کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

 

وقتی به یک خانه جدید نقل مکان می کنیم یکی از اولین کارهایی که انجام می دهیم، عوض کردن رنگ یا طرح دیوارهاست. کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال روشی ساده و کم هزینه نسبت به نقاشی دیوارها در خانه های خریداری شده و خانه های استیجاری است. از این رو مناسب دیدم در این پست در راستای مطالب قبلی، مدل هایی که جدیدا به بازار معرفی شده اند vh برای شما عزیزان گردآوری کنم.

این مدل ها با توجه به طرح و رنگ  بسیار جذاب و دوست داشتنی خود، برای تمامی سنین مناسب و ایدئال هستند. یعنی هر جوانی با توجه به اینکه در ابتدای دوران جوانی ست و یا در انتهای آن می تواند به راحتی از این کاغذ دیواری اتاق جوان در شرایط مختلف استفاده نماید. همچنین بزرگسال ها نیز می توانند هر کدام از این مدل ها را با در نظر گرفتن معماری داخلی خانه و دکوراسیون داخلی منزل خود به راحتی استفاده کنند، طرح و رنگ ها آنچنان متنوع و زیبا هستند که هر سلیقه ای را اقناع خواهند کرد.

عوض کردن طرح دیوارها به شکلی که خودمان می خواهیم، نوعی دلوابستگی و احساس تعلق نسبت به فضای اتاق، درون ما ایجاد می کند. تصور کنید خود عمل پاک کردن طرح های قبلی دیوار که توسط صاحب قبلی خانه ایجاد شده بود، به ما کمک می کند شخصیت خودمان را در دکوراسیون اتاق پیاده کنیم. جالب است بدانید که کاغذ دیواری، خیلی بهتر از رنگ می تواند شخصیت فرد را نشان دهد. اگر نگران پیاده کردن طرح ها خود در اتاق های اصلی خانه هستید، بهتر است این طرح ها را بدون هیچ نگرانی، داخل اتاق خواب ها اجرا کنید. البته لازم نیست تمام اتاق را کاغذ دیواری کنید، گاهی اوقات حتی یک دیوار، مثلا دیوار پشت تخت خواب هم خیلی عالی جواب خواهد داد. برای الهام گیری بیشتر خوب است نگاهی هم به مجموعه کاغذ دیواری جوان و بزرگسال زیر بیاندازید.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (12)

برای یک طراح دکوری که دوست دارد فضایی آرامش بخش و گرم در اتاق خواب خود داشته باشد استفاده از کاغذ دیوارهای مدرن با رنگ خنثی و بافتی ساده و کمینه بهترین انتخاب خواهد بود. این طرح کاغذ دیواری خیلی راحت می تواند فضایی گرم در اتاق ایجاد کند بدون اینکه خیلی بچشم بیاید یا چشم ها را اذیت کند. شکل اول یک مثال خوب در این زمینه است. شکل های بعدی سایر طرح های مدرن و مینیمال را نشان می دهد که کمترین میزان تزیین و بافت را دارند تا علاوه بر نشان دادن خود، سایر وسایل اتاق خواب مانند تخت و میز پاتختی را در مرکز توجه قرار دهد.

این طرح ها، حساسیت ایجاد نمی کنند و از نظر تاثیری که ابتدای امر بر روی چشم ها و سپس بر روی مغز و نهایتاً روحیۀ افراد می گذارند بسیار مناسب و ایدئالند. می توانید آنها را با توجه به تصمیمی که برای دیزاین کردن اتاق خواب دارید مورد استفاده قرار دهید. همچنین استفاده از کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال در چنین مدل هایی می تواند سِت کردن سایر وسایل اتاق را با مشکل کمتری و با راحتی بیشتر، به سرانجام برساند. این مدل ها همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید زیبایی و هماهنگی بسیار مناسبی با محیط اطراف، تخت ها و روتختی، فرش، مجسمه ها و… دارند.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (1)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (2)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (3)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (4)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (5)

