پارتیشن تکجداره شیشه‌ای، فضاسازی مدرن و کاربردی ادارات

همه‌ی ما تجربه فضاسازی نامطلوب، غیرکاربردی و شخصی سازی نشده را در مقاطع مختلف زندگی، تحصیلی و حرفه‌ای‌مان داشته ایم. دکوراسیون مدرن، با معرفی پارتیشن‌ها و به خصوص پارتیشن فریم لس، انقلابی در فضاسازی و طراحی ایجاد کرد.

از زمان تولد ابتدایی‌ترین انواع‌شان، پارتیشن‌ها، مسئول تقسیم فضاها به بخش‌های خصوصی‌تر و جداسازی فعالیت‌های نامرتبط بودند. این ویژگی، همان پارتیشن‌های اولیه‌ی سبکی،که با کوچک‌ترین ضربه نقش زمین می‌شدندرا هم جذاب می‌کرد. تا جایی که طراحان و تولیدکنندگان به فکر پایدارتر کردن این سازه افتادند. محصولی که هم اکنون در ادارات به عنوان پارتیشن می‌بینید، ماحصل تلاش برای زنده نگه داشتن پارتیشن‌‌های اولیه با کاربری امروزی است.

پارتیشن تکجداره شیشه‌ای، فضاسازی مدرن و کاربردی ادارات

چرا از پارتیشن‌ استفاده کنیم؟

با افزایش نرخ کارآفرینی در ایران، شاهد تولد چندین بیزینس نوپا در هر روز هستیم. یکی از معضلاتی که به عنوان یک کارآفرین با آن مواجه می‌شویم، یافتن محل فعالیتی ایده‌آل و متناسب با بودجه، شرایط، تعداد کارمندان و تصوراتمان برای بیزینسی است که شروع کرده‌ایم. شاید دلگرم شوید اگر بدانید هم امروزه کم و بیش با همین معضل در حال دست و پنجه نرم کردن هستند و حتی بودجه‌ی کافی و مناسب هم ضمانتی برای رفع دائم این مشکل نیست.

زمانی که قصد طراحی،  ساخت، تغییر کاربری و یا حتی تغییر دکوراتیو داریم، استفاده از انواع پارتیشن‌ها مثل پارتیشن تک‌جداره یا دوجداره راه حل اقتصادی، کم هزینه، انعطاف پذیر و کاربردی‌تری نسبت به استفاده از مصالح بنایی و ساختمانی می‌باشد.

پارتیشن‌های امروزی، ما را از هزینه‌ی اسباب کشی صرف این که به چند اتاق بیشتر نیاز داریم نجات می‌دهند، با سلیقه و کاربرد مد نظر ما منعطف می‌شوند و جلوه‌ای حرفه‌ای به محیط کار می‌دهند. پارتیشن تک‌جداره علاوه بر سبکی و قابلیت جا به جایی آسان، از استحکام خوب و نمای زیبا برخوردارند. همه‌ی این‌ مشخصات پارتیشن‌ها را به راه حل‌هایی موقت و حتی دائمی برای فضاسازی محیط اداری تبدیل می‌کنند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای، نمایی متفاوت

شخصی سازی و ایجاد حریم خصوصی برای کارمندان از مهم‌ترین عناصری است که اداره یا محل کار را به ایده‌آلی جهت کار و پیشرفت نزدیک می‌کند. پارتیشن‌های شیشه‌ای در عین حریم سازی، قابلیت ایجاد ارتباط بیشتر با محیط عمومی را هم فراهم کرده است. نظارت و تعامل بهتر از طریق شیشه‎های پارتیشن‌ تک‌جداره موازی با عایق صدا بودنشان، هم مطلوب خواست کارفرما و هم کارمندان است.

پارتیشن شیشه‌ای، فضایی گروهی و تعاملی را در کل اداره ایجاد کرده که در زمان نیاز، حریم شخصی افراد را هم جدا می‌کند. نمای پارتیشن شیشه‌ای روشن‌تر، دل‌بازتر و امن‌تر از پارتیشن‌های معمولی است و استفاه‌ی آن‌ها برای محل کار افراد به مراتب بیشتر است.

