58 عکس کابینت آشپزخانه مدل جدید و شیک طراحی شده [ در سال 2019 ]

در دکوراسیون خانه های مدرن با آشپزخانه های باز و متصل به سایر اتاق های خانه، هیچ چیز مانند کابینت آشپزخانه مدل جدید و بروز نمی تواند دیزاین خانه را تحت تاثیر قرار دهد. طراحی پلان و ظاهر آشپزخانه کاری سخت و نیازمند دقت فراوان است به همین خاطر پیش می آید که خانه دارها در انتخاب کابینت خود دچار شک و شبه شوند.

قلب هرخانه ای آشپزخانه آن است.یک اشپزخانه میتواند کوچک یا بزرگ قدیمی و ساده مدرن یا مجلل باشدچیزی که در اینجا اهمیت دارد نحوه ی چیدمان وسایل داخل آشپز خانه است در سال ها پیش زمانی که امکانات امروزه نبود خانم ها وسایل و ظروف آشپزخانه را در صندوقچه های چوبی قرار میدادند
اما امروزه انواع کابیت ها در رنگ ها و نوع مختلف به خانم ها کمک میکند تا بتوانند به راحتی وسایل های خود را در آن جای دهند کابینت ها هم باعث رفع مشکلات شمامیشود وعلاوه بر کاربرد فراوانی که دارد باعث زیبایی اشپزخانه میشود امروزه در اکثر یا همه ی خانه هاکابیت وجود دارد با توجه به طرح های جدید ورنگ های کابینت های امروزه نصب ان ها هزینه ی زیادی دارد ولی در عوض باعث افزایش زیبایی دکوراسیون داخل خانه میشود و هم میتوانید ظروف های خود را به راحتی در کابینت ها قرار دهید. یکی از مهم ترین عنصر یک اشپز خانه ی مرتب و تمیزو زیبا وجود کابینت هست.

 کابینت های ام دی اف برای آشپزخانه:
امروزه بیشتر مردم از کابینت های ام دی اف استفاده میکنند زیرا این کابینت ها زیبایی بیشتر و همچنین دارای تنوع رن و طرح های زیادی هست ام دی اف از ضایعات دور ریختنی چوب ها بدست می آیند به همین دلیل این کابینت ها تنوع رنگ و طرح بیشتری دارند و این مساله نیز باعث شده تا این نوع کابینت ها طرفداران بیشتری داشته باشند و همچنین ام دی اف ها توانایی بالای برای هماهنگ کردن با سایر قسمت های خانه دارند.

مزایا و معایب کابینت ام دی اف:
علت اینکه بیشتر مردم از این کابینت ها استفاده میکنند این است که این نوع کابینت ها در برابر رطوبت مقاوم هستند . و محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا میرود به همین دلیل یک انتخاب مناسب برای اشپزخانه شما مییاشداز ام دی اف در ساخت مبلمان و میز و صندلی و دکور و کف سازی اتاق ها نیز استفاده میکنند ام دی اف در برابر حرارت و عایق مناسبی برابر صدا است ولی بیشتر استفاده ام دی اف در کابینت سازی است چون در برار رطوبت مقاوم هست و ظاهری زیبا دارد به همین اکثر کسانی که میخواهند کابینت بخرند ام دی اف را انتخاب میکنند

آشپزخانه نیاز به فضای نگهداری زیاد برای انواع لوازم دارد، بنابراین باید قبل از شروع کار برای کوچکترین قسمت آشپزخانه طرح و نقشه ای داشته باشید. کابینت ها بدون شک مهم ترین قسمت نقشه ریزی دکوراسیون آشپزخانه هستند. اما همانطور که گفتم کابینت های بسیار متنوعی، حتی بیشتر از آنکه فکرش را کنید، در بازار وجود دارند که هر فرد باثبات و مطمئنی را با شک و شبه مواجه می کنند. در این مطلب سعی دارم 44 مدل از جدیدترین و زیباترین کابینت های معرفی شده در بازارهای جهانی را به شما عزیزان معرفی کنم.

