راهنمای انتخاب کاغذ دیواری شیک[+35 نمونه] عکس جدیدترین کاغذ دیواری بازار

برای پوشش دیوارها از وسایل های مختلف استفاده میشود.یکی از بهترین وسایل ها برای پوشش دیوار ها و زیبایی خانه کاغذ دیواری است. که در طرح و رنگ های مختلف ساخته میشود. در گذشته خانه ها را ساده میساختن و تنها از گچ برای پوشش دیوار ها استفاده میکردند اما امروزه با پیشرفت در زمینه های مختلف و ساخت کاغذ دیوار در انواع طرح و رنگ های مختلف از آن نیز برای افزایش زیبایی خانه استفاده میکنند. کاغذ دیواری هارا میتوان در همه ی بخش های خانه استفاده کرد اما بیشتر از کاغذ دیواری ها برای تزئین دیوار های اتاق خواب و پذیرایی استفاده میکنند. بیشتر افراد به ایجاد تنوع در خانه و تغیر دکوراسیون داخلی خانه اهمیت زیادی میدهند اما تغیر رنگ و طرح دیوار ها یک کار سختی است و این باعث شده در هنگام تغیر دکوراسیون داخلی خانه نتوانند رنگ و طرح دیوار خود را تغیر دهند.اما با تولید کاغذ دیواری ها در انواع رنگ و طرح های مختلف باعث شده تا همه بتوانند رنگ و طرح دیوار خود را با توجه به خواسته و نیاز های خود تغیر دهند.

چرا از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

یکی از کارهایی که باعث اذیت شدن بیشتر افراد هنگام تغیر دکوراسیون خانه شده داشتن بوی بد هنگام رنگ کردن دیوار ها است.کاغذ دیواری ها بدلیل نداشتن بوی رنگ و نصب آسان و سریع میتواند بهترین جایگزین برای رنگ های معمولی باشد بیشتر افراد به بوی رنگ ها حساسیت دارند و کاغذ دیواری بهترین جایگزین برای استفاده از رنگ ها برای این افراد شده است.رنگ های معمولی که دارای ماده های شیمیایی هستند برای بیشتر کودکان مضرر است و سلامتی کودکان نیز در اولویت اول قرار دارد پس کاغذ دیواری که بدون بو و ماده های شیمیایی است بهترین گزینه برای کسانی هست که در خانه ی خود کودک دارند.بیشتر افراد با شنیدن اسم کاغذ دیواری فکر میکنند تنها از کاغذ ساخته شده و قابلیت شستشو نیستن و همچنین این پوشش برای دیوار ها از عمر کمی برخوردارند اما کاغذ دیواری هایی که در بازار وجود دارند معمولا قابلیت شستشو و ضد خش و ضربه و الیافی و همچنین دارای عمر زیادی هستند.کاغذ دیواری ها میتوانند یک جایگزین مناسب برای سایرپوشش های دیواری باشند. با استفاده از کاغذ دیواری ها با رنگ های گرم مانند زرد و قرمز,نارنجی میتوانید یک فضای شاد و محیط دلنشین و جذاب ایجاد کنید کاغذ دیواری ها به دلیل داشتن انواع رنگ و طرح مختلف میتوانید با توجه به سلیقه ی خود بهترین رنگ را برای خانه ی خود انتخاب کنید. با استفاده از رنگ های گرم میتوانید یک فضای غیر رسمی و خوشایند ایجاد کنید. اگر میخواهید همیشه با روحیه و شاد باشید سعی کنید از رنگ های گرم در اتاق نشیمن و هر جایی که همیشه جمع میشوید استفاده کنید. در این مطلب از سایت اتاق 35 عکس از کاغذ دیواری های شیک و لوکس موجود در بازار قرار میدهیم تا بتوانید بهترین انتخاب برای خانه ی خود داشته باشید.

 

لوکس و شیکترین مدلهای کاغذ دیواری

 

 

انواع طرح و رنگ کاغذ دیواری، لمینت و کفپوش

34 مدل تزیین دیوار منزل با مدل های جدید کاغذ دیواری 2019

آلبوم کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه و پسرانه طرح دار جدید

مزایای استفاده از کاغذ دیواری قابل شستشو (non-woven)

37 مدل دکوراسیون راهروی خانه بسیار زیبا و منحصر به فرد

راهروی خانه یکی از بخش هایی از خانه است در اول ورود به خانه با آن مواجه میشوید. برای همین یکی از شلوغترین نواحی خانه است.بیشتر کسانی که به فکر تزئین دکوراسیون داخلی خانه ی خود هستند به دکوراسیون راهروی خانه توجهی نمیکنند و راهرو را ساده تزئین میکنند.همانطور که در مطالب قبلی گفتیم نمای خانه بدلیل اینکه در هنگام نگاه کردن به خانه میبینید باید زیبا و مناسب طراحی شود. راهروی خانه نیز اولین بخشی از خانه است که هنگام ورود به خانه با آن مواجه میشوید پس دکوراسیون راهروی خانه نیز باید زیبا و مناسب طراحی شود. در راهروی خانه سعی کنید از وسایل های تزئینی زیادی استفاده نکنید راهرو نباید زیاد شلوغ باشد اما در طراحی دیوار راهرور ها بیشتر وقت بگذارید از طرح های زیبا برای دیوار و فرش و کف مناسب استفاده کنید. بهترین راه برای زیبا سازی راهروی خانه از قاب عکس های زیبا و شلف دیواری استفاده کنید قاب عکس زیبا و استفاده از گل های زیبا در راهرو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آن دارد.دیوار ها و کف ورودی خانه به دکوراسیون مسیر عبور شما جذابیت و شخصیت میدهد.

