کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری، مدل های جدید دیوارپوش منزل

در چندین سال اخیر استفاده از کاغذ دیواری ها بعنوان پوششی مناسب برای دیوار اتاق ها مختلف خانه به شدت افزایش یافته است. در این مطلب با نمونه هایی بسیار جدید و زیبا از دیوارپوش های کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری روبرو می شویم که طرح و بافتی کاملا مشابه با کاغذ دیواری ها رایج در بازار دارند. تا جایی که از فاصله دور تشخیص کاشی و کاغذ دیواری حتی برای افراد حرفه ای نیز مشکل خواهد بود. اغلب مردم برای ایجاد شخصیتی خاص و منحصر بفرد در دکوراسیون محل زندگی خود به سراغ کاغذ دیواری ها می روند. حضور قوی و غنی رنگ ها، بافت ها و الگوها در کنار یکدیگر در محدوده بسیار وسیع مدل های مختلف کاغذ دیواری ها، بدون شک تاثیر گذاری زیادی بر محبوبیت کاغذ دیواری ها در نزد افراد مختلف گذاشته است.

اما تعداد زیادی از افراد هم هستند که کاشی و سرامیک را به کاغذ دیواری ها ترجیه می دهند. کاشی و سرامیک عمدتا به دلیل داشتن مواد بسیار گوناگون و بی شماری که در ساخت آنها می شود برتری قابل ملاحضه ای نسبت به کاغذ دیواری ها دارند. مستحکم بودن، دوام زیاد، تمیزی و نظافت آسان و قابل استفاده بودن در شرایط آب و هوایی مرطوب و شرجی از مزایای مهم اینگونه دیوارپوش ها هستند که هر کدام خود به تنهایی می توانند مشکلات بسیار زیادی را حل کنند.

ایجاد طرح های مختلف بر روی کاشی ها و سرامیک در ابتدا از طرح های سنتی و قدیمی آغاز شد اما به تدریج با ورود دستگاه های بینظیر در تولید هر نوع کاشی و سرامیک و همچنین ورود پرقدرت طراحان خارجی به این عرصه، امروزه می توان هر طرحی با هر شکل و شمایلی را بر روی آنها چاپ و استفاده کرد. کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری نیز از شاهکارهای همین افراد و دستگاه های پیشرفته است که توانسته زیبایی و دوام را در کنار یکدیگر به ما هدیه نماید.

بسیاری از کافه ها، رستوران ها، مکان ها و محافل بسیار لوکس امروزه به راحتی و با آغوشی باز از اینگونه کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری در دیوارهای محل کسب خود استفاده می کنند بدون اینکه کوچکترین دلخوری از کیفیت و زیبایی و یا کمترین نگرانی از دوام و ماندگاری آنها داشته باشند. طرح هایی زیبا و سنتی همچنین نقوشی عاشقانه بر روی آنها کار شده که می تواند هر نیازی را رفع نماید.

همچنین برای دیوار اتاق ها در خانه هم می توان به راحتی از آنها استفاده کرد و یا حتی برای تزئین کردن قسمتی از هال-پذیرایی و اتاق نشیمن و طراحی کردن فقط یک دیوار در خانه بسیار مناسب است؛ با استفاده از طرح های زیبای آنها، دقیقاً یک تابلو بزرگِ نصب شده بر روی دیوار خانۀ خود خواهید داشت.

از دیگر مزیت های بسیار بزرگ کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری نظافت و شستشوی راحت آنهاست تا جایی که نمی توان کوچکترین نگرانی از خراب شدن طرح های آن داشت. قاعدتاً پس از مدتی این کاشی ها سیاه و کثیف شده و نیاز به نظافت دارند که بدون نگرای می توان آنها را تمیز و براق کرد تا جلا و زیبایی ابتدایی خود را مجدداً به دست آورند.

کاشی و سرامیک های طرح کاغذ دیواری که در این مطلب مشاهده خواهید کرد توسط شرکت فرانسوی تولید کاشی و سرامیک به اسم نووسرام (Novoceram) ساخته می شوند. این شرکت کاشی های زیادی را در رنج ها و شکل های مختلف تولید کرده است که هر کدام از آنها سعی کرده با تلفیق مزایای دو دیوارپوش محبوب نزد مردم یعنی کاغذ دیواری ها و کاشی ها، مدل های منحصر بفرد و ویژه مخصوص به خود را بوجود بیاورد.  در شکل های زیر کالکشنی زیبا از دیوارپوش های سرامیکی که بمانند یک اثری هنری می مانند را مشاهده می کنید.

 

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (1)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (2)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری / مدل های جدید دیوارپوش منزل

تزیین دکوراسیون داخلی اتاق خواب با چوب طبیعی و لوکس

راهنمای انتخاب بهترین کفپوش و پارکت خانه + عکس

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (4)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (5)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (6)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (7)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (8)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (9)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (10)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (11)

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (12)

مطالب پر بازدید:

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

انواع طرح و مدل سقف پذیرایی / گچبری و کناف

مدل مبل و کاناپه راحتی ترکی با طرح و مدل های جدید

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (13)

کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری

wallcovering-ceramic-tiles-design-ideas (14)

تصاویر بیشتر:

کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری، مدل های جدید دیوارپوش منزل

کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری، مدل های جدید دیوارپوش منزل

کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری، مدل های جدید دیوارپوش منزل

کاشی و سرامیک طرح کاغذ دیواری، مدل های جدید دیوارپوش منزل