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

دستمال جذب روغن پاکسا

دستمال جذب روغن پاکسا

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

 

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

دستمال جذب روغن پاکسا

 

 

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (36)

در بین مدل های مختلف کابینت، نمونه های هایگلاس در یک دوره محبوبیت بسیاری نزد مردم یافتند خصوصا در ایران؛ ولی هم اکنون از این محبوبیت بشدت کاسته شده است. هر چه که باشد بازهم کابینت هایگلاس گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که هنوز به ظاهر درخشان آنها علاقه دارند. ظاهر براق این کابینت ها برای آشپزخانه های تاریک و کوچک بسیار مناسب خواهد بود چرا که با روشن کردن فقط یک لامپ، کل فضای آشپزخانه روشن و درخشان می شود. بهترین راه برای زیبا نشان دادن آشپزخانه های گلاسی، استفاده از طرح های منحنی شکل و گرد است مانند شکل زیر.

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (1)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (2)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (3)

کابینت هایی با درب شیشه ای طرح دیگری هستند که بعنوان یک کابینت آشپزخانه مدل جدید و بروز شناخته می شوند. این طرح ها نیز برای آشپزخانه های کوچک آپارتمانی بسیار مناسب هستند چرا که حسی از باز بودن فضا ایجاد می کنند. البته در این روش بیشتر کابینت های بالایی و نصب شده بروی دیوار، شیشه ای می شوند و کابینت های پایینی با همان حالت درب معمولی نصب می شوند. در این قسمت لوازمی از قبیل ظروف کریستالی، شیشه ای، فنجان ها، لیوان ها، ظروف ادویجات و … جاگذاری می شوند در حالی که کابینت های پایینی مخصوص قابلمه و ماهی تابه خواهد بود.

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (10)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (29)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (42)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (43)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (26)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (25)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (16)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (13)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (7)

طرح بسیار جالب دیگر که کم کم بین خانه دارهای ایرانی د رحال محبوب شدن است کنتراست رنگی بین کابینت ها است. در این مدل، کابینت های ردیف بالا یا پایین رنگی متضاد نسبت به دیگری خواهند داشت. مثلا ردیف کابینت های بالا رنگ خاکستری می خورند و رنگ کابینت های پایین سفید می شود. البته راه های بسیار زیادی برای ترکیب رنگ های متفاوت در کابینت آشپزخانه وجود دارد، حتی می توانید بجای دو رنگ از سه رنگ استفاده کنید به این صورت که علاوه بر کابینت های دو رنگ، دیوار بین کابینت را نیز رنگی متفاوت بزنید.

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (12)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (39)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (40)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (41)

یکی از جالب ترین و البته شیک ترین طرح های دکوراسیون آشپزخانه معرفی شده در سال 2017 استفاده از فریم های فلزی و براق برای حاشیه دور کابینت است. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید فریم متالیک کابینت ها باعث شده آشپزخانه ظاهری صنعتی و بسیار شیک و متفاوت به خود بگیرد. در کنار فریم فلزی سایر لوازمی که برای آشپزخانه انتخاب شده اند نیز در نهایت زیبایی قرار دارند. برای مثال شیر آب ظرفشویی، روکابینتی گرانیتی، گاز طلایی رنگ و همینطور دستگیره درب کابینت ها بسیار جالب و خلاقانه طراحی شده اند.

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (18)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (23)

کابینت های بزرگ قدی می تواند راه حلی بسیار خوب برای رفع مشکل کمبود فضا در آشپزخانه های کوچک باشد. این کابینت ها مزایای بسیاری دارند. کابینت قدی اما ظاهری کشیده و عمودی به آشپزخانه می دهد و از طرفی باید قسمت ظرفشویی و آماده سازی غذا به میز اپن یا جزیره منتقل شود. البته همانطور که در عکس های زیر مشخص است می توانید از ترکیب کابینت های بلند قد در کنار کوتاه قد استفاده کنید. در این ترکیب معمولا کابینت های کناری مثلا کابینت های قرار گرفته کنار یخچال با ارتفاع زیاد انتخاب می شود در صورتی که کابینت های مرکز آشپزخانه ارتفاعی نرمال خواهند داشت.

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (8)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (5)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (9)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (20)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (24)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (21)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (33)

در ادامه سایر عکس های کابینت آشپزخانه مدل جدید را مشاهده خواهید فرمود:

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (4)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (6)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (11)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (14)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (15)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (17)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (19)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (22)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (27)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (28)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (30)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (31)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (32)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (33)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (34)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (35)

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (37)

کابینت آشپزخانه مدل جدید

کابینت-آشپزخانه-مدل-جدید (38)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

آخرین مطالب بخش