چگونه برای راهروی خانه ی خود دکوراسیون زیبایی طراحی کنم؟

همه ی کسانی که به زیبایی دکوراسیون داخلی خانه ی خود بیشتر اهمیت میدهند همه ی بخش های خانه را زیبا و شیک طراحی میکنند. اما کمتر کسانی هستند که راهروی زیبا برای خانه ی خود درست میکنند.برای طراحی دکوراسیون راهرو باید با اصول طراحی آن به خوبی آشنا باشید تا بتوانید با استفاده از وسایل تزئینی بدون اینکه باعث شلوغی محیط شود یک فضای زیبا و منحصر به فرد درست کنید. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید استفاده از تابلو است با آویزان کردن انواع تابلو های هنری و خیره کننده یک مسیر شیک و زیبا در ورودی خانه ی خود ایجاد کنید.اگر میخواهید با استفاده از تابلو ها بهترین دکوراسیون برای راهروی خانه ی خود درست کنید در انتخاب تابلو ها نیز توجه کنید برای مثال از تابلو های چاپی و تابلو نقاشی و همچنین در انتخاب رنگ تابلو رنگی را انتخاب کنید که با رنگ دیوار شما متفاوت باشد و زیبایی خود را بیشتر نشان دهد.و دکوراسیون دیوار راهرو را تکمیل کند. برای طراحی یک دیوار زیبا برای همه ی بخش های خانه اگر از کاغذ دیواری استفاده کنید تاثیر بسیار زیادی در زیبایی محیط دارد. در راهروی خانه نیز اگر از کاغذ دیواری استفاده کنید تاثیر بسیار زیادی در زیبایی محیط راهرو دارد. قدرت کاغذ دیواری برای تبدیل راهروی خانه ی شما از یک فضای بی روح و تهی و خسته کننده به فضایی زیبا و هیجان انگیز بسیار زیاد است.چون راهرو ها برای ورودو و خروج از خانه استفاده میشوند فضای شلوغی هستند. برای همین کسی نمیخواهد در آنجا زمان بیشتری را بگذراند واین باعث شده تا دکوراسیون راهرو ساده و بی روح باشد.اما استفاده از کاغذدیواری های شیک و مناسب مانند کاغذ دیواری های طرح گلی در راهرو یک محیط شیک و زیبا برای شما درست میکند. نور پردازی در همه جا باعث زیبایی محیط میشود برای مثال استفاده از لوستر های شیک در پذیرایی هم میتواند یک وسیله ی تزئینی شیک باشد و هم یک وسیله ای برای نورپردازی مناسب برای اتاق باشد. در راهروی خانه نیز اگر از لوستر های شیک استفاده کنید باعث میشود تا یک دکوراسیون شیک و تکمیل شده داشته باشید نورپردازی مناسب راهرو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آن دارد.دکوراسیون راهروی خانه نیز مانند سایر بخش های خانه باید زیبا و شیک باشد و اهمیت زیادی داشته باشد در این مطب به شما کمک میکنیم تا بتوانید بهترین دکوراسیون برای راهروی خانه ی خود انتخاب کنید و 37عکس شیک و زیبا از راهروی خانه قرار میدهیم تا بهترین راهرو برای خانه ی خود طراحی کنید.

 

شیکترین و بی نظیر ترین مدلهای دکوراسیون راهروی خانه

 

 

28 مدل چوب لباسی جدید و جالباسی شیک [برای دکوراسیون ورودی منزل]

تزیین راهرو باریک با کاشی و سرامیک های شیک مخصوص ورودی منزل

30 مدل عکس از نحوه تزیین دکوراسیون ورودی آپارتمان

مدل آینه های مدرن مناسب اتاق نشیمن و راهروی ورودی خانه

 

40 مدل استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون خانه بسیار زیبا و شیک

استفاده از یک رنگ خاص و زیبا در دکوراسیون داخلی خانه یکی از بهترین ایده هایی است که زیبایی و جذابیت خانه را بیشتر میکند بیشتر افراد که به تنوع در دکوراسیون داخلی خانه و افزایش زیبایی خانه اهمیت زیادی میدهند از رنگ های زیبا مانند رنگ زرد در دکوراسیون خانه استفاده میکنند.یکی از مهم ترین عنصر در زیبایی خانه هماهنگ بودن همه ی وسایل های داخل آن است. برای مثال اگر از رنگ سبز در دکوراسیون داخلی خانه استفاده میکنید همه ی وسایل های داخل خانه مانند مبلمان خانه فرش و پرده و… با آن رنگ هماهنگ باشد. بیشتر افراد که با اصول طراحی دکوراسیون داخلی خانه آشنا نیستند از همه ی رنگ ها در دکوراسیون خانه استفاده میکنند مبلمان را به یک رنگ پرده و فرش ها را به رنگ های دیگر انتخاب میکنند این باعث شلوغی زیاد خانه میشود و شما زودتر از خانه ی خود دلزده میشوید.دکوراسیون رنگ سبز یکی از بهترین انتخاب ها نسبت به سایر رنگ ها است استفاده از رنگ زرد  در دکوراسیون خانه باعث ایجاد یک فضای شاد میشود اما باعث اذیت شدن چشم نیز میشود.اما همانطور که هنگام نشستن در طبیعت و تماشای درخت و مناطق سبز باعث آرامش شما میشود. استفاده از گل و گیاه در خانه باعث ایجاد یک فضای آرام درخانه میشود رنگ سبز نیز یکی از بهترین رنگ ها برای ایجاد یک فضای آرام درخانه میشود. رنگ های سبز زیتونی,سبز متمایل به زرد و همه ی رنگ ها در سایه ی این رنگ زیبا نشان دهنده ی گسترده بی مرز این رنگ هستند.رنگ سبز بعد از رنگ آبی یکی از محبوبترین رنگ در دنیا شناخته میشود مدیر اجرایی موسسه رنگ پانتون میگوید رنگ سبز فراوان ترین رنگ در طبیعت است که چشم انسان بیشتر از سایر رنگ ها در طبیعت این رنگ را میبیند

تاثیر رنگ سبز در دکوراسیون داخلی منزل

چون رنگ سبز یکی از بهترین رنگ ها برای ایجاد یک محیط آرام است و این رنگ بسیار آرامش بخش است.در طراحی دکوراسیون داخلی خانه میتواند بسیار تاثیر گذار باشد.رنگ سبز در زیر مجموعه ی رنگ های سرد قرار دارد اما تاثیرات گرم و مثبتی دارد.رنگ سبز یک رنگ زندگی بخش است.برا همین بیشتر افراد بر این باورند که ترکیب رنگ سبز با آفتاب طبیعت را دوباره زنده میکند برای همین در بیشتر اتاق های آفتاب گیر استفاده میکنند. بیشتر افراد به استفاده از گل و گیاه در خانه ی خود علاقه دارند برای همین از گل ها بیشتر در خانه استفاده میکنند اگر در کنار گل و گیاه از دکوراسیون رنگ سبز نیز استفاده کنید یک محیط آرام با رنگ و گل و گیاه درست میکنید در انتخاب رنگ سبز برای دکوراسیون خانه مانند سایر رنگ ها باید به نکات زیادی توجه داشته باشید اگر رنگ سبز در دکوراسیون داخل خانه را با سایر وسایل های موجود در خانه هماهنگ کنید یک خانه زیبا و جذاب برای خود درست میکنید استفاده از رنگ های سبزو سفید باهم در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد اگر مبلمان خود را سفید و سایر بخش ها را سبز انتخاب کنید زیبایی و جذابیت آن بیشتر از سایر رنگ ها میشود. در این مطلب از سایت اتاق به شما کمک میکنیم تا بتوانید بهترین دکوراسیون رنگ سبز را برای خانه ی خود درست کنید و همچین با استفاده از رنگ سبز یک فضای آرامش بخش و زیبا برای خود درست کنید و خانه ی خود را به خوبی تزئین کنید که باعث جلب توجه همه بشود.

