چیدمان و دکوراسیون ساده و شیک در آپارتمان و خانه های کوچک

زمانی که به یک خانه اجازه داده می شود تا از چیدمان و دکوراسیون ساده و کمینه گرا استفاده کند، نتیجه کار محیطی خواهد شد که در آن اتمسفری مملو از احساسات سرد و لطیف بوجود خواهد آمد. اما مدل هایی که در این مطلب برای شما عزیزان آماده کرده ایم با طراحی هوشمندانه خود همه جور احساسی را در خود دارند بغیر از سرد بودن. طرحی هوشمندانه که در عین پایبند بودن به اصول طراحی مینمالیستی و کمینه گرایی محیطی گرم و صمیمی بجود آورده اند. خانه هایی که در عکس های زیر مشاهده خواهید کرد توسط شرکت Free Interior طراحی شده اند. در طراحی داخلی این خانه ها از ترکیب رنگ هایی گرم، بافت های نرم و بسیاری دیگر از خصوصیات دیگر استفاده شده که در نهایت باعث ایجاد هویت و شخصیت در محیط خانه شده است. فضایی که به تمامی مهمانان خوش آمد گویی می کند و مکانی ویژه و زیبا را برای اقامت اعضای خانواده فراهم می کند.

اولین خانه یک خانه دوبلکس بزرگ 238 متری و چهارخوابه است که در کشور چین تایپه قرار دارد. در طراحی و چیدمان این خانه دوبلکس سعی شده از ترکیب سبک و استایل های ظریف و شرقی در دکوراسیون استفاده شود. این استایل در اتاق نشیمن خانه خیلی زود خودش را نشان می دهد. جایی که در کنار یک میز چایخوری، متوجه حضور کنده درختت هایی می شویم که بروی قالیچه ای با طرح چمن قرار داده شده و توسط یک مبل راحتی دونفره به رنگ زرد لیمویی همراهی می شوند.

minimalist-interior-design-ideas (15)

minimalist-interior-design-ideas (13)

minimalist-interior-design-ideas (6)

موضوعات مرتبط:

ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک ۳۳ متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

دکوراسیون اتاق نوجوان – طراحی داخلی و چیدمان اتاق کوچک / عکس

دکوراسیون آپارتمان بزرگ ۵۲۸ متری با راه پله ایی عجیب و شگفت انگیز

minimalist-interior-design-ideas (5)

minimalist-interior-design-ideas (7)

minimalist-interior-design-ideas (8)

minimalist-interior-design-ideas (14)

minimalist-interior-design-ideas (12)

minimalist-interior-design-ideas (17)

 

دومین خانه مکانی با مساحت 132 متر مربع است و شامل 1 اتاق خواب می باشد. در نگاه اول به دکوراسیون این خانه متوجه سادگی آن خواهیم شد. در بیشتر مکان های این خانه از رنگ های خنثی استفاده شده که توسط سیستنم های روشنایی ساده و ظریف تقویت شده اند. چراغ هایی که مانند یک لوستر با شکوه از سقف آویزان شده اند و در بالای محیط غذا خوری قرار گرفته اند.

 

minimalist-interior-design-ideas (2)

minimalist-interior-design-ideas (10)

minimalist-interior-design-ideas (11)


minimalist-interior-design-ideas (18)

minimalist-interior-design-ideas (3)

در ادامه عکس های دیگری از چیدمان ساده در تزیین دکوراسیون داخلی منزل را مشاهده خواهید کرد.

minimalist-interior-design-ideas (9)

چیدمان و دکوراسیون ساده

minimalist-interior-design-ideas (16)