خرید 34 مدل کیسه جاروبرقی باکیفیت ( ویژه تمام برندها ) با تخفیف

معمولا بیشتر افراد به همه ی وسایل هایی که در دکوراسیون خانه استفاده میشود اهمیت میدهند و سعی میکنند از مدلهای مدرن و زیبای آنها استفاده کنند حتی وسایل های کوچک مثل کیسه جارو برقی بیشتر افراد در خانه معمولا بیشتر وقت خود را صرف تمیز کردن خانه میکنند به همین دلیل بهترین وسایل طراحی و ساخته شده تا بتوانند به کمک آن خانه را در کمترین زمان و  براحتی تمیز کنند جارو برقی جزو وسایل هایی در دکوراسیون خانه است که بیشتر از هرچیزی استفاده میشود و کمک زیادی به خانم ها میکند تا بتوانند خانه ی خود را همیشه تمیز نگه دارند یکی از مهم ترین بخش جارو برقی کیسه آن است بیشتر کیسه ها که اندازه ی مناسبی ندارند و در حین تمیز کردن خانه پر میشوند مجبور هستید وسط کارتان کیسه را خالی کنید و دوباره شروع کنید  خالی کردن کیسه جارو برقی نیز ممکن است هم زمان زیادی ببرد و هم مجبور هستید دوباره از اول جارو بکشید زیرا خالی کردن کیسه باعث میشود خانه نیز کثیف شود. کیسه های جارو برقی مدلهای مختلفی دارند و اهمیت زیادی در کیفیت جارو برقی و تمیز کردن خانه دارند اگر میخواهید زمان زیادی از کیسه ها استفاده کنید سعی کنید از بهترین مدلهای آن استفاده کنید .
راهنمای خرید کیسه جارو برقی:
کیسه های جارو برقی نیز مانند سایر وسایل ها در دکوراسیون خانه در مدلهای مختلف ساخته میشوند کیسه جارو برقی دائمی و یکبار مصرف کیسه های یکبار مصرف هم بهداشتی هستند و هم کار شما را راحت میکنند هر بار که خانه را تمیز میکنید مجبور هستید کیسه های دائمی را خالی کنید و دوباره سر جای خود قرار دهید اما  کیسه های جارو برقی یکبار مصرف را با یک بار تمیز کردن خانه میتواند عوض کنید و آن را به بیرون بیاندازید کیسه های یک بار مصرف قیمت کمتری نیز دارند تا بتوانید بدون مشکلی از آنها استفاده کنید. کیسه های دائمی نیز کیفیت بالایی دارند و همچنین قیمت مناسبی نیز دارند تا بتوانید بدون مشکلی از این کیسه ها استفاده کنید  بیشتر کیسه های دائمی طوری ساخته شده اند که مانع ورود خاک به موتور جارو برقی میشوند و باعث افزایش طول عمر جارو برقی میشود. در این پست از سایت اتاق بهترین مدلهای کیسه جارو برقی را قرار داده ایم میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود بهترین مدل کیسه را انتخاب خرید کنید. از مدلهایی که میتواند نیاز شمارا رفع کند استفاده کنید.
(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است).

 • نحوه نمایش کالاها

خرید کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی الکترولوکس، فیلیپس و آ اگ

کیسه جاروبرقی مدل UltraOne مناسب برای جاروبرقی های الکترولوکس، نوعی از کیسه های S-bag می باشد که درب کشویی ان به صورت افقی قرار گرفته است. این ویژگی جایگیری پاکت در جاروبرقی را تسهیل نموده و امکان استفاده از فضای مختص به کیسه را افزایش می دهد. تمامی انواع کیسه های جاروبرقی S-bag مناسب برای جاروبرقی های فیلیپس، الکترولوکس، آاگ، ولتا و تورنادو می باشند. این کیسه ها از مواد ترکیبی باکیفیت و 4 لایه برای فیلتراسیون بهتر گرد و غبار ساخته شده است.

