30 عکس از وسایل تزیینی اتاق کودک با طراحی بسیار جالب

شرکت سیرکو یکی از برترین برندهای تولید کننده وسایل تزیینی اتاق کودک در جهان است که همه ساله با حضور در نمایشگاه های جهانی تعداد بسیار زیادی از طرح های خود را که همگی به شکلی خلاقانه و کیفیتی مثال زدنی ساخته شده اند به جهانیان معرفی می کند. عکس هایی که در این پست برای شما عزیزان آماده کرده ام به تازگی توسط همین شرکت در نمایشگاه لوازم خانگی پاریس معرفی شده است. همانطور که در ادامه مشاهده خواهید کرد، لوازم این شرکت از طرح های جالبی مانند تخت خوابی به شکل هواپیما گرفته تا اسباب کوچک و جادویی بازی کودکان را شامل می شود.

وسایلی که توسط این شرکت طراحی می شود علاوه بر تزیینی بودن، جنبه کاربردی و کارایی بسیار بالایی داشته و امکان ندارد کودکان امروزی از چنین مدل هایی خوششان نیاید. تمام وسایل آورده شده در زیر دو چیز مشترک دارند، اول کیفیت بسیار بالا و دوم طراحی منحصر بفرد و یگانه. چنین وسایلی به راحتی می توانند به دنیای جادویی کودکان وارد شده و باعث الهام گیری و تقویت ذهنی آنها شود. برای آشنایی بیشتر با وسایل تزیینی اتاق کودک، لطفا تا پایان همراه ما باشید.

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (27)

ابتدا به معرفی یک وسیله بسیار جالب می پردازم که جای آن در اتاق کودکان ایرانی به شدت احساس می شود. ایران به تازگی پیشرفت های زیادی در زمینه هوا و فضا داشته است بنابراین چه بهتر که از کودکی بتوانیم چنین علایقی را در کودکانمان ایجاد کنیم تا در آینده به شخصیتی بزرگ و تاثیر گذار تبدیل شوند. راکت فضایی زیر خیلی خوب می تواند بعنوان یک محرک برای کودک عمل کند. شاید عکس ها نشان ندهد اما این راکت فضایی از فایبرگلاس و چوب ساخته شده ولی چیزی که ما می بینیم رنگ بسیار زیبا و سطح درخشان این وسیله است. ضمنا در کنار راکت، از کشو و قفسه برای ذخیره سازی وسایل کودک استفاده شده است.

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (1)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (2)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (3)

یکی از مواردی که عمدتا در خرید وسایل تزیینی اتاق کودک توجهی به آن نمی شود کارایی است. یک وسیله مناسب باید هم برای کودکان خواستنی باشد و هم برای والدین. این شرایط تنها زمانی پیش می آید که شکل و زیبایی با کارایی و عملکرد یک وسیله ترکیب شود. چادر خیمه ای شکل زیر دقیقا همین ویژگی را دارد زیرا هم لوکس و زیبا بنظر می رسد و هم کاربردی طوری که هم والدین و بزرگسالان عاشق آن خواهند شد و هم کودکان.  در عکس سوم طرح خلاقانه ای را مشاهده می کنید که چادر خیمه ای تخت خواب را در برگرفته است.

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (4)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (5)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (6)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (28)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (29)

به شخصه خود بنده تخت کودکی زیباتر و خلاقانه تر از مدل زیر ندیده ام. مدل تخت فانتزی به شکل بالن هوایی یکی از طرح هایی است که هم والدین به آن علاقه دارند و هم کودکان چرا که بالن ها علاوه بر حضور در فیلم های کلاسیک، در بسیاری از کارتون های خاطره انگیز نیز حضور داشته و دارند. قسمت سبد بالن تخت خواب کودک را شکل می دهد که از چوب و چرم مصنوعی ساخته شده است. اما بدون شک زیباترین جزء این تخت خواب، بالن ابریشمی است که به سقف متصل شده. حنی تصور کارهای بسیار جالبی که کودکان با این وسیله خواهند کرد نیز دلپذیر و شیرین است.

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (7)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (8)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (30)

تخت خواب بعدی اما بازهم یک طرح و ایده خلاقانه دیگر را نشان می دهد. شکل هواپیمای ملخی متعلق به قرن بیستم که با تخت خوابی گرم و نرم ترکیب شده است. البته شکل این هواپیما از کارتون های قدیمی شرکت والت دیزنی الهام گرفته شده اما در نگاه اول اصلا مشخص نمی کند که یک تخت خواب است. شرکت سیرکو، سازنده این هواپیما و تخت خواب در کنار زیبایی به کیفیت و کارایی نیز اهمیت بسیار زیادی می دهد، به همین خاطر تخت خوابی که در این هواپیما قرار گرفته در بالاترین سطح کیفیت و لطافت بوده و از طرفی دارای فضای ذخیره سازی مانند کشو و کمد نیز هست.

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (9)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (10)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (11)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (12)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (13)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (14)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (15)

خلاقیت و نوآوری در کنار کیفیت و کارایی، حرف اول را در انتخاب وسایل تزیینی اتاق کودک می زند. سعی کنید همیشه این عوامل را در الویت های اول خرید خود قرار بدهید. شکل های زیر بازهم ایده های جالب دیگر برای وسایل اتاق کودک را نشان می دهد. این ون زیبا در ابتدا شاید یک تخت خواب ساده بنظر برسد اما کارهای بسیار بیشتری انجام می دهد. این وسیله لوکس علاوه بر تخت خواب حاوی مبل راحتی، میز تحریر، تلویزیون، قفسه و کمد و حتی یک کافه کوچک است. تمام این لوازم در یک ون ساده که بیشتر شبیه یکی از شخصیت های ماشینی انیمیشن معروف دیزنی Cars است، قرار گرفته اند.

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (16)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (17)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (18)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (19)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (26)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (20)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (21)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (22)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (23)

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (24)

وسایل تزیینی اتاق کودک

وسایل-تزیینی-اتاق-کودک (25)