کابینت سفید و سیاه چوبی در دکوراسیون آشپزخانه های امروزی   

مدل های مختلف کابینت سفید را می شود در اکثر آشپزخانه های امروزی چه در سبک کلاسیک و چه در سبک مدرن، مشاهده نمود. درست است که رنگ سفید بخاطر ایجاد حس پاکیزگی و تمیزی و همچنین جور شدن با تمام سبک ها، یکی از بهترین رنگ های انتخابی در طراحی داخلی است اما این رنگ به تنهایی برای افرادی که خواستار جذابیت و ایده های تازه و جالب در دکوراسیون آشپزخانه هستند، کافی نخواهد بود. به همین خاطر در این مطلب به سراغ مدل هایی رفتیم که کمتر در آشپزخانه های امروزی دیده می شود. ترکیب رنگ سیاه و سفید در کابینت های آشپزخانه ایده جالبی است که کمتر کسی به سراغ آنها می رود.

تمیزی و شیکی در دکوراسیون آشپزخانه چیزی بیشتر از یک سمبل ساده است و باید به این امر توجه بسیار زیادی در طراحی داخلی آشپزخانه شود. زمانی که شما صاحب یک آشپزخانه زیبا مانند نمونه هایی که در زیر آورده ایم باشید آنوقت متوجه خواهید شد که حسی قوی درونتان شما را به تهیه کردن غذاهای خوشمزه و لذیذ برای خانواده و دوستان دعوت می کند. در چنین فضایی هر چه بیشتر آشپزی کنید، شادتر و سالم تر خواهید بود، شاید حتی در این آشپزخانه ها، تصمیماتی بگیرید که شیوه زندگی شما را بکل تغییر بدهند.

در کنار ترکیب رنگ کابینت سفید با سیاه، نمونه ترکیب کابینت سیاه با رنگ طبیعی چوب و همچنین رنگ سفید با چوب طبیعی ترکیب بسیار شیک و جالبی در دکوراسیون بوجود خواهد آورد. از از آنجایی که هر دو رنگ سفید و سیاه در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرند به راحتی می توانند با دیگر رنگ ها ترکیب شوند و با هر چیدمانی جور دربیایند. زمانی که رنگ قهوه ای چوب به ترکیب سیاه و سفید کابینت ها اضافه می شود گرمای لازم به دکوراسیون آشپزخانه داده می شود.

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (2)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (3)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (4)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (5)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (6)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (7)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (8)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (10)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (11)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (12)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (13)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (14)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (15)

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (16)

کابینت سفید

black-and-white-kitchen-cabinet-design-ideas (9)