چیدمان اتاق خواب عروس و داماد با شیوه ای صحیح و حرفه ای

چیدمان اتاق خواب عروس کار آسانی نیست چرا که هر وسیله باید بدرستی در محیط خود قرار بگیرد تا حس شاد و عاشقانه را به زوج تازه ازدواج کرده انتقال بدهد. بنابراین هرچه در چیدمان اتاق عروس و داماد می گذارید باید خاص و شیک باشد. در مورد لوازم بزرگ مانند سرویس تخت، کمد و مبلمان اتاق خواب بهتر است به رنگ سفید صدفی یا کرم تهیه شوند تا عنصر لازم برای رمانتیک بودن را به اتاق منتقل کند. تخت خواب باید حتما در مکان مناسب کنار میز و کمد لباس قرار بگیرد تا با یکدیگر هارمونی داشته باشند. اگر عروس خانوم از رنگ هایی که در بالا گفتیم خوشش نمی آید می توانید هر رنگی که نظر او هست را انتخاب کنید. برای انتخاب تِم برای اتاق خواب عروس و وسایل آویزی بهتر است از رنگ های درخشان با طرح های گل دار استفاده کنید.

استفاده از سایه رنگ های شاد و درخشان مانند قرمز، صورتی و سرخ گیلاسی و میکس کردن آنها می تواند در رومانتیک کردن فضا تاثیر بسیار زیادی بگذارد. برای تزئین دکوراسیون اتاق خواب عروس باید حتما آویزهایی را هم در نظر بگیرید تا با موضوع جشن همخوانی داشته باشند. سعی کنید از کاغذ دیواری ها و عکس های تیره در دکوراسیون اتاق خواب عروس دوری کنید، بجای آنها می توانید از تابلوی عکس بزرگ همسرتان برای دکوراسیون اتاق استفاده کنید.

استفاده از گل در دکوراسیون اتاق خواب عروس برای این فضای رمانتیک گزینه بسیار مناسبی است. می توانید از گل های با رنگ قرمز یا سفید در اتاق استفاده کنید. گل ها باید در مکان های مختلف اتاق خواب به صورت تزیینی گذاشته شوند. بهتر است هنگام قرار دادن گل ها در تمامی نقاط فضا، آنها را به صورت قلب های قرمز و سفید بروی دیوار و تخت خواب قرار دهید. نکته مهم دیگر در چیدمان اتاق عروس استفاده از سیستم روشنایی مناسب است که در این مورد شمع ها بهترین گزینه هستند، می توانید در کنار شمع از لامپ های رنگی بنفش، قرمز، صورتی و سفید در اتاق خواب نیز استفاده کنید. در زیر با نمونه هایی زیبا از چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس آشنا می شویم.

bride-bedroom-decoration (1)

bride-bedroom-decoration (2)

مطالب مرتبط:

مدل های جدید روتختی سبز رنگ مناسب تخت خواب های دونفره

 مبلمان به رنگ تیره در دکوراسیون هایی با فضای رمانتیک

جدیدترین مدل دکوراسیون اتاق خواب یک نفره ۲۰۱۵ / اتاق خواب

bride-bedroom-decoration (3)

bride-bedroom-decoration (4)

bride-bedroom-decoration (5)

bride-bedroom-decoration (6)

bride-bedroom-decoration (7)

bride-bedroom-decoration (8)

bride-bedroom-decoration (10)

مطالب پر بازدید:

 آشنایی با بهترین مدل های دکوراسیون داخلی منزل در سال جدید

دکوراسیون سینمای خانگی با طراحی فوق العاده شیک و لوکس

مدل های جدید قفسه دیواری اتاق نشیمن در طرح های مختلف

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

چیدمان اتاق خواب عروس

bride-bedroom-decoration (12)