 

شیکترین مدلهای استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون خانه

 

مدل هایی بسیار زیبا از دکوراسیون اتاق نشیمن به رنگ سبز

30 مدل استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون خانه با راهنمای چیدمان زرد +عکس

25 مدل تزیین دکوراسیون باغچه حیاط با گل و گیاهان استوایی

38 مدل شیک پرده اتاق خواب و نشیمن به رنگ آبی و رنگی [در سال جدید]

45 مدل درب چوبی آپارتمان مدرن و زیبا [در سال جدید]

همانطور که دکوراسیون داخل خانه اهمیت زیادی دارد و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد نما و دکوراسیون بیرونی خانه نیز تاثیر زیادی در جلب توجه همه و زیبایی خانه دارد.یکی از عنصر های اصلی که در اولین ورود به خانه میبینید درب آن است. امروزه بیشتر افراد در آپارتمان زندگی میکنند. یکی از عنصر های اصلی که علاوه بر زیبایی باعث جلب توجه همگان و حفظ امنیت خانه میشود.درب ورودوی آپارتمان ها  یکی از عنصر های اصلی است که قبل رسیدن به فضای داخلی خانه با آن مواجه میشویم پس باید دربی را انتخاب کنید که هم زیبایی و فاکتور های مهم و اصلی را داشته باشد.در انتخاب همه ی وسایل حتمی باید به نکاتی توجه کنید انتخاب درب آپارتمان نیز یکی از مهم ترین بخش های خانه محسوب میشود پس در هنگام انتخاب درب نیز حتمی باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین درب را برای آپارتمان خود انتخاب کنید.

انتخاب یک درب آپارتمان مناسب

در انتخاب درب آپارتمان چند نکات مهم است که حتمی باید به آن توجه داشته باشید. دیوار های یک خانه که باید یک عایق بسیار خوب در برابر صوت باشند درب خانه نیز میتواند از انتشار صداهای داخل به بیرونی جلوگیری کند.و همچنین درب آپارتمان یکی از عنصر های اصلی برای جلوگیری از ورود صداهای بیرون به داخل است اگر خانه ی شما در کنار خیابان باشد حتمی صداهای ماشین ها شمارا ناراحت و اذیت میکند پس حتمی به فکر یک درب خوب باشید تا یک عایق بسیار خوب در برابر صداها باشد.اگر به فکر آرامش خود هستید حتمی یک درب آپارتمان انتخاب کنید که در برابر صوت های بیرونی عایق خوبی باشد این نوع درب ها به حفظ آرامش محیط خانه نیز کمک میکند.

درب چوبی آپارتمان

حتمی وقتی درب چوبی را میشنویددرب های قدیمی که کیفیت بسیار کمی دارند به فکرتان می آید اما امروزه با پیشرفت در طراحی بهترین لوازم برای دکوراسیون داخلی بیشتر معمار ها و طراحان دکوراسیون داخلی خانه درب چوبی آپارتمان را طراحی کرده اند که ضد حریق نیز هستند این درب ها امنیت زیادی نسبت به سایر درب ها دارند. اگر از درب های چوبی در آپارتمان استفاده کنید اگر خانه دچار آتش سوزی باشد باعث جلوگیری از گسترش آتش به بیرون از خانه میشود همچنین اگر آتش سوزی در خارج از ساختمان شما باشد از ورود آتش به داخل خانه جلوگیری میکند.درب های چوبی که به درب دود بند نیز معروف هستند در طراحی و ساخت این درب ها از ماسیو کامل استفاده کرده اند همچنین ضخامت درب چوبی آپارتمان بین 5.1تا5.6 سانتی متر است.رگ و ریشه های چوب یکی از ویژگی های یک درب ورودی چوبی ساختمان است.استفاده از چوب در همه چیز باعث زیبایی میشود برای مثال کابینت های چوبی یکی از بهترین انتخاب برای دکوراسیون آشپزخانه است استفاده از درب های چوبی نیز زیبایی دکوراسیون داخلی خانه را بیشتر میکند.

در انتخاب درب برای آپارتمان نیز مانند سایر وسایل های داخل خانه باید حتمی به هماهنگی آن با سایر بخش های خانه توجه داشته باشید برای مثال رنگ درب را با سایر قسمت ها هماهنگ کنید اگر درب و فرش و مبلمان خانه باهم هماهنگ باشند جذابیت خانه بیشتر و باعث جلب توجه همه میشود.

 

زیباترین و بهترین مدلهای درب چوبی آپارتمان

 

مدل درب ورودی ساختمان مسکونی ویلایی و آپارتمانی جدید و شیک

 

 

مدل های شگفت انگیز درب ورودی منزل مناسب آپارتمان و ویلا

 

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

 

 

 

 

 

30 مدل عکس از نحوه تزیین دکوراسیون ورودی آپارتمان

 

 

 

35 مدل دکوراسیون آکواریوم درخانه مدرن و بسیار شیک[در سال جدید]

امروزه بیشتر افراد به افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی خانه علاقه دارند و بیشتر به فکر تغیر دکوراسیون داخلی خانه ی خود هستند.پس سعی میکنند از بهترین وسایل ها برای تزئین دکوراسیون داخلی خانه ی خود استفاده کنند. اما قیمت وسایل ها و استفاده از بهترین وسایل ها زیبایی خانه را افزایش نمیدهد.باید هرچیزی که برای خانه ی خود انتخاب میکنید با هم هماهنگ باشد تا بتواند زیبایی خانه را افزایش دهد استفاده از برخی وسایل تزئینات مانند آکواریوم یا سایر وسایل های دکوری در خانه فضای خانه را تغیر میدهد ودکوراسیون خانه ی شما را زیبا و شیک تر میکند. استفاده از آن با ماهی های زیبا و مناسب در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد.اما در هنگام خرید آن نیز باید به نکات زیادی توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خانه ی خود بکنید.

چگونه یک وسیله ی تزئینی زیبا برای خانه ی خود انتخاب کنیم؟

در بیشتر خانه ها مخصوصا خانه های ایرانی از آکواریوم و لوازم تزئینی استفاده میکنند.اما فکر میکنند که در دکوراسیون خانه تاثیر مثبتی ندارد. زیرا هنگام خرید آن باید به نکاتی توجه کنید تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را  برای خانه ی خود داشته باشید. اولین چیزی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید محیط خانه است آیا قصد دارید از آن در بخش پذیرایی خانه استفاده کنید یا در سایر بخش های خانه؟باید در هنگام خرید  به محیط خانه به اندازه ی آکواریوم توجه کنید و همچنین در انتخاب دکوراسیون آکواریوم در دکوراسیون داخل خانه نیز به آن توجه کنید. استفاده از انواع سنگ های زیبا و ماهی های رنگارنگ و مناسب یکی از عنصر های زیبایی آن است .سعی کنید همیشه آب داخل آن را تمیز نگه دارید.اگر به این نکات توجه کنید حتمی بهترین انتخاب را  برای دکوراسیون آکواریوم خواهید داشت.