۴۳,۰۰۰ تومان

خرید کیسه دائمی مناسب جاروبرقی آاگ p3,p5 و فیلیپس و الکترولوکس

جدید ،ساخت ایران از بهترین الیاف پارچه های فیلتر دار و ضد باکتری ، قابل شستشو ویکی از مزایای این کیسه نسبت به کیسه های پورزدار این است که اشغال به کیسه نمیچسبد و محتوای داخل کیسه به آسانی تخلیه می گردد و با وجود منفذ های هوا بر روی کیسه , مکش موتور بهتر انجام می گردد وجاروبرقی با مکش بالای نسبت به کیسه پورزدار کار می کند. این کیسه برای جاروبرقی های فیلیپس (specialist fc 100 – fc9150 و mobil) و الکترولوکس (clario z4500…4595 و bolodo z1900 …1995) و ولتا تورنادو , مناسب میباشد.
۲۶,۵۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی بوش مدل BBZ41FGXXL

کیسه جاروبرقی بوش BBZ41FGXXL از لوازم جانبی جاروبرقی‌های شرکت بوش (Bosch) است. استفاده از کیسه‌های مناسب جاروبرقی برای هر مدل یا دستگاه از جمله مواردی است که نه‌تنها می‌تواند در طول عمر دستگاه نقش مؤثری داشته باشد، بلکه کیفیت مؤثرتر و همیشگی این جاروبرقی‌ها را به همراه دارد. کیسه‌های جاروبرقی BBZ41FGXXL که با نام «MegaAir SuperTEX dust bag» نیز آن را می‌شناسند، از کیسه یا پاکت‌هایی است که با طراحی و گنجایش قابل توجه خود موجب می‌گردد در فواصل زمانی بلندتری نیاز به تعویض کیسه‌ها داشته باشید.

۵۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی بوش مدل Type P

استفاده از کیسه‌های مناسب جاروبرقی برای هر مدل یا دستگاه از جمله مواردی است که نه‌تنها می‌تواند در طول عمر دستگاه نقش مؤثری داشته باشد، بلکه کیفیت مؤثرتر و همیشگی این جاروبرقی‌ها را به همراه دارد‏.‏ کیسه‌های جاروبرقی که با نام «MEGAfilt superTEX dust bag» نیز آن را می‌شناسند، از کیسه یا پاکت‌هایی است که با طراحی و گنجایش قابل توجه خود موجب می‌گردد در فواصل زمانی بلندتری نیاز به تعویض کیسه‌ها داشته باشید‏.‏

۲۶,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی بوش به همراه فیلتر هوا

 کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی های نوع P بوش و زیمنساز مواد با کیفیت تولیدشده و دارای دریچه بهداشتی مناسب برای افراد آلرژیک، و  فیلتراسیون با قابلیت جذب 99% می باشد‏.در بسته‌بندی این محصول پنج کیسه جاروبرقی از نوع P عرضه شده است و می‌تواند برای جاروبرقی‌هایی که با این نوع یا سایز کیسه سازگاری دارند مورد استفاده قرار گیرد. ‏ این کیسه ها جزو محصولات پریمیوم با کد BJ-110 می باشد.این محصول همراه با یک عدد فیلتر هوا ارائه شده است.

۳۷,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی مناسب جاروبرقی بوش مدل Megafilt Super Tex بسته 5 عددی

مشخصات

 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  – مناسب برای جاروبرقی‌های بوش
۲۶,۵۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی پارس خزر مدل Kompressor

مشخصات

 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  – مناسب جاروبرقی پارس خزر مدل 2200 و 2500
 • – سه لایه
 • – حاوی 5 عدد پاکت در یک بسته
 • – ساخته شده از مرغوب‌ترین کاغذ اسپانیا
 • – ضد باکتری
 • – دارای کیفیت مناسب برای افزایش عمر موتور جاروبرقی
۲۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه مناسب برای جاروبرقی بوش نوع P بسته 15 عددی

