نکاتی برای انتخاب پرده اتاق خواب + عکس

پرده اتاق خواب یک عامل بسیار تایین کننده در دکوراسیون اتاق خواب می باشد. انتخاب پارچه ایده آل و مناسب برای پرده در اتاق خواب بسیار ضروری است و کل طراحی داخلی اتاق خواب را تحت تاثیر قرار میدهد. گزینه های مختلفی برای انتخاب پرده وجود دارد. پرده کتان ، پرده پلیسه دار ، پرده چین دار ، پرده ساتن و …

یکی از گزینه ها برای انتخاب پرده اتاق خواب ایجاد هارمونی آن با سایر المانهای اتاق میباشد که از جمله آن میتوان به روتختی اشاره کرد. در نمونه های زیادی دیده است که ایجاد یک هارمونی خاص و یا ست کردن پرده با رو تختی از نظر طرح یا طیف رنگی بخصوص زمانی که پرده و تخت کنار همدیگر قرار دارند و یا وقنی پرده پست تخت قرار میگیرد میتواند نتیجه شگفت آوری در کل طراحی و دکوراسیون اتاق خواب ایجاد نماید. البته گاها وقتی که پرده پشت تخت قرار میگیرد استفاده از رنگهای متضاد بین روتختی و پرده نیز میتوند طرح جالبی را بوجود آورد.

در انتخاب نوع پرده برای اتاق خواب رنگ و طرح دیوار اتاق خواب نیز میتواند دخیل باشد که در این مورد نیز معمولا استفاده از رنگهای متضاد بین پرده و رنگ دیوار اتاق میتواند گزینه بهتری باشد و میتواند طرح پرده را در اتاق بیشتر جلوه نماید.

بنابراین انتخاب یک پرده اتاق خواب ایده آل از آنجاییکه در دیزاین کلی اتاق تاثیر میگذارد، بسیار ضروری است. در زیر نمونه هایی از عکس پرده برای اتاق خواب آورده است. شما میتوانید به نحوه انتخاب آنها با توجه به سایر فاکتورهای دخیل در دکوراسیون اتاق خواب توجه کنید.

    bedroom-curtains (13)مدل پرده برای اتاق خواب ست شده با طرح رو تختی

bedroom-curtains (6)

عکس پرده اتاق خواب شیک و زیبا

bedroom-curtains (12)

bedroom-curtains (1)طرح پرده رنگ فانتزی بسیار شیک

bedroom-curtains (5)اتاق خواب رویایی

bedroom-curtains (4)

bedroom-curtains (3)

bedroom-curtains (2)

bedroom-curtains (10)

bedroom-curtains (11)

bedroom-curtains (9)

bedroom-curtains (8)

bedroom-curtains (7)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
نکاتی برای انتخاب پرده اتاق خواب + عکس
4 (80%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*