ویکاور نسل آینده پوشش های تزیینی سه بعدی (کف ، دیوار و سقف)

اهمیت معماری و دکوراسیون داخلی

تاثیر معماری داخلی و فضایی که ایجاد آرامش و صمیمت میکند بخوبی قابل درک میباشد.هدف اصلی از انجام دکوراسیون داخلی، بالا بردن زیبا سازی فیزیکی و هماهنگی آن با احساسات درونی انسان میباشد. معماری داخلی با ایجاد مجموعه ای از بایدها و نبایدها و کثرت ها و کاستی ها و قرار دادن فرم در برابر فرم و فضا هندسه در برابر طبیعت ، داخل در برابر خارج و همچنین قدرت و منطق مردانه از یک سو احساسات زنانه از سوی دیگر می کوشد به ارتباط معنایی  مفهوم بخشد. در واقع معماری داخلی به وسیله این ترکیب می خواهد به اهداف مورد نظر خود در طراحی فضا دست یابد. طراحی داخلی در ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین برای افراد جامعه نقش موثر دارد.محیط مناسب یعنی فضایی که بشر در آن می تواند فارغ از فشارهای ناخواسته روانی رشد کرده و شکوفا شود و این خواسته های عقلانی و منطقی هر جامعه است. بنابراین هدف طراحی داخلی بهبود عملکرد فیزیکی و روانی و دست یابی به اصول زیبا شناسی فضای داخلی است.

معرفی پوشش تصویری ویکاور و انواع آن

ویداوین بر اساس تخصص و تجربه در زمینه طراحی خطای دید (برای آشنایی بیشتر با خطای دید میتوانید وبسایت آقای خطای دید www.mrkhatayedid.com را مطالعه کنید) و ادغام آنها با زمینه های مختلف نظیر دکوراسیون موفق به توسعه راهکار عملی برای کفپوش های تصویری سه بعدی شده است.
ویکاور دارای تنوع بالا طرح، امکان سفارشی سازی در طراحی و تفاوت در متریال اجرا بسته به نوع بهره برداری می‌باشد.
همچنین امکان بهره گیری از تکنیک های خطای دید و ‌طراحی دگرگون سه بعدی وجود دارد. این امکان میتواند در راستای اهداف طراح داخلی برای القای احساس، ابعاد، رنگ و ساختار متفاوت باشد.

تصاویر و طراحی

تصاویر آماده آلبوم ویکاور شامل مجموعه از بهترین عکس‌های دو بعدی و نیمه سه بعدی با کیفیت بالا می‌باشد. مشتری میتوانید با توجه به مشخصات هر تصویر که شامل ابعاد مناسب اجرای آن طرح می‌باشد، اقدام به سفارش بر اساس پلان مورد نظر نماید.
در کنار مجموعه آلبوم متفاوت نسبت به سایر شرکت‌ها، امکان سفارش طرح اختصاصی برای کفپوش مهیا شده است.
طرح اختصاصی می‌تواند در قالب تکنیک های دوبعدی، دوبعدی خطای دید، نیمه سه بعدی و دگرگون سه بعدی باشد. همچنین طراحی بنا بر سفارش مشتری و نیازمندی های مربوط به محل اجرا امکان سفارشی سازی برای متراژ و نقشه های مختلف را خواهد داشت.

تفاوت تصاویر دوبعدی، نیمه سه بعدی و دگرگون سه بعدی

از نظر ما تصاویر چاپ شده برای استفاده به عنوان پوشش تصویری را میتوان به چهار دسته دو بعدی، دو بعدی خطای دید، نیمه سه بعدی و دگرگون سه بعدی دسته بندی نمود.
تصاویر دوبعدی:
این تصاویر همان عکس های عادی ثبت شده با دوربین یا مونتاژ شده از صحنه های عادی می‌باشد. استفاده از این تصاویر بر روی زمین به خاطر عدم تطابق زاویه عکس با زاویه بیننده نسبت به سطح مورد نظر نتیجه مطلوبی به همراه نخواهد داشت. تنها در زمانی که تصویر یاد شده یک تصویری گرافیکی بدون اولویت زاویه مانند نقوش گرافیکی یا یک نقشه و … باشد استفاده از تصاویر عادی توضیح خواهد داشت.

 

تصاویر دوبعدی خطای دید:

همانطور که اشاره شد خطای دید طیف گسترده ای دارد. تکنیک های طراحی خطای دید گرافیکی در این تصاویر میتواند خالق نقوشی جذاب و تاثیرگزار باشد. این نقوش می‌توانند برداشت بینندگان از فضای محل اجرا را تغییر دهد. مانند تصاویر که زمین را نا هموار، فاصله دیوارها را بیشتر و زمین را عمیق نشان میدهند. این طراحی‌ها در معماری مدرن بسیار پرکاربرد و جذاب می‌باشند

تصاویر نیمه سه بعدی:

این تصاویر به نحوی ویرایش یا ثبت شده اند که زاویه، نورپردازی و سایه در آنها مطابق بر سطح مورد نظر مثلا کف زمین باشد. این ویژگی ها سبب میشود بیننده در هنگام مشاهده طرح برداشت فضایی سه بعدی از کف آن محل داشته باشد. بیشتر طرح های آماده مجموعه آلبوم ویکاور را این سبک از تصاویر تشکیل داده اند. این تصاویر به دلیل طراحی در زوایای عمومی قابلیت استفاده در قالب موارد را دارند.

تصاویر دگرگون سه بعدی:

این تصاویر مراحل طراحی دشوارتر و زمان‌بری دارند. با اجرای این تصاویر بر روی سطح مورد نظر، بیننده آن را در یک زاویه خاص کاملا سه بعدی برداشت می‌کند. این موضوع به دلیل طراحی دگرگون شده و خطای دید در این تصاویر می‌باشد. طراحی این نوع تصاویر درحاضر تنها توسط شرکت ویداوین انجام می‌شود. برای طراحی این تصاویر مراحل متعددی برای ایده پردازی، پاسخ نیازمندی مشتری و طراحی انجام می‌شود که پروسه زمانبری است. تکنیک طراحی این تصاویر همانند نقاشی های سه بعدی می‌باشد که دو نمونه پروژه های ویداوین در این زمینه در زیر آمده است.

 

ویژگی های فنی، تنوع، کاربردها و مقایسه روش ها

متریال و جنس

ویکاور به دو روش امکان اجرا پیدا می‌کنند. هر دو روش بارها مورد آزمایش قرار گرفته تا بهترین نتیجه را در کنار طراحی مناسب رقم بزنند. این روش ها هر کدام دارای ویژگی های خاصی بوده تا نیازمندی های متفاوت مشتریان و رضایت آنها را در پی داشته باشد.

 

 ویژگی پوشش PVC پوشش Epoxy
 ماندگاری میانگین۴ سال ۱۵ سال
 ثبات رنگ و ضد UV دارددارد
 خاصیت آنتی استاتیک دارد دارد
 طیف نمایش رنگ با محافظ ۱۲ میلیون رنگ ۸ میلیون رنگ
 نسبت کنتراست تصویر ۱:۶۰۰۰۰ ۱:۹۰۰۰۰
 مقاومت در برابر سایش و خراشیدگی دارد دارد
 ضخامت نهایی بعد از اجرا ۲۸۰ میکرون حداقل ۵۰۰ میکرون
 مدت اجرا برای هر مترمربع ۱۰ دقیقه ۴۵ دقیقه
 زمان لازم برای بهره برداری بلافاصله ۸ الی ۲۴ ساعت
 نیاز به زیرسازی ندارد دارد

معرفی ویکاور با محافظ PVC، ساختار و ویژگی های آن

این تکنیک اجرا یعنی ویکاور با روکش محافظ PVC مزیت ها و ویژگی های خاصی دارد. این ویژگی ها به معنی برتری یا کاستی در کیفیت خروجی پوشش نیست و تنها هزینه و نوع کاربری متفاوتی دارد. ویژگی های اساسی پوشش PVC به شرح زیر می‌باشد:

 • امکان برداشتن پوشش ویکاور بدون هزینه و تخصص توسط مشتری
 • سرعت نصب بسیار بالا در مقایسه با نوع اپوکسی
 • هزینه اقتصادی نسبت به ویکاور با محافظ اپوکسی
 • بهینه برای تغییر دکوراسیون های موقت و نیمه موقت
 • امکان چاپ و اجرا در ابعاد متفاوت
 • امکان نصب بر روی سطوح دیگر مانند سقف، دیوار و …