شاید جالب باشد بدانید که یکی از طرح های روی بورس کاغذ دیواری اتاق جوان، طرح های گل و غنچه دار است. این ترکیب بیشتر در خانه های قدیمی حضور داشت و به همین خاطر شاید فکر کنید دیگر عمرشان تمام شده اما اینطور نیست. این کاغذ دیواری ها علاوه بر اینکه در خانه های قدیمی و بازسازی نشده خیلی خوب جواب می دهد، اما در اتاق خواب های مدرن هم خیلی عالی بنظر می رسند. اگر رنگ این کاغذ دیواری ها را لطیف و نرم انتخاب کنید، تقریبا می شود در همه جا از آنها استفاده کرد.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (6)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (11)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (9)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (10)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (7)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (8)

یکی از جدیدترین ایده ها در زمینه کاغذ دیواری اتاق جوان، طرح های آبرنگی است که تشخیص واقعی نبودنشان بسیار سخت است.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (21)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (22)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (23)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (24)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (25)

برخی از جوانان خوش ذوق هستند که علاقه زیادی به طرح های روستیک و روستایی دارند. خوشبختانه کاغذ دیواری ها نیز در این زمینه طرح های جالبی معرفی کرده اند. همه می دانیم که هیچ چیز مانند چوب نمی تواند نشان از سبک روستیک داشته باشد. شکل اول دقیقا همین ایده را عملی کرده، کاغذ دیواری بسیار جالبی که کنده های بریده چوبی، ظاهر آنرا تشکیل می دهد. در کنار طرح های روستیک می توان از کاغذهایی با رنگ و طرح طلایی نیز استفاده کرد که کلاس دکوراسیون اتاق را به میزان زیادی افزایش می دهد.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (13)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (14)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (15)

کاغذ دیواری اتاق جوان معمولا پر از رنگ های شاد و متنوع است، چرا که رنگ های شاد مورد پسند جوان های انرژیک خصوصا دختر خانوم هاست. شکل زیر یک نوع طرح بسیار شیک ر اشانا می دهد که زمینه فوق العاده زیبا، شاد و در دلباز برای اتاق خواب های مدرن فراهم می کند. برای خانوم ها صورتی در دکوراسیون جایگاهی خاصی دارد. شکل دوم یک مدل طرح دار هندسی به رنگ صورتی را نشان می دهد که برای دخترهای جوان و بزرگسال ایده آل خواهد بود. در تصاویر و طرح های متنوع از کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال زیر می توان چندین موضوع را به خوبی و در کنار هم مشاهده کرد: ابتدا اینکه این طرح ها نه فقط برای خانوم ها بلکه حتی با کمی تغییرات در برخی وسایل اتاق، قابل استفاده برای برخی پسرهای جوان نیز هستند! دومین مورد اینکه مدل های مختلف کاغذ دیواری های زیر، نه بسیار تند و به قول معروف «جیغ» هستند و نه خیلی «ساده» بلکه می توان این طرح و رنگ ها را چیزی مابین این دو حالت دانست.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (17)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (16)

الگوها باید کامل کننده دکوراسیون اتاق باشند و نه کنترل کننده آن. برای این که کاغذ دیواری در نقش تکمیل کننده ظاهر شود، بهتر است الگوهای شلوغ را در رنگ های خنثی مثل سفید انتخاب کنید تا سایر لوازم اتاق مانند فریم تخت خواب خود را بخوبی نشان دهند. شکل دوم مدل جالبی را نشان می دهد که برخلاف تصور بسیاری، طرحی کلاسیک و سنتی بوده و هیچ وقت از مد نمی افتد. اگر این مدل را رنگ قهوه ای یا خاکستری انتخاب کنید، هیچ وقت فکر تعوبض کاغذ دیواری به ذهنتان خطور هم نخواهد کرد.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (18)

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (19)

شکل زیر مدلی شطرنجی را نشان می دهد که حقیقتا یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق خواب است. طرح های شطرنجی فوق العاده گرم، روستیک و شیک بوده و وقتی درون اتاق نصب می شوند، سخت می شود آن اتاق را ترک کرد.

کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (20)

کاغذ دیواری اتاق جوان

تصاویر بیشتر:

کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی