کابینت های گلاس با طرح ها و مدل های جدید و متنوع / عکس

کابینت های گلاس (High Gloss) به دلیل تنوع بسیار زیادی که در طرح و رنگ خود دارد امروزه در بسیاری از آشپزخانه های سبک مدرن استفاده می شود. کابینت های های گلاس علاوه بر نمای لوکس و شیکی که به آشپزخانه های مدرن می دهند به دلیل داشتن سطح صیقلی و براق کابینت، خود بنوعی منبع روشنایی در آشپزخانه بشمار می روند. هنگام استفاده از کابینت های های گلاس ، باید به نورگیر بودن آشپزخانه توجه کرد، استفاده از نور طبیعی در طول روز برای روشن کردن آشپزخانه با استفاده از خاصیت صیقلی و بازتابی کابینت های لوکس تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی آشپزخانه ها می گذارد و بنوعی آنرا منحصر بفرد می کند. یکی دیگر از عناصری که در هنگام خرید کابینت های هایگلاس باید به آنها توجه بشود دستگیره کابینت ها و کشوهای کابینت های هایگلاس هستند که در جلوه و تعریف سبک آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی می گذارند.

معمولا دستگیره های براقی که شکلی ساده و ظریف دارند به خوبی می توانند سبک مدرن را برای آشپزخانه شما تعریف کنند و به مقدار زیادی جلوه مدرن کابینت هایگلاس و بدون فریم را تکمیل کنند. برای تاثیر گذاری بیشتر این مدل ها استفاده از دستگیره های فلزی براق و کشیده در کشوهای کابینت می تواند با تاکید بر خطوط افقی آشپزخانه جلوه زیبا و شیکی را به آن بدهد.

مزیت دیگری که استفاده از کابینت های هایگلاس برای آشپزخانه به همراه می آورد سادگی آنهاست. شاخصه ایی که در حقیقت امضایی برای تایید سبک مدرن محسوب می شود. همانطور که گفتیم این کابینت ها به دلیل داشتن سطح براق، صاف و صیقلی، نوعی بافت ساده را در نمای کلی آشپزخانه بوجود می آورد که خود بر هرچه مدرن بودن این مکان تاکید می کند زیرا یکی از ویژگی های اصلی طراحی های مدرن کمینه گرایی و سادگی در بافت های محیط است. در زیر با چند نمونه از باکیفیت ترین و زیباترین طرح های کابینت هایگلاس  آشنا می شویم.

high-gloss-cabinets (1)

high-gloss-cabinets (2)

high-gloss-kitchen-cabinets-design-ideas (1)

مطالب مرتبط:

دکوراسیون اتاق غذاخوری به روشی ایده آل، شیک و دکوراتیو

جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه لوکس و مدرن / عکس

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

high-gloss-cabinets (3)

high-gloss-cabinets (4)

high-gloss-kitchen-cabinets-design-ideas (1)

high-gloss-cabinets (5)

high-gloss-cabinets (6)

high-gloss-kitchen-cabinets-design-ideas (3)

high-gloss-cabinets (7)

high-gloss-cabinets (8)

high-gloss-kitchen-cabinets-design-ideas (4)

high-gloss-cabinets (9)

high-gloss-cabinets (10)

مطالب پر بازدید:

دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک ۱۵ و ۲۵ متری با تزئینات شیک

دکوراسیون داخلی ارزان و ساده منزل با طراحی شیک و خلاقانه

نمونه هایی از بهترین مدل چراغ خواب در دکوراسیون اتاق خواب

high-gloss-cabinets (11)

high-gloss-cabinets (12)

کابینت های گلاس

high-gloss-cabinets (13)