کابینت شیک در دکوراسیون آشپزخانه های شیک و امروزی / عکس 2016

در این مطلب گالری جامع و کاملی از چندین نمونه کابینت شیک را جمع آوری کرده ایم که از نظر طراحی و زیبایی سرآمد دیگر نمونه های موجود در بازار هستند. کابینت های  این مجموعه از انواع هایگلاس، ام دی اف، فلزی و چوبی تشکیل شده که در ادامه توضیحی مختصری درباره هر کدام می دهیم. کابینت ام دی اف به دلیل داشتن سطح صاف با کیفیت و مقاومت بالا مناسب هر گونه رنگ کاری و نقاشی هستند و به همین دلیل از آنها در بسیاری از کابینت های کلاسیک با طرح چوب و رنگ های مختلف استفاده می شود، در صورتی که هزینه آنها بسیار کمتر از خرید کابینت های طرح چوب طبیعی تمام می شود و کار نهایی نمونه ایی بسیار شبیه با برخی طرح های چوبی می شود که تشخیص آن برای هر فردی کار آسانی نیست.

مدل دیگر در این مجموعه، کابینت های هایگلاس هستند. کابینت هایگلاس (High Gloss) به دلیل تنوع بسیار زیادی که در طرح و رنگ خود دارند امروزه در بسیاری از آشپزخانه های سبک مدرن  مورد استفاده قرار می گیرند. کابینت های هایگلاس علاوه بر نمای لوکس و شیکی که به آشپزخانه های مدرن می دهند خود به دلیل داشتن سطح صیقلی و براق، خود بنوعی منبع روشنایی در آشپزخانه بشمار می روند. هنگام استفاده از کابینت های هایگلاس، باید به نورگیر بودن آشپزخانه توجه کرد، استفاده از نور طبیعی در طول روز برای روشن کردن آشپزخانه با استفاده از خاصیت صیقلی و بازتابی کابینت های لوکس تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی آشپزخانه ها می گذارد و بنوعی آنرا منحصر بفرد می کند.

در بین مدل های کابینت شیک، کابینت فلزی از لحاظ زیبایی کاملا قابل رقابت با مدل های چوبی و کابینت ام دی اف مدرن هستند در صورتی که هزینه ایی بسیار کمتر از آنها را در پی دارند. اینگونه کابینت ها برای آنهایی که بدنبال داشتن آشپزخانه هایی مدرن، شیک، براق و درخشنده هستند، بهترین انتخاب است.در کابینت های چوبی ویژگی هایی مانند گره ها و رخ چوب طبیعی خودنمایی می کنند که ارزش زیبایی اینگونه کابینت ها را چندین برابر می کند. موضوع بسیار جالب در مورد چوب های طبیعی این است که با گذر زمان در نگاه شما تغییراتی در چهره کابینت چوبی آشپزخانه شکل می گیرد بطوریکه شاید تعجب کنید اما به دلیل اینکه چوب زمانی که در مقابل نور قرار می گیرد مسن تر می شود، تغییراتی در بافت خود بوجود می آورد.

best-Kitchen-Cabinets-Design-Ideas (1)

best-Kitchen-Cabinets-Design-Ideas (2)

مبل راحتی ال در مدل ها و طرح های جدید چرمی و پارچه ای

best-Kitchen-Cabinets-Design-Ideas (3)

best-Kitchen-Cabinets-Design-Ideas (4)

best-Kitchen-Cabinets-Design-Ideas (5)

عکس نمای ساختمان و بناهای امروزی و مدرن در ایران و خارج کشور

best-Kitchen-Cabinets-Design-Ideas (6)

best-Kitchen-Cabinets-Design-Ideas (8)

 best-kitechen-cabinet-designs

extraordinary-kkitchen-cabinets (1)

extraordinary-kkitchen-cabinets (1)

extraordinary-kkitchen-cabinets (2)

مدل های جدید لیوان و ماگ زیبا و کاربردی با طراحی خلاقانه

extraordinary-kkitchen-cabinets (3)

extraordinary-kkitchen-cabinets (4)

extraordinary-kkitchen-cabinets (5)

extraordinary-kkitchen-cabinets (6)

extraordinary-kkitchen-cabinets (7)

extraordinary-kkitchen-cabinets (8)

extraordinary-kkitchen-cabinets (9)

extraordinary-kkitchen-cabinets (13)

extraordinary-kkitchen-cabinets (12)

extraordinary-kkitchen-cabinets (11)

کابینت شیک

extraordinary-kkitchen-cabinets (10)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!