استفاده از کیسه‌های مناسب جاروبرقی برای هر مدل یا دستگاه از جمله مواردی است که نه‌تنها می‌تواند در طول عمر دستگاه نقش مؤثری داشته باشد، بلکه کیفیت مؤثرتر و همیشگی این جاروبرقی‌ها را به همراه دارد‏.‏ کیسه‌های جاروبرقی که با نام «MEGAfilt superTEX dust bag» نیز آن را می‌شناسند، از کیسه یا پاکت‌هایی است که با طراحی و گنجایش قابل توجه خود موجب می‌گردد در فواصل زمانی بلندتری نیاز به تعویض کیسه‌ها داشته باشید‏.‏ این کیسه جاروبرقی نه‌تنها از مواد با کیفیتی در تولید خود بهره می‌برد، بلکه همچنین مشخصات قابل توجه دیگری نیز دارد که می‌توان به دریچه بهداشتی، و فیلتراسیون با قابلیت جذب 99% اشاره کرد‏.

۷۵,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی بوش و زیمنس مدل BBZ41FP

پک سه بسته ای کیسه جاروبرقی بوش وزیمنس تایپ P  شامل دوازده عدد کیسه وسه عدد میکروفیلتر میباشد ..  کیسه های درجه یک و اصلی 5 لایه میباشد و50% درصد فضای بیشتر نسبت به کیسه های چینی دارد .هرگز کیسه های که ساخت چین میباشد استفاده نکنید..کیسه های چینی سه لایه میباشدو به دلیل نداشتن لایه اصلی باعث داغ شدن موتور ومصرف بیش از اندازه ی انرژی میشود و درنهایت باعث سوختن موتور جاروبرقی میشود.
۱۵۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی بوش و زیمنس مدل BBZ41FGXXL

پک سه بسته ای کیسه جاروبرقی بوش وزیمنس   مناسب برای تمامی مدل های تایپ ،GXLL،GALL،G شامل 12عددکیسه بهمراه سه عدد میکروفیلتر،،داخل هر بسته چهارعددویک عدد میکرو فیلترمیباشد هرگز از کیسه های ساخت چین استفاده نکنید کیسه های چینی سه لایه میباشد و به جاروی شما اسیب خواهد زد .
۱۵۹,۰۰۰ تومان

قیمت کیسه جاروبرقى مناسب براى جاروبرقى هاى فيليپس الكترولوكس و آاگ بسته 5 عددى

مشخصات

 • وزن
  220 گرم
 • ابعاد
  7*16*23 سانتی‌متر
 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  كيسه جاروبرقى مناسب براى جاروبرقى فيليپس الكترولوكس و آاگ
 • بسته 5 عددى
 • ساخت:چين
۴۳,۰۰۰ تومان

قیمت فیلتر دوار مدل آرمان مناسب برای انواع جاروبرقی

فیلتر دوار یا مخزن سایکلون بین دسته جارو برقی و لوله تلسکوپی نصب می گردد و در اصل همان کارایی مخزن در جاروبرقی های جدید بدون کیسه را داراست. در هنگام جاروکشی با جاروبرقی می توان این فیلتر را به لوله تلسکوپی وصل نمود تا اشیای بزرگ مانند انگشتر و غیره که به صورت ناخواسته جارو می شوند، به جای آن که وارد کیسه شوند وارد لیوان این فیلتر شود.

۲۴,۵۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی بوش مدل BBZ41FP

کیسه جاروبرقی بوش نوع P با همکاری شرکت زیمنس تهیه می‌شود و قابلیت نصب روی سری BSG8… جاروبرقی های بوش را داراست. توصیه اکید می‌شود که حتما از کیسه جاروبرقی اصلی برای جاروبرقی‌تان استفاده نمایید تا در کارکرد صحیح دستگاه خللی وارد نشود. استفاده از کیسه غیر اصلی علاوه بر اینکه راندمان دستگاه را پایین می‌آورد، ممکن است صدماتی جبران ناپذیر به دستگاه بزند. BBZ41FP شامل 4 کیسه نوع P به همراه یک میکرو فیلتر است.
۵۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی بوش Type G

کیسه‌های جاروبرقی نوع «MEGAfilt superTEX » نوع G مدل 9050 مناسب برای جاروبرقی های بوش و زیمنس سازگار با این سری از جاروبرقی ها می باشد‏.‏ این کیسه جاروبرقی علاوه بر اینکه از مواد با کیفیتی در تولید خود بهره می‌برد، دارای قابلیت فیلتراسیون با قابلیت جذب 99% گرد و غبار می باشد‏.

۲۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی الکترولوکس فیلیپس و آاگ بسته 4 عددی

پاکت جاروبرقی S-bag مدل مناسب برای جاروبرقی های الکترولوکس،فیلیپس ، آاگ، ولتا و تورنادو می باشد. این پاکت از مواد ترکیبی باکیفیت و 4 لایه برای فیلتراسیون بهتر گرد و غبار ساخته شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های پاکت های S-bag درب کشویی آنها برای جلوگیری از پخش گرد و غبار و رعایت بهتر بهداشت بوده که این محصول را به عنوان گزینه ی مناسبی برای افراد آلرژیک می نماید.
۳۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی بوش مدل BBZ123GALL

نقاط قوت

 • کیفیت ساخت بالا
 • مقرون بصرفه
 • جدید ترین پاکت بوش
۲۵۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی بوش نوع G

کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی بوش نوع G که با نام «MegaAir SuperTEX dust bag» نیز آن را می‌شناسند، از کیسه یا پاکت‌هایی است که با طراحی و گنجایش قابل توجه (GXXL/GXL) خود موجب می‌گردد در فواصل زمانی بلندتری نیاز به تعویض کیسه‌ها داشته باشید. این کیسه جاروبرقی نه‌تنها از مواد با کیفیتی در تولید خود بهره می‌برد، بلکه دارای قابلیت فیلتراسیون بالا نیز می باشد.این محصول یکی از محصولات پریمیوم ساخت چین می باشد  که ددر بسته‌بندی آن چهار کیسه جاروبرقی باکیفیت از نوع GXXL/GXL به همراه یک میکروفیلتر عرضه شده است.
۴۹,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی و فیلتر مناسب برای جاروبرقی بوش نوع P بسته 5 عددی

مشخصات

 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  مناسب برای جاروبرقی‌های بوش
 • دارای یک فیلتر
۳۶,۰۰۰ تومان

خرید كيسه جاروبرقى فيليپس مدلFC8021/03

مشخصات

 • وزن
  210 گرم
 • ابعاد
  16*25 سانتی‌متر
 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  قابل استفاده براى تمام جاروبرقى هاى فيليپس و گروه الكترولوكس ( الكترولوكس،ااگ،ولتا،تورنادو
 • چهارعدد كيسه جاروبرقى s-bag
 • كشورتوليد كننده : هلند
۶۴,۰۰۰ تومان

خرید كيسه جاروبرقى بوش مدل BBZ41FGALL

مشخصات

 • وزن
  218 گرم
 • ابعاد
  24*16*7 سانتی‌متر
 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  كيسه جاروبرقى بوش مدل BBZ41FGALL
 • مناسب تمام جاروبرقى هاى G،GXXL،GALL
 • گنجايش: 5 ليتر
 • بسته 4 عددى بهمراه يك عدد ميكروفيلتر
۷۴,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی بوش مدل BBZ41FP به همراه یک عدد فیلتر هوا اضافه

 پاکت جاروبرقی بوش نوع P برای جاوربرقی هایی که این مدل پاکت ها را استفاده میکنند مانند Ergomaxx 2000 بسیار مناسب است. بسته بندی پاکت جاروبرقی بوش، شامل 4 عدد پاکت جاروبرقی به علاوه 1 عدد میکرو فیلتر بهداشتی ضد حساسیت بهره مند میشوید. این پاکت ها از مواد اولیه بسیار با کیفیتی ساخته شده است.این محصول به همراه یک عدد فیلتر هوا اضافه عرضه می شود.
۷۴,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی فیلیپس الکترولوکس و آاگ