ویکاور اپوکسی چیست؟

این پوشش به صورت یکپارچه با مقاومت بسیار بالا در برابرحلال های شیمیایی و سایش و غیر قابل نفوذ در برابر مایعات اجرا می‌شود. ویکاور اپوکسی بصورت کاملا یک دست بر روی سطوح مختلف مانند بتن، سنگ، سرامیک و … با ضخامت های مختلف تا ۴میلیمتر قابل اجرا می باشد. اجزای اصلی این پوششها معمولاً از رزین اپوکسی با ساختار آروماتیک و بر پایه بیس فنل A می باشد.

 

مزایای ویکاور اپوکسی چیست؟

 • دارای یکپارچگی و عدم وجود درز
 • چسبندگی فوق العاده به سطوح بتنی
 • مقاومت مکانیکی بسیار بالا و افزایش مقاومت شیمیایی بالا در برابر اسیدها ،قلیاها و حلالها
 • عدم جذب آب و روغن
 • سهولت در شستشو و پاکسازی
 • مقاومت سایشی بسیار بالا
 • زیبائی و قابلیت ترمیم سریع و آسان
 • بدون گرد و غبار و آلودگی های محیطی

این پوشش به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوب جهت کلیه سطوحی که در معرض مواد شیمیایی، گازوئیل، بنزین، روغن و… قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

 • پوشش آنتی استاتیک (کانداکتیو)
 • آنتی باکتریال
 • آنتی داست  ضد گرد و غبار
 • فلکسیبل یا منعطف

تاثیر ویکاور در روحیه و تصورات بینندگان

طی آزمایشات و تحقیق بر روی کارمندان یک شرکت تبلیغاتی در انگلستان، تصاویر و تابلوهایی که به واقعیت نزدیک تر هستند و حس نزدیکی بیشتری به زندگی ایده آل انسان را دارند، الگوها و ایده های خلاقانه تری را برای پروژه های این شرکت به ارمغان آورده اند. از این رو استفاده از سرویس ویکاور مثلا بعنوان کفپوش های سه بعدی که خود روشی برای به واقعیت نزدیک تر کردن کف محیط میباشد، میتواند درحس تصورات و تخیل بینندگان که بطور مداوم از آن ها دیدن میکنند تاثیر مثبت داشته باشد.
در نتیجه شرکت های اجرا کننده ویکاور باید دقت داشته باشند که برای داشتن وجه تمایز، جلوگیری از تکرر طرح ها و واقعی نشان دادن این سرویس جذاب اهمیت زیادی دارد. پس باید به نحوی طراحی و اجرا نمایند که تمام تصورات شخصی مشتری را بتواند با کیفیت بصری مطلوب، اجرا نمایند.

فضاهای مناسب برای استفاده از ویکاور

درپایان به این سوال میپردازیم که این پوشش های سه بعدی مناسب چه فضاهایی هستند؟
باید گفت که این پوشش ها در طراحی دکوراسیون دفاتر اداری، منازل (اتاق ها، سالن ها,سرویس های بهداشتی، حمام)، استخرها،سالن های ورزشی، فروشگاه ها، مارکت ها و راه پله ها قابلیت اجرا دارند. قابل توجه است که طراحی سه بعدی برای فضای پله از تکنیک خطای دید بر روی چند سطح نشات گرفته که متاسفانه در سطح جهان، تعداد طراحانی که این توانایی را دارند، بسیار معدود است.

ویکاور سرویسی نوین و توسعه یافته کفپوش های سه بعدی

بر اساس تخصص و تجربه در زمینه طراحی خطای دید و ادغام آنها با زمینه های مختلف نظیر دکوراسیون و توسعه راهکار عملی برای کفپوش های تصویری سه بعدی ویکاور ایجاد شده است.
پوشش ویکاور دارای تنوع بالا طرح، امکان سفارشی سازی در طراحی و متراژ و نیز تفاوت در متریال اجرا بسته به نوع بهره برداری می‌باشد.

