کاغذ دیواری مدرن و امروزی مناسب تمامی اتاق های منزل

کاغذ دیواری ها همیشه بهترین عملکرد را نسبت به قیمت ارائه می دهند. با انتخاب کاغذ دیواری مدرن برای منزل خود در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف هزینه ای پایین دکوراسیون خانه خود را متحول خواهید کرد. در این مطلب توضیحاتی در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری های شیک و مدرن ارائه خواهیم داد تا با پس زمینه ای مفید به سراغ انتخاب کاغذ دیواری مورد نظر خود بروید. همانطور که پیش تر گفتیم برای داشتن جلوه ای لوکس و شیک در دکوراسیون خانه ، اداره یا شرکت انتخاب کاغذ دیواری سریعترین و ارزان ترین راه خواهد بود، در هنگام انتخاب کاغذ دیواری ابتدا باید به استفاده ای که از اتاق می برید توجه کنید، بعلاوه در نظر داشتن سایز اتاق هنگام انتخاب کاغذ دیواری بسیار مهم است.

برخی الگوهای کمیاب در کاغذ دیواری وجود دارند که فضای اتاق کوچک را بزرگ و دلباز جلوه می دهند در صورتی که طرح های گل دار با اندازه بزرگ در کاغذ دیواری، جلوه ای لوکس و شیک را به اتاق های بزرگ تر می دهند. الگوهای بزرگ در کاغذ دیواری به شدت تاثیر گذار هستند.

رنگ کاغذ دیواری، مود و حالت اتاق را تعیین می کند. برای بزرگ تر نشان دادن فضا و بلندتر نشان دادن سقف اتاق می توانید از رنگ های سرد مانند آبی، سبز و بنفش استفاده کنید. جالب است بدانید رنگ های سرد لطیف، احساس آرامش و سکون را در فرد بوجود می آورند در صورتی که رنگ های سرد و قوی، اتمسفری دراماتیک و تازه در اتاق بوجود می آورد. اگر دوست دارید از رنگ های گرم در کاغذ دیواری ها استفاده کنید می توانید از رنگ های زرد، قرمز، نارنجی و … استفاده کنید. رنگ های گرم برای محیط های سردسیر مناسب تر هستند.

اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری برای آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و یا کاغذ دیواری اتاق کودک را دارید، انتخاب مدل های وینیلی بهترین گزینه خواهند بود. کاغذ دیواری های وینیلی قابل شست و شو هستند و براحتی تمیز می شوند. در انتخاب طرح و الگوی کاغذ دیواری هم باید حد واسط را رعایت کنید استفاده از کاغذ دیورای فقط با یک طرح ثابت در فضای خانه می تواند کسل کننده باشد و انتخاب طرح های شلوغ هم ممکن است احساس ناراحتی و زمخت را در دکوراسیون بوجود بیاورند؛ درنتیجه در انتخاب خود با دقت زیاد از ترکیب الگوها استفاده کنید. در ادامه عکس هایی از نمونه های زیبای کاغذ دیواری مدرن را مشاهده خواهید کرد.

modern-wallpaper-design-ideas (1)

modern-wallpaper-design-ideas (2)

modern-wallpaper-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

۱۸ طرح زیبای میز ال سی دی دیواری مدرن برای اتاق نشیمن

انواع مدل تابلو های هنری مدرن برای دکوراسیون منزل

تزیین دیوار اتاق پذیرایی و نشیمن با کاغذ دیواری شیک و زیبا

modern-wallpaper-design-ideas (4)

modern-wallpaper-design-ideas (5)

modern-wallpaper-design-ideas (6)

modern-wallpaper-design-ideas (7)

modern-wallpaper-design-ideas (8)

modern-wallpaper-design-ideas (9)

modern-wallpaper-design-ideas (10)

modern-wallpaper-design-ideas (11)

modern-wallpaper-design-ideas (12)

modern-wallpaper-design-ideas (13)

modern-wallpaper-design-ideas (14)

modern-wallpaper-design-ideas (15)

مطالب پر بازدید:

نکات و ترفندهای کاربردی در تزئین دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

دکوراسیون مدرن آشپزخانه با طرح های شیک و منحصر بفرد سال ۲۰۱۵

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

modern-wallpaper-design-ideas (16)

modern-wallpaper-design-ideas (17)

کاغذ دیواری مدرن

modern-wallpaper-design-ideas (18)