پاکت جاروبرقی S-bag  مدل مناسب برای جاروبرقی های فیلیپس، الکترولوکس، آاگ، ولتا و تورنادو می باشد. این پاکت از مواد  ترکیبی باکیفیت و 4 لایه برای فیلتراسیون بهتر گرد و غبار ساخته شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های پاکت های S-bag درب کشویی آنها برای جلوگیری از پخش گرد و غبار و رعایت بهتر بهداشت  بوده که این محصول را به عنوان گزینه ی مناسبی برای افراد آلرژیک می نماید. این کالا از محصولات درجه یک (پریمیوم) ساخت چین با کد Harika-140 می باشد که در بسته بندی های 4 عددی در بازارهای بین المللی عرضه می شود.

۳۰,۴۰۰ تومان

قیمت کیسه جاروبرقی پاور مدل G ALL مناسب جاروبرقی بوش و زیمنس

کیسه جاروبرقی مدل GALL بسته چهارعددی به همراه یک عدد میکروفیلتر ، گنجایش 5 لیتر آشغال را دارد و مناسب جاروبرقی های تایپ G و مدل 5POR5, 8POR5,POR4 ,POR3 BGL7200, BGL82294, BGL72294 می باشد .
۵۹,۰۰۰ تومان

قیمت کیسه جاروبرقی مدل MEGAAIR مناسب برای جاروبرقی بوش و زیمنس بسته 5 عددی به همراه فیلتر هوا

مشخصات

 • وزن
  200 گرم
 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
۴۲,۰۰۰ تومان

قیمت کیسه دائمی جاروبرقی مناسب جاروبرقی سامسونگ و صنام

ساخت ایران از بهترین الیاف ضدباکتری وپارچه نانو قابل شستشو و اشغال به کیسه نمی چسبد وبه راحتی محتوای داخل ان خالی می شود

۳۱,۰۰۰ تومان

قیمت کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی بوش مدل ارگومکس

 کیسه جاروبرقی مناسب برای جاروبرقی های نوع P بوش و زیمنساز مواد با کیفیت تولیدشده و دارای دریچه بهداشتی مناسب برای افراد آلرژیک، و  فیلتراسیون با قابلیت جذب 99% می باشد‏.در بسته‌بندی این محصول پنج کیسه جاروبرقی از نوع P عرضه شده است و می‌تواند برای جاروبرقی‌هایی که با این نوع یا سایز کیسه سازگاری دارند مورد استفاده قرار گیرد. ‏ این کیسه ها جزو محصولات پریمیوم با کد BJ-110 می باشد.

۲۹,۰۰۰ تومان

قیمت کیسه دائمی جاروبرقی مناسب جاروبرقی بکو،پاسا، دیاموند، هاردستون،سانی،سینجر،مدیا،الکترا،دانفوس، دالتون ، فلر , تکنو و دلونگی

جدید ، ساخت ایران ازبهترین الیاف پارچه ای فیلتردار، ضدباکتری و قابل شستشوبوده؛ یکی از مزایای این کیسه جدید نسبت به کیسه های پورزدار قدیمی این است که اشغال به کیسه نمیچسبد ومحتوای داخل کیسه به آسانی تخلیه میگردد وبه علت وجود منفذه های هوا بروی کیسه مکش موتور جاروبرقی بهتر انجام میشود .این کیسه مناسب جاروبرقی های هاردستون، سینجر، الکترا، دالتون، سانی، مدیا، دانفوس، پاسا، دیاموند، بکو، فلر,تکنو و دلونگی میباشد.

۲۷,۵۰۰ تومان

قیمت کیسه جاروبرقی میله مدل Hyclean 3d Efficiency Cat & Dog xl Pack

مشخصات

 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  زغال چوب فعال برای تصفیه موثر بوی نامطبوع
 • بالاترین میزان بهره وری در هنگام خلاء با ولتاژ پایین
 • محتویات: 8 کیسه گرد، 2 فیلتر حفاظت موتور، 1 فیلتر AA50
۶۸۸,۰۰۰ تومان

خرید کیسه دائمی جاروبرقی مناسب جاروبرقی پارس خزرمدل بوش

ساخت ایران از بهترین الیاف ضدباکتری و پارچه نانو قابل شستشو و اشغال به کیسه نمی چسبد وبه راحتی محتوای ان خالی می شود

۳۱,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی مناسب جاروبرقی بوش و زیمنس نوع G به همراه یک عدد فیلتر هوا

کیسه‌های جاروبرقی نوع «MEGAfilt superTEX » نوع G مناسب برای جاروبرقی های بوش و زیمنس سازگار با این سری از جاروبرقی ها می باشد‏.‏ این کیسه جاروبرقی علاوه بر اینکه از مواد با کیفیتی در تولید خود بهره می‌برد، دارای درب بهداشتی و فیلتراسیون با قابلیت جذب 99% گرد و غبار می باشد‏. در بسته‌بندی این محصول پنج کیسه جاروبرقی از نوع G عرضه شده است و می‌تواند برای جاروبرقی‌هایی که با این نوع یا سایز کیسه سازگاری دارند مورد استفاده قرار گیرد. ‏

۳۷,۵۰۰ تومان

خرید کیسه دائمی جاروبرقی مناسب جاروبرقی بوش ارگومکس2000 و بوش 2200 - 2500

جدید، ساخت ایران از بهترین الیاف پارچه ای فیلتردار، آنتی باکتری و قابل شستشو ؛ یکی از مزایای این کیسه نسبت به کیسه های قدیمی پورزدار این است که اشغال به کیسه نمیچسبد و محتویات داخل کیسه به آسانی تخلیه می گردد.با وجود منفذهای هوا بروی کیسه مکش بهتر انجام میشود و جاروبرقی با مکش بهتری نسبت به کیسه های قدیمی کار میکند. این کیسه مناسب جاروبرقی بوش ارگومکس۲۰۰۰ – بوش ۲۲۰۰ – ۲۵۰۰ و بوش سری8 میباشد.
۳۱,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی سامسونگ و صنام بسته 5 عددی

با افتخار ساخت ایران از بهترین مواد اولیه کشور اسپانیا وبه همراه یک عدد فیلتر ورودی داخل بسته،توجه فرمایید بعد از استفاده پنج عدد پاکت حتما فیلتر ورودی جاروبرقی را تعویض نمایید این کار باعث میشود توان مکش موتور جاروبرقی در وضعیت نرمال باشد.
۳۱,۰۰۰ تومان

خرید کیسه جاروبرقی پارس خزر مدل 04

مشخصات

 • نوع لوازم جانبی
  کیسه جاروبرقی
 • سایر مشخصات
  – مناسب جاروبرقی پارس خزر مدل‌های 404، 204 و 104
 • – حاوی 5 عدد پاکت در یک بسته
 • – ساخته شده از مرغوب‌ترین کاغذ اسپانیا
 • – ضد باکتری
 • – دارای کیفیت مناسب برای افزایش عمر موتور جاروبرقی
۲۹,۰۰۰ تومان

خرید فیلتر هوا مناسب برای جاروبرقی بوش و زیمنس

ایت فیلتربا نام فیلتر هوا شناخته می شود و پشت کیسه جاروبرقی های بوش وزیمنس قرار گرفته واز ورود ذرات گردوخاک به داخل موتور جلوکیری می نماید. بنابراین بهتر است هرچند وقت یکبار این فیلتر تعویض شود و در نتیجه سلامت موتور شما تضمین گردد.
۶,۷۰۰ تومان