همچنین امکان بهره گیری از تکنیک های خطای دید و ‌طراحی دگرگون سه بعدی وجود دارد. این امکان میتواند در راستای اهداف طراح داخلی برای القای احساس، ابعاد، رنگ و ساختار متفاوت باشد.ویکاور سرویسی است که با استفاده تکنیک های روز دنیا قابلیت رقابت و حتی برتری نسبت به نمونه های خارجی کفپوش های سه بعدی را دارد.البته ویکاور مزیتی دیگر نسبت به نمونه های جهانی کفپوش سه بعدی دارد و آن این است که ویکاور با در نظر گرفتن متد های دکوراسیون سقف و دیوار این دو المان مهم در ساختمان را نیز در سرویس پوشش های تصویری سه بعدی قرار داد.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب آموزش اجرا رایگان و نحوه ی استفاده از این سرویس به سایت ویداوین مراجعه کنید.

www.vidavin.com

چگونه مدل پرده پذیرایی مدرن و شیکی برای خانه انتخاب کنیم

 • ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
 • 3062
 • می پسندم
  3+

پرده ها نقش مهمی در دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی دارد اما بازهم بسیاری از ما آنها را نادیده گرفته یا به اندازه کافی به آنها توجه نمی کنیم. در این بین انتخاب مدل پرده پذیرایی مدرن و کلاسیک نسبت به پرده اتاق خواب یا آشپزخانه اهمیت بیشتری دارد و باید دقت زیادی در انتخاب نوع، شکل، رنگ و قد و اندازه پارچه آن داشته باشید. وقتی در مورد دکوراسیون خانه جدید یا حتی خانه رویاهایمان تصویر سازی می کنیم از آنجایی که دوست داریم همه چیزش کامل باشد، از مبلمان و کفپوش گرفته تا رنگ و مدل کاشی آشپزخانه را از جلوی ذهنمان می گذرانیم اما توجه کمتری به پرده ها می کنیم.  (بیشتر…)

خرید ساعت دیواری مدرن و دکوراتیو گرد

ساعت دیواری ها امروزه به یکی از المان های دکوراسیون داخلی خانه تبدیل شده اند. ساعت دیواری را نیز باید با سایر المانهای خانه هماهنگ کرد و مثلا برای یک دکوراسیون مدرن نباید از یک ساعت دیواری کلاسیک استفاده کرد. مدل های ساعت دیواری مدرن و دکورانیو از چند سال پیش وارد منازل شد و بیشتر ازنی ساعت دیواری ها ساخته شده از پلکسی گلس با طرحهایی مانند پروانه و گل و … بودند که جایگاه خوبی در منازل مدرن باز کردند. ولی دکوراسیون مدرن امروزی نمونه ساعت دیواری های مدرن با سبک و سیاق جالب دیگری را نیازمند است. در این بحث برخی ساعت های دکوراتیو نیز وارد بازار ایران شدند که این ساعتها نیز به علت وارداتی بودن قیمت بالایی داشتند و خیلی مورد توجه مردم قرار نگرفتند.

امروز در سایت اتاق برای شما چند نمونه ساعت دیواری مدرن و دکوراتیو خاص و زیبا تهیه کرده ایم که در کنار زیبا بودن و قیمت مناسب لینک خرید آنها را نیز در سایت آورده ایم. شما می توانید هر کدام از این نمونه ساعتهای دیواری مدرن را که پسندید بر روی لینک خرید کلیک کرده و پس از پر کردن فرم سفارش کالا را درب منزل تحویل گرفته و هزینه آن را به مامور پست بپردازید. (بیشتر…)

تزیین پذیرایی عروس مطابق مد روز مخصوص زوج های جوان

 • ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
 • 1182
 • می پسندم
  3+

اولین ها همیشه خاطره انگیز و مهم هستند همینطور در مورد دکوراسیون داخلی اولین خانه؛ اولین خانه ای که دو نفر قرار است آنرا با یکدیگر تقسیم کنند. در این بین تزیین پذیرایی عروس و داماد در خانه ای که قرار است مهمانان زیادی وارد آن شوند اهمیت بسیاری پیدا می کند. معمولا در سال های اول همه اقوام و خویشاوندان برای تبریک و بجا آوردن رسم و رسومات به خانه عروس و داماد می آیند در نتیجه پذیرایی خانه باید طوری طراحی شده باشد که بنظر تمام مهمانان شیک و دعوت کننده باشد. اگر پذیرایی اصولی و درست چیده شده باشد، مهمانان در همان بدو ورود احساس احترام و آرامش خاصی می کنند و از بودن در کنار شما لذت می برند. (بیشتر…)

