مشاهده خواهید کرد.

bathroom-storage-design-ideas (1)

bathroom-storage-design-ideas (3)

bathroom-storage-design-ideas (4)

bathroom-storage-design-ideas (5)

bathroom-storage-design-ideas (11)

bathroom-storage-design-ideas (10)

bathroom-storage-design-ideas (8)

bathroom-storage-design-ideas (7)

bathroom-storage-design-ideas (6)

قفسه لباس و اکسسوری حمام

bathroom-storage-design-ideas (12)

تصاویر بیشتر:

مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی

مدل های زیبای قفسه لباس و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی