چیدمان دکوراسیون اتاق کودک با استفاده از اسباب بازی های زیبا

اگر شما هم پدر و مادر شدید به خوبی می دانید که چیدمان دکوراسیون اتاق کودک کار ساده ای نیست مخصوصا زمانی که می خواهید این دکوراسیون را براساس اسباب بازیهای کودک تزیین کنید. زیرا پیدا کردن اسباب بازیهایی ایمن و سالم که بعنوان دکوری هم مورد استفاده قرار بگیرند (که بیشتر در مورد اسباب بازیهای کلاسیک صادق است) کار دشواری خواهد بود. همانطور که حتما در رفتارها و گفتارهای فرزندتان دیده و شنیده اید، کودکان علاقه زیادی به فیلم های کارتونی تلویزیونی و شخصیت های مربوط به داستان آنها دارند. در حقیقت بخاطر همین قهرمانان داستان های کارتونی است که کودکان علاقه دارند در یک دنیای اسباب بازی گونه زندگی کنند. البته در طراحی و بسته بندی اکثر اسباب بازیها بسیاری از شرکت های سازنده ابتدا منافع خود را در نظر می گیرند و سپس لذت بردن کودکان را. به همین خاطر زمانی که دکوراسیون اتاق را با اسباب بازیها پر می کنید فضای اتاق بیشتر شبیه فروشگاه اسباب بازی می شود.

مطلب امروز در مورد اسباب بازیهای نایابی است که بسیاری از والدین آرزوی داشتن آنها را برای فرزندشان دارند. اسباب بازیهایی که علاوه بر داشتن زیبایی و کلاس بالا، فکر و ذهن کودکان را به کار می اندازد و به تقویت و رشد نیروی خلاقیت و تصویر سازی در ذهن آنها کمک شایانی می کند. چنین مدل هایی حتی برای استفاده دائمی در دکوراسیون اتاق کودک نیز بسیار ایده آل خواهند بود.

بچه ها عاشق ساختن چیزهای مختلف هستند بسیاری از ما در زمان کودکی با آجرهای پلاستیکی چیزهای زیادی ساختیم و همیشه دوست داشتیم آجرهای بیشتری میداشتیم تا طرح های بزرگ تر و کامل تر می ساختیم. امروزه این آجرهای پلاستیکی جایشان را به لگو ها داده اند. همانطور که پدر و مادرها طرح های مدرن را می پسندد فرزندان نیز از چنین وسایلی استقبال خواهند کرد. مدلی که در زیر مشاهده می کنید نوع جدیدی از همان آجرهای پلاستیکی زمان ما است اما با طراحی مدرن و صد البته کارآمد تر. با ترکیب قطعات مختلف این اسباب بازی، می توانید دکوری های زیبایی برای اتاق کودک خود ایجاد کنید که توجه کودکان و بزرگترها را همزمان به خود جلب کنند.

kids-room-decoration-using-toys (1)

kids-room-decoration-using-toys (2)

kids-room-decoration-using-toys (3)

kids-room-decoration-using-toys (4)

kids-room-decoration-using-toys (5)

kids-room-decoration-using-toys (6)

kids-room-decoration-using-toys (7)

kids-room-decoration-using-toys (8)

kids-room-decoration-using-toys (9)

kids-room-decoration-using-toys (10)

kids-room-decoration-using-toys (11)

kids-room-decoration-using-toys (12)

چیدمان دکوراسیون اتاق کودک

kids-room-decoration-using-toys (13)