آکواریوم چگونه باعث زیبایی دکوراسیون داخلی خانه میشود؟

استفاده از همه ی لوازم دکوری و تزئینی تاثیر بسیار زیاد و مثبتی در دکوراسیون داخلی خانه دارد از هر وسایلی در خانه استفاده کنید حتمی تاثیری در زیبایی دارد استفاده از لوازم دکوری و وسایل های نگه دارنده حیوانات خانگی زیبا نیز تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه نسبت به سایر وسایل های دکوری و تزئینی دارد.همه ی وسایل های تزئیناتی و بیشتر حیوانات داخلی مانند ماهی علاوه بر اینکه محیط خانه را زیباتر و مردن و شیک تر میکند. به جذابیت بصری در این مکان نیز می افزایند اگر از وسایل های تزئیناتی و حیوانات خانگی درخانه استفاده میکنید اگر کمی دقت کنید حتمی متوجه خواهید شد که هم شما و هم مهمانتان احساس بسیار بهتری به این که در خانه ی شما حضور دارند خواهند داشت زیبایی خانه در هرچیزی تاثیر دارد ارزش شما در پیش مهمان ها و جو داخل خانه دارد. آکواریوم ها یک انتخاب مناسب و زیبا با قیمت کم برای همه ی کسانی که علاقه به زیبایی دکوراسیون داخل خانه دارند میباشد سعی کنید از ماهی های زیبا در آن استفاده کنید خواهید دید که زیبایی خانه چقدر بیشتر میشود و چقدر احساستان نسبت به خانه ی خود عوض میشود از هر لوازم دکوری و تزئینی در خانه استفاده کنید باعث جلب توجه همه و زیبایی خانه میشود بهترین پیشنهاد و ایده برای  همه این است که سعی کنید از حیوانات آبزی و خانگی مانند ماهی های زیبا در خانه استفاده کنید زیرا هم باعث افزایش جذابیت خانه و جلب توجه همه میشود و هم باعث تغیر روحیه و دید شما نسبت به خانه میشود . یکی از بهترین وسایل دکوری و تزئینی برای خانه میباشد. استفاده از گیاه در خانه به تنهایی باعث زیبایی دکوراسیون خانه میشود اگر از گیاه های زیبا در داخل آب و همراه با انواع سنگ ها استفاده کنید زیبایی آن چند برابر میشود پس در هنگام خرید آکواریوم برای خانه ی خود حتمی به گیاه هایی که برای آن انتخاب میکنید و پس زمینه ی آن توجه کنید. تا بتوانید یک انتخاب زیبا و مناسب برای خانه ی خود داشته باشید.

 

بهترین و شیک ترین مدلهای دکوراسیون آکواریوم در خانه

 

آشنایی با مدل های جدید آکواریوم دیواری مناسب دکوراسیون داخلی

آکواریوم خانگی و آپارتمانی با مدل های تزیینی و مدرن

انواع مدل عکس آکواریوم در دکوراسیون منزل – گیاهی

راهنمای ایجاد فضای سبز در پشت بام خانه / روف گاردن

30 مدل استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون خانه با راهنمای چیدمان زرد +عکس

بروزرسانی شده در تاریخ 97/4/8

رنگ زرد انتخابی کلاسیک برای دکوراسیون داخلی محسوب می شود اما شکی در این نیست که رنگ زرد در دکوراسیون خانه سبب سرزندگی و با نشاط شدن روح شما می شود. زمانی که دیوارهای خانه را با رنگ زرد نقاشی می کنید معمولا کار دشواری است که به درستی این کار را انجام بدهید و تناژی مناسب از این رنگ را استفاده کنید. معمولا در این شرایط رنگ زرد یا متمایل به سبز می شود یا زیاد از حد ملایم و رنگ و رو پریده از کار درمی آید. زردی زیباست که عمیق و قوی باشد و تماشای آن شما را با نشاط و پر انرژی کند. دوست داشتن این رنگ گرم و آفتابی و نشاط آورر کار سختی نیست.

در دکوراسیون داخلی خانه میتوانید از رنگ های مختلف استفاده کنید یکی از رنگ ها که علاوه بر زیبایی که به خانه میبخشد باعث تغیر روحیه ی ساکنان خانه میشود.رنگ زرد به دکور داخلی خانه رنگ و روح میبخشد. استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر زیادی در روحیه ی فرد دارد. استفاده از رنگ زرد زیبایی خانه را بیشتر و بهتر میکند.کمتر کسانی هستند که از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی خانه ی خود استفاده میکنند.زیرا استفاده از رنگ زرد جسات خاص خودش را دارد. اگر بدنبال ایجاد یک فضای شاد برای خانواده ی خود هستید از رنگ های شاد مثل زرد استفاده کنید. اگر رنگ زرد را انتخاب کرده اید سعی کنید سایر وسایل های داخل خانه را با رنگ زرد هماهنگ کنید برای مثال در هنگام خرید مبل و سایر وسایل های دکوری دقت کنید تا رنگی که برای آن ها استفاده میکنید با رنگ زرد هماهنگ باشد استفاده از مبل های سفید در کنار رنگ زرد زیبایی خانه را بیشتر میکند.خرید وسایل های مناسب با رنگ دکوراسیون خانه زیبایی خانه را افزایش میدهد و روحیه ی افراد ساکن در خانه را نیز بیشتر میکند.در این مطب چند عکس از بهترین دکوراسیون خانه که از رنگ زرد استفاده کرده اند قرار دادیم تا بتوانید بهترین دکوراسیون برای خانه ی خود انتخاب کنید.

(بیشتر…)

30 مدل تزیین دیوار پذیرایی و اتاق نشیمن مدرن [در سال جدید]

بروزرسانی شده در تاریخ 97/4/6

دکوراسیون خانه ای که توسط طراحی هنرمند و هوشمند ایجاد شده باشد، برای سال های طولانی نیازی به تغییر و بازسازی پیدا نمی کند. در این پست با نمونه هایی بسیارشیک از نحوه تزیین دیوار پذیرایی و سایر اتاق های منزل آشنا می شویم که توسط همین طراحان هوشمند ایجاد شده و زیبایی و کلاس در دکوراسیون را به نهایت خود را رسانده اند. این دیوارها به قدری زیبا طراحی شده اند که خود بعنوان اثری هنری در دکوراسیون شناخته می شوند و نیازی به نصب عکس و تابلوهای نقاشی ندارند. به همین دلیل چنین دیوراهایی برای آپارتمان ها و خانه های مدرن و ساده بسیار مناسب است زیرا در عین افزودن زیبایی، شخصیت و گرمی به محیط، آنرا شلوغ و برجسته نیز نشان نمی دهد.