۳۰ نمونه دکوراسیون پذیرایی کوچک خاص در خانه مدرن و امروزی

 • ۱۰ شهریور ۱۳۹۵
 • 2371
 • می پسندم
  2+

شاید باورش سخت باشد اما تزیین دکوراسیون پذیرایی کوچک کاری به مراتب آسان تر و البته کم هزینه تر نسبت به پذیرایی بزرگ است. حقیقت این است که اتاق پذیرایی اصلا به فضای بزرگی نیاز ندارد زیرا فضایی اجتماعی برای مهمانی ها، گفت و گو و تماشای تلویزیون (در صورت یکی بودن پذیرایی و نشیمن مثلا در آپارتمان های کوچک) است. همینکه بتوانید اطراف میز جلو مبلی راحت و بدون دردسر رفت و آمد کنید کافی است. اگر منطقی هم فکر کنید متوجه می شوید که واقعا فضای زیاد برای این مکان اضافه است زیرا شما هیچ وقت در پذیرایی خود به انجام حرکات یوگا نمی پردازید. (بیشتر…)

روش های چیدمان پذیرایی ال شکل فوق العاده زیبا همراه با عکس

 • ۶ شهریور ۱۳۹۵
 • 2237
 • می پسندم
  3+

چیدمان پذیرایی ال شکل مانند هر طرح دیگری شرایط و سختی های مربوط به خودش را دارد. پذیرایی ال شکل یکی از مرسوم ترین پلان ها در خانه و آپارتمان های امروزی هست اما این دلیل نمی شود که چیدمان آنها مشابه به هم و آسان باشد. در این مطلب قصد دارم به معرفی روش هایی کارآمد برای طراحی و دایزاین پذیرایی ال شکل بپردازم تا ایده اولیه مناسبی برای دکوراسیون پذیرایی خانه خود پیدا کرده باشید.

قبل از هر چیزی، ابتدا باید در مورد کارایی هر فضا تصمیم مشخصی بگیرید. به طور معمول اتاق غذاخوری یا همان میز ناهارخوری در قسمت کوچکتر هال پذیرایی L شکل، نزدیک آشپزخانه قرار می گیرد. اما باز هم باید تصمیم خود را براساس فعالیت هایی که خودتان انجام می دهید مشخص کنید. برای مثال اگر مهمانان زیادی به خانه شما می آیند و میز ناهارخوری بزرگی دارید رفتن به فضای کوچکتر پذیرایی کار اشتباهی است. در این صورت باید برعکس عمل کرده و جای پذیرایی و غذاخوری را با هم عوض کنید. (بیشتر…)

 آشنایی با مدل های شیک پرده مناسب دکوراسیون داخلی / عکس

 • ۶ شهریور ۱۳۹۵
 • 8466
 • می پسندم
  6+

به روز رسانی شده در تاریخ ۹۵/۶/۶

پرده ها یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون داخلی محسوب می شوند اما علی رغم اهمیت زیاد، توجه چندانی به آنها نمی شود. در این مطلب به معرفی نمونه مدل های شیک پرده می پردازیم که به شیوه ای کاملا صحیح انتخاب و با چیدمان اتاق هماهنگ شده اند. در تزیین دکوراسیون خانه ما اغلب در مورد همه چیز از قبیل ، رنگ، سبک، دکوری و اکسسوری ها فکر می کنیم اما معمولا چیزهای کوچکی را فراموش می کنیم که در عمل تفاوت بزرگی ایجاد می کنند. پرده یکی از همین عناصر بنظر کوچک است که در دکوراسیون داخلی، توجه لازم به آن نمی شود. (بیشتر…)

راهنمای چیدمان دکوراسیون پذیرایی کوچک به روش اصولی

 • ۴ شهریور ۱۳۹۵
 • 4947
 • می پسندم
  3+

به روز رسانی شده در تاریخ ۹۵/۶/۴

چیدمان دکوراسیون پذیرایی کوچک نباید بعنوان یک عامل محدود کننده و سخت شناخته شود زیرا در این صورت احتمالا امید خود به داشتن پذیرایی شیک و زیبا را از دست خواهید داد. یک فضا هر چقدر هم که کوچک باشد با چیدمان درست و اصولی بی نهایت زیبا و شیک جلوه خواهد کرد. (بیشتر…)