پارتیشن تک‌جداره شیشه‌ای

پارتیشن تکجداره با توجه به سبکی نسبت به انواع دوجداره، مناسب برای آفیس‌هایی است که احتمال تغییر چیدمان در آینده را زیاد می‌دهند و به دنبال راحت‌ترین سازه‌ برای حمل و نقل و جا به جایی هستند. پارتیشن تکجداره علاوه بر سبکی، تمام ویژگی‌های ذکر شده در بالا را نیز داراست تا بهترین گزینه برای ادارات و شرکت‌های پویا باشد.

پارتیشن تکجداره شیشه‌ای، فضاسازی مدرن و کاربردی ادارات

مرانتی، با سابقه‌ی 14 ساله و وجه تمایز آن

مرانتی با وجود محدودیت‎‌هایی که در مقاطع مختلف زمانی همه‌ی شرکت‌ها با آن‌ها مواجه شدند، مثل تهیه متریال، ابزار و نیروی مجرب همواره تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا کیفیت ساخت و تولید محصولات خود را حفظ کند. مرانتی با ظرافت در طراحی و اجرا، مبلمان و پارتیشن‌هایش را از سایر برندها متمایز می‌کند.

سال‌ها فعالیت در حوزه‌ی طراحی و تولید مبلمان اداری، به مرانتی مزیت آشنایی با هر گونه نیازی که باید به عنوان تولیدکننده برطرف کند را داده است. این مجموعه با تمام کاربری‌هایی که لازم است در طراحی یک سازه در نظر بگیرد آشناست و در پیاده سازی ایده‌های نو در جهت بهبود محصولات پیشرو است.

در کنار امکان انتخاب انواع شیشه مثل سندبلاست، ساتینا، دودی و.. برای پارتیشن‌ تکجداره، امکان نصب کمدهای زمینی(فایل)، شلف و فلاورباکس از مزایایی ست که تبحر مرانتی را در طراحی و ساخت نشان داده و محصولاتش را از دیگر محصولات بازار متمایز می‌کند.

خرید از مرانتی

میان هیاهوی عدم اعتماد به نحوه‌ی ساخت و اجرای طرح‌های مبلمان اداری، که گریبان‌گیر همه‌ی کارفرمایان و مدیران است، مرانتی با سابقه‌ی درخشان خود مشتری‌های قدیم و جدید را از محصولات و خدمات پس از فروش خود راضی نگه داشته است، که البته بخش زیادی از این رضایت به سهولت پروسه‌ی خرید و استفاده از محصولات معطوف می‌شود.

بررسی و ارائه نقشه

کارشناسان مرانتی با حضور در فضای مورد نظر و بررسی نیازهای شما، نقشه‌ای برای درج پارتیشن‌تکجداره یا دوجداره به شما ارائه می‌دهند.پس از نظارت نهایی و تایید مشتری، طرح و ابعاد معین شده برای ساخت فرستاده می‌شوند.

تولید محصول

پارتیشن‌ها در کمترین زمان ممکن، با کیفیت و ظرافت تولید شده و به دست مشتری می‌رسند.

نصب

مراحل نصب پارتیشن‌های تکجداره از ابتدا تا انتها به عهده‌ی مجموعه مرانتی، طبق نقشه‌ و با زمان‌بندی از پیش تعیین شده می باشد.

بازنصب

مونتاژ و دمونتاژ (باز و بست) پارتیشن‌ها بعد از بار اول، برای بار دوم و چندم هم توسط مجموعه قابل اجرا بوده و مطابق سلیقه و خواست شما، قابلیت تغییر دکوراسیون و کاربری را خواهد داشت.

پارتیشن تکجداره شیشه‌ای، فضاسازی مدرن و کاربردی ادارات

پارتیشن‌ شیشه‌ای مرانتی، پاسخی متفاوت و خلاقانه به مشکل کمبود فضای کافی یا مناسب در ادارات است؛ خلق فضایی شخصی و در عین حال تعاملی، قابل جا به جایی در عین استحکام، اقتصادی و در آن واحد کاربردی.

محیط فعالیت خود را با نسل جدید سازه‌های فضاسازی مدرن، به کمک مرانتی زیبا و حرفه‌ای کنید.

  • تلگرام
  • واتساپ
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!