خانه از اتاق های مختلف تشکیل شده که هرکدام از بخش ها کاربرد های مختلفی دارند یکی از اتاق ها که تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون خانه دارد اتاق پذیرایی است. این اتاق که مخصوص پذیرایی از مهمان ها است باید شیک باشد. این اتاق علاوه بر اینکه بهترین اتاق برای پذیرایی از مهمان ها است.باعث میشود تا همه ی اعضای خانواده کنار هم جمع شوندو بیشتر وقت خود را در این اتاق سپری میکنید. بیشتر طراحان داخلی و معمار ها هنگام ساختن خانه بیشتر فضای خانه را برای اتاق پذیرایی در نظر میگیرند تا بتوانند یک اتاق طراحی کنند که باعث جلب توجه همه شود.چون بیشتر وقت خود را در اتاق پذیرایی سپری میکنید و این اتاق مخصوص مهمان ها است پس باید در نزئین آن بیشتر وقت بگذارید و یک اتاق شیک و زیبا طراحی کنید.برای افزایش زیبایی اتاق پذیرایی باید دیوار این اتاق را نیز تزئین کنید.تزئین دیوار اتاق پذیرایی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون اتاق پذیرایی دارد. برای تزئین اتاق پذیرایی میتوانید از وسایل های مختلف استفاده کنید برای مثال یکی از بهترین وسایل ها برای تزئین دیوار اتاق پذیرایی استفاده از شلف و جا دکوری دیواری و کتابخانه و تلویزیون دیواری است. یکی از بهترین ایده ها برای تبدیل اتاق پذیرایی به یک اتاق مناسب برای مهمان ها و بهترین اتاق برای جلب توجه مهمان ها از لوازم دکوری و کتابخانه ی دیواری استفاده کنید.

(بیشتر…)

25 مدل انواع کفپوش منزل پی وی سی و چوبی [شیک و مدرن] + عکس

بروزرسانی شده در تاریخ 97/4/2

کفپوش پی وی سی یک نوع پلاستیک است که شکل زیبایی دارد. و کاربرد های فراوانی نیز دارد.این کفپوش ها را معمولا در جاهایی استفاده میکنند که به شستشوی مداوم نیاز دارد. به همین دلیل در منازل مسکونی بیشتر در آشپزخانه بدلیل اینکه احتمال ریزش آب وجود دارد نصب میشود.این کفپوش ها چون شکل های زیبایی دارند در بیشتر اداره ها و شرکت ها نیز از آن استفاده میکنند.امروزه کفپوش های پی وی سی به کالایی کاربردی برای معمار ها و طراحان داخلی تبدیل شده است. مخصوصا برای جاهای پر رفت و آمد مانند فروشگاه و رستوران و بیمارستان ها مداوم به تمیز کردن و شستشو نیاز دارند استفاده میکنند.کفپوش های پی وی سی شکیل هستند و برای بیشتر خانه ها نیز مناسب است و بدلیل زیبایی های این کفپوش بیشتر افراد از آن در خانه ها نیز استفاده میکنند. اما کفپوش ها پی وی سی بهترین انتخاب برای فروشگاه ها و رستوران ها است که هم شکل های زیبایی دارندو هم میتوانید راحت آن را تمیز کنید.

ویژگی های کفپوش پی وی سی:
ساخت این کفپوش ها با استفاده از تکنولوژی های جدید باعث بهبود کیفیت آن شده برای همین این کفپوش ها در زمینه های پارگی و خط و خش مقاوم هستند.از کفپوش های پی وی سی به دلیل مقاومت بالا و ضد رطوبت بودن و  نگهداری آسان در آشپزخانه ها و حمام های مسکونی,مراکز بهداشتی و درمانی و مکان های فروشگاهی استفاده میکنند.

ضد آب بودن
انعطاف پذیری در طراحی
حالت ارتجاعی
دوام و ماندگاری
زیبایی ظاهری
نصب آسان
قیمت مناسب در مقایشه با پارکت و لمینت

کف خانه راه ورود به داخل خانه است در نتیجه داشتن مدلی زیبا از انواع کفپوش مناسب و خاص برای خانه اهمیت بسیار بالایی دارد. در این مطلب با تعدادی از زیباترین و خاص ترین مدل های انواع کفپوش چوبی و کفپوش پی وی سی طرح چوب آشنا می شویم.

1- کفپوش چوبی ساخته شده از حلقه های بریده شده تنه درخت را می شود در یک کلمه خارق العاده توصیف کرد. حتی شما می توانید با شمارش دایره های قسمت های بریده شده به سن هر کدام پی ببرید. کفپوش از چوب های کاملا طبیعی بوده و از جنگل های حفاظت شده تخت نظر سازمان محیط زیست  تهیه شده اند. این مدل از انواع کفپوش چوبی برنده جایزه بهترین سازه ساخته شده از طبیعت را بخود اختصاص داده است.

(بیشتر…)

32 مدل عکس مبل ال راحتی در دکوراسیون اتاق نشیمن [در سال 2019] + کاناپه

بروزرسانی شده در تاریخ 97/4/2

مدل مبل راحتی ال را می شود در یک کلام مبل مدولار توصیف کرد. این مبل های در چند سال اخیر به شدت نزد مردم محبوب شده اند و دلیل این محبوبیت زیاد را می شود در زیبایی و کارایی این مبل ها جست و جو کرد. مبل ال شکل نه تنها با هر دکوراسیونی و با هر سبکی به راحتی هماهنگ می شود بلکه نقطه برتر آن نیز به شمار می رود.  مبل ال شکل می تواند علاوه بر راحتی فوق العاده، نیاز شما به یک قطعه شیک و فاخر در دکوراسیون اتاق نشیمن را برطرف کند و مانند یک جواهر در فضای اتاق نشیمن بدرخشد.

مبل ال یکی از بهترین مبل ها است که علاوه بر زیبایی فضای کمتری نسبت به سایر مبل ها نیز اشغال میکند.مبل های ال مبل هایی هستند که از کنار هم قرار گرفتن چند تکه مبل جدا از هم تشکیل میشوند مبل ال یک مبل راحتی و مدرن است. قسمت های مختلف این مبل میتواند دارای دسته باشد.مبل ال مبل راحتی است که علاوه بر نشستن میتوان از آن برای خوابیدن نیز استفاده کرد. به دلیل طراحی زیبای این مبل ها باعث میشود تا همه ی خانواده کنار هم باشند.این مبل ها برای راحتی و استراحت ساخته شده بودند اما بدلیل استقبال زیاد مردم باعث شد تا مدل های سلطنتی و این مبل نیز طراحی شود از مدل های سلطنتی این مبل های
در اداره ها و مهمانی ها رسمی نیز استفاده میشود. در این مبل ها دسته ها حذف شده و همه ی مبل ها به هم وصل شده اند که این باعث شده تا فضای کمتری اشغال شده وافراد بیشتری نیز میتوانند از آن استفاده کنند. دلیل استفاده بیشتر افراد از این مبل ها زیاد است اما اولین و مهم ترین دلیلی که باعث شده تا مردم بیشتر از این مبل ها استقبال کنند این است که مبل ال با مقایسه با سایر مبل ها جای کمتری را اشغال میکنندو افراد بیشتری نیز میتوانند از این مبل ها استفاده کنند.امروزه به دلیل مهاجرت همه ی مردم به شهر های بزرگ باعث شده تا فضا برای ساخت خانه ها کمتر باشد و خانه ها را کوچکتر میسازند و به دلیل کوچک شدن خانه ها فضا برای چیدمان متناسب و سلیقه و ذوق مشتری کم تر شده است.به دلیل کوچک بودن خانه ها طراحان دکوراسیون داخلی سعی میکنند با توجه به فضای خانه دکوراسیون داخلی خانه را تزئین کنند وبه دلیل این که همه ی افراد دوست دارند از همه ی وسایل ها مانند مبل و تخت خواب و کتابخانه در دکوراسیون داخلی خانه ی خود استفاده کنند طراحان دکوراسیون داخلی سعی میکنند مبل هایی را انتخاب کنند که هم فضای کمتری را اشغال کند وهم نیاز های مشتری رفع شود. به همین دلیل یکی از مبل هایی که هم مشکل برخی از افراد را رفع کرده و هم مورد استقبال همه قرار گرفته مبل های ال است. این مبل ها علاوه بر این که فضای کمتری را اشغال میکنند فضای بیشتری را برای نشستن در اختیار شما قرار میدهند.مبل ال برای تمامی سبک های دکوراسیون داخلی خانه مناسب است شما میتوانید از مبل ال در هر سبکی از دکوراسیون داخلی خانه ی خود استفاده کنید. استفاده از مبل ال در خانه هایی که سبک مدرن را انتخاب کرده اند بهتر و کاربردی تر از سایر سبک های خانه هستند. علاوه بر نوع مبل ها پارچه و طرح مبل نیز تاثیر زیادی در زیبایی خانه دارد برای مثال اگر از مبل ها برای اتاق نشیمن استفاده میکنید سعی کنید پارچه ای را انتخاب کنید که اگر گرد و غبار روی مبل جمع شد دکوراسیون نشیمن را نازیبا نکند سعی کنید طرح و نوع مبل را با سایر وسایل داخل خانه هماهنگ کنید. اگر همه ی لوازم خانه ی شما به سبک مدرن است هنگام خرید مبل ال نیز پارچه و طرح آن را مناسب با سبک مدرن انتخاب کنید.

(بیشتر…)

25 مدل جدید قفسه و کتابخانه و کمد دیواری زیر پله [شیک و منحصر بفرد]

بروزرسانی شده در تاریخ 97/4/2

فضای زیر پله همواره یکی از مکان های هدر رفته در دکوراسیون داخلی منزل بحساب می آید اما در طراحی داخلی امروزی که موضوع فضا اهمیت دوچندانی پیدا کرده تزیین فضای زیر پله با استفاده از قفسه های نگهداری و کتابخانه ها به یک اصل کاربردی و پرطرفدار تبدیل شده است. فضای زیر پله بهترین مکان برای قرار دادن قفسه ها و کتباخانه بزرگ و کوچک هست زیرا بهترین استفاده از یک فضای به اصطلاح مرده در خانه می شود که قبل از نمی توانست برای کارهای دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. البته در بعضی از مدل ها حتی دیده شده که از این فضا برای ایجاد یک اتاق خواب مهمان یک یا دو نفره نیز استفاده شده که ایده ای بسیار جذاب و جالب بنظر می رسد اما طبعا هزینه های بیشتری هم بدنبال خواهد داشت در حالی که استفاده از کتابخانه و قفسه نگهداری در این مکان در دسترس تر خواهد بود.

بدلیل کوچک بودن بیشتر خانه ها فضا برای گذاشتن کتابخانه ها و قفسه ها برای قرار دادن لوازم دکوری خیلی کم است به دلایل مختلف خانه هارا کوچک میسازند و فضای کمی برای اتاق پذیرایی اختصاص میدهند پس باید یک فکری برای قرار دادن وسایل دکوری و یا یک مکانی برای قرار دادن کتاب های خود بکنید.بهترین جایی که میتوانید از آن به عنوان یک جای خوب برای قرار دادن کتابخانه ها قفسه استفاده کنید
زیرپله ها است. در بیشتر خانه ها از پله استفاده میکنند. زیر پله ها بهترین جایی هستند که بیشتر افراد آن را نادیده میگرند و در بیشتر دکوراسیون خانه ها زیر پله ها خالی هستند پس بهترین جایی که میتوانید از آن استفاده کنید بدون اینکه یک فضایی از خانه را اشغال کنید زیر پله ها است بهترین ایده برای استفاده از زیر پله ها قرار دادن آکواریم یا قفسه برای قرار دادن لوازم دکوری و یا کتابخانه استداستفاده از کتابخانه و یا قفسه در زیر پله تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه دارد. بیشتر افراد به دلیل کوچک بودن خانه هایشان استفاده از بیشتر وسایل در خانه را نادیده میگیرند
اما شما نیز میتوانید از آن ها استفاده کنید. کتابخانه را در هر جایی از اتاق پذیرایی قرار دهید باعث زیبایی و جلب توجه همه میشود اما برای این که فضای خانه ی شما اشغال نشود میتوانید کتابخانه را زیرپله قرار دهید و از دیگر فضای خانه ی خود از یک وسایل دیگر استفاده کنید.اگر به فکر زیبایی دکوراسیون داخل خانه ی خود هستید پس سعی کنید از همه ی فضا های خانه استفاده کنید برای مثال از زیر پله ها که بیشتر افراد فکر میکنند یک فضایی هست که هیچ کس نمیتواند از آن استفاده کند اما با استفاده از نور پردازی مناسب و قرار دادن قفسه کتاب زیر پله را به بهترین جای خانه تبدیل میکنید.در این مطلب از اتاق قصد داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید از زیر پله ها استفاده کنید و دکوراسیون داخلی خانه ی خود را زیبا تر کنید.پیشنهاد ما استفاده از کتابخانه در زیر پله است. در اینجا 25عکس از دکوراسیون داخلی خانه ی زیبا که از کتابخانه در زیرپله استفاده کرده اند قرار میدهیم.

(بیشتر…)

25 مدل قفسه دیواری مدرن و شیک برای کتاب و دکوراسیون منزل

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/31

در این مطلب به بررسی و معرفی نمونه هایی زیبا از مدل قفسه دیواری مدرن و شیک می پردازیم که روز به روز بر محبوبیت و طرفداران این وسایل در خانه افزوده می شود. مدل قفسه های دیواری مدرن و شیک ، دکوراسیون دیوار شما را متفاوت و آنرا جذاب تر می کند، جنس اکثر قفسه های دیواری از چوب و تخته هستند، مدل قفسه دیواری مدرن و شیک معمولا با هر دکوراسیونی در خانه جور در می آیند و ظاهری زیبا به دیوار و دکوراسیون کلی خانه می دهند. از قفسه های دیواری می توانید برای قرار دادن کتاب های مورد علاقه خود و یا به نمایش گذاشتن قطعات تزئینی و دکوری استفاده کنید. سعی کنید از قفسه های دیواری با چندین قطعه جعبه ای جداگانه استفاده کنید تا با چینش متفاوت آنها طرح بسیار جالبی را در اتاق خواب یا نشیمن خانه بوجود بیاورید. برای مثال می توانید قفسه های دیواری را با ارتفاع های متفاوت بروی دیواری نصب کنید و طرح های هندسی جالبی بروی دیوار بوجود بیاورید. حتی می توانید قفسه های دیواری جعبه ای شکل را به صورت نامرتب بروی دیوار نصب کنید و در صورت نیاز، قفسه های بیشتری به آنها اضافه کنید. طرح های متنوع و جالب در نوع چیدمان مدل قفسه مدرن و شیک، بسیار زیاد است و بستگی به خلاقیت شما دارد که چگونه از این قطعات استفاده کنید. اکثر این قطعات مدولار هم هستند که برای تعویض دکوراسیون دیوار می شود به راحتی آنها را جابجا کرد.

قفسه ها در همه جا کاربر های مختلفی دارند برای مثال از قفسه ها میتوان به عنوان یک وسیله برای نگه داشتن کتاب ها استفاده کرد در گذشته از قفسه ها فقط به عنوان یک وسیله برای نگه داشتن کتاب استفاده میکرد اما امروزه این قفسه ها کاربرد های مختلفی دارند.شاید به کتاب خواندن علاقه نداشته باشید اما داشتن کتاب در خانه به تنهایی باعث افزایش چند برابری شیک بودن خانه ی شما میشودو همچنین داشتن کتاب در خانه تاثیر زیادی در نشان دادن شخصیت شما برای مهمان ها نیز میشود از قفسه ها به عنوان یک وسیله برای نگه داشتن وسایل دکوری در پذیرایی و یک وسیله برای نگه داشتن کتاب ها در اتاق استفاده میشود. قفسه ها جذابیت و زیبایی خاصی به دیوار خانه ی شما میدهند. بیشتر قفسه ها از جنس چوب هستند به همین دلیل قفسه ها بهترین وسایل برای نگه داشتن لوازم دکوری هستند. میتوانید از قفسه ها در اتاق پذیرایی,آشپزخانه,راهرو استفاده کنید قفسه هارا میتوان به طرح ها و شکل های مختلف درست کرد که به خلاقیت شما نیز بستگی دارد.برای ایجاد یک محیط زیبا و ساده در دکوراسیون خانه از قفسه های ساده استفاده کنید میتوانید روی این قفسه ها با گذاشتن چند وسایل دکوری جذابیت و زیبایی بیشتری به آن بدهید.

(بیشتر…)

30 مدل ساعت دیواری جدید و شیک با طراحی خلاقانه [مدرن و چوبی]

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/31

یکی از وسایلی که در تمامی منازل مسکونی و مکان های عمومی وجود دارند ساعت ها هستند. مدل های جدید ساعت دیواری به طور کلی در سه گروه تقسیم بندی می شوند. ساعت های دیواری، ساعت های رومیزی و ساعت های ایستاده. معمولا ساعت ها در اتاق نشیمن، پذیرایی، غذاخوری، آشپزخانه، اتاق کار یا اتاق خواب قرار می گیرند بنابراین در تمامی فضاهای منزل از آنها استفاده می شود اما مدل های ایستاده بیشتر مناسب اتاق پذیرایی و نشیمن خانه هستند زیرا جلوه و چهره لوکس تری در ترکیب با مبلمان موجود، به دکوراسیون خانه می دهند. (بیشتر…)

30 مدل کوسن فانتزی و جدید برای مبل ها و خانه شیک

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/31

مدل کوسن فانتزی از عناصری هستند که در عین کوچکی و کم اهمیتی (بنظر تعدادی از افراد) تاثیر بسیار زیادی بروی دکوراسیون اتاق نشیمن و بخصوص اتاق خواب می گذارند. با اضافه کردن طرح ها و بافت های گوناگون می توانید به سبک دکوراسیون خانه خود بعد و جان تازه ای ببخشید. یکی از تاثیرگذارترین و در عنی حال راحت ترین روش برای اینکار هم استفاده از کوسن های فانتزی در دکوراسیون است. در انتخاب کوسن فانتزی می توانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید و رنگ و طرح های مختلف را در کنار هم بچینید، البته تا زمانی که اندازه ها یکسان باشد.

پس از خرید مبل اولین چیزی که به خرید آن فکر میکنید کوسن مبل است. زیرا کوسن مبل علاوه بر اینکه باعث راحتی شما هنگام نشستن روی مبل میشود تاثیر زیادی در افزایش زیبایی مبلمان نیز دارد. در انتخاب کوسن مبل باید به نکات زیادی توجه کنید تا بتوانید یک کوسن زیبا و مناسب برای مبل خود انتخاب کنید. سعی کنید در انتخاب کوسن به هماهنگ بودن رنگ و طرح کوسن با مبل توجه کنید اگر رنگ و طرح کوسن با مبلمان خانه هماهنگ باشد زیبایی آن بیشتر میشود. سپس باید به اندازه ی آن دقت کنید که یک کوسن با اندازه ی مناسب بخرید. جنس کوسن ها و موادی که در داخل کوسن قرار میگیرد مهم تر از طرح و رنگ آن است. و اهمیت جنس و مواد داخل کوسن ها بیشتر از طرح آن است کوسن ها که باعث زیبایی مبلمان خانه میشود وظیفه ی فراهم کردن راحتی مضاعف و ضربه‌گیر بودن برای مبلمان نیز دارند برای همین  کوسنی که انتخاب میکنید باید از کیفیت زیادی برخوردار باشد
جنس کوسن ها عبارت است از :کوسن مبل تمام فوم,کوسن مبل فنردار,کوسن‌های مبل پشمی و کرک‌ دار کوسن ها جنس های مختلفی دارند و مواد داخل هر کوسن متنفاوت است باید با توجه به مبلمان خانه و سلیقه ی خود کوسنی که مناسب مبلمان خانه ی شماست را انتخاب کنید.هر وسایلی از خانه عمری دارند و کوسن هارا پس از مصرف یک ماه انتظار نداشته باشید که همانطور که در فروشگاه دیده بودید باشد اما اگر از کوسن ها درست نگه داری کنید و همیشه مبل و کوسن هارا مرتب نگه دارید باعث میشود تا از کوسن ها زده نشوید و همچنین باعث افزایش عمر کوسن و مبل نیز میشود.ما سعی میکنیم در این مطلب بهتون کمک کنیم تا کوسن مناسب برای مبلمان خانه ی خود خریداری کنید.