 آشنایی با تناژ های شیک و زیبا از رنگ سبز در اتاق نشیمن

 • ۴ شهریور ۱۳۹۵
 • 4517
 • می پسندم
  4+

به روز رسانی شده در تاریخ ۹۵/۶/۴

هنگامی که قصد انتخاب رنگ مناسب برای اتاق نشیمن را دارید، احتمالا شما هم مانند افراد بسیاری تمایل زیادی به رنگ های روشن و خنثی نشان می دهید. به همین خاطر پالتی مانند رنگ سبز در اتاق نشیمن کمتر در خانه ها دیده می شود. بسیاری از خانه های مدرن به سادگی از رنگ های سفید، خاکستری یا حتی کرم کم رنگ استفاده می کنند و سپس رنگ های جذاب و برجسته تر را توسط لوازم دکوری و مبلمان خانه به دکوراسیون اضافه می کنند. اما برای آنهایی که دوست دارند احساس متفاوت بودن داشته باشند، سبز یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود زیرا این رنگ تعادلی مناسب از کلاس و زیبایی در خود دارد. (بیشتر…)

مدل پارتیشن جدید اتاق نشیمن مناسب آپارتمان های کوچک

 • ۱ شهریور ۱۳۹۵
 • 545
 • می پسندم
  1+

استفاده از مدل پارتیشن جدید در اتاق نشیمن گزینه ای ایده آل برای افرادی است که می خواهند محدوده نشیمن را از آشپزخانه و اتاق غذاخوری جدا کنند بدون اینکه فضای نشیمن خیلی بسته و تاریک بنظر آید. در تزیین دکوراسیون داخلی معمولا موقعیت هایی پیش می آید که کارایی یک اتاق نشیمن را باید فدا تا کرد تا به زیبایی و جذابیت آن افزود. (بیشتر…)

نمونه هایی از زیباترین مدل های قالی و فرش مدرن و کلاسیک

 • ۱ شهریور ۱۳۹۵
 • 7491
 • می پسندم
  4+

 

به روز رسانی شده در تاریخ ۹۵/۵/۱

در انتخاب مدل های قالی و فرش، مناسب بودن طرح و شکل با دکوراسیون خانه اهمیت بسیار زیادی دارد. دلایل بسیار زیادی برای پوشاندن قسمتی از کف خانه با فرش و قالی های زیبا وجود دارد. یکی ازاین دلایل احساس گرم و راحتی پا هنگام قرار گرفتن بروی فرش است. در خانه هایی با کفپوش سرامیکی یا چوبی، در فصل زمستان راه رفتن بروی کفپوش سرد، حس ناخوشایندی را در ما ایجاد می کند در نتیجه بهترین راهکار برای گرم کردن کفپوش خانه استفاده از فرش و قالی است. (بیشتر…)

مدل های جدید کاغذ دیواری طرح دار در رنگ ها و شکل های مختلف

 • ۱ شهریور ۱۳۹۵
 • 7399
 • می پسندم
  3+

 

به روز رسانی شده در تاریخ ۹۵/۶/۱

بخاطر داریم که در سالیان نه چندان دور، بسیاری از مردم در حال روی برگرداندن از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی منزلشان بودند. تا جایی که استفاده از یک کاغذ دیواری طرح دار در منزل یک ایده از مد افتاده و قدیمی بنظر می رسید. حتی افرادی که در منزلشان از کاغذ دیواری استفاده کرده بوند مشغول پاک کردن و کندن آنها از روی دیوار شدند. اما این اتفاق درست مانند جزر و مد دریا بود زیرا امروزه تزیین دکوراسیون داخلی با استفاده از کاغذ دیواری دوباره به یک مد داغ و خواستنی تبدیل شده است. علت این امر را می شود تا حدودی به نظر مردمانی که به گذشته و طراحی ساده و ارزان علاقه پیدا کرده اند نسبت داد اما دلیل اصلی این تغییر رویه، طرح های شیک خود کاغذ دیواری ها هستند که با الگوهای منحصر بفرد دوباره راه خود را به خانه ما باز کرده اند. (بیشتر…)

دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک با معماری داخلی بسیار جالب و زیبا

 • ۱ شهریور ۱۳۹۵
 • 515
 • می پسندم
  2+

خانه دوبلکس کوچک معمولا  یک ویژگی دارد و آن سقف بلند است. سقف بلند موهبتی است که برای خانه های کوچک حکم یک فرشته نجات را دارد. به گفته طراحان، وقتی یک خانه کوچک، سقف بلندی داشته باشد، دیگر تنها نقطه محدود کننده شما آسمان خواهد بود. در این صورت می توان پی برد که چه کارهای زیادی می شود با این فضای عمودی انجام داد. خانه هایی که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد، سقف بلند خانه خود را کنار گذاشته و در عوض آنرابه طبقه ای اضافه برای اتاق های دیگر خانه تبدیل کرده اند. نتیجه این کار خلق فضایی بسیار زیبا، کاربردی و راحت برای یک زندگی لذت بخش شده است. (بیشتر…)

مدل قفسه کتاب با طراحی مدرن مناسب اتاق نشیمن و اتاق خواب

 • ۱ شهریور ۱۳۹۵
 • 10207
 • می پسندم
  10+

 

به روز رسانی شده در تاریخ ۹۵/۶/۱

انتخاب مدل قفسه کتاب مدرن و شیک برای تزیین اتاق های پر رقت و آمد خانه مانند نشیمن، مناسب آنهایی است که می خواهند خود را دائما غرق در دنیای کتاب های مورد علاقه شان احساس کنند و یک لحظه از آنها دور نباشند. اما در حقیقت این کار فقط مخصوص افراد علاقه مند به کتاب نیست. بسیاری از خانه های مدرن امروزی در حال روی آوردن به قفسه های کتاب به منظور اضافه کردن رنگ های جدید و منحصر بفرد به دکوراسیون داخلی هستند.علاوه بر این نیازی نیست حتما قفسه های کتاب فقط توسط کتاب ها پر شوند،  با تهیه این مدل ها، سکوهایی در اختیار خواهید داشت که به شما اجازه خودنمایی وسایل دکوری زیبا و حتی افتخارات کسب شده در رشته های ورزشی توسط شما را خواهد داد. (بیشتر…)

پلان آپارتمان ۵۰ متری در سه طرح کاملا متفاوت و بسیار دقیق

 • ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
 • 388
 • می پسندم
  0

در این پست قصد داریم به معرفی سه عدد پلان آپارتمان ۵۰ متری، بهمراه عکس هایی از دکوراسیون داخلی بپردازیم تا به آنهایی که فکر می کنند فضاهای کوچک نمی توانند زیبا و شیک باشند نشان بدهیم اشتباه بزرگی می کنند. هر سه آپارتمان آورده شده روشی کاملا متفاوت نسبت به دیگری برای رسیدن به دیزاینی شیک و مدرن در پیش گرفته و در اجرای این روش ها، به هدف نهایی خود که همان خانه ای جادار و زیبا است دست یافته اند. (بیشتر…)

 مدل موکت و فرش بسیار شیک مناسب تمامی اتاق های منزل

 • ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
 • 9260
 • می پسندم
  0

به روز رسانی شده در تاریخ ۹۵/۵/۳۱

زمانی که در پی خرید و پیدا کردن مدل موکت و فرش یا قالی مد نظر خود هستید مسلما رنگ سیاه و بطور کلی رنگ های تیره جزء انتخاب های اول شما نخواهد بود. اما این رنگ ها ویژگی های منحصر بفردی در خود دارند که آنها را از سایر مدل های موجود در بازار کاملا متمایز می کند. با مشاهده مدل های شیک آورده شده در این مطلب خواهید دید که چقدر رنگ های تیره برای فرش، موکت و قالی می تواند جذاب و جالب باشد تا حدی که شاید از آن بعنوان نقطه کانونی در دکوراسیون اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود استفاده کنید. با پهن کردن فرش و موکت سیاه در کف اتاق، مطمئن باشید تمامی نگاه ها به کف زمین خواهد بود. (بیشتر…)