30 عکس دکوراسیون آشپزخانه جدید با رنگ کابینت سفید طوسی

فرقی نمی کند که دکوراسیون آشپزخانه تان فوق مدرن باشد یا کلاسیک و امروزی، کابینت سفید طوسی به بهترین شکل با دکوراسیون هماهنگ شده و آنرا کامل تر نشان می کند. برای وحدت بیشتر رنگ ها در دکوراسیون آشپزخانه می توانید بغیر از کابینت ها، روکابینتی، دیوارها و حتی کف آشپزخانه را به رنگ سفید یا طوسی درآورید. البته سفید و و طوسی اگر به صورت تک رنگ نیز در دکوراسیون بکار روند بازهم بسیار زیبا بنظر خواهند رسید.

اما همینکه این دو را با یکدیگر ترکیب می کنید، ظاهر آشپزخانه بسیار پیچیده تر از قبل خواهد شد. 30 مدل آشپزخانه ای که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد در سبک های متفاوتی طراحی شده اند اما یک چیز در آنها ثابت است و آن ترکیب رنگی سفید و طوسی در کابینت های آشپزخانه است. بعضی از این آشپزخانه ها دکوراسیونی سرد و صنعتی را بنمایش می گذراند در حالی که برخی دیگر از مدهای گرم و دعوت کننده استفاده می کنند. ابزار، بافت ها و سیستم روشنایی شیک در کنار ترکیب رنگی کابینت سفید طوسی باعث شده با آشپزخانه هایی از هر جهت کامل طرف باشیم.

کابینت-سفید-طوسی (30)

در شکل زیر رنگ کابینت طوسی روشن است و روی آنها هیچگونه سخت افزاری مانند دستگیره دیده نمی شود. اما یک ایده جالب قرار دادن تاقچه سرتاسری در دیوار بین کابینت هاست که توسط نور مخفی زیر کابینت روشن شده است. قرار گرفتن وسایل بروی قفسه باعث شده سطح کار بیشتری بروی کانتر آشپزخانه باز شود. اما عکس دوم فضای به مراتب بزرگ تری را نشان می دهد. کابینت سفید طوسی این آشپزخانه به بهترین صورت خودنمایی می کند. کابینت های ردیف پایینی به رنگ طوسی درآمده اما کابینت های ردیف بالایی یک دست سفید رنگ شده اند.

کابینت-سفید-طوسی (1)

کابینت-سفید-طوسی (2)

در خانه دوم اما رنگ غالب در دکوراسیون داخلی طوسی است که به آشپزخانه نیز راه یافته و به زیبایی با رنگ سفید ترکیب شده است. کابینت ها طراحی بسیار جالبی داشته و توکار هستند اما این ترکیب رنگی فقط در کابینت های جزیره آشپزخانه بکار رفته و کابینت های زمینه از چوب طبیعی تشکیل شده و همین عامل باعث شده گرما مورد نیاز محیط تشکیل شود. شکل دوم برای آنهایی که دوست ندارند کابینت های دو رنگ داشته باشند یک ایده خوب معرفی می کند. با توجه به این شکل می توانید کابینت ها را یکدست طوسی یا خاکستری رنگ کرده و فقط از روکابینتی های سفید مانند سنگ مرمر یا گرانیت یکدست سفید استفاده کنید.

کابینت-سفید-طوسی (3)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

کابینت-سفید-طوسی (4)

کابینت-سفید-طوسی (5)

شکل زیر مدلی مانند شکل بالا را نشان می دهد با این تفاوت که رنگ طوسی به کار رفته در این مدل پر رنگ تر بوده و دیوار بین کابینت ها و روکابینتی کاملا به رنگ سفید انتخاب شده اند. خوب است علاوه بر ترکیب رنگی کابینت ها، به رنگ کفپوش و دیوار پس زمینه نیز توجه داشته باشید که هر دو سایه ای روشن از رنگ خاکستری هستند. شکل دوم خلاف دو مدل بالا را نشان می دهد. در اینجا کابینت ها یکدست سفید رنگ شده اند اما روکابینتی با هوشمندی تمام به رنگ طوسی روشن انتخاب شده. این ظاهر نیز بسیار مدرن و لوکس بنظر می رسد.

کابینت-سفید-طوسی (6)

کابینت-سفید-طوسی (7)

رنگ کابینت های آشپزخانه طوسی بسیار روشن بوده اما قسمت جزیره یکدست به رنگ سفید در آمده، حتی علاوه بر کابینت ها، روکابینتی جزیره آشپزخانه، سفید است. شکل دوم بازهم یک ایده خلاقانه دیگر را نشان می دهد که به خوبی ترکیب کابینت سفید طوسی را نشان می دهد. کابینت های اصلی بعلاوه دیوار کاشی کاری شده بین کابینت ها، سفید هستند اما ردیفی از کابینت های طوسی، مانند فریمی این کابینت های سفید را دربر گرفته است. شکل سوم نیز از حاله بسیار روشن طوسی در کنار دیوار کاشی کاری شده سفید و روکابینتی چوبی تشکیل شده که در کنارهم جلوه ای بسیار ساده اما لوکس در آشپزخانه ایجاد کرده است.

کابینت-سفید-طوسی (8)

کابینت-سفید-طوسی (9)

کابینت-سفید-طوسی (10)

ترکیب رنگی سفید و طوسی یک فرصت بسیار عالی برای بنمایش گذاشتن رنگ های شاد و قوی به میزان جزئی در دکوراسیون آشپزخانه است. کافی است در چنین آشپزخانه ای مقداری میوه و گل های رنگارنگ را بروی روکابینتی قرار بدهید تا سریعا چشم های هر بیننده ای به این رنگ ها جلب شود. در اینجا نیز کابینت های طوسی با روکابینتی سفید رنگ ترکیب شده است. شکل های بعدی بخوبی زیبایی های رنگ طوسی پر رنگ را نیز نشان می دهد. زمانی که از کابینت های رنگ تیره استفاده می کنید باید فضا را تا جای ممکن روشن کنید، مثلا کفپوش ها روشن باشد یا پنجره های بزرگی برای ورود نور طبیعی به آشپزخانه قرار داده شود.

کابینت-سفید-طوسی (11)

کابینت-سفید-طوسی (12)

کابینت-سفید-طوسی (13)

در ادامه سایر مدل های کابینت سفید طوسی را مشاهده می فرمایید:

کابینت-سفید-طوسی (14)

کابینت-سفید-طوسی (15)

کابینت-سفید-طوسی (16)

کابینت-سفید-طوسی (18)

کابینت-سفید-طوسی (17)

کابینت-سفید-طوسی (19)

کابینت-سفید-طوسی (20)

کابینت-سفید-طوسی (21)

کابینت-سفید-طوسی (22)

کابینت-سفید-طوسی (23)

کابینت-سفید-طوسی (24)

کابینت-سفید-طوسی (25)

کابینت-سفید-طوسی (26)

کابینت-سفید-طوسی (27)

کابینت-سفید-طوسی (28)

کابینت-سفید-طوسی (29)

کابینت-سفید-طوسی (30)

کابینت سفید طوسی

کابینت-سفید-طوسی (31)