راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

در زیباترین دکوراسیون های اتاق خواب دخترانه همیشه به دو موضوع تِم رنگی اتاق خواب در کنار نورپردازی مناسب توجه بسیار زیادی می شود. یکی از قدم های ابتدایی برای دکوراسیون مدل اتاق خواب دخترانه، انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب است. در این مورد می توانید یک یا دو رنگ را با توجه به سلیقه و علاقمندی هایی که دارید برای اتاق خوابتان انتخاب کنید و سپس بدنبال انتخاب وسایل بزرگ مانند مبلمان و تخت خواب اتاق خود باشید. پیدا کردن تخت خواب مناسب دخترانه ممکن است تبدیل به یک چالش شود. زیرا تخت خواب های دخترانه در شکل و شمایل بسیار گوناگونی در بازار وجود دارند که می تواند انتخاب مدل مناسب را کمی طاقت فرسا و سخت کند.

برای انتخاب بهتر و مناسبتر یک تخت خواب زیبا می توانید به تصاویر و طرح های متعددی که در بسیاری از سایت ها از جمله سایت اتاق قرار دارد توجه کنید. در همین مطلب نیز در انتها می توانید بسیاری از طرح ها و ایده هایی که به کمک برترین طراحان جهان در مورد چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه در کشورهای مختلف اجرایی شده دقت کنید. در این طرح ها می توان هماهنگی در تمام وسایل و چیدمان اتاق را براحتی لمس کرد.

همچنین در انتخاب رنگ برای اتاق خواب دخترانه به شدت باید دقت نمود. یکی از اساسی ترین موضوعاتی که حتی می تواند در خرید تمامی وسایل اتاق، رنگ آنها، مدل و طرح آنها و صدها عامل دیگر تاثیر بگذارد همین رنگ اتاق خواب دخترانه است که در ابتدا می بایستی نسبت به انتخاب صحیح و استفاده از آن دقت فراوان کرد.

انتخاب رنگ برای مدل اتاق خواب دخترانه مهم ترین فاکتور است. رنگ صورتی بنوعی نشان دهنده قلمرو پرنسنس ها است اما بهتر است تماما از رنگ صورتی در اتاق خواب استفاده نکنید تا حس اغراق کردن در تزیین دکوراسیون مدل اتاق خواب دخترانه بوجود بیاید. بجای آن می توانید رنگ صورتی با تناژ روشن را در کنار رنگ زرد یا سبز لیمویی و یا بنفش روشن استفاده کنید. همچنین رنگ صورتی در کنار نارنجی یکی از پرطرفدارترین ترکیب های رنگ در بین دختر خانم ها است که در کنار مبلمان و لوازم سفید رنگ در اتاق خواب فضای بسیار زیبا و شیکی را بوجود می آورد.  اگر می خواهید حسی عاشقانه در اتاق خواب خود داشته باشید می توانید از رنگ صورتی خاکی در کنار رنگ های خنثی مانند بژ استفاده کنید تا فضایی کاملا رمانتیک در ندل اتاق خواب دخترانه خود ایجاد کرده باشید.

برای نورپردازی مدل اتاق خواب دخترانه هم می توانید از لوستر های کریستال دار به سبک سنتی استفاده کنید. اینها ابزاری زیبا و رویایی برای دخترها هستند! نه تنها به اتاق نور و روشنایی خواهند بخشید بلکه با جلوه گری های فراوان در پرتوهای نورانی خود، آنچنان زیبایی و حس دوست داشتنی به اتاق خواهند داد که اتاق را به مکانی همیشگی برای گذراندن ساعات طولانی می کنند. همچنین استفاده از نور طبیعی در اتاق خواب بخصوص برای کودکان اهمیت زیادی دارد. اگر پرده ای برای اتاق خواب استفاده می کنید بهتر است از نوع های ضخیم و سنگین نباشند. در کنار تخت خواب هم می توانید از چراغ خواب هایی را در دو طرف تخت خواب تعبیه کنید تا برای مطالعه هم مناسب باشند. برای میز مطالعه بهتر است از چراغ های مطالعه متصل به دیوار استفاده کنید.

استفاده از این شیوه ها و البته ترفندها می تواند سبب جذاب شدن مدل اتاق خواب دخترانه ، رفع خستگی روزانه و شبانه و همچنین استفاده صحیح از تمام زوایا و قسمت های اتاق گردد. در بسیاری از تصاویر زیر می توانید استفاده فراوان از رنگ های صورتی و بنفش را که رنگی دخترانه و جذابند به خوبی مشاهده کنید؛ نه تنها در رنگ آمیزی دیوارها بلکه در بسیاری از وسایل اتاق خواب دخترانه به وفور استفاده شده اند.

در شکل های زیر نمونه هایی از زیباترین مدل های اتاق خواب دخترانه در شکل ها و رنگ های مختلف را مشاهده می کنید.

girls-bedroom-models (1)

girls-bedroom-models (1)

مدل اتاق دختر جدید و شیک (2)

مدل اتاق دختر جدید و شیک (1)

girls-bedroom-models (2)

girls-bedroom-models (3)

girls-bedroom-models (4)

girls-bedroom-models (5)

girls-bedroom-models (6)

girls-bedroom-models (7)

girls-bedroom-models (8)

girls-bedroom-models (9)

girls-bedroom-models (10)

girls-bedroom-models (11)

girls-bedroom-models (12)

girls-bedroom-models (13)

girls-bedroom-models (14)

girls-bedroom-models (15)

مدلهای جالب و شیک از دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

girls-bedroom-models (16)

girls-bedroom-models (17)

تصاویر بیشتر:

راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!