(بیشتر…)

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/26

پرده ها یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون داخلی محسوب می شوند اما علی رغم اهمیت زیاد، توجه چندانی به آنها نمی شود. در این مطلب به معرفی نمونه مدل های شیک پرده می پردازیم که به شیوه ای کاملا صحیح انتخاب و با چیدمان اتاق هماهنگ شده اند. در تزیین دکوراسیون خانه ما اغلب در مورد همه چیز از قبیل ، رنگ، سبک، دکوری و اکسسوری ها فکر می کنیم اما معمولا چیزهای کوچکی را فراموش می کنیم که در عمل تفاوت بزرگی ایجاد می کنند. پرده یکی از همین عناصر بنظر کوچک است که در دکوراسیون داخلی، توجه لازم به آن نمی شود.

پرده های علاوه بر اینکه تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخل خانه دارد کاربرد های زیادی نیز در خانه دارد از پرده ها برای کاهش و یا قطع تابش نور استفاده میشود استفاده از پرده ها در  محیط های مختلف خانه متفاوت است برای مثال طرح و رنگ پرده های اتاق خواب با پرده پذیرایی متفاوت است. سعی کنید در انتخاب پرده ها نیز به همه ی وسایل های موجود در اتاق را بررسی کنید تا باهم هماهنگ باشند . اگر همه ی وسایل های یک اتاق باهم از نظر رنگ و طرح هماهنگ باشند زیبایی دکوراسیون داخل خانه نیز بیشتر میشود.

(بیشتر…)

30 مدل تم زرد در دکوراسیون داخلی آپارتمان [رنگ زرد در طراحی داخلی]

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/26

در بین تمام رنگ ها هیچ رنگی به اندازه زرد شاد و انرژی بخش نیست، این رنگ می تواند شادی، هیجان و قدرت را یکجا به بیننده منتقل کند و در عین حال بسیار زیبا و دلپذیر نیز بنظر آید. تم زرد در دکوراسیون آپارتمان و خانه های کوچک مزیت های بیشماری بهمراه دارد که یک نمونه آن همین افزودن انرژی و هیجان به فضای عموما دلگیر و تاریک خانه های کوچک است. در این مطلب با خانه هایی آشنا خواهیم شد که از رنگ زرد در حد مناسبی استفاده کرده اند تا فضا را بی نهایت روشن و شاد جلوه دهند.

بیشتر افراد که به زیبایی خانه اهمیت زیادی میدهند برای زیبا کردن خانه ی خود از رنگ کردن دیوار ها و یادر دکوراسیون خانه ی خود از یک رنگ استفاده میکنند همچنین رنگ زرد در بین رنگ ها یک رنگ شاد و جذاب است که نظر بیننده را به خود جلب میکند افراد های شاد برای زیبایی خانه ی خود از رنگ های زرد استفاده میکنند و این رنگ باعث میشود تا یک فضای شاد داشته باشید. برای اینکار بیشتر وسایل داخل خانه از جلمه مبل و فرش و..را به رنگ زرد میخرند تا فضای کلی خانه به یک رنگ باشد تاتوجه بیینده ها و مهمان هارا به خود جلب کند. رنگ زرد برای افراد شاد در میان همه ی رنگ ها یک انتخاب مناسب است. اما باید این رنگ را با توجه به فضای خانه و دکوراسیون داخل خانه انتخاب کنید تا با تمام وسایل هماهنگ باشد.

(بیشتر…)

28 مدل پارتیشن دیواری دکوری دکوراسیون داخلی [پارتیشن بندی منزل] لوکس

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/26

پارتیشن بندی دکوراسیون داخلی با استفاده از مدل های دکوراتیو و زیبا یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای جداسازی فضاهای مختلف خانه به روشی مناسب است. در حقیقت گاهی اوقات فضای خانه ها، بخصوص خانه های آپارتمانی به قدری کوچک است که عملا امکان جداسازی محیط و داشتن فضایی مجزا در خانه با استفاده از دیوارها، درها و پنل هاغیر ممکن است. در برخی شرایط دیگر هم فضا بقدری بزرگ است که شما دوست دارید قسمتی از خانه خود مثلا نشیمن  را در یک فضای مشخص، کوچک یا بزرگ خلق کنید. در چنین مواردی یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین راه ها استفاده از پارتیشن های دکوری زیبا و شیک است که در طرح های کاملا متنوع و مدرن تهیه و تولید می شوند. البته قبل از پارتیشن بندی فضاهای خانه ابتدا باید به ترسیم پلان زمینی فضا بروی کاغذ بپردازید. این کار شما را برای رسیدن به یک نتیجه بهتر در جداسازی فضا به شدت کمک خواهد کرد. به این ترتیب فضا و تمامی عناصر تاثیر گذار موجود در فضا را در یک نگاه مشاهده خواهید کرد. برای ترسیم پلان پارتیشن بندی کافی است اندازه های فضا را به دقت یادداشت کنید سپس این اندازه ها را به نسبت های کوچکتر تبدیل کنید و از آنها در ترسیم پلان مورد نظر استفاده کنید. برای داشتن پلانی مشخص و دقیق باید تمامی عناصر از قبیل کلید، پریزها، جای قرار گیری رادیاتور ، تلفن و … مشخص شده باشد.

پارتیشن ها در دکوراسیون داخل خانه جایگاه ویژه ای دارند به دلیل کوچک ساخته شدن اپارتمان ها در ایران امکان جدا سازی خانه با دیوار برای شما مشکل ساز و یا هزینه زیادی نیز دارد پارتیشن ها برای جدا سازی قسمت های مختلف خانه به شما کمک میکنند. پارتیشن های دیواری در بیشتر ادارت نیز برای جدا کردن محیط های مختلف خانه استفاده میشود برای مثال در بیشتر ادارات به دلیل زیبایی پارتیشن ها برای جدا سازی بخش ها مدیریتی از پارتیشن های دیواری استفاده میکنند. در خانه نیز میتوانید به راحتی با استفاده از پارتیشن ها محیط های مختلف خانه ی خود را جداکنید. پارتیشن ها برای اینکه در انواع رنگ  جنس و طرح های مختلفی ساخته میشوند بیشتر برای زیبایی خانه نیز استفاده میشود.